Αποστολέας Θέμα: Έκανε το γύρο του κόσμου και σκοτώθηκε στη Βαρυμπόμπη.......  (Αναγνώστηκε 11544 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Με βάση αυτό το γεγονός θέλω ν'αναφέρω άλλο ένα τραγικό συμβάν.Ο δημοσιογράφος Παπούλιας (αυτή η αδερφή που έχει η Φαίη Σκορδά - Alter) παραβίασε STOP στο διπλανό στενό από μένα (Περιστέρι μένω),11 το βράδυ και τράκαρε ένα παιδί 24 χρονών με παπί με αποτέλεσμα να λιώσει το πόδι του και εκτός απ'αυτό πήγε να τον εγκαταλείψει και τον πήρα στο κυνήγι εγώ κι ο πατέρας μου να τον φέρουμε πίσω.Αντε με τους μ@λα@κες που έχουμε μπλέξει

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Με βάση αυτό το γεγονός θέλω ν'αναφέρω άλλο ένα τραγικό συμβάν.Ο δημοσιογράφος Παπούλιας (αυτή η αδερφή που έχει η Φαίη Σκορδά - Alter) παραβίασε STOP στο διπλανό στενό από μένα (Περιστέρι μένω),11 το βράδυ και τράκαρε ένα παιδί 24 χρονών με παπί με αποτέλεσμα να λιώσει το πόδι του και εκτός απ'αυτό πήγε να τον εγκαταλείψει και τον πήρα στο κυνήγι εγώ κι ο πατέρας μου να τον φέρουμε πίσω.Αντε με τους μ@λα@κες που έχουμε μπλέξει
εγω αυτο το γεγονος ξερω οτι εγινε με ενα αυτοκινητο στο οποιο επαιβαιναν πολλοι επιβατες
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Εγώ όμως που το είδα από το μπαλκόνι σου λέω την αλήθεια :P

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
βρε συμφωνω απλα μου κανει εντυπωση που τον περασμενο χειμωνα ή καλοκαιρι δεν θυμαι ειχα μαθει οτι ενας πανελιστας  (δεν θυμαμαι ονομα να πω την αμαρτια μου) στο περιστερι τρακαρε κατι παιδια και μαλιστα το ενα εξαυτων ηταν γνωστη μου και κατεληξε στο νοσοκομειο
μου εκανε εντυποωση οτι το μερος και το επαγγελμα ηταν ιδιο :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Το χουν μάλλον να είναι βλαμμένοι!

Αποσυνδεδεμένος Stoyo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
παιδια αν ειναι δυνατον!αυτο θα μπορουσε να συμβει παντου.....εκτος απο τον αμαζονιο που δεν εχει αμαξια....
Να στο θεσω αλλιως: Αν στην Γερμανια εχεις 1/1.000.000 πιθανοτητες να τρακαρεις σοβαρα με το ποδηλατο, στην Ελλαδα εχεις 1/100. Συμφωνω οτι θα μπορουσε να γινει παντου, αλλα στην Ελλαδα με ποδηλατο, για κεντρικους δρομους σε μεγαλες πολεις, μου φαινεται σαν να παιζεις με την τυχη σου.
Η ταλαιπωρία είναι προσωρινή, τα έργα όμως μόνιμα.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
βρε συμφωνω απλα μου κανει εντυπωση που τον περασμενο χειμωνα ή καλοκαιρι δεν θυμαι ειχα μαθει οτι ενας πανελιστας  (δεν θυμαμαι ονομα να πω την αμαρτια μου) στο περιστερι τρακαρε κατι παιδια και μαλιστα το ενα εξαυτων ηταν γνωστη μου και κατεληξε στο νοσοκομειο
μου εκανε εντυποωση οτι το μερος και το επαγγελμα ηταν ιδιο :P
φαντασου να ειναι ο ιδιος και να ειναι μανιακος και να παταει παιδια στο περιστερι! :o :o :o :oευτυχως που δε μενω περιστερι!!!! :o :o :o :o
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
ΤΡΟΜΕΡΟ το βιντεο......και μετα λενε γιατι εχουμε τοσους νεκρους απο τροχαια ατυχηματα παγκοσμιος......τι να πει κανεις....
Εχμ, αν δε πρόσεξες, ρουθούνι δεν άνοιξε...Τί ρουθούνι δλδ, ούτε που ακούμπησε κανείς κανέναν..
Έχω διαβάσει πως σε κάποιες περιοχές του πλανήτη, κατήργησαν τα σήματα οδικής κυκλοφορίας (αν και στην Ινδία δεν πρέπει να είχαν ποτέ τέτοια) αρχικά πειραματιζόμενοι για να δουν τη συμπεριφορά των οδηγών.. Ε λοιπόν, τα ατυχήματα μειώθηκαν κατά πολύ!! Κι αυτό γιατί οι οδηγοί έγιναν πολύ πιο προσεκτικοί μια και δε βασίζονταν πλέον σε φανάρια, ταμπέλες κλπ αλλά έπαιρναν αποφάσεις όντας σίγουροι για την ασφάλειά τους!!
Πολυ επιφοβο μου φαινεται αρκετο..Πραγματικα δεν θα θελα η ζωη μου να βασιζεται καθαρα στη κριση του καθενος εκει εξω.... ::)..Δεν ξερουμε υπο τι συνθηκες εγινε η ερευνα...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Παράθεση
Πραγματικα δεν θα θελα η ζωη μου να βασιζεται καθαρα στη κριση του καθενος εκει εξω.... Roll Eyes..

Γιατί τώρα που νομίζεις οτι βασίζεται η ζωή μας??   :eee:

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Παράθεση
Πραγματικα δεν θα θελα η ζωη μου να βασιζεται καθαρα στη κριση του καθενος εκει εξω.... Roll Eyes..

Γιατί τώρα που νομίζεις οτι βασίζεται η ζωή μας??   :eee:
Ενταξει στο κοκκινο οι περισσοτεροι σταματανε...Στο στοπ καποιοι( :P) σταματανε..Μπορεις να φανταστεις τη Βουλιαγμενης η τη Κηφισιας ξεμπαρκη? ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εγώ έχω δει καλαμακίου με ποσειδώνος να μν δουλεύουν τα φανάρια όπως και όλα τα φανάρια στη συμβολή Πατησίων-Πανεπιστημίου-Σταδίου....
ήμουν 100% σίγουρος πως θα δω τρακάρισμα εκείνη τη μέρα αλλά δεν έγινε τπτ...(γαααμώτο! :p )
όλοι προσέχανε απείρως περισσότερο αλλά έχω την αίσθηση πως αν αυτό ήταν η ρουτίνα σιγά σιγά πάλι θα φτάναμε στην κατάσταση που δν θα προσέχαμε τίποτα και δν θα λογαριάζαμε κανέναν...

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Παράθεση
Πραγματικα δεν θα θελα η ζωη μου να βασιζεται καθαρα στη κριση του καθενος εκει εξω.... Roll Eyes..

Γιατί τώρα που νομίζεις οτι βασίζεται η ζωή μας??   :eee:
Ενταξει στο κοκκινο οι περισσοτεροι σταματανε...Στο στοπ καποιοι( :P) σταματανε..Μπορεις να φανταστεις τη Βουλιαγμενης η τη Κηφισιας ξεμπαρκη? ::)

Πραγματικά δεν υποστηρίζω την εξαφάνιση των σημάτων γιατί εκτός οτι "προσπαθούν" να επιβάλλουν μια τάξη, είναι και ο μοναδικός τρόπος να βρείς τουλάχιστον το δίκιο σου σε κάποιες περιπτώσεις.. Απλά θεωρώ οτι όταν μια χώρα είναι λίγο τσίρκο, το πολύ πολύ να γίνει τελείως τσιρκο!!!!! ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
εγώ έχω δει καλαμακίου με ποσειδώνος να μν δουλεύουν τα φανάρια όπως και όλα τα φανάρια στη συμβολή Πατησίων-Πανεπιστημίου-Σταδίου....
ήμουν 100% σίγουρος πως θα δω τρακάρισμα εκείνη τη μέρα αλλά δεν έγινε τπτ...(γαααμώτο! :p )
όλοι προσέχανε απείρως περισσότερο αλλά έχω την αίσθηση πως αν αυτό ήταν η ρουτίνα σιγά σιγά πάλι θα φτάναμε στην κατάσταση που δν θα προσέχαμε τίποτα και δν θα λογαριάζαμε κανέναν...
Φαντασου την Αλιμου να βγαινει στην Ποσειδωνος χωρις φαναρια.. :P ;D

Ναι για το τσιρκο συμφωνω ειδικα στον δρομο ειμαστε θιασος..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Φραση που σας εκανε εντυπωση.......

Ξεκίνησε από anastasioujim « 1 2 ... 14 15 » Λοιπά

356 Απαντήσεις
122800 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/04/09, 19:28
από bassman(4 String Suicide!)
26 Απαντήσεις
9040 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/07, 02:22
από Υπνοβάτης...
49 Απαντήσεις
14072 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/08, 23:01
από Jose
11 Απαντήσεις
3849 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/07, 20:09
από alexandra*
5 Απαντήσεις
2987 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/05/08, 15:44
από Stergios Kourou
5 Απαντήσεις
2556 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/08/08, 10:55
από Ektor_S
10 Απαντήσεις
4267 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/11, 01:35
από adr1anos
0 Απαντήσεις
1246 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/11, 21:41
από Βραζίλης
2 Απαντήσεις
2213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/11, 14:57
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2883 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/06/15, 18:17
από ΠΟΙΟΣ