Σελίδες:
  • #1 από sotosdeadwing στις 30 Jun 2014
  • Γεια χαρά σε όλους!
    Πρόσφατα έκανα ενα live cover video του "Fearless" από τον Erik Mongrain,ενός μουσικού που πραγματικά θαυμάζω και με έχει εμπνεύσει αρκετά στην κιθάρα.
    Η ηχογράφηση,μίξη και το mastering έγινε απο εμένα στο home studio μου στην Ολλανδία οπού μένω τα τελευταία χρόνια.
    Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας!
    Ευχαριστώ πολύ που το τσεκάρετε!
    Καλή συνέχεια σε όλους! : )

    https://www.youtube.com/watch?v=d2jNhq4QO5c
  • #2 από master of puppets στις 30 Jun 2014
  • Τι να πούμε κι εμείς.....εξαιρετικός...θυμάμαι είχα δει παλιότερα και το ray of hope και είχα μείνει μ..ε το στόμα ανοιχτό...

    Πολύ καλό παίξιμο, φαίνεται ότι το έχεις λιώσει το αντικείμενο και ότι έχεις τρομερή αίσθηση του οργάνου...

    p.s. το άκουσα σε ηχεία λαπτοπ οπότε μπορεί να κάνω λάθος (κατά πάσα πιθανότητα), αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να έχει λίγα περισσότερα μπάσα η μίξη...
  • #3 από Βραζίλης στις 01 Jul 2014
  • Η κιθάρα αναστενάζει στα χέρια σου! (με την καλή έννοια)... ααχχχχχ  :love

    Μου αρέσει πολύ αυτό το είδος παιξίματος, είναι ρυθμικό, συνδυάζει πολλές τεχνικές, κεντρίζει το μυαλό, το αυτί, το μάτι, και μαγεμένα δεν μπορούν να ξεκολλήσουν από αυτό που νιώθουν εκείνες τις στιγμές.
  • #4 από sotosdeadwing στις 01 Jul 2014
  • Master of Puppets σε ευχαριστω πολυ!  :)
    Μπορει να εχεις λιγο δικιο για τα ηχεια laptop,τα μπασα δεν ειναι τσιτωμενα γενικα,σε καλα ηχεια ακουγεται οκ.
    Καλη μερα σε ολους!
  • #5 από Sandman1_1 στις 01 Jul 2014
  • Soto  είσαι από άλλο πλανήτη.... :P
    Καλή συνέχεια...
  • #6 από sotosdeadwing στις 31 Jul 2014
  • Sandman se euxaristw polu!Thanks pou to tsekares,kalh sunexeia kai se sena! :)
  • #7 από kkmspm (φλουτσ) στις 31 Jul 2014
  • εξαιρετικος!!!! ;D ;D ;D ;D

    οντως λειπουν μερικα μπασα ;)
  • #8 από talfarlow στις 01 Aug 2014
  • φοβερός!


    Μπράβο για το όμορφο αποτέλεσμα και για τον κόπο σου...
  • #9 από sotosdeadwing στις 02 Aug 2014
  • kkmspm kai talfarlow euxaristw para poly!Theoi pou to tsekarate :)
    Na pernate kala,thanks!
Σελίδες: