Σελίδες:
  • #1 από TheChoulakos στις 14 Jul 2010
  • Με χαρά σας παρουσιάζω το συγκρότημα μου.Το όνομα μας είναι Drunk Picks (Μεθυσμένες Πένες) και σε συνεργασία με τον Bob Κατσιώνη έχουμε ήδη ηχογραφήσει 2 δικά μας κομμάτια.Σύντομα θα έχουμε κι άλλα.Περισσότερες πληροφορίες στην σελίδα μας στο MySpace.


    Η σελίδα μας στο MySpace:
    http://www.myspace.com/drunkpicks
  • #2 από JP.M στις 15 Jul 2010
  • φίλε μου τ'άκουσα τα τραγούδια σας και τα γουστάρω πολύ!!!
    το συνολικό ηχητικό αποτέλεσμα δείνει ένα σφιχτό δέσιμο,το καλύτερο για τα γούστα μου.
    BAD BOYS OF R'n'R!!!
    (φανερότατες οι επιρροές σας στο my stage is hell,καθόλου κακό αυτό,όλοι τις κουβαλάμε)
     
  • #3 από TheChoulakos στις 23 Aug 2010
  • Ετσι φιλε μου! Ειναι tribute κομματι οπως και να το κανουμε!
    Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια και χαιρομαστε που σου αρεσε!Συντομα ερχονται κι αλλα! :)
  • #4 από Neikos στις 23 Aug 2010
  • καλα η ηχογραφηση δε μου λεει και πολλα... λιγο ξερα μου ακουγονται ολα...
  • #5 από Eagle Of Kamelot στις 23 Aug 2010
  • Ωραια κομματια, εμενα δε με χαλαει η παραγωγη αν κ σιγουρα μπορουσε να ειναι καλυτερη, εκτος και αν αυτος ειναι ο ζητουμενος ηχος, οποτε παω πασο...καλη συνεχεια με τη συνθεση, τα live και τα ουζα!!!
  • #6 από TheChoulakos στις 07 Sep 2010
  • καλα η ηχογραφηση δε μου λεει και πολλα... λιγο ξερα μου ακουγονται ολα...


    Κι ομως η ηχογραφηση ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.Ολα δυνατα,οι κιθαρες σπανε κοκκαλα οπως πρεπει σε ενα stoner metal κομματι και τα φωνητικα πολυ καλα...
  • #7 από Neikos στις 07 Sep 2010
  • ε καλα... δικο σου ειναι το συγκροτημα... δεν υπηρχε να πεις και ασχημο λογο...
    απλα αυτου του ειδους την ηχογραφηση θα την εκανες και σπιτι σου... δεν σας εκανε και τιποτα ο μπαμπης...
  • #8 από TheChoulakos στις 10 Sep 2010
  • Λολ! Fail φιλε μου...
    Αλλο το να πω ωραιο κομματι,ωραιο συγκροτημα και αλλο να πω οτι ο ηχος ειναι πολυ καλος ασχετα αν μου αρεσει η οχι η μελωδια και τα ριφς που παιζουν...Μαθε να ξεχωριζεις τι σου λενε..
  • #9 από s.s. στις 10 Sep 2010

  • απλα αυτου του ειδους την ηχογραφηση θα την εκανες και σπιτι σου... δεν σας εκανε και τιποτα ο μπαμπης...

    Neike θεωρώ απίθανο να αναμίχθηκε σε ηχογράφηση ο bob katsionis και το αποτέλεσμα να είναι οτιδήποτε διαφορετικό από το τέλειο.
    Παρακαλώ να ανακαλέσεις.
  • #10 από Neikos στις 10 Sep 2010
  • χαχαχαχα s.s. νομιζω οτι εχεις δικιο...

    περα την πλακα, νομιζω χουλακε οτι δεν με πιανεις... δεν το συνεχιζω, αλλωστε δεν εχω να πω και κατι αλλο... προσωπικη αποψη παντα...
    απλα απο την στιγμη που το ποσταρεις προς κριτικη, να εισαι ετοιμος να δεχθεις και την θετικη και την αρνητικη... οτι θες κρατας...
  • #11 από TheChoulakos στις 11 Sep 2010
  • Ναι βρε σιγα...Δεν πειραχτηκα...Απλα σπιτι μου αυτη την ηχογραφηση δεν την εκανα... Αυτο :)
Σελίδες: