Σελίδες:
  • #151 από DarkHorse στις 13 Mar 2010
  • thanx Progducts.
  • #152 από Kosthrash στις 01 Apr 2010
  • Ας ποσταρω και εγω μια με το 'ταπεινο' μου gear (τι να πουν διπλα στα "θηρια"  ;D):

  • #153 από Απόλλων στις 01 Apr 2010
  • Ας ποσταρω και εγω μια με το 'ταπεινο' μου gear (τι να πουν διπλα στα "θηρια"  ;D):

    Μια χαρά είναι το gear σου. Κιθάρα, ενισχυτής και πολυεφφέ που είναι μεν φτηνά, αλλά πολύ καλά και με αρκετές δυνατότητες για τα λεφτά τους. Επιπλέον έχεις ένα ζευγάρι καλά ακουστικά και ένα ποιοτικό καλώδιο. Αν μη τι άλλο, αποδεικνύεις έμπρακτα ότι μπορεί κανείς να έχει αξιοπρεπέστατο εξοπλισμό με λίγα λεφτά.
  • #154 από Kosthrash στις 01 Apr 2010
  • Οντως, αυτα που φαινονται στη φωτο δεν μου εχουν στοιχισει πανω απο 600 ευρω... και τα μισα τα εχω παρει απο Ελλαδα  ;)
    Για αυτα που παιζω (και για τις ικανοτητες μου ως τωρα) ειναι υπεραρκετα σαν εξοπλισμος... αλλωστε δεν θελω να επενδυσω σε τιποτα ακριβοτερο προς στιγμη γιατι εχω και τον μικρο που τα "σκαλιζει" οσο λειπω απο το σπιτι... περιμενω να μεγαλωσει λιγο ακομα να του παρω τη δικη του strat  :D
  • #155 από Fretwork στις 12 May 2010
  • Καλησπέρες μετά απο απουσία αρκετών μηνών να κάνω και έγω ένα post με ότι κατάφερα να φτιάξω.
    Είναι αυτό που πάντα ήθελα ;)
  • #156 από Kosthrash στις 14 May 2010
  • Με γεια και καλοπαιχτα Fretwork! Φοβερο το rack σου με πολυ καλες επιλογες!
    Εχεις κανενα sound demo του Triaxis?
  • #157 από Panos-Echidna στις 18 May 2010
  • Καλησπέρες μετά απο απουσία αρκετών μηνών να κάνω και έγω ένα post με ότι κατάφερα να φτιάξω.
    Είναι αυτό που πάντα ήθελα ;)

    Ζηλεύω
  • #158 από adr1anos στις 19 May 2010
  • Κώστα αφιερωμένο!..





  • #159 από alterego στις 19 May 2010
  • Με γεια, καλόπαιχτος!!! Θέλουμε παρουσίαση και εντυπώσεις!
  • #160 από zeoy στις 19 May 2010
  • Αμάν! Τι μας κάνεις ρε Ανδριανέ; Πολύ κουκλί το εργαλείο. Καλόπαιχτο κλπ.
    +1 για παρουσίαση με clips και απ'όλα  ;D
  • #161 από zeoy στις 19 May 2010
  • Μιας και είμαστε όλοι μαζεμένοι εδώ ας βάλω κι εγώ εδώ τον καινούργιο μου



    (εκτενής παρουσίαση εδώ Hayden Mofo 30: εντυπώσεις, φωτογραφίες και clips )

  • #162 από Raz στις 19 May 2010
  • Hayden είναι οι Ashdown?
  • #163 από zeoy στις 19 May 2010
  • Hayden είναι οι Ashdown?




    ο συγκεκριμένος (και νομίζω όλοι οι handwired) δεν έχουν σχέση με τους παλιότερους ashdown αλλά οι 2 εταιρείες είναι στον ίδιο όμιλο τώρα.
    Δες και 7o-10o post στο Hayden Mofo 30: εντυπώσεις, φωτογραφίες και clips  που το συζητάμε με Jezus.
    Στο site η Ashdown αναφέρεται ως "sister company" ( http://haydenamps.com/ )
  • #164 από Jezus στις 22 May 2010
  • Κώστα αφιερωμένο!..


    Χεχε, ευχαριστω!  ;)
    Πολυ ωραιες φωτο, καλοπαιχτος!  :D
Σελίδες: