Αποστολέας Θέμα: Ραλι Ακροπολις  (Αναγνώστηκε 37750 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #50 στις: 26/05/08, 20:23 »
Λοιπόν; Ποιοι θα πάτε/πάμε; Θα κανονίσουμε κάτι μαζί ή ο καθένας για πάρτη του;

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #51 στις: 26/05/08, 20:53 »
Λοιπον εγω θα παω 100%.Παρασκευη 2 φορες ειδικη Θηβα και Σαββατο κατα πασα πιθανοτητα 2 φορες ειδικη Αγιοι Θεοδωροι..Εγω επειδη θα πηγαινω με τον πατερα μου το προγραμμα το εχουμε βγαλει..Τωρα αν καποιος θελε να βοηθησω σε κατι για ειδικες η να κανονισουμε να βρεθουμε μου λεει.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #52 στις: 26/05/08, 21:23 »
καλησπερα κ απο μενα....φετος οπως κ περσυ θα παω μονος μαλλον...

...κ σιγουρα σαββατο 2 διαδρομες στην Αγια Τριαδα κ κυριακη 2 φορες στη Αγια Σωτηρα....

Αν μπορεσω να παρω αδεια μια μερα απο τη δουλεια θα παω κ την παρασκευη στη διαδρομη Ψαθα.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #53 στις: 26/05/08, 22:02 »
καλησπερα κ απο μενα....φετος οπως κ περσυ θα παω μονος μαλλον...

...κ σιγουρα σαββατο 2 διαδρομες στην Αγια Τριαδα κ κυριακη 2 φορες στη Αγια Σωτηρα....

Αν μπορεσω να παρω αδεια μια μερα απο τη δουλεια θα παω κ την παρασκευη στη διαδρομη Ψαθα.....
Ελα μοναχικε καβαλαρη..Για Ψαθα το σκεφτομαστε και εμεις αλλα απο οτι ξερω ειναι ανηφορικη ::)χμμμ...

Α και δεν ξερω αν ξερετε αλλα εγινε ενας μικρος χαμος με WWF Σκαι και οργανωση του αγωνα επιδη ο αγωνας περναγε μεσα απο την Παρνηθα σε σημειο που δεν ειχε καει και εχουν βρει καταφυγιο πολλα ζωα.Η Wwf λεει οτι ειχε ενημερωσει την οργανωση απο το Φεβρουαριο και τωρα πρεπει να κοψουν εντελως την ειδικη ''ΑΥΛΩΝΑ'' αλλα και την υπερ-ειδικη στο Τατοι ενω η οργανωση λεει οτι δεν υπηρχε τετοια ενημερωση και η ειδικη δεν γινετια να κοπει τωρα.Τελικα κοπηκαν 4 χλμ της ειδικης..Ο Σκαι και η wwf ειχαν φυσικα δικιο αλλα ακολουθησαν εντελως λαικιστικη πολιτικη με ηλιθια σποτακια(μην κανετε πιστα την παρνηθα) και τους εκανε εξτρα μισητους στους φιλους των αγωνων ;D..Ενταξει εγω λεω παντως οτι ειχαν δικιο και οτι ο αγωνας δε χρειαζοταν να περασει μεσα απο εκεινη την περιοχη(εδω ειχαν βαλει αρχικα ειδικη πανω απο τη λιμνη Κουμουνδουρου οι αθεοφοβοι που και αυτη την ακρυρωσαν..) και οι φιλοι των αγωνων δεν πρεπει να βριζουν μονο τους ψευτο-οικολογους με τα συμφεροντα και το μισος προς τους αγωνες(αλλωστε ολοι οι Ελληνες τρεφουν μισος προς τους αγωνες ακομα και προς εναν αγωνα παγκοσμιου βεληνεκους 55 χρονων 8)) αλλα κατα βασην την ΕΛΠΑ...Τελος παντων δεν ξερω αν ενδιαφερουν καποιον ολα αυτα..Το σημαντικο ειναι οτι απο επισημα χειλη ειπωθηκε οτι ο αγωνας του χρονου ξανα φευγει απο την παλιο πρωτευουσα και παι στη ΛΑΜΙΑΡΑ 8) ;D ;D ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #54 στις: 26/05/08, 23:55 »
Ελα κιρατζο....

ναι ειναι ανηφορικη...αλλα διαβασα στο επισημο εντυπο του προγραμματος στο site οτι στο τελος κατηφοριζει.....τελος παντων οπως κ να χει αυτες οι ειδικες δεν ειναι ειδικες για το Ακροπολις, δε το ξερα αυτο για τη Λαμια, καλο θα ειναι να ξαναγυρισει πισω....

το εμαθα για την παρνηθα....κοιτα ενμερη εχουν δικιο αλλα μονο εμεις γκρινιαζουμε καθε φορα, καθε χρονο παντα κατι τους φταιει 3 μερες πριν κ στελνουμε τον αγωνα 30 χρονια πισω...περσι αν θυμασαι τελευταια στιγμη ακυρωσαν στον υμμητο τη διαδρομη επειδη ενοχλουσε τον δημαρχο.... ::)

αν πρεπει να γινονται τετοιες ενεργειες να γινονται απο πολυ πριν, ετσι μας ξενερωνουν ολους.....

τωρα απο εκει κ περα σαν γνησιοι φιλαθλοι του σπορ κ του πολυαγαπημενου Ακροπολις πιστευω οφειλουμε να τον στηριζουμε.....ελπιζω να δουμε κ φετος πολυ κοσμο στις διαδρομες.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #55 στις: 27/05/08, 00:04 »
Ναι δεν φταινε ακριβως αυτοι βεβαια οταν πανε και βαζουν διαδρομη στην καμμενη Παρνηθα η στο Υμμητο που βρισκεται 200 μετρα απο την μεγαλυτερη πολη της Ελλαδας..Εγω τα ριχνω σχεδον ολα στην οργανωση που εχει κανει τον αγωνα ετσι(τελικα ποιος τον εφερε Αθηνα..αφου τελικα οπως φαινεται μπορει αν γινει και στη Λαμια)..Το πειραμα απετυχε ευτυχως και αο του χρονου θα απολαμβανουμε ελατα ποταμια και πραγματικη φυση..Το 2010 δεν θα εχουμε Ακροπολις οπως ειναι γνωστο.. :(
Ευχομαι να εχουμεεναν ωραιο αγωνα με αρκετη κοντρα και ισως ειδωθουμε και σε καμια Ψαθα(το πιο ωραιο ειναι μετα τα δυο περασματα να ακτηφορισεις προς την παραλια και να πλατσουρισεις στη δορσια ωστε να φυγει ολη η σκονη και η βρωμια ;D)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #56 στις: 27/05/08, 00:40 »
Kiratzoharris,
εννοείς ότι αφού θα πας με τον πατέρα σου δεν χωράει κανένας άλλος μαζί σας και το μόνο που θα μπορούσε να γίνει είναι να βρεθούμε εκεί στα βουνά;

Slumming Angel,
εννοείς ότι θέλεις να πας μόνος σου; γιατί αν όχι, μήπως δεν κατάλαβες ότι προσπαθώ να κανονίσουμε;

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #57 στις: 27/05/08, 08:02 »
καλημέρα!  η έναρξη θα γίνει στην Αρεοπαγίτου την πέμπτη το απόγευμα?  (ψαχνω καποιο επισημο προγραμμα κ το μονο που βρισκω ειναι τα σημεια που πουλουνε το πρόγραμμα :P)
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #58 στις: 27/05/08, 17:34 »
http://www.acropolisrally.gr/el/show.php?page=itinerary
Ολα για τον dogfather ;)


Βασιλη εχεις πμ. ;)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #59 στις: 01/06/08, 18:46 »
Τελικά πήγα με έναν φίλο μου το Σάββατο στους Αγ. Θεόδωρους. Τράβηξα καμιά κατοστή φωτογραφίες, φάγαμε αρκετό χώμα, ωραία ήταν :)

Σκεφτόμουν μήπως πάω στον Αυλώνα σήμερα, αλλά δεν τα κατάφερα...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #60 στις: 02/06/08, 13:38 »
Τελικά πήγα με έναν φίλο μου το Σάββατο στους Αγ. Θεόδωρους. Τράβηξα καμιά κατοστή φωτογραφίες, φάγαμε αρκετό χώμα, ωραία ήταν :)

Σκεφτόμουν μήπως πάω στον Αυλώνα σήμερα, αλλά δεν τα κατάφερα...

Πρόσβαση 3 ε ; με ένα μαντήλι Brazil για τη σκόνη ε ;  ;D ;D  Σε είδα, αλλά δεν ήξερα αν ήσουν όντως εσύ... σε είδα που καθόσουν πάνω στο πέταλο....εγώ καθόμουν στην αμέσως επόμενη στροφή, στο εσωτερικό της... :)

Εκείνο το σημείο στους Αγ. Θεοδώρους ήταν απο τα καλύτερα που έχω δεί. Εμείς κάτσαμε και τις 2 στους Αγ. Θεοδώρους το Σάββατο. Την Παρασκευή πήγα στην 1η Θήβα στο πεδίο βολής, και μετά στο Τατόι, που ήταν μία βλακεία και μισή...Καμία σχέση με το ΟΑΚΑ, αλλά λίγο καλύτερη από τον ιππόδρομο πέρυσι...Την κυριακή πήγαμε στην Αγ.Σωτήρα την πρώτη φορά και μετά την κάναμε. Καλούτσικη ήταν αλλά η πρόσβαση στο σημείο που πήγαμε ήταν χάλια...όλο κοτρόνες ο δρόμος για 7χλμ.

Άντε και του χρόνου...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #61 στις: 02/06/08, 14:12 »
Επιβεβαιωθηκα για την κατρακυλα του παγκοσμιου πρωταθληματος ραλυ..Καθε περσυ και καλυτερα..Τουλαχιστον φετος πηγα σε ωραια σημεια..Τη Παρασκευη στη Θηβα στο πεδιο βολης..Παρα πολυ ωραια ηταν εκει με ευκολη προσβαση απλετο χωρο για ολους τελειςες στροφες και ορατοτητα..Τι αλλο να θες..Το απογευμα και μετα απο κατι πραγματικα βρωμικα σουβλακια στο νεοχωρακι πηγα στο τερματισμο της Θηβας..Ωραια στροφη και εκει με μπολικο χωμα αλλα το τοπιο αισχρο..Ενα αρρωστιαρικο δασος απο πευκα τονοι απο σκουπιδια,νεκρα ζωα στο δρομο μεχρι και σακια σαπιες πατατες που βρομαγαν παρα πολυ ασχημα..Πολυ γυφτια..Συγχαρητηρια στους ντοπιους και στις αρχες ::)..
Το Σαββατο ανηφορισαμε κατα Αγιους θεοδωρους καπου καναμε λαθος πηραμε μια σχετικα δυσκολη προσβαση και βγηκαμε σε ενα ωραιο σημειο..Και εκει πολυ καλα..
Γκρινια δεν θελω να βγαλω παλι..Ενα θα πω..αξιζαν οι 10 πρωτοι και οι τρεις τελευταιοι Ελληνες...

Το καλυτερο ηταν βεβαια σημερα που συνοδηγησα με τον Λατβαλα αλλα αυτα δεν τα λεμε παραεξω 8) :P ;D(ψωνιοοο)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #62 στις: 02/06/08, 15:31 »
Πρόσβαση 3 ε ; με ένα μαντήλι Brazil για τη σκόνη ε ;  ;D ;D 


Ναι! εγώ ήμουν! :) Να, δες κι εδώ.

Καλούτσικη ήταν αλλά η πρόσβαση στο σημείο που πήγαμε ήταν χάλια...όλο κοτρόνες ο δρόμος για 7χλμ


Να σημειώσω εδώ ότι στις οδηγίες πρόσβασης είχε βαθμολογία με αστεράκια για να ξέρεις πόσο εύκολη ή δύσκολη είναι η πρόσβαση. Μόνο που στα ελληνικά είχε τίτλο "βαθμός δυσκολίας" ενώ στα αγγλικά "accessibility", αντίθετες έννοιες δηλαδή. Από τα συμφραζόμενα κατάλαβα ότι το σωστό είναι το αγγλικό, δηλαδή περισσότερα αστεράκια = ευκολότερη πρόσβαση.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #63 στις: 03/06/08, 22:40 »
καλησπερα παιδια.....τελος κ το φετινο Ακροπολις.....

Εγω πηγα Σαββατο στα δυο περασματα Αγια Τριαδα κ Κυριακη παλι στα δυο περασματα Αγια Σωτηρα....

Μιας κ πηγα με τη μηχανη ειχα την ευκαιρια να βρω καλα σημεια.....το ευχαριστηθηκα πολυ κ φετος.....βιντεοσκοπησα περιπου 30 λεπτα κ εφτιαξα ενα συντομο βιντεο 5 λεπτα περιπου για οποιον θελει να το δει εδω κ το λινκ  :



Ο αγωνα σκληρος πολυ σκληρος με σκονη λιγα αυτοκινητα αλλα κατα τη γνωμη μου πολυ καλο θεαμα....

...κ οπως παντα αυτο που εκανα (κ ελπιζω ολοι να το κανουν) εμεινα ως τελος των διαδρομων για ενα θερμο χειροκροτημα σε αυτους τους ξεχασμενους ελληνες που συμμετεχουν ενεργα στον αγωνα χωρις προσωπικο ωφελος......

Αντε να μαστε καλα να παμε κ του χρονου......


Βραζιλη για αυτο που ειχες ρωτησει (επειδη απο τοτε τωρα ξαναμπηκα στο κιθαρα).....καταλαβα οτι εψαχνες ατομα αλλα ηθελα να παω μονος μου...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #64 στις: 04/06/08, 01:20 »
καλησπερα παιδια.....τελος κ το φετινο Ακροπολις.....

Εγω πηγα Σαββατο στα δυο περασματα Αγια Τριαδα κ Κυριακη παλι στα δυο περασματα Αγια Σωτηρα....

Μιας κ πηγα με τη μηχανη ειχα την ευκαιρια να βρω καλα σημεια.....το ευχαριστηθηκα πολυ κ φετος.....βιντεοσκοπησα περιπου 30 λεπτα κ εφτιαξα ενα συντομο βιντεο 5 λεπτα περιπου για οποιον θελει να το δει εδω κ το λινκ  :

http://www.youtube.com/watch?v=1m-b5KB1pK0

Ο αγωνα σκληρος πολυ σκληρος με σκονη λιγα αυτοκινητα αλλα κατα τη γνωμη μου πολυ καλο θεαμα....

...κ οπως παντα αυτο που εκανα (κ ελπιζω ολοι να το κανουν) εμεινα ως τελος των διαδρομων για ενα θερμο χειροκροτημα σε αυτους τους ξεχασμενους ελληνες που συμμετεχουν ενεργα στον αγωνα χωρις προσωπικο ωφελος......

Αντε να μαστε καλα να παμε κ του χρονου......


Βραζιλη για αυτο που ειχες ρωτησει (επειδη απο τοτε τωρα ξαναμπηκα στο κιθαρα).....καταλαβα οτι εψαχνες ατομα αλλα ηθελα να παω μονος μου...


Πολύ ωραίο το πρώτο σημείο στο video...χόρτασες εξόδους ε ; :D:D

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #65 στις: 04/06/08, 01:27 »
 :)...ναι ηταν πολυ καλο σημειο.....ηταν κ οι εξοδοι το ευχαριστηθηκαμε ολοι μας εκει...!!!

....7 χρονια παω, φετος ειδα εξοδο...χαχαχα....
« Τελευταία τροποποίηση: 04/06/08, 12:32 από Slumming Angel »

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #66 στις: 17/06/08, 22:08 »
καλησπερα παιδεια........

ηθελα να κανω μια ερωτηση....την κυριακη εχει ραλλυ μαυρο ροδο (χωματινο στο πανελληνιο πρωταθλημα ραλλυ με 40 συμμετοχες περιπου) στην χαλκιδα.....θα παει κανεις?

εγω το πιο πιθανο ειναι να παω να .....

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #67 στις: 03/05/09, 21:39 »
Να 'μαστε κ παλι....ενας μηνας εμεινε για το πολυαγαπημενο μας Ακροπολις....τελευταια χρονια???
Ισως ναι, ελπιζουμε οχι, οποτε ας ειμαστε εκει......οσοι φιλοι υπαρχουμε να το απολαυσουμε κ να το χαιρετησουμε
Να 'μαστε καλα εγω θα παω κ τις 3 μερες οπου φετος θα γινει σε πολλες περιοχες....

Να κ το λινκ με τους χαρτες     http://www.acropolisrally.gr/el/maps
Τα ξανα λεμε....

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #68 στις: 04/05/09, 08:31 »
Θα πάω κι εγώ, πιθανότατα με έναν φίλο μου. Δεν ξέρω ποια μέρα.
Έχει κανείς συμβουλές για το που/πότε είναι καλύτερα να πάμε;

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #69 στις: 04/05/09, 20:34 »
Φετος θα γινει σε πολλα σημεια κ μιας κ δεν υπαρχει (ευτυχως) υπερειδικη εχει πολλες μονες ομως διαδρομες.....

Παρασκευη θα γινει Λουτρακι κοντα, Θηβα, Λιβαδια κ στις παλιες γνωστες Βωξιτες κ Δροσοχωρι.....αλλα μονο η Θηβα θα γινει 2 φορες...εγω σε αυτη θα παω ενα καλο σημειο ειναι το πεδιο βολης εχει ομως κ αλλα καλα...
Βωξιτες εχει στην αρχη στο βραχο πανω ενα καλο σημειο κ μετα το μεσο της ειδικης εχει κατι καλα πεταλακια κ γρηγορα ενρτυπωσιακα κομματια (ειχα παει το 2002 εκει κ το 2008 στο ελπα ειναι πολυ καλο) Δροσοχωρι οπου κ να την πιασεις ειναι πολυ καλη εχω παει κ εκει το 2005....τη διαδρομη κοντα στη Λιβαδια δεν τη ξερω καινουρια, πρεπει να ειναι τεχνικη απο οτι εχω ρωτησει....

Σαββατο θα γινει στη Πελο\σο οπως φαινεται κ στο χαρτη,καινουριες διαδρομες δεν τις ξερουμε καθολου θα διαβασουμε τι λενε οταν βγει το απισημο εντυπο 3 διαδρομες απο 2 φορες....

Κυριακη γνωστες κ αυτες Πισσια Λουτρακι Αγ.Θεοδωροι...οι Αγ.Θεοδωροι απο οτι ξερω εχουν στην αρχη κατι καλα εντυπωσιακα κομματια, τις αλλες δε τις ξερω....ελπιζω το εντυπο φετος να ειναι πιο αναλυτικο να ξερουμε τι γινεται...............

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #70 στις: 11/06/09, 23:13 »
Που ειστε βρε θεατες, δε βλεπω οπαδους στο φορουμ φετος....το ραλυ αρχιζει αυριο...
εγω απο σημερα ημουν εκει στο shakedown...ηταν η πρωτη φορα που πηγα στις δοκιμες κ μπορω να πω οτο αξιζει παρα πολυ, βλεπεις τα αυτοκινητα πανω απο 4-5 φορες το καθενα...η σκονη ηταν απιστευτη οπως κ ο κοσμος αφου η διαδρομη διακοπηκε για 30 λεπτα περιπου λογω κοσμου...οπως κ να εχει το θεαμα ηταν ωραιο, μεσα σε ολα επιτελους εβγαλα κ φωτογραφια παρεα με τον Solberg.Τελος παντων, υπαρχει καποιος που θα παρακολουθησει το ραλλυ φετος?Εγω αυριο θα παω Θηβα, σαββατο δε ξερω ακομα σε ποια διαδρομη αλλα θα παω....κ κυριακη αγ.θεοδωρους μαλλον κ στον τερματισμο μετα...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #71 στις: 12/06/09, 09:10 »
Ήταν να πάω με ένα φίλο αλλά μάλλον θα δουλεύει, οπότε μάλλον έμεινα μόνος.
Αν θέλει κάποιος να πάμε μαζί, το Σάββατο ή Κυριακή, ας στείλει ΠΜ.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #72 στις: 17/06/09, 18:04 »
τελος κ αυτο το ακροπολις...καλο ηταν εμενα μου αρεσε ειχε καλες διαδρομες τελικα σαββατο δε μπορεσα να παω...πηγα πεμτη παρασκευη κ κυριακη...αντε να δουμε ποτε θα ξανα γινει...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #73 στις: 20/06/09, 02:57 »
Εγώ τελικά δεν πήγα λόγω διάφορων προβλημάτων...κρίμα  :(  Και απ'ότι φαίνεται θα αργήσω να ξαναπάω αν όπως φαίνεται του χρόνου είναι εκτός...
πραγματικά κρίμα... :(

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #74 στις: 25/02/10, 23:33 »
Αντε καλα τα νεα.....παλι θα εχουμε ακροπολις το 2011