Σελίδες:
  • #51 από YmiRLinG στις 09 Jan 2007
  • Οχι τα ιδια συμβαινουν βραζιλη
  • #52 από FSL στις 09 Jan 2007
  • Eγώ την έχω ήδη στους σελιδοδείκτες εκτός από αρχική και ομως κάθε φορά μου ζητάει σύνδεση απ την αρχή.
  • #53 από Βραζίλης στις 10 Jan 2007
  • Χμμ, υπάρχει ξεχωριστός "φάκελος" στο firefox για τα cookies του forum:

    εργαλεια - επιλογες - απορρητο - προβολη cookies - (διαλέξτε από τη λίστα το forum.kithara.gr) - απομακρυνση cookies
  • #54 από heineken στις 10 Jan 2007
  • Πριν καιρο που ειχα διαβασει για ενα προβλημα σε κενο ασφαλειας στον mozila αποφασισα να μην χρησιμοποιο την αυτοματη εισοδο στα φορουμ, βεβαια πριν διαβασω το προβλημα την χρησιμοποιουσα και δεν υπηρχε προβλημα. Σημερα που ειδα εδω αυτο το προβλημα δοκιμασα και στο δικο μου και τα ιδια εκανε οσες φορες και να εσβηνα τα cookies. Επισης και στην αποκρυψη των email τσεκαρο το κουτακι αλλα δεν το κρυβει εχω σβηση 10000 φορες τα cookies δεν νομιζω οτι φταινε αυτα.
  • #55 από YmiRLinG στις 10 Jan 2007
  • Χμμ, υπάρχει ξεχωριστός "φάκελος" στο firefox για τα cookies του forum:

    εργαλεια - επιλογες - απορρητο - προβολη cookies - (διαλέξτε από τη λίστα το forum.kithara.gr) - απομακρυνση cookies
    KKk το καταφερα ;)
  • #56 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 10 Jan 2007
  • Χμμ, υπάρχει ξεχωριστός "φάκελος" στο firefox για τα cookies του forum:

    εργαλεια - επιλογες - απορρητο - προβολη cookies - (διαλέξτε από τη λίστα το forum.kithara.gr) - απομακρυνση cookies
    KKk το καταφερα ;)

    Εγώ όμως όχι...  :-[  :'(  :-[  >:(  :-[  :'(
  • #57 από Βραζίλης στις 10 Jan 2007
  • Επισης και στην αποκρυψη των email τσεκαρο το κουτακι αλλα δεν το κρυβει εχω σβηση 10000 φορες τα cookies δεν νομιζω οτι φταινε αυτα.


    Δες λιγο παραπανω, Απάντηση #41
  • #58 από FSL στις 11 Jan 2007
  • Bραζίλη το κανα αυτό με τα cookies αλλά φως δεν είδα....
  • #59 από Βραζίλης στις 11 Jan 2007
  • Εκανα μια ακομα ρυθμιση για τα cookies. Αλλαξε κατι; (σε αυτους που εχουν προβλημα)
  • #60 από heineken στις 11 Jan 2007
  • Δεν έχει αλλάξει τπτ :-\
  • #61 από FSL στις 11 Jan 2007
  • Eγώ είμαι εντάξει....
  • #62 από Βραζίλης στις 11 Jan 2007
  • - Όπου εμφανίζεται το εικονίδιο ή σημαίνει οτι μπορείτε να κάνετε Σύμπτυξη ή Ανάπτυξη επικεφαλίδας ή κατηγορίας πινάκων (στην κύρια λίστα), κλπ.

    - Στη λίστα θεμάτων, αριστερά από κάθε θέμα εμφανίζεται εικονίδιο με μια φατσούλα: σε κάθε συζήτηση στην οποία έχετε συμμετέχει.

    - Όταν πάτε να απαντήσετε σε ένα θέμα/συζήτηση που έχει ηλικία πάνω από 120 μέρες (τελευταία απάντηση), το φόρουμ σας ενημερώνει.

    - Στη σελίδα των προσωπικών σας μηνυμάτων θα δείτε τις νέες λειτουργίες: Αναζήτηση μηνυμάτων, Διαχείριση επικεφαλίδων, Διαγραφή μηνυμάτων.
    (Χρησιμοποιήστε τις επικεφαλίδες για να "μαρκάρετε" κάποια προσωπικά μηνύματα για εύκολη κατηγοριοποίηση και εύρεση. Βάλτε πχ. "Σημαντικά", "Φίλοι", κλπ)

    Θα επανέλθω όταν θυμηθώ τα υπόλοιπα...
  • #63 από Corky στις 11 Jan 2007
  • Εκανα μια ακομα ρυθμιση για τα cookies. Αλλαξε κατι; (σε αυτους που εχουν προβλημα)

    Και έγω είμαι οκ!!!
  • #64 από FSL στις 12 Jan 2007
  • Άκυρον....εγώ έχω ακόμα πρόβλημα...
  • #65 από aris 13888, ο saprikios anathematistis στις 13 Jan 2007
  • Tο προβλημα με τα Αναγνωσμενα θεματα υπαρχει σε ολους η μονο σε μενα;
  • #66 από parlats στις 14 Jan 2007
  • Με τον Internet Explorer ΜΟΝΟ στο kithara.gr δεν μου αλλάζουν οι γλώσσες του πληκτρολογίου. Περίεργο πράγμα αλλά συμβαίνει. Σε κανένα άλλο σάιτ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα και έκανα και φορμάτ αλλά πάλι τα ίδια!  ???
  • #67 από Μάνος Καμπούρης (m.k.) στις 14 Jan 2007
  • Εκανα μια ακομα ρυθμιση για τα cookies. Αλλαξε κατι; (σε αυτους που εχουν προβλημα)

    Και έγω είμαι οκ!!!

     Kι εγώ, επιτέλους...  :P
  • #68 από stavros75 στις 18 Jan 2007
  • Αν γίνεται, να μπει η κατηγορία "Δικοί μας αυτοσχεδιασμοί και διασκευές" στο κεντρικό θαλλασί μενού..
  • #69 από aris 13888, ο saprikios anathematistis στις 21 Jan 2007
  • Eγω εχω ακομα προβλημα οταν παταω "Αναγνωσμενα"! Σε καθε υπολογιστη, μου βγαζει "Σφαλμα συνδεσης" και παω πισω
  • #70 από stavros75 στις 02 Feb 2007
  • H επιλογή διαγραφή post δεν υπάρχει πια.όπως τα λέει ο penoktonos.
    +1
  • #71 από Βραζίλης στις 02 Feb 2007
  • H επιλογή διαγραφή post δεν υπάρχει πια.όπως τα λέει ο penoktonos.

    Σε ποιους πινακες αναφερεστε; Μηπως μονο στα FAQ;
  • #72 από FAIRY-The return! στις 12 Feb 2007
  • Η εμφανιση του forum ειναι ιδια με  την εμφάνιση το forum του www.sfinaki.gr.!!!
      :o :o :o :o :o :o :'( :'( :'(
  • #73 από Βραζίλης στις 12 Feb 2007
  • Απλά χρησιμοποιούμε και οι δύο το (πολύ καλό) πρόγραμμα SMF 1.1.1, όπως και αμέτρητοι άλλοι δικτυακοί τόποι.
  • #74 από Βραζίλης στις 14 Mar 2007
  • Για την προστασία των μελών του φόρουμ από κακόβουλους χρήστες, ενεργοποιήσαμε την ενσωματωμένη δυνατότητα του προγράμματος SMF για αποστολή αναφοράς προσωπικού μηνύματος στους διαχειριστές. Η λειτουργία του είναι παρόμοια με την αναφορά σε συντονιστή για μηνύματα στις συζητήσεις, μόνο που συγκεκριμένα για τα ΠΜ η αναφορά πηγαίνει μόνο στους διαχειριστές (σε όλους ή σε αυτόν που θα επιλέξετε).

    Επισημαίνουμε οτι αυτή είναι μια λειτουργία που μπορείτε να χρησιμοποιείτε μόνο στην εξαιρετική και ακραία περίπτωση όπου κάποιο μέλος σας παρενοχλεί συστηματικά με τρόπο πιθανώς ποινικά κολάσιμο (πχ. σεξουαλική παρενόχληση, εξύβριση, απειλές, κλπ.).

    Οι διαχειριστές δεν θα παίρνουν θέση ούτε θα επεμβαίνουν σε κοινές προσωπικές διαμάχες. Σε αυτές τις περιπτώσεις, μπορείτε να λύσετε τις διαφορές σας μόνοι σας ή να αγνοήσετε τον αποστολέα μη απαντώντας του ή/και να συμπεριλάβετε το όνομα του στη Λίστα Παράβλεψης που θα βρείτε στο: Προφίλ - Ρυθμίσεις προσωπικών μηνυμάτων.

    Αυτή η λειτουργία ενεργοποιήθηκε για την διευκόλυνσή σας (μέχρι τώρα θα έπρεπε να ανοίξετε νέο προσωπικό μήνυμα για να απευθυνθείτε στους διαχειριστές, δηλαδή δεν αλλάζει τίποτα στην ουσία), παρακαλούμε για την προσεκτική και μη καταχρηστική χρήση της.
  • #75 από Βραζίλης στις 15 Mar 2007
  • Υπάρχει τώρα η δυνατότητα για τους συντονιστές να συγχωνεύουν συνεχόμενα μηνύματα από τον ίδιο χρήστη, σε ένα, όταν το κρίνουν απαραίτητο. (δηλαδή συνήθως όταν γράφονται 2 ή παραπάνω συνεχόμενες απαντήσεις σε μια συζήτηση με διαφορά λίγων λεπτών και με παρόμοιο θέμα)

    Τα συγχωνευμένα μηνύματα θα διαχωρίζονται με μια οριζόντια γραμμή:

    και το πλήθος μηνυμάτων του αποστολέα θα αναπροσαρμόζεται ανάλογα.
Σελίδες: