Σελίδες:
  • #1 από sotosdeadwing στις 14 Jun 2015
  • Καλησπέρα σε όλους!
    Πρόσφατα έκανα μια καινούργια διασκευή, το "Aftermath" του Erik Mongrain, μια από τις αγαπημένες μου συνθέσεις κιθάρας.
    Σίγουρα δεν έχω δουλέψει περισσότερο σε κάποιο κομμάτι προηγουμένως και ο original συνθέτης Erik Mongrain μοιράστηκε χθές την διασκευή μου αυτή στην Official Facebook σελίδα του!

    Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας αν ενδιαφερεστε για αυτό το είδος.

    Καλή συνέχεια και καλό καλοκαίρι σε όλους εύχομαι!!!

    Sotos


    ! No longer available
  • #2 από Lo.Lee.Ta στις 15 Jun 2015
  • Καλημέρα Σώτο Υπερ-Απολαυστικέ! Αν και όλοι καταλαβαίνουν την αγάπη σου ως προς το όργανο αλλά και τα ιδιαίτερα κομμάτια που κινείσαι, σκέφτομαι τι θα γινόταν αν τύχαινε να πιάσεις στα χέρια σου καμμιά ηλεκτρική κιθάρα! Κατά τ' άλλα...τι να πούμε Άσσος των Άσσων! Δεν πιστεύω να παρατήσει ο Erik Mongrain τις κιθάρες του ???!!  ;D >:D
  • #3 από sotosdeadwing στις 15 Jun 2015
  • Ευχαριστώ φίλε που το τσέκαρες, το εκτιμώ!!
    Ηλεκτρική είναι ωραία επίσης αλλα δεν παίζω καθόλου συχνα γιατι δεν αισθάνομαι προσωπικά τοσα για το όργανο σε σχέση με την ακουστική. :)
    Χαίρομαι που σου άρεσε φίλε!Καλή συνέχεια!

  • #4 από Starrider στις 18 Jun 2015
  • Kαλησπερα!
    Αν και δεν ειμαι γνωστης του ειδους αυτου απολαυσα πραγματικα την εκτελεση σου!!!
  • #5 από sotosdeadwing στις 18 Jun 2015
  • Καλησπέρα φίλε!
    Ευχαριστώ που το ακουσες!Χαρα μου που σου άρεσε!
    Καλή μέρα να χεις!  :)
  • #6 από Guitar Fan στις 24 Jun 2015
  • πολύ εκφραστικό,  :up
  • #7 από sotosdeadwing στις 29 Jun 2015
  • Ευχαριστώ πολύ Guitar Fan!
    Thanks που το άκουσες!  :)
  • #8 από Βραζίλης στις 06 Aug 2015
  • Σώτο τρισμέγιστε, συνέχισε να μας φτιάχνεις τη μέρα! Πανέμορφο άκουσμα. Υψηλή τεχνική, που την ζηλεύουν πολλοί γιατί δεν μπορούν να την μάθουν (μαζί τους κι εγώ). Μπράβο στην αφοσίωση σου και τον χρόνο που διαθέτεις για το όργανο που αγαπάς.
  • #9 από sotosdeadwing στις 29 Sep 2015
  • Ευχαριστώ πολύ Βραζίλη!
    Χαίρομαι που σου άρεσε και thanks που το τσέκαρες!  :)


Σελίδες: