Ibanez JS 100 Satriani ΣΚΟΤΩΜΑ +2 ζωνες

Περισσότερες φωτογραφίες
Τιμή:200.00 EUR 0 προσφορές
Κλειστή


Περιγραφή: Πωλειται η κιθαρα του τιτλου σε πολυ καλη κΠωλειται η κιθαρα του τιτλου σε πολυ καλη κατασταση λογω μη χρησης. . Δεν εχει το παραμικρο ειναι σε αριστη κατασταση και την εχω σε βαση σε εσωτερικο χωρο μονο.Την πουλαω για να μη μενει αχρησιμοποιητη και να τη χαρει καποιος καθως ειναι πολυ καλο οργανο και ειναι και ιδανικη για καποιον που ξεκιναει τωρα σ αυτην την τιμη καθως δυσκολα βρισκεις κατι τοσο καλο.Καινουργια κανει γυρω στα 500-550 ευρω και εγω την πουλαω στο 1/3 της τιμης.Ειναι  το signature μοντελο κιθαρας του satriani  και εχει πανω το σχεδιο silversurfer και εχει γινει πολυ καλη δουλεια και το αποτελεσμα ειναι ομορφο.Τοσο καιρο την κρατουσα καθως λογω του ξεχωριστου σχεδιασμου της την ειχα για διακοσμιτικη,Ειναι πολυ καλη κιθαρα και το floydrose λειτουργει τελεια χωρις να χανει στο κουρδισμα λογω του πολυ καλου lock των χορδων.Μαζι δινω και 2 ζωνες πακετο οποτε οποιος την παρει θα ειναι κομπλε απο ολα. Για οποιον θελει παραπανω φωτογραφιες μπορει να με παρει ειτε τηλεφωνο ειτε να μου στειλει mail και του στελνω.Φυσικα οποιος ειναι θεσσαλονικη ευχαριστως να την δει και απο κοντα.ΝΕΑ Τιμη σκοτωμα 200 ευρω ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΑΖΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ.Στελνω με αντικαταβολη σε ολη την ελλαδα. κιν 6970433630 email aristidisb@hotmail.com

Εμφανίσεις: 557
Ημερομηνία καταχώρησης: 31/10/18 22:36
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα
Λέξεις-κλειδιά: Ibanez js 100 satriani 

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: aris1310
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 31/10/18, 22:34

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για aris1310
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες