Σελίδες:
  • #126 από adraxti στις 02 Sep 2005
  • μια και είναι στα πλαίσια της δουλειάς μου, εχω μια τιμή για φούτερ απο το μεταξοτύπη μου, αν και πρέπει να ρωτήσω τη Minimum ποσότητα και για στάμπα μπρος-πισω (από οτι είδα έτσι κάνατε και τα T-Shirt), οπότε PM να το δω αν θες και να σκανάρω να δεις τα μπλουζακια
  • #127 από ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ στις 15 Oct 2005
  • γεια σας παιδια....τι κανουμε?ειμαι νεος εδω κ ειπα να γραπσω τπτ χιχιχιχιχ
  • #128 από konstadina στις 16 Jan 2006
  • Παρέλαβα τα μπλουζάκια!  :)
    Η μπλούζα είναι πολύ καλής ποιότητας, και χωρίς ραφές στα πλευρά. Η μεταξοτυπία φαίνεται σταθερή (βέβαια, ο χρόνος θα δείξει).

    Η τιμή, συμπεριλαμβανομένου του ΦΥΚ, διαμορφώνεται στα 7 ευρώ. Ότι ποσό μαζευτεί από το ΦΥΚ, θα διατεθεί για την φιλοξενία των σελίδων και για τυχόν επιπλέον λειτουργικά έξοδα.

    Τα μπλουζάκια θα διανέμονται από εμένα, σε επίσημες συναντήσεις ή προσωπικά, και από επιλεγμένους αντιπροσώπους ανά την Ελλάδα (δεν έχουν οριστεί ακόμη). Για να το παραλάβετε από εμένα, γράψτε προσωπικό μήνυμα για να κανονίσουμε. Υπενθυμίζω οτι μπορείτε να δίνετε τις παραγγελίες σας σε αυτή τη συζήτηση, ζητήστε όσα μπλουζάκια θα θέλατε. Το πιθανότερο πάντως είναι να πάρετε ένα ο καθένας, έτσι ώστε να πάρουν όσο το δυνατόν περισσότεροι. Αν τελικά περισσέψουν πολλά μπλουζάκια, θα πάρετε κι άλλα...

    Δείτε τώρα μια μικρή παρουσίαση από τα μοντέλα μας:

    Ευτυχείς κάτοχοι μπλουζακίων kithara.gr ατενίζουν το ευοίωνο μέλλον του site.


    Η μπροστινή όψη του μπλουζακίου σε μεγέθυνση.

    (Σημείωση, 4/3/2005: Τα μπλουζάκια αυτά έχουν εξαντληθεί)
    γειάαααααααααα!!!!!!!!θα ξαναφτιάξετε τέτοια μπλουζάκια και για εμάς τους καινούριους???
  • #129 από Βραζίλης στις 16 Jan 2006
  • γειάαααααααααα!!!!!!!!θα ξαναφτιάξετε τέτοια μπλουζάκια και για εμάς τους καινούριους???


    Δες εδώ: Μπλουζάκια kithara.gr 2005
  • #130 από konstadina στις 16 Jan 2006
  • γειάαααααααααα!!!!!!!!θα ξαναφτιάξετε τέτοια μπλουζάκια και για εμάς τους καινούριους???


    Δες εδώ: Μπλουζάκια kithara.gr 2005
    THANKS!!!
  • #131 από ship_me_out!!! στις 19 Mar 2006
  • Ωραια μπλουζακια!!! ;) ;)   Λες και τα εβγαλε ο ΑΣΛΑΝΗΣ ;D ;D ;D Το χειμωνα να βγουν και με κουκουλα και μακρυ μανικιον!!! θα γινουν αναρπαστα!!
  • #132 από Iroukos στις 24 Mar 2006
  • Ωραια μπλουζακια!!! ;) ;)   Λες και τα εβγαλε ο ΑΣΛΑΝΗΣ ;D ;D ;D Το χειμωνα να βγουν και με κουκουλα και μακρυ μανικιον!!! θα γινουν αναρπαστα!!

    αν όντως βγουν θελω κ γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
     :) :) :) :)

    βασίλη κανόνισε
     ;D
  • #133 από Βραζίλης στις 25 Mar 2006
  • μα... τελείωσε ο χειμώνας! Ήρθε η Άνοιξη και οι φουσκοδενδριές!
    Πάρτε κοντομάνικα: Μπλουζάκια kithara.gr 2005
  • #134 από Σιωπή στις 25 Mar 2006
  • Παίζει να πάρω απο χέρι Θεσσαλονίκη?
  • #135 από Blacksheepιος στις 31 May 2006
  • (!!!) το τοπικ αυτο κραταει 3 χρονακια?!
  • #136 από Βραζίλης στις 31 May 2006
  • Δες πιο πρόσφατο θέμα, που αναφέρω λίγο παραπάνω ;)
Σελίδες: