Σελίδες:
  • #26 από pinelopi στις 12 Sep 2003
  • Υπολόγιζε και εμένα Διονύση... :)
  • #27 από Καρχαρίας στις 12 Sep 2003
  • kalo ayto! aytografa kai fotografies. ta aytografa omos tha prepei na einai pragmatika, ara den ginete. an bgoun gia paradeigma 100 cd tha prepei na taksidepsoun 11 fores gia na tous baloume ipografi!!

    OXI! arnoume ego. den dexomai na balo aytografo. eimai enas antorock star kai den thelo dimosiotita ktl ktl ktl ktl. fysika gia ton gynaikio plithismo (KAI MONO) tou kithara.gr tha kano mia eksairesi!!!!
    ayta
  • #28 από Σωτήρης στις 13 Sep 2003
  • Τι θα εχει το δισκακι παιδια?
  • #29 από Καρχαρίας στις 13 Sep 2003
  • Τι θα εχει το δισκακι παιδια?

    Πώς????
  • #30 από Vagabond στις 14 Sep 2003
  • Τι θα εχει το δισκακι παιδια?
    Εχμ... the best of New Kids On The Block.... Σωτήρη... ΣΥΝΕΛΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;D ;D ;D ::)
  • #31 από Νεκταρία στις 15 Sep 2003
  • Τι θα εχει το δισκακι παιδια?

    Πάντως όχι τα καλύτερα του Αλκίνοου... ;)... ούτε και του Κότσιρα... βεβαίως, βεβαίως... ;)
  • #32 από dshakes στις 15 Sep 2003
  • Για φωτογραφιες ελπιζω οτι θα μου στειλουν ολοι οι συντελεστες.. οσο για υπογραφες θα πρεπει να έρθετε στην παρουσιαση του δισκου να σας τα υπογραψουν...
  • #33 από ilektrojohn στις 16 Sep 2003
  • Aυτογραφα, φωτογραφιες, παρουσιασεις δισκων!Μας βλεπω να ξεκιναμε καινουργια μοδα!Μετα τους  ???(καλλιτεχνες) ???που βγηκαν απ'τα τηλεοπτικα show ,οι καλλιτεχνες που ξεκινησαν απ'τα διαδικτυακα show!!!!AAAAAAAAAAAXXXX!Μεγαλη ζωη(οχι @cuervo) σου'ρχομαστε!!!!!
  • #34 από *Ελένη* στις 20 Sep 2003
  • kai gw mesa.kai na min simetixa pali tha endiaferomoun...
  • #35 από Ikaros στις 20 Sep 2003
  • ki egw mesa!!!
  • #36 από Σωτήρης στις 20 Sep 2003
  • Μουφα η ολη συζητηση δηλαδη??
    Ας με βαλει καποιος στο κλιμα!!!!! :-\
  • #37 από Dark prince στις 20 Sep 2003
  • Βασικά μη με παρεξηγήσετε,αλλά σοβαρά μιλάτε για φωτο και αυτογραφα κλπ???Οχι τίποτα άλλο,να ξέρω δηλαδή...γιατί θα το στείλω μεσα στη βδομάδα...
  • #38 από Dark prince στις 20 Sep 2003
  • Α...θα γίνει και παρουσίαση κάπου κάπως κάποτε ή θα σταλούν ταχυδρομικώς???Καλή ιδέα πάντως η μαζική παραγωγή!!!Αν είναι να μαζευτούν χρήματα ώστε να βγει καλό αποτέλεσμα,είμαι και γω μέσα!!!!!
  • #39 από Dark prince στις 21 Sep 2003
  • Α...και κάτι τελευταίο...Τους στίχους και τα ακκόρντα που θα τα στείλουμε???Στην κεντρική σελίδα με το songsTemplate του word???Αλλά οι στίχοι θα είναι ολόκληροι ή κομμένοι???Η θα τους βάλουμε σε καμία σελίδα του forum με όλα τα τραγούδια του cd???
  • #40 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 21 Sep 2003
  • Α...και κάτι τελευταίο...Τους στίχους και τα ακκόρντα που θα τα στείλουμε???Στην κεντρική σελίδα με το songsTemplate του word???Αλλά οι στίχοι θα είναι ολόκληροι ή κομμένοι???Η θα τους βάλουμε σε καμία σελίδα του forum με όλα τα τραγούδια του cd???

    Στείλε τους με οτιδήποτε τρόπο θέλεις, και με email, ή και ταχυδρομικώς :D. Αν ξέρουμε ότι είναι δικοί σου, θα εμφανίζονται ολόκληροι. Επίσης, μπορούμε να τους βάλουμε στην ξεχωριστή περιοχή "Δικοί μας στίχοι και μελοποιήσεις".
  • #41 από DROSOULITIS στις 23 Sep 2003
  • ΡΩΤΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ!
    φυσικα και θελουμε σιντι!
  • #42 από Καρχαρίας στις 23 Sep 2003
  • ligo tin prosoxi sas

    na po kati? oloi lene nai theloume to cd. to idio skiniko den eixe ginei kai me tis mplouzes? an den kano lathos oi poio polles emeinan sto rafi. oxi oti den parogkilan alla apo oti ematha den eixe ta epithimita apotelesmata. kai otan leo epithimita ti ennoo? oi mplouzes bgikan symfona (pano kato panta) me tin zitisi PRIN tipothoun.

    anyway mipos tha ginei tipota antistoixo kai me to cd. poloi lene nai. prosopika emena den me niazei (kai toso). alla skeftite oti kapoioi tha plirosoun gia na ginei ayto kai einai krima re paidia gia na tous kremasete. kalo tha itan na to ennoeite to nai.

    eyxaristo,
    ayta
  • #43 από DROSOULITIS στις 23 Sep 2003
  • kalo tha itan na to ennoeite to nai.

    ειμαι μεσα 100%.
    πειτε μου μόνο πως θα μπορώ να το προμηθευτώ.
  • #44 από margarita στις 28 Sep 2003
  • Η απάντησή μου είναι ίσως, και αυτό είναι οριστικό.

    (Πλάκα κάνω φυσικά!)

    ΝΑΙ. Και το εννοώ!
  • #45 από louloudenia στις 14 Oct 2005
  • κι εγω το θελω. :)
  • #46 από blue_jazz στις 14 Oct 2005
  • Επ. Και γω. Τι, στο πηγάδι κατούρησα;
  • #47 από Arg0 στις 24 Nov 2005
  • louloudenia και blue_jazz,

    Υπαρχουν ακομα 8 περιπου CDs του Kithara στο σπιτι μου στην Ελλαδα... Αν θελετε να περιμενετε κανα μηνα μεχρι να κατεβω θα το κανονισουμε να βρεθουμε να σας δωσω...

    Επισης συζητιεται και η δημιουργια 2ου CD με νεα κομματια...

    Ουπς, παλι διαρροη ειχαμε... ;)
  • #48 από blue_jazz στις 25 Nov 2005
  • Ok. Θα το κάνω δώρο στον εαυτό μου για τα Χριστούγεννα  ;D.
  • #49 από TEHNIKOS στις 09 Dec 2005
  • Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να βάλω αυτο το θέμα για ενα και μονο λόγο...
    Για να δουμε τι ζήτηση έχει ενα τέτοιο CD και να πράξουμε αναλογα..
    Δηλ. αν υπαρχει μεγάλη ζήτηση θα ψάξω να βρω εργαστηριο κοπης CD και θα βγαλω μια ποσοτητα αντιγραφων καλή.
    Αν δεν υπαρχει μεγαλη ζητηση θα βολευτουμε με απλες αντιγραφες.
    Τελικο κόστος Σιντι δεν ξερω ακομα ποσο θα βγει αλλα υπολογιζω γύρω στα 5 ευρω (συμπεριλαμβανεται Σιντι,κουτί,εξωφυλλο, οπισθοφυλλο) για την απλη αντιγραφη.
    Για το εργαστηριο θα το ψαξω μόνο αν υπαρχει ζητηση γιατι σιγουρα κοστιζει..
    ... Αυτα για την ωρα..

  • #50 από Arg0 στις 09 Dec 2005
  • Προς τι η παραθεση χωρις σχολιο?

Σελίδες: