Σελίδες:
  • #1 από Marios στις 06 Sep 2003
  • Χαιρετώ όλα τα μέλη παλιά και νέα, όσους ήταν μέλη και πριν ένα χρόνο που έμπαινα στο στέκι και όλους όσους ήρθαν μετά. Κανονικά το όνομα χρήστη μου είναι "Μάριος" αλλά υπάρχει κάποιο προσωρινό πρόβλημα έτσι το αλλαξα για λίγο. Ιδιαίτερα θέλω να χαιρετίσω τους Σπύρο, Κιθαρωδό, Βασίλη, Κώστα, Θοδωρή, Σουρωτήρι, Απόλλων, Bluewind και όλους τους άλλους που τόσο καιρό έχω να συνομιλήσω ηλεκτρονικά μαζί τους. Πέρσι τέτοιο καιρό ειδοποιούσα τον Σπύρο ότι μάλλον για κανά χρόνο δεν θα μπορώ πλέον να παρεβρίσκομαι στο forum λόγω του ότι ήταν ο τελευταίος χρόνος του σχολείου και είχα ένα υπερβολικά πιεσμένο πρόγραμμα. Τώρα έχουν σχεδόν περάσει οι πρώτοι δύο μήνες του στρατού και ετοιμάζομαι να έρθω Ελλάδα για κάποια εκπαίδευση. Ήρθε επιτέλους ο καιρός που μπορώ να ξαναασχοληθώ με το kithara.gr !!
  • #2 από Ikaros στις 06 Sep 2003
  • Kalws hrthes Marie sthn parea mas...ante kai twra monimos,etsi?
  • #3 από Σωτήρης στις 06 Sep 2003
  • Χαιρε Μαριε..!Σε γνωριζω ονομαστικα τουλαχιστον λογο του οτι το ονομα σου ποζαρε τοσο καιρο στις Ενοτητες του Forum ως Συντονηστης!
    Καλως ηρθες στην παρεα μας...καιρος για αναβαθμηση του Forum! ;)
  • #4 από Γιώτα Μή στις 06 Sep 2003
  • Χαιρε Μαριε..!Σε γνωριζω ονομαστικα τουλαχιστον λογο του οτι το ονομα σου ποζαρε τοσο καιρο στις Ενοτητες του Forum ως Συντονηστης!

    a bravo!!!elega k gw ti moy thimizei ayto to onoma!!! :D
    kalws irthes loipon Marie!!k mia aporia:pws adexes ena xrono makria mas ?? :P ;D

  • #5 από Panos324 στις 06 Sep 2003
  • Καλώς μας ήρθες αγαπητέ Μάριε!  :D
  • #6 από bluewind στις 06 Sep 2003
  • Να'σαι καλά φίλε μου :)

    Καλώς ήρθες και πάλι στα γνώριμα λημέρια σου κι ελπίζω αυτή τη φορά να παραμείνεις για τα καλά! Άντε σιγά σιγά να επανέρχονται τα απολωλότα μέλη του "πρώτου" Kithara! ;D

    Εύχομαι το πρόγραμμά σου σιγά σιγά να γίνεται όλο και πιο ελαφρύ για να μπορείς να συμμετέχεις ενεργότερα...

    Καλώς -διαδικτυακά- ανταμώσαμε! ;)
  • #7 από Zoso στις 06 Sep 2003
  • Χάρηκα! Τώρα, σαν πρώην συντονιστής, ελπίζω να συμβάλεις κι εσύ στην προσπάθεια να φέρουμε μπλουζάκια στην Κύπρο!!!
  • #8 από Marios στις 07 Sep 2003
  • Σε δυό βδομάδες φεύγω για Ελλάδα οπότε δεν νομίζω να μπορώ να βοηθήσω στις φανέλλες εκτός αν τις φέρω μαζί στην Κύπρο σε τρεις μήνες που θα έρθ :P !!! Μετά από αυτούς τους τρεις μήνες όμως θα έχω άφθονο χρόνο για το κιθάρα. Ευελπιστώ να πετύχω καμιά συνάντηση των μελών όσο θα είμαι στην μητέρα πατρίδα.
  • #9 από Σπύρος στις 07 Sep 2003
  • Καλώς ήλθες, οι συναντήσεις στην Αθήνα είναι πολλοί συχνές τελευταία και ίσως τα πούμε και από κοντά.
  • #10 από Θοδωρής στις 17 Sep 2003
  • Καλώς να μας έρθεις φίλε Μάριε.
    Σε περιμένω να τα πούμε απο κοντα.
  • #11 από delfinaki στις 18 Sep 2003
  • Καλώς ήρθατε ξανά.....
  • #12 από sourwtiri στις 18 Sep 2003
  • pros stigmin nomisa pws epanilthe kai to KEEP ON...kalws ksanarthes ;D
Σελίδες: