Σελίδες:
  • #26 από D@ve Murray στις 15 Nov 2002
  • Giati lene isws??? den einai to kithara h megaliteri??? tha kanw parapona... egw pantws den kserw megaliteri...
  • #27 από lidia στις 15 Nov 2002
  • ....πόσα πληρώσαμε;;;; ;D ;D
    Πλάκα κάνω...πολύ καλό! 8)
  • #28 από Σωτήρης στις 15 Nov 2002
  • Aψογο Βασ.!!!!!!!!!  ;D ;D ;)
    Αντε ολο και ποιο ψηλα!!!!!! ;D ;D ;)
  • #29 από Κώστας στις 15 Nov 2002
  • Re sys mbas kai steilate newsletter sto Presspoint?  ;)
  • #30 από ron-t στις 16 Nov 2002
  •  >:(Πολυ καλη παρουσιαση αλλα στο τελος τα χαλασε..αυτο το "οτι προαιρεισθε" δεν ακουγεται καλο..Ρε παιδια με 1500 μελη μου φαινεται τρελλο να εχουμε αναγκη απο ελεημοσυνη...Πρεπει να βρεθει μια λυση να συνεισφερουμε ολοι οσοι θελουμε και μπορουμε...καντε κατι επιτελους..  
  • #31 από Panos324 στις 28 Nov 2002
  • Αρκετά καλή η παρουσίαση του Γερμανού.
  • #32 από Βραζίλης στις 16 Nov 2006
  • Παρουσίαση του kithara.gr στην εφημερίδα metropolis, στην ενότητα ΝΕΟΙ, σελίδα 14  :)


    (Λάθος μου που μπέρδεψα την εφημερίδα "Metropolis" με την "Metro", σε χτεσινό μήνυμά μου (για όσους το πρόλαβαν πριν το σβήσω))

    Φωτό, αργότερα.
  • #33 από heineken στις 16 Nov 2006
  • Παράθεση από: Βραζίλης
    Φωτό, αργότερα.


    Μου επιτρέπεις, ;D δείτε εδώ

  • #34 από Joe Santriani στις 16 Nov 2006
  • Μπραβο παιδια ετσι για να ξερουν οτι καπου υπαρχει κατι ποιοτικο και με ατομα που σκεφτονται!ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΙΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D
  • #35 από NickNT στις 16 Nov 2006
  • Παράθεση από: Βραζίλης
    Φωτό, αργότερα.


    Μου επιτρέπεις, ;D δείτε εδώ




    Ααα... υπεύθυνος του Metropolis είναι ένας συνεργάτης μου (ή μήπως αφεντικό;) στην part time ιντερνετική δουλειά που ασχολούμαι... και του έχω πει για τα fora κτλ, αλλά δε μου είπε τίποτα σχετικό με αυτό! Πλάκα έχει πάντως!
  • #36 από FSL στις 16 Nov 2006
  • Αντε κι εις ανώτερα!
  • #37 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 16 Nov 2006
  • Παράθεση από: Βραζίλης
    Φωτό, αργότερα.

    Μου επιτρέπεις, ;D δείτε εδώ


    Αυτό είναι όλο, ή υπάρχει και κανονικό ρεπορτάζ παρακάτω;
  • #38 από FSL στις 16 Nov 2006
  • Όχι κάθε μέρα στο συγκεκριμένο σημείο παρουσιάζεται ένα φόρουμ.
    Στην ίδια σελίδα στο κάτω μέρος από διάφορα φόρουμς αναφέρονται οι απόψεις που επικρατούν σε κάποια θέματα.
  • #39 από heineken στις 17 Nov 2006
  • Αυτό είναι όλο, ή υπάρχει και κανονικό ρεπορτάζ παρακάτω;
    Μονο αυτο ειναι. Μονο που οπως γραφει και  η fsl στο κατω μερος εχει ενοτητα απο διαφορα φορουμς που αναφερονται οι αποψεις που επικρατουν σε καποια θεματα, χωρις να αναφερει τιποτα για το συγκεκριμενο φορουμς.
  • #40 από KOYPEAS στις 17 Nov 2006
  • Μονο παιδια μην παρουν τα μυαλα σας αερα...εμενα θα με βρειτε στη Θεσσαλονικη για αυτογραφα,συνεντευξεις κ λοιπα.Ειμαι πολυ μετριοφρων κ κραταω Low profile(¨:kalami!!!!)

    Περα απο την πλακα,δεν πιστευω τι θα μπορουσε το φορουμ μας να περασει απαρατηρητο,ολοι μας εχουμε το μερακι κ θελουμε να το μεταδωσουμε σε ολους.Μπραβο κυριως στα 3 τυπακια κ σε ολου εμας που τα στηριζουμε!!!

    Υ.Γ.:Μετ απο λιγο καιρο να κανουμε κ κανα κομμα για τη βουλη???(οι τοματες να ειναι εποχης παρακαλω...)
Σελίδες: