Ψηφοφορία

Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ?

ΕΙΝΑΙ
49 (73.1%)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
12 (17.9%)
ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
6 (9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 63

Αποστολέας Θέμα: Αλ τσαντίρι news  (Αναγνώστηκε 19535 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #50 στις: 08/07/07, 17:05 »
λες και ειναι στο μυαλο μου....πραγματικα εχω αρχισει να φοβαμαι ??? :D...παντα τον πηγαινα..και σαν ηθοποιο και σαν παρουσιαστη σε σατυρικες εκπομπες....απλα ,κατα την γνωμη πρωτη φορα ακουσα τοσο σωστο και μαζεμενοι λογο σε μια εκπομπη....και δεν βλεπω πουθενα να το παιζει λαϊκος και αρριστερος οπως λενε... >:(...ενας κριτης ειναι οπως τοση και τοσοι αλλοι...εδω κρινουν τα πρωϊναδικα και τα μεσημεριανα....τι διαφορα εχει το να κρινει ενας ανθρωπος που εχει σατυρικη εκπομπη απο εναν ανθρωπο που εχει ψυχαγωγηκη εκπομπη(κιτρινο τυπο το λεμε αλλιως)....εχει δικαιωμα να εκφραστει οπως εχουμε ολοι....
« Τελευταία τροποποίηση: 10/07/07, 19:10 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #51 στις: 10/07/07, 16:18 »
Kαλα βγαινω πολυ δικαιωμενος!!!Ο Λαζοπουλος αγοραζει ραδιοφωνικο σταθμο με τον ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ..Ε τι αλλο πια..καρβουνο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #52 στις: 10/07/07, 19:07 »
Kαλα βγαινω πολυ δικαιωμενος!!!Ο Λαζοπουλος αγοραζει ραδιοφωνικο σταθμο με τον ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ..Ε τι αλλο πια..καρβουνο..
με τον χατζηνικαλαου??? ???...αχ λαζοπουλε..λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε.... :-\
« Τελευταία τροποποίηση: 10/07/07, 19:09 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #53 στις: 23/07/07, 01:21 »
καλα ησυχαστε με τον χατζηνικολαου αγοραζει οχι με τον μαστορακη.τεσπα ενδιαφερων ακουγεται το ολο πραγμα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #54 στις: 23/07/07, 11:38 »
καλα ησυχαστε με τον χατζηνικολαου αγοραζει οχι με τον μαστορακη.τεσπα ενδιαφερων ακουγεται το ολο πραγμα...
Χουμ???με αυτους που κατηγορει >:( ::)...παντως για να πω την αληθεια μια φορα ακουσα κατι στο σκαι(100,3) απο κει και μετα δεν εχω ξανακουσει
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #55 στις: 03/08/07, 16:34 »
Ρε σεις διαφορα ακυρα ακουω.
Εγω τον ΛΛ τον παω επειδη
1)Λεει αυτα που κρυβονται κ πρεπει να ειπωθουν
2)δεν λαικιζει στα σοβαρα θεματα/ειδησεις/γεγονοτα
3)Χιουμορ λεκτικο κ φυσικο
4)χωνει στα τηλεσκουπιδια
 κ αλλα π δν μου ρχονται τωρα.

Σταματησαν οι επαναληψεις του τσαντιριου?
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #56 στις: 03/08/07, 17:05 »
Δυστυχώς ναι, σταμάτησαν  :(
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #57 στις: 03/08/07, 17:48 »
καλα ησυχαστε με τον χατζηνικολαου αγοραζει οχι με τον μαστορακη.τεσπα ενδιαφερων ακουγεται το ολο πραγμα...
Χουμ???με αυτους που κατηγορει >:( ::)

κατηγορει τον χατζηνικολαου???ενταξει μπορει να το εχει κανει μια δυο φορες αλλα ως γνωστων ηταν κολλητοι απο την εποχη του μεγκα.ηταν αυτος μαλιστα που τον εψηνε περισσοτερο να ερθει στον αλφα.by the way θα ειναι τεραστια βλακεια να σταματησει το τσαντηρι και να κρατησει μια εκπομπη που υπαρχους τρεις παρομοιες της

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #58 στις: 03/08/07, 22:44 »
Παιδιά εγώ δεν έχω να πω κάτι κακό για τον Λαζόπουλο. Έχω δει πολλές φορές την εκπομπή του και νομίζω οτι αυτό πο κάνει είναι σωστό. Σατυρίζει αυτούς που το αξίζουν και σχολιάζει τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι απλοί άνθρωποι στην καθημερινότητά τους.
Αλλά εκεί που τον παραδέχτηκα ήταν όταν για αρκετές εκπομπές μιλούσε για εκείνο το παιδί με τα πράσινα παπούτσια που το κλείσανε μέσα επειδή φορούσε αυτά τα παπούτσια.
Τώρα αν είναι ναρκωμανής ή ομοφιλόφιλος, ποσώς με ενδιαφέρει...

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #59 στις: 11/08/07, 15:09 »
Τώρα αν είναι ναρκωμανής ή ομοφιλόφιλος, ποσώς με ενδιαφέρει...

+ 1.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #60 στις: 12/08/07, 12:53 »
. Σατυρίζει αυτούς που το αξίζουν
Χουμ...Αυτο ποιος το κρινει?ΚΕγω προσωπικα τον βλεπω να παραμενει σε ορισμενα ατομα και να το τραβαει το σκοινι υπερβολικα εκει(Κουγιας-ναι μεγαλος καραγκιοζης αλλα συγνωμη ρε Λαζοπουλε δεν ειναι και ο μονος) και αφηνει αλλους πολυ χειροετερους απεξω δειχνοντας φανερα μια επιλεκτικοτητα(υπαρχει αυτη η λεξη? :P) που εμενα δεν μου αρεσει καθολου και με βαζει σε υποψιες..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #61 στις: 19/08/07, 20:22 »
. Σατυρίζει αυτούς που το αξίζουν
Χουμ...Αυτο ποιος το κρινει?ΚΕγω προσωπικα τον βλεπω να παραμενει σε ορισμενα ατομα και να το τραβαει το σκοινι υπερβολικα εκει(Κουγιας-ναι μεγαλος καραγκιοζης αλλα συγνωμη ρε Λαζοπουλε δεν ειναι και ο μονος) και αφηνει αλλους πολυ χειροετερους απεξω δειχνοντας φανερα μια επιλεκτικοτητα(υπαρχει αυτη η λεξη? :P) που εμενα δεν μου αρεσει καθολου και με βαζει σε υποψιες..

Το αν αφήνει κάποιους απ' έξω χωρίς να τους σχολιάζει δεν το ξέρω, αλλά κατά την ταπεινή μου άποψη αυτοί οι δυο-τρεις που σατυρίζει (βλ Κούγιας, Ντενίση, Πρέκας κ.λπ.) το αξίζουν πραγματικά...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #62 στις: 20/08/07, 15:34 »
. Σατυρίζει αυτούς που το αξίζουν
Χουμ...Αυτο ποιος το κρινει?ΚΕγω προσωπικα τον βλεπω να παραμενει σε ορισμενα ατομα και να το τραβαει το σκοινι υπερβολικα εκει(Κουγιας-ναι μεγαλος καραγκιοζης αλλα συγνωμη ρε Λαζοπουλε δεν ειναι και ο μονος) και αφηνει αλλους πολυ χειροετερους απεξω δειχνοντας φανερα μια επιλεκτικοτητα(υπαρχει αυτη η λεξη? :P) που εμενα δεν μου αρεσει καθολου και με βαζει σε υποψιες..
μπα και πιοι ειναι χειροτεροι απο αυτους τους τρεις?...μαλλον δεν βλεπεις τβ...και οι τρεις εχουν προκαλεσει πολυ..αν και τον κουγια τον εχει αφησει πλεον...δεν σατυριζει μονο αυτους τους τρεις ομως..βλεπεις την εκπομπη?...και εχεις δει οτι μονο αυτους τους τρεις σατυριζει μονο?
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #63 στις: 20/08/07, 15:40 »
Την εβλεπα το χειμωνα αρκετα συχνα(υπηρχε καταληψη της τηλεορασης απο τη μανα μ :P).Δεν ειπα οτι σατυριζει μονο αυτους..Αλλα το παρακανει με αυτους..Σατυριζει και αλλους δεν λεω..Αλλλα μην μου πειτε οτι επιτελει κοινωνικο εργο σατυριζοντας την Ντενιση..η ακομα και τον τρελαρα τον Κουγια η τον ακομα πιο τρελαρα Πρεκα..Και δεν ειπα οτι τον μισω γελαω μαζι του.Αλλα μου φαινεται υπερβολικα υπερεκτιμημενος.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #64 στις: 20/08/07, 15:43 »
Την εβλεπα το χειμωνα αρκετα συχνα(υπηρχε καταληψη της τηλεορασης απο τη μανα μ :P).Δεν ειπα οτι σατυριζει μονο αυτους..Αλλα το παρακανει με αυτους..Σατυριζει και αλλους δεν λεω..Αλλλα μην μου πειτε οτι επιτελει κοινωνικο εργο σατυριζοντας την Ντενιση..η ακομα και τον τρελαρα τον Κουγια η τον ακομα πιο τρελαρα Πρεκα..Και δεν ειπα οτι τον μισω γελαω μαζι του.Αλλα μου φαινεται υπερβολικα υπερεκτιμημενος.
εγω στις αρχες οταν ειδα τον  πρεκα να απαγγελνει και την ντενιση την ειχα πετυχει σε ενα μεσημεριανο να εχει μια ποζα...τοτε ελεγα χειροτερα απο οτι ειχε πει ο λαζοπουλος... ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #65 στις: 20/08/07, 15:46 »
Ναι αλλα εσυ δεν εισαι στην τηλεοραση...Και αυτος κανει λες και η Ντενιση  του κλεβει το ψωμι του....Ασε που πολλες φορες κανει λες και ο ιδιος ανηκει στον φτωχο λαο που του παιρνουν τις συνταξεις κλπ...Τεσπα ισχυει ομως οτι ειπα παραπανω.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Αλ τσαντίρι news
« Απάντηση #66 στις: 20/08/07, 16:14 »
αα..το οτι ειναι στην τηλεοραση φταιει...πρεπει να ειναι πιο μαζεμενος....και το οτι ειναι ο μονος που τα λεει και δεν κρυβεται?...αυτο δεν το σκεφτεσε?...γιαυτο εχει εμμονες..γιατι αυτος τα λεει και καποιοι καποιοι τον θεωρουν "υπερβολικο" σε σημειο να τον βριζουν σε υπερβολικο βαθμο...(δεν ηθελα να πω πως ακριβως κανουνε)... ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....