Αποστολέας Θέμα: Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD  (Αναγνώστηκε 13065 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Re:Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD
« Απάντηση #25 στις: 03/05/03, 01:02 »
Και ακούμε και καταλαβαίνουμε τι εννοείς ,απλά δεν συμφωνούμε μερικοί .Δεν νομίζω ότι αυτό δεν είναι σωστό ,άλλωστε ο καθενας έχει την δική του γνώμη ,σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια .

Αποσυνδεδεμένος Alchimistis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • Pink Floyd
    • Προφίλ
Re:Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD
« Απάντηση #26 στις: 03/05/03, 01:23 »
εχει δικιο ο Θοδωρης .Fighter τον Νταλαρα τον βλεπουμε μονο σαν καλλιτεχνη και οχι σαν ανθρωπο γιατι παρολα αυτα που λεγονται για να σχηματισεις γνωμη για μια προσωπικοτητα σας τον Νταλαρα πρεπει να τον ζησεις αυτο λοιπον ειναι λιγακι απιθανο γι'αυτο ας περιοριστουμε στον Νταλαρας ως καλλιτεχνη.Και μια δευτερη φορα σαν τον παλιο στρατιωτη....οπα  ;D

Αποσυνδεδεμένος Fighter

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο,τι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
    • Προφίλ
    • dimos_mp
Re:Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD
« Απάντηση #27 στις: 03/05/03, 01:28 »
 ;)ΟΚ το αποδεχομαι και το κοβω εδω...γιατι και μεσα απο το φορουμ δεν μπορει να γινει η καταλληλη συζητηση που πρεπει για να συμφωνησουμε σε καποια πραγματα...
Μεσα απο τα μηνυματα γινονται πολλες παρεξηγησεις...σοφη κουβεντα αυτη... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD
« Απάντηση #28 στις: 04/05/03, 01:34 »
ααα κάποιος είπε ότι η Μαρινέλλα είναι χαζή και δεν ξέρει να μιλάει σωστά. Θα μου επιτρέψει να του πω ότι είναι λάθος πληροφορημένος, αλλά ΠΟΛΥ λάθος.
Αλλα είναι τα λάθη της Μαρινέλλας (επαγγελματικά εννοώ) και όχι η έλλειψη νοημοσύνης.
Tin exo akousei na milaei kai oxi mono se synentefksi alla kai se aplo kosmo.Makari na exo lathos :)
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Nταλαρας-Μαρινελα ΝΕΟ CD
« Απάντηση #29 στις: 04/05/03, 01:41 »
Fighter Alchimistis ego leo na vrethoume kapoia stigmi na paixoume mpounies  ;D ;D ;D ;Dxaxaxaxaxaxa ;D ;D ;D :P :P :P ::)
Call me Jo