Σελίδες:
  • #1 από MDRAG στις 30 Aug 2008
  • Για χαρά σε όλους !!!!!!!!!!!!!!!!
    Kαλησπέρα kithara.gr!!!!!

  • #2 από Koursaros στις 30 Aug 2008
  • Γεια σου Mdrag!καλωσήρθες στο kithara.gr..ως νέος κι εγώ εδώ να σου πω οτι είναι ένα πολύ ωραίο,ενδιαφέρον και χρήσιμο σαιτ(θα παρω άραγε κάνα φράγκο για τη διαφήμιση που κάνω??? :P)!Μια που άνοιξες το θεματάκι(και καλά έκανες)θες να πεις σ όλους εδώ μερικά πράγματα για σένα ως κιθαρίστας έτσι για να γνωριστούμε καλύτερα βρε αδερφέ! ;) πχ. τι παίζεις γιατί το παίζεις πόσο καιρό παίζεις με τι στόχους κλπ;;; καλωσήρθες και πάλι!!!
  • #3 από MDRAG στις 01 Sep 2008
  • Καλώς σας βρήκα !!!
    Ολα ξεκίνησαν όταν άκουσα την ρόκ μπάντα του σχολείου μου την επόμενη χρονιά είχα αγοράσει ηλεκτρική κιθάρα και είχα την δική μου μπάντα με ελληνικό ρόκ ρεπερτόριο αφού ειχα πάει 6 μήνες σε ωδείο για τα απολύτος βασικα και μετα μόνος μου ρωτόντας για ότι απορία είχα τον ντράμερ και τον πληκτρά που ήξεραν κάτι παραπάνω.Για 6 χρόνια παίξαμε σε πολλές συναυλείες και live και διαλυθήκαμε το 2002.
    Τότε πήγα 2 χρονια ωδείο φωνητικά και παράλληλα με ενα φιλαράκι που παίζει μπουζούκι με δίδαξε το λαικορεμπέτικο ρεπερτόριο του και δουλέψαμε μεχρι πρίν 5 μηνες σε ανάλογα μαγαζια.
    το 2007 γράφτηκα και αποφήτησα μετα απο ένα χρόνο στο famestudio.
    Απέκτησα αρκετή εμπηρία ολα αυτά τα χρόνια αλλα το επίπεδο μου στην κιθάρα είναι απαράδεκτο σε σχεση με τα χρόνια που παίζω και αυτο γιατι δεν είχα χρόνο να μελετήσω
    Εδω και 5 μήνες η δουλειά μου με έστειλε μόνιμα στην Κύπρο και δέχτηκα γιατί τα λεφτά είναι καλα.
    (ΑΑΑ αν υπάρχει κάποιος απο Κύπρο εδω μέσα που να θέλει να βρούμε κανα μαγαζί να παίζουμε η να ψιλογρατζουναμε σπίτι ας το πεί...)
    Εδω οι ρυθμοι ειναι ποιό χαλαροί και ήδη έχω πέσει με τα μούτρα στην μελέτη.
    Στόχος μου είναι κάποια στιγμη να ανοίξω ενα δικό μου μαγαζι και να ασχολούμαι μονο με την μουσική και όχι χάνοντας χρόνο σε αλλες δουλειές για να επιβιώσω.Αυτό πιστέυω είναι το όνειρο κάθε μουσικόυ.....
  • #4 από Amylo στις 14 Nov 2008
  • πλακα με κανεις ετσι;.... ??? :o :D ;D :P
  • #5 από mace στις 14 Nov 2008
  • Γουελκαμ ωρεεε  :)
  • #6 από gkou στις 14 Nov 2008
  • Καλώς μας ήρθες!Εύχομαι να εκπληρωθούν τα όνειρά σου ( θα βάλεις κι εσύ ένα χεράκι έτσι, μην τα περιμένουμε όλα ουρανοκατέβατα... )αν και νομίζω πως επειδή είσαι ..δουλευταράς,θα επιτύχεις!!! ;)
Σελίδες: