Σελίδες:
  • #1 από ZeeM (ex-user#123) στις 12 Nov 2006


  •  ;D
  • #2 από YmiRLinG στις 12 Nov 2006
  • #3 από Symeon στις 13 Nov 2006
  • αυτα ειναι....κανας αλλος υμνος παιζει; αλλης ομαδας ρε παιδι μου...
  • #4 από Joef - Über Alles στις 13 Nov 2006
  • χαχα φευγει για το κινητο!!
    αν και νομιζω του ολυμπιακου ειναι αμαρτια λιγο ;D ;D
  • #5 από Joe Santriani στις 13 Nov 2006
  • Χατ ροκ και χεβι μεταλ,ΧΑΤ ΡΟΚ!!!!!!!!!!Ουτε να το πει δεν ξερει ο στοκος ΕΛΕΟςςςςςςςςςςςςςςςς καλα την εχει ακουσει το παλικαρι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!!!!!!! :o ;D
  • #6 από FAIRY-The return! στις 13 Aug 2008
  • Κορυφαία ατάκα του δασκαλου οδήγεισης:

    "το KISS σημαίνει Knights In Satan Services"

    Μιλαμε όταν μ το πε προσπαθουσα να κρατηθώ απο τα γέλια!  ;D ;D
  • #7 από George_JimMorrison στις 13 Aug 2008
  • χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
    Μα Ιεροκυρηξ Πετρος;;;;;;;;
    Ε Λ Ε Ο Σ!!!!
  • #8 από Spell@lchemist! στις 13 Aug 2008
  • Κορυφαία ατάκα του δασκαλου οδήγεισης:

    "το KISS σημαίνει Knights In Satan Services"

    Μιλαμε όταν μ το πε προσπαθουσα να κρατηθώ απο τα γέλια!  ;D ;D
    KISS=Keep It Small and Simple
  • #9 από Valantis στις 15 Aug 2008
  • ΕΛΕΟςςςςςςςςςςςςςςςς καλα την εχει ακουσει το παλικαρι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!!!!!!! :o ;D

    Πραγματι.. εδω και παρα πολυ καιρο.. ;D ;D
  • #10 από Staggάρης στις 15 Aug 2008
  • Εχω ένα e-book (δεν θυμάμαι μήπως το ψάρεψα από εδώ μέσα) που λέει διάφορα περί του θέματος... Μεταξύ άλλων μας εξηγεί ότι τα αρχικά του συγκροτήματος AC-DC σημαίνουν Anti Christ - Death to Christ, KISS = Kings in Satan's Service ( και όχι Knights, αμόρφωτοι :P :P) και πολλά άλλα ωραία..  :P :P

    Αα, ξέχασα να αναφέρω τους Sex Pistols ή αλλιώς Σεξουλιάρικα Πιστόλια  ;D ;D :P :P

    Επίσης, μαθαίνουμε για τα διάφορα είδη μουσικής όπως : Η Ρέγγε, ένα αμερικάνικο είδος και θυμίζει γεωργό που χτυπά άδειους τενεκέδες για να φύγουν τα πουλιά από τα σπαρτά του...  ;D ;D ( φαντασία που έχει ο άνθρωπος πάντως :P). Ή έχουμε την "Θραζ Μέταλ". "Θράζ" σημαίνει σκουπίδια. Είναι πολύ πετυχημένος ο χαρακτηρισμός. Τώρα που είδε αυτός την σχέση trash-thrash ... ??? ??? :P


    Όποτε το διαβάσω μου φτιάχνει τη διάθεση...
  • #11 από Alex Flouros στις 15 Aug 2008
  • Εχω ένα e-book (δεν θυμάμαι μήπως το ψάρεψα από εδώ μέσα) που λέει διάφορα περί του θέματος... Μεταξύ άλλων μας εξηγεί ότι τα αρχικά του συγκροτήματος AC-DC σημαίνουν Anti Christ - Death to Christ, KISS = Kings in Satan's Service ( και όχι Knights, αμόρφωτοι :P :P) και πολλά άλλα ωραία..  :P :P

    Αα, ξέχασα να αναφέρω τους Sex Pistols ή αλλιώς Σεξουλιάρικα Πιστόλια  ;D ;D :P :P

    Επίσης, μαθαίνουμε για τα διάφορα είδη μουσικής όπως : Η Ρέγγε, ένα αμερικάνικο είδος και θυμίζει γεωργό που χτυπά άδειους τενεκέδες για να φύγουν τα πουλιά από τα σπαρτά του...  ;D ;D ( φαντασία που έχει ο άνθρωπος πάντως :P). Ή έχουμε την "Θραζ Μέταλ". "Θράζ" σημαίνει σκουπίδια. Είναι πολύ πετυχημένος ο χαρακτηρισμός. Τώρα που είδε αυτός την σχέση trash-thrash ... ??? ??? :P


    Όποτε το διαβάσω μου φτιάχνει τη διάθεση...


    Μια που το βρηκα παρτε το..Οντως εχει γελιο..
    http://rapidshare.com/files/137564613/rok.pdf.html
  • #12 από Spell@lchemist! στις 15 Aug 2008
  • Εχω ένα e-book (δεν θυμάμαι μήπως το ψάρεψα από εδώ μέσα) που λέει διάφορα περί του θέματος... Μεταξύ άλλων μας εξηγεί ότι τα αρχικά του συγκροτήματος AC-DC σημαίνουν Anti Christ - Death to Christ, KISS = Kings in Satan's Service ( και όχι Knights, αμόρφωτοι :P :P) και πολλά άλλα ωραία..  :P :P

    Αα, ξέχασα να αναφέρω τους Sex Pistols ή αλλιώς Σεξουλιάρικα Πιστόλια  ;D ;D :P :P

    Επίσης, μαθαίνουμε για τα διάφορα είδη μουσικής όπως : Η Ρέγγε, ένα αμερικάνικο είδος και θυμίζει γεωργό που χτυπά άδειους τενεκέδες για να φύγουν τα πουλιά από τα σπαρτά του...  ;D ;D ( φαντασία που έχει ο άνθρωπος πάντως :P). Ή έχουμε την "Θραζ Μέταλ". "Θράζ" σημαίνει σκουπίδια. Είναι πολύ πετυχημένος ο χαρακτηρισμός. Τώρα που είδε αυτός την σχέση trash-thrash ... ??? ??? :P


    Όποτε το διαβάσω μου φτιάχνει τη διάθεση...


    Μια που το βρηκα παρτε το..Οντως εχει γελιο..
    http://rapidshare.com/files/137564613/rok.pdf.html

    thanx alex! 8)
  • #13 από Spell@lchemist! στις 15 Aug 2008
  • ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...
    ιδιαιτερα για την Punk,ηταν λακωνικοτατο

    -->Η Punk ειναι μια ηχητικη σαβουρα!


    λολ
  • #14 από Baroness στις 15 Aug 2008
  • Oτι ναναι βλακειες γραφει μεσα. Ελεος.
  • #15 από Spell@lchemist! στις 15 Aug 2008
  • XAXAXAXAXAXA αλλο ΚΟΡΥΦΑΙΟ ευρημα...
    σελιδα 47 στο pdf,αναφορα στο ΟΥΚ-ΝΟΥΚ σε τραγουδι της Madonna...:D :D :D :D :D
  • #16 από hot_sauce (φλουτσ) στις 15 Aug 2008
  • Όπλα κ τριαντάφυλλα.....
    γ**άτο ακούγεται στα ελληνικα!....
  • #17 από . στις 15 Aug 2008
  • Εχω ένα e-book (δεν θυμάμαι μήπως το ψάρεψα από εδώ μέσα) που λέει διάφορα περί του θέματος... Μεταξύ άλλων μας εξηγεί ότι τα αρχικά του συγκροτήματος AC-DC σημαίνουν Anti Christ - Death to Christ, KISS = Kings in Satan's Service ( και όχι Knights, αμόρφωτοι :P :P) και πολλά άλλα ωραία..  :P :P

    Αα, ξέχασα να αναφέρω τους Sex Pistols ή αλλιώς Σεξουλιάρικα Πιστόλια  ;D ;D :P :P

    Επίσης, μαθαίνουμε για τα διάφορα είδη μουσικής όπως : Η Ρέγγε, ένα αμερικάνικο είδος και θυμίζει γεωργό που χτυπά άδειους τενεκέδες για να φύγουν τα πουλιά από τα σπαρτά του...  ;D ;D ( φαντασία που έχει ο άνθρωπος πάντως :P). Ή έχουμε την "Θραζ Μέταλ". "Θράζ" σημαίνει σκουπίδια. Είναι πολύ πετυχημένος ο χαρακτηρισμός. Τώρα που είδε αυτός την σχέση trash-thrash ... ??? ??? :P


    Όποτε το διαβάσω μου φτιάχνει τη διάθεση...
    Ενα τετοιο βιβλιαρακι τυπωμενο, εγραφε ακριβως αυτα που λες, μου το ειχε δωσει ενας φιλος μου το '99 το οποιο το ειχε βρει απο την βιβλιοθηκη του κατηχητικου του ::) ::) .

    Καλα, να μην ξερουν τη διαφορα μεταξυ thrash και trash; τσ τσ τσ...
  • #18 από Seth21 στις 15 Aug 2008
  • Ε ενταξει βρε παιδια καλα τα λεει το βιβλιο  ;D Τουλαχιστον για την "θραζ"  :P Παντως ακομη και η Μαρινελλα εγινε σατανιστρια...


    Μα καλα ποσο αγνοια και προκαταληψη μπορει να υπαρχει στον κοσμο. Αυτοι που το εγραψαν πρεπει να ηταν εντελως βαρεμενοι. Αυτα τα αναποδα μηνυματα ισχυουν?
  • #19 από eddie13 στις 16 Aug 2008
  • Παιδιά αφήστε το.Πάλι μας πιασανε με την παρθένα και το κρανίο στο χέρι. :P
  • #20 από Giorgos K. στις 18 Aug 2008
  • Παιδιά αφήστε το.Πάλι μας πιασανε με την παρθένα και το κρανίο στο χέρι. :P
    χέσε μέσα φίλε μου!
    εμένα με έπιασε πάνω που έκανα τους τελευταιους ρούνους για την επίκληση
    μού είχε ξεφύγει λιγο η πεντάλφα αλλά οκ συγχωρούμαι
    εσυ πάλι..την παρθένα που την βρίκες στην εποχή μας?πάλι στο δημοτικο έκανες τσάρκες?
  • #21 από TheVrachnoprofiter στις 18 Aug 2008
  • Ε ενταξει βρε παιδια καλα τα λεει το βιβλιο  ;D Τουλαχιστον για την "θραζ"  :P Παντως ακομη και η Μαρινελλα εγινε σατανιστρια...


    Μα καλα ποσο αγνοια και προκαταληψη μπορει να υπαρχει στον κοσμο. Αυτοι που το εγραψαν πρεπει να ηταν εντελως βαρεμενοι. Αυτα τα αναποδα μηνυματα ισχυουν?

    Πολλά από αυτά ισχύουν. Αυτό με τη Μαρινέλλα το έχει δείξει και ο Πανούσης, στο "Με λένε Πόπη" ;D

    Πάντως εμένα μου αρέσουν πολύ οι Πινκ Φλόουντ! :D
  • #22 από lunatic στις 19 Aug 2008
  • δεν το λες καλα...
    Πινγκ Φλοουντ λέει..
    lol, κατι σαν πινγκ πονγκ ?
  • #23 από TheVrachnoprofiter στις 19 Aug 2008
  • δεν το λες καλα...
    Πινγκ Φλοουντ λέει..
    lol, κατι σαν πινγκ πονγκ ?

    Σωστός. Με κυρίευσε ο Σατανάς προς στιγμήν γι' αυτό το έκανα λάθος. ;D
Σελίδες: