Σελίδες:
  • #1 από Διάφανοςςς highway 2.000.000 στις 09 May 2004
  • Μια σελίδα περί φωνητικών με φορουμ κτλ
    Είναι του δασκάλου μου και μπορείτε να θέσετε προβληματισμούς και ό,τι άλλο νομίζετε γύρω απ τη φωνή!Ορίστε το λινκ:

    http://www.phonetics.bravehost.com
  • #2 από Πελαργός στις 09 May 2004
  • Ε.Ενδιαφερον ακουγεται....μονο που δεν ''δουλευει''....
  • #3 από bassman(4 String Suicide!) στις 09 May 2004
  • Βασικα απο οσο ξερω το site ειναι ακομα υπο αναπτυξη και λογικα θα λειτουργησει κανονικα σε λιγες μερες οποτε αναμεινατε για καινουριο link... :)
  • #4 από *Ελένη* στις 10 May 2004
  • xtes anoige mia xara padws!
  • #5 από Καρχαρίας στις 10 May 2004
  • Ωχ... ρε παιδιά! Δεν έχουν backup site αυτοι?? :)  ;) ;D ;D
    Ακούγετε ενδιαφέρον αλλά δυστηχώς δεν δουλεύει.
  • #6 από margaritarenia στις 10 May 2004
  • εγω καταφερα να μπω αλλα δεν ηταν ιδιαιτερα κατατοπιστικη... :-[
    Φανταστικα κανονικη σελιδα με μαθηματα,γι αυτο ισως να απογοητευτικα.Καλη προσπαθια παντως.
  • #7 από Καρχαρίας στις 11 May 2004
  • Και εγώ μπόρεσα να μπω τελικά, βράδυ όμως.

    Θα ρίξω μια ματιά να δω τι παίζει.
  • #8 από Διάφανοςςς highway 2.000.000 στις 11 May 2004
  • ουτως η άλλως κανονικά μαθήματα απ το νετ δεν γίνονται για ευνόητους λόγους,η φωνή δεν είναι κιθάρα  ;D
    μπορείς όμως να θέσεις τους προβληματισμούς σου και να ρωτήσεις οτιδήποτε!
    οπότε αναμείνατε  8)
    λιαφι  ;D
  • #9 από Baphomet (Πέτρος) στις 10 Dec 2004
  • εγω παντως απο αυτο το ποστ ξεκινησα τα μαθηματα και εχω δει εκπληκτικη προοδο στην φωνη μου,τις γνωσεις και την τεχνικη μου...!!!
  • #10 από Baphomet (Πέτρος) στις 24 Dec 2005
  • φόρουμ που ξεκίνησε πριν λίγες μέρες με θέμα του το τραγούδι...για όποιον ενδιαφέρεται!
    http://tragoudi.10.forumer.com/
  • #11 από sakisarabatzis στις 25 Jul 2007
  • συγχαρητηρια. ΣΑΚΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Καθηγ Φωνητικής Τενόρος==www.sakisarabatzis.gr {DVD-FOTOS]
  • #12 από Diagrapste me epitelous στις 17 Nov 2007
  • .
  • #13 από MACMISIAS στις 06 Dec 2007
  • Μιχάλης Σμέρος δάσκαλος κορυφή !!! Studio Phonetics ,μη με παρεξηγείτε ,τα δίνω μόνο, δεν τα παίρνω,αλλά ήδη σε ένα χρόνο έχω ανεβάσει την έκτασή μου δύο τόνους για πλάκα ,οπότε την κάνω τη διαφήμιση γιατί το πιστεύω... www.studiophonetics.gr
  • #14 από Baphomet (Πέτρος) στις 07 Dec 2007
  • Μιχάλης Σμέρος δάσκαλος κορυφή !!! Studio Phonetics ,μη με παρεξηγείτε ,τα δίνω μόνο, δεν τα παίρνω,αλλά ήδη σε ένα χρόνο έχω ανεβάσει την έκτασή μου δύο τόνους για πλάκα ,οπότε την κάνω τη διαφήμιση γιατί το πιστεύω... www.studiophonetics.gr

    Μιχάλης rulz :)
  • #15 από sof1a στις 31 May 2008
  • συγχαρητηρια. ΣΑΚΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Καθηγ Φωνητικής Τενόρος==www.sakisarabatzis.gr {DVD-FOTOS]


    Θεσσαλονίκη  ??? ???  :o :-\ :-\

    φόρουμ που ξεκίνησε πριν λίγες μέρες με θέμα του το τραγούδι...για όποιον ενδιαφέρεται!
    http://tragoudi.10.forumer.com/


    Αυτό ήταν πολύ χρήσιμο.... :)
  • #16 από Aenima στις 08 Jul 2008
  • Δεν το λέω απόλυτα και καταπιεστικά, μα κανένας δικτυακός τόπος δεν μπορεί να αντικαταστήσει τον σωστό καθηγητή!


    p.s. Μήπως γνωρίζετε κάποιο φόρουμ που να ασχολείται γενικά με την φωνητική και το τραγούδι που να είναι active? Όχι απαραίτητα ελληνικό.
Σελίδες: