Αποστολέας Θέμα: κτηνωδία.gr  (Αναγνώστηκε 16170 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
κτηνωδία.gr
« στις: 21/09/06, 09:41 »
Χθες το πρωι σε εφοδο της αστυνομιας , ανδρες του τμηματος ηλεκτρονικου εγκληματος Καβαλας, συνέλαβαν 25χρονο ο οποιος ειχε στον η/υ υλικό -15000 βιντεο και φωτογραφιες- με βιασμους βρεφων 2μηνων (οι χρηστες χρεωναν την πιστωτική τους με 10.000ευρώ για να βλεπουν και live)....Σημερα θα οδηγηθει στον εισαγγελεα...


Το καθίκι , ειναι γιατρος (εκ Ρουμανιας) , συζυγος και πατερας και γιος γιατρου....Υπερανω υποψιας λοιπον ο κατηγορουμενος...
Πληροφοριες αναφερουν οτι σοκαριστηκε γιατι δε περιμενε οτι η αστυνομια μπορουσε να εντοπισει...Δεν υπηρχαν καταγγελιες...Οι αστυνομικοι μετα απο ερευνες στο διαδικτυο οδηγηθηκαν σε αυτον.
Θα γινουν ερευνες για το εάν το αντρικο όργανο που ασελγουσε πανω στα βρεφη ειναι του ιδιου και επιπλεον ερευνες ωστε να διαπιστωθεί εαν τα μωρα που εμφανιζονται στα βιντεο ,ειναι απο την πολη της Καβαλας ...

Παντως εαν βρουν που ανηκει το πέος ελπιζω και ευχομαι να βρεθει ενα χέρι να το κοψει.....(κι ας με πουν παραλογη) σε τετοιες περιπτωσεις ευχομαι να ήμουν χειρουργος-ουρολόγος....
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 09:46 από porky »
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #1 στις: 21/09/06, 09:44 »
Ορίστε;;;;;; ??? :o >:(

Αν είναι δυνατόν....τι άλλο θα ακούσουμε και θα δούμε ρε παιδιά;;; Δηλαδή μέχρι που μπορεί να φτάσει η ανθρώπινη "αρρώστια";;; Ήμαρτον....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #2 στις: 21/09/06, 09:50 »
...και μοιάζει τόσο ήσυχη, τόσο ήρεμη η Καβάλα...ακόμα και τα βράδια.
Αλήθεια, εαν τέτοιοι άνθρωποι κυκλοφορούν έξω ελεύθεροι, οι περισσότεροι που βρίσκονται στις κλινικές,
στις φυλακές και στα ψυχιατρεία μήπως πρέπει να βγουν έξω τελικά?

Φτου μας...δεν ντρεπόμαστε λιγάκι!!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #3 στις: 21/09/06, 09:54 »
Παντως εαν αποκαλυφθει όνομα και δε τη γλιτωσει με την αιτιολογια περι προσωπικης χρησης υλικου ,εχει να γινει χοντρο επεισοδιο ....
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #4 στις: 21/09/06, 10:06 »
Παντως εαν βρουν που ανηκει το πέος ελπιζω και ευχομαι να βρεθει ενα χέρι να το κοψει.....(κι ας με πουν παραλογη) σε τετοιες περιπτωσεις ευχομαι να ήμουν χειρουργος-ουρολόγος....

Δεν χρειάζεται να είσαι χειρούργος, ένας απλός μπαλτάς την κάνει τη δουλειά μια χαρά!!

Ας βρεθεί κάποιος επιτέλους να διαγράψει τους νόμους περί δικαιωμάτων σε τέτοιου είδους τέρατα! Το μωράκι των 2 μηνών δεν έχει δικαιώματα??  >:( :(

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #5 στις: 21/09/06, 10:16 »
Το άκουσα χτες στις ειδήσεις μα νόμιζα πως επρόκειτο για το εξωτερικό.
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις η θανατική ποινή φαντάζει κάτι παραπάνω από αρμόζουσα ή ποινές όπως στο hostel για όσους το έχουν δει.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #6 στις: 21/09/06, 10:37 »
Μα γιατι να μην αποκαλυπτεται το όνομα του υποπτου ρε παιδια?Ειδικά οταν υπαρχουν στοιχεια που αποδεικνυουν την ενοχή του?Διοτι ειναι αρρωστημενο ακομα κι αν ειναι μονο θεατης τετοιου ειδους εικονων . Ενα μωρο για ονομα του θεου , απροστατευτο και τοσο ευαλωτο που φοβασαι να το ακουμπησεις μη τυχον και του κανεις ζημια ακομη κι οταν του αλλαζεις πανες να δεχεται τετοιου ειδους πραξεις πανω στο κορμακι του....Και ο πονος που νοιωθει , η ανικανοτητα να προστατευτει...ανατριχιαζω και μονο στη σκεψη οχι να το βλεπω κι όλας....
Κι αν καποιο απο αυτα δεν αντεξε? πεθανε πριν προλαβει να ζησει...Γιατι να ζει αυτος που προκαλει το θανατο του?Αξιζει να συνεχισει να ζει?Εστω και φυλακισμενος ισοβια....
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #7 στις: 21/09/06, 10:41 »
εγω παλι ειμια της αποψης οτι δεν κανει να αφαιρεις την ζωη καποιου οτι και αν εκανε...ποιος θα δικασει τους δικαστες κτλ...δεν θα ηθελα ποτε να πεσω στο επιπεδο του και να αφαιρεσω μια ζωη....αυτα ειναι υπερβολες που λετε...υπαρχουν αλλοι τροποι...ο ευνουχισμος ειναι μια πολύ καλη ιδεα....ειδικα αν συνεπαγεται μολυνση...:p ειδατε;;; ειμαι κακος...γοιατι να τον βγαλεις απο την μιζερια του;; του στερεις οτι εχει και υποφερει πιο πολύ...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #8 στις: 21/09/06, 10:45 »
εγω παλι ειμια της αποψης οτι δεν κανει να αφαιρεις την ζωη καποιου οτι και αν εκανε...ποιος θα δικασει τους δικαστες κτλ...

κι αυτος απο που παιρνει το διακαιωμα να το κανει?
Και ποιος θα βρεθει να κατηγορησει τους δικαστες όταν αδιαμφισβητητα στοιχεια  αποδεικνύουν τις πραξεις τους;
Θα μπορουσες εσυ να κατακρινεις ενα δικαστη για την αποφαση του σε μια τετοια περιπτωση?
εγω προσωπικά θα του ημουν ευγνωμων για την αποφαση του...
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 10:46 από porky »
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #9 στις: 21/09/06, 10:47 »
εγω παλι ειμια της αποψης οτι δεν κανει να αφαιρεις την ζωη καποιου οτι και αν εκανε...ποιος θα δικασει τους δικαστες κτλ...δεν θα ηθελα ποτε να πεσω στο επιπεδο του και να αφαιρεσω μια ζωη....αυτα ειναι υπερβολες που λετε...υπαρχουν αλλοι τροποι...ο ευνουχισμος ειναι μια πολύ καλη ιδεα....ειδικα αν συνεπαγεται μολυνση...:p ειδατε;;; ειμαι κακος...γοιατι να τον βγαλεις απο την μιζερια του;; του στερεις οτι εχει και υποφερει πιο πολύ...

Σε γενικές γραμμές συμφωνούμε αλλά σκέψου οτι σκοπός μιας ποινής δεν είναι μόνο η τιμωρία αλλά και ο παραδειγματισμός...
Και η θανατική ποινή κατα τη γνώμη μου αποτελεί σοβαρότερο μέτρο εκφοβισμού...
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 10:51 από actr »
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #10 στις: 21/09/06, 10:49 »
ναι ρε..αλλα δεν παει ετσι..δλδ αν ηταν να σκοτωσω 10 ατομα, να φαω ληστεψω μια τραπεζα και να βιασω 25γυναικες και μετα να με σκοτωσουν καλλιστα το κανω..αλλα αν ειναι να βασανιζομαι ολη μου τη ζωη καθαριζοντας σκ@τ@ ε, οχι δεν το κανω....
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #11 στις: 21/09/06, 10:50 »
Ίσως έχει δίκιο ο Σίμος ότι δεν έχουμε δικαίωμα να αφαιρούμε μια ανθρώπινη ζωή αλλά να τους τιμωρούμε με βασανιστήρια όπως στο Hostel νομίζω μπορούμε...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #12 στις: 21/09/06, 10:52 »
ναι ρε..αλλα δεν παει ετσι..δλδ αν ηταν να σκοτωσω 10 ατομα, να φαω ληστεψω μια τραπεζα και να βιασω 25γυναικες και μετα να με σκοτωσουν καλλιστα το κανω..αλλα αν ειναι να βασανιζομαι ολη μου τη ζωη καθαριζοντας σκ@τ@ ε, οχι δεν το κανω....

μη μιλας υποθετικα.....μπροστα στο διλημμα αλλαζουν πολλες στασεις και αποψεις για τη ζωη....

και αυτα που αναφερεις...ειναι τελειως διαφορετικά απο τη περιπτωση που συζηταμε....Θα βιαζες ποτε ενα βρεφος?
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 10:58 από porky »
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #13 στις: 21/09/06, 10:53 »
Μανία με το Χόστελ  ::)

Εγώ είμαι υπέρ της θανατικής καταδίκης σε τέτοιες περιπτώσεις!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #14 στις: 21/09/06, 10:54 »
Για τη φρίκη που μου προκαλεί αυτό που διαβάζω, μία λέξη!

Κρέμασμα!  >:( >:( >:( >:(

Γενικά δεν είμαι υπέρ του "οφθαλμόν αντί οφθαλμού", αλλά αυτό που διάβασα, ξεπερνάει τα όρια!  >:( >:( >:( >:(
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #15 στις: 21/09/06, 10:56 »
ναι ρε..αλλα δεν παει ετσι..δλδ αν ηταν να σκοτωσω 10 ατομα, να φαω ληστεψω μια τραπεζα και να βιασω 25γυναικες και μετα να με σκοτωσουν καλλιστα το κανω..αλλα αν ειναι να βασανιζομαι ολη μου τη ζωη καθαριζοντας σκ@τ@ ε, οχι δεν το κανω....

μη μιλας υποθετικα.....μπροστα στο διλημμα αλλαζουν πολλες στασεις και αποψης για τη ζωη....

και αυτα που αναφερεις...ειναι τελειως διαφορετικά απο τη περιπτωση που συζηταμε....Θα βιαζες ποτε ενα βρεφος?

οχι..με αλλα "μωρα" εχω κολλημα προς το παρον...αλλα και παλι δεν ειμια υπερ....τι θα πει;; οποιος βιαζει βρεφος θανατος και οποιος σκοτωνει 10 ατομα ισοβια; και ποιος καθοριζει τις αποφασεις;; και αν εχεις λαθος υποπτο; τον αποφυλακιζεις...αλλιως; τον ανασταινεις;
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #16 στις: 21/09/06, 11:00 »
Ελεος!!!Οντως μεχρι που μπορει να φτασει η "αρρωστια" καποιων!??Αν και εγω θα το ονομαζα "ανωμαλια" γιατι πως αλλιως να χαρακτηριστει καποιος που βιαζει δυο μηνων βρεφη???Δυο μηνων βρεφη!!!Ασυλληπτο!!!Αδιανοητο!!!Δυο μηνων βρεφη!!!Οσες φορες και να το πω δε μπορω να το χωνεψω,να το πιστεψω,να το αντιληφθω!!!Μιλαμε για βρεφη,σχεδον νεογεννητα!!!
Το τρομερο στην υποθεση ειναι οτι ο ανθρωπος αυτος ειναι και πατερας,υποτιθεται τουλαχιστον!!!θα του αρεσε να κανουν το ιδιο στο παιδι του???Δε το νομιζω!!!
Που οδευουμε τελικα???Ποση ανωμαλια μπορει να υπαρχει στον κοσμο??Εχουμε δει περιστατικα παιδεραστιας αλλα οχι και σε βρεφη!!!Δηλαδη αν ειναι δυνατον!!!τι τιμωρια να δωσουν στονα νθρωπο αυτο,αν μπορει να χαρακτηριστει ετσι,που να 'ναι αναλογη των κτηνωδιων που εκανε??
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #17 στις: 21/09/06, 11:01 »
ναι ρε..αλλα δεν παει ετσι..δλδ αν ηταν να σκοτωσω 10 ατομα, να φαω ληστεψω μια τραπεζα και να βιασω 25γυναικες και μετα να με σκοτωσουν καλλιστα το κανω..αλλα αν ειναι να βασανιζομαι ολη μου τη ζωη καθαριζοντας σκ@τ@ ε, οχι δεν το κανω....
Δεν διαφωνούμε στο είπα και πρίν...Ο μόνος λόγος που θα πρέπει να ζεί είναι για να τιμωρείται και κανείς άλλος...Η τιμωρία μιας ολόκληρης ζωής είναι πολύ σκληρότερη απο εκείνη της μιας στιγμής...
Στην περίπτωση όμως που αυτός ο άνθρωπος βρισκόταν απο πρίν στα "σκατά" ποια θα πρέπει να είναι η τιμωρία του?
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος marfy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 200
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κάπου αλλού...
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #18 στις: 21/09/06, 11:05 »
να πω κι εγώ την ταπεινή μου γνώμη για το ποστ της Σοφίας...

με ηρεμία και γαλήνη,κανονικά θα έπρεπε να τον τιμωρήσουν παραδειγματικά,
1)τον αμολάνε στην πλατεία να τον λιντσάρει ο κόσμος(ένα μπερτάκι ξύλο ο ένας ένα μπερτάκι ξύλο ο άλλος,που θα πάει..θα μαζευτούνε πολλά και θα γίνει αυτός που του ταιριάζει να είναι)

2) θανατική ποινή(παρόλο που διάβασα προηγούμενες απαντήσεις,πιο πάνω οι οποίες είναι κατα της θανατικής ποινής)

3)και ωραιότερο,να του κόψουν το πέος,τα χέρια και τα πόδια,να του βγάλουν και τα μάτια και να τον αφήσουν να σαπίσει έτσι όλη του τη ζωή...γιατί αυτό του αξίζει...τέτοιος που είναι...χωρίς έλεος... >:(



« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 11:13 από marfy »
τα πιο όμορφα πράγματα χάνονται γρήγορα,οι άνθρωποι,τα σύννεφα,το μελάνι στα ποιήματα<br />http://mikrivolta.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #19 στις: 21/09/06, 11:17 »
εγω παλι ειμια της αποψης οτι δεν κανει να αφαιρεις την ζωη καποιου οτι και αν εκανε...ποιος θα δικασει τους δικαστες κτλ...

κι αυτος απο που παιρνει το διακαιωμα να το κανει?
Και ποιος θα βρεθει να κατηγορησει τους δικαστες όταν αδιαμφισβητητα στοιχεια   αποδεικνύουν τις πραξεις τους;
Θα μπορουσες εσυ να κατακρινεις ενα δικαστη για την αποφαση του σε μια τετοια περιπτωση?
εγω προσωπικά θα του ημουν ευγνωμων για την αποφαση του...

στο υπογραμμιζω γιατι το γραφω ξεκαθαρα στο ποηγ.ποστ μου.....
και σε καθε περιπτωση ανθρωποκτονιας και κακοποιησης παιδιών!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/06, 22:48 από porky »
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος marfy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 200
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κάπου αλλού...
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #20 στις: 21/09/06, 13:36 »
Παντως εαν αποκαλυφθει όνομα και δε τη γλιτωσει με την αιτιολογια περι προσωπικης χρησης υλικου ,εχει να γινει χοντρο επεισοδιο ....

να γίνει και να παραγίνει με τα καθίκια που έχουμε μπλέξει μμτο το φελέκι τους...
να τον αμολήσουν έξω εκει στη καβάλα και να πάτε να τον γιουχάρετε...τον αλήτη... >:( >:( >:(
τα πιο όμορφα πράγματα χάνονται γρήγορα,οι άνθρωποι,τα σύννεφα,το μελάνι στα ποιήματα<br />http://mikrivolta.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #21 στις: 21/09/06, 13:48 »
Το καθίκι , ειναι γιατρος (εκ Ρουμανιας) , συζυγος και πατερας και γιος γιατρου....Υπερανω υποψιας λοιπον ο κατηγορουμενος...

Με αυτές τις πληροφορίες, νομίζω ότι είναι σχετικά εύκολο να βρεθεί ποιος είναι...

Και από τη στιγμή που το όνομά του γίνει γνωστό, νομίζω ότι οι φάτσες και μόνο που θα βλέπει μπροστά του στο δρόμο θα είναι ήδη μια καλή τιμωρία, ειδικά αν το έπαιζε υπεράνω υποψίας ως τώρα...
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #22 στις: 21/09/06, 14:00 »
Το καθίκι , ειναι γιατρος (εκ Ρουμανιας) , συζυγος και πατερας και γιος γιατρου....Υπερανω υποψιας λοιπον ο κατηγορουμενος...

Tώρα το πρόσεξα.
Σύζυγος και γιος γιατρού μπορεί να είναι, πατέρας γιατρού όμως, δεν νομίζω.
Εκτός κι έχει γίνει λάθος στο 25 ετών.

Αποσυνδεδεμένος Νεκταρία

  • Μάνα του λόχου/forum
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κανείς δεν είναι κανενός.
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #23 στις: 21/09/06, 14:07 »
Διαβάζω και δεν πιστεύω στα μάτια μου!!!!!!!!!!!!! >:( >:(
Είναι δυνατόν;;;;;;; Είναι;;;;

Μήπως αντί για την θανατική ποινή, να του κάνουν καθημερινά αυτό που έκανε αυτός;;;;
Ετσι για να δει την "γλύκα";;;

Είμαι κακιά το ξέρω, αλλά δεν μπορώ βρε παιδιά. Δυο μηνών μωρό, ένα αγγελούδι είναι.
Καλά το κλάμα του, δεν τον συντάραξε;
Τόσο πορωμένος είναι, πια;
Αμ, οι άλλοι που πλήρωναν για να το δουν αυτό live;
Μήπως πρέπει να πληρώσουν και αυτοί;
Πολλές φορές βαθιά αναρωτήθηκα
τριγύρω οι άνθρωποι αν μ΄ αγαπούνε
για ότι φαίνομαι ή αν αληθινά
για ότι είμαι εγώ κοντά μου ζούνε

Αποσυνδεδεμένος dorry_sings

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυθεντική Γεύση... Μηδέν Ζάχαρη...!!!
    • Προφίλ
Απ: κτηνωδία.gr
« Απάντηση #24 στις: 21/09/06, 14:10 »
καλά ρε Βάγια τι πρόσεξες???χαχ...

Αίσχος...ζώο τελείως...τι να πώ...

καλά αυτός τα μωρά που τα έβρισκε?...δεν είπαν κάτι γι'αυτό?