Αποστολέας Θέμα: SOS Δειτε Ελληνικη φασιστοσελιδα με κακοποιησεις ζωων  (Αναγνώστηκε 26966 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
http://webwar2.org/index.php?topic=9696.0%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8E

Δεν χρειαζεται ουτε πολλα λογια ουτε πολλες συζητησεις.Ακραια φασισταρια-εθνικισταρια σε φορουμ τους δημοσιευουν,παροτρυνουν και οπως φαινεται προβαινουν σε κακοποιησεις και αγριες δολοφονιες ζωων.Μιλανε σαν λοβοτομημενοι ουρακοταγκοι κατωτατης εξελιξης(ενταξει το ξεραμε αυτο) και πραγματικα ολο αυτο χρειαζεται μια αντιδραση.

ΒΗΜΑ 1ο
copy paste το παρακάτω κείμενο(η καποιο παρομοιο-σε φορουμ το βρηκα)
  και να το αποστείλουμε στη διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος
  (ccu@ath.forthnet.gr):
"Αγαπητέ κε/κα,παρακαλώ, ελέγξτε τη στιχομυθία στην παρακάτω διεύθυνση και τις εικόνες από
  το κάψιμο μιας ζωντανής γάτας. Οι γράφοντες, και δη ο διαχειριστής της
  σελίδας, δε...ν αφήνουν καμία αμφιβολία ότι πάσχουν από κάποιου είδους
  διαταραχή, άκρως επικίνδυνη για το ευρύτερο κοινωνικό σύνολο. Γεγονός
  το οποίο καθιστά άμεσα αναγκαία και απολύτως απαραίτητη την παρέμβαση
  της υπηρεσίας δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος

ΒΗΜΑ 2ο
Τι?Εχει ιδεα καποιος νομικος η κατι αναλογο τι μπορουμε να κανουμε?

Παρακαλω να συζητησουμε πανω σε αυτο και οχι για οτι κατεβει στους καθενος το κεφαλι(αναρχικοι,ομοιοτητες ακραιων,καταδικασμος βιας απο οπου και αν προερχεται κλπ).Ειναι αρκετα σοβαρο .
 
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
αφιερώστε λίγη ώρα για να διαβάσετε όλο το "διάλογο".είναι απλά τραγικό.
Δεν έχω λόγια.Φαντάσου ότι αυτοί είναι ανάμεσα μας και μπορεί να τους πετύχεις και σε καμία δ. υπηρεσία...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Aρχικά όταν πρωτοτσέκαρα webwars2 νόμιζα ότι απλά τρόλαραν και τίποτα παραπάνω.
Στην πορεία με ενημέρωσαν ότι οι περισσότεροι χρήστες μιλούσαν απόλυτα σοβαρά.Η αλήθεια είναι ότι μέχρι σήμερα δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δύναται να υπάρξει τέτοια καθυστέρηση.
Τέσπα απ'ότι ξέρω είχαν δέσει τον "φασιστοσταλίνα" πριν κανα 2μηνο γτ είχε ανεβάσει κάτι βιντεάκια με κακοποιήσεις ζώων κλπ.
Αποδείχτηκε ότι ο τυπάς ήταν χρυσαυγίτης και αρκετά ψηλά στην ιεραρχία.

Αποσυνδεδεμένος draned

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 222
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Επισης το link του βιντεο (δεν το ειδα γιατι ποτε δεν μπαινω "ξεβρακωτος" σε φασιστοσελιδες) μπορει να σταλθει και σε καποια φιλοζωικη, οχι οτι αυτοι ειναι οι μοναδικοι σωτηρες των ζωων τρομαρα τους, αλλα νομιζω οτι θα μπορουν να κινησουν καταστασεις πιο ευκολα απο μια απλη ανωνυμη καταγγελια.
Κλειστον λογω κρισης.

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Κάθομαι τόση ώρα πάνω από το πληκτρολόγιο και δεν μπορώ να βρω πραγματικά κάτι ουσιαστικό να γράψω. Το βίντεο δεν το είδα -και ούτε θα το έβλεπα για κανένα λόγο-, μιας και μόνο που είδα τα καρέ σφίχτηκε το στομάχι μου.

Τι να πεί κανείς για την αρρώστια του ανθρώπινου εγκεφάλου. Αν αυτοί οι κρετίνοι δεν είναι ψυχανώμαλοι νευρωτικοί μισάνθρωποι, που προσπαθούν να εκτονώσουν τη διαστροφή τους και την απέχθειά τους για τη ζωή και καθετί ωραίο με ότι πιο αποκρουστικό μπορεί να συλλάβει ο νεκρωμένος εγκέφαλός τους, τότε δε μπορώ να φανταστώ με ποια άλλη ιδιότητα κατοικούν αυτό τον κόσμο.

Κι επειδή έκατσα και διάβασα όλη τη σελίδα, πραγματικά προσπαθώ να δω μέσα από ποιες συγκυρίες μπορεί κανείς να οδηγηθεί σε μια τέτοια ύπαρξη. Πόσο γ**ημένη από τα γεννοφάσκια μπορεί να είναι η ζωή σου για να καταλήξεις τόσο εμμετικός.

Αηδία.
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλα και εγω το βιντεο δεν το ειδα...κ μονο τα καρε ειναι αθλια.
μα το φανταζεσαι να τους εχεις αυτους π.χ στο στρατο σαν λοχιες??? κανεις?και φαντασου να βρουν κ προσφορο εδαφος....

Παιδα σορρυ εγω δεν το ηξερα το σαιτ αλλα οποτε το κοιταω δυστυχως για μενα γινομαι πιο φασιστας απο αυτους...δλδ με πιανω να λεω πραγματα που δεν αρμοζουν ουτε καν σε φασιστοειδη οπως αυτα.Δλδ δεν ξερω πως θα αντιδρουσα αν εβλεπα ενα τετοιο όν.   
« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/10, 03:30 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
το εν λόγω σάητ μου είναι καιρό γνωστό, κ είναι απλώς κατάπτυστο. Πιστέυτε με, δεν είχα καμία διάθεση να ξαναπεράσω το ίδιο εγκεφαλικό ανεύρυσμα, αλλά μιας κ έγινε θέμα στο φόρουμ έριξα μια ματιά.. ΑΙΣΧΟΣ!!! Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ!
Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
είναι ποτέ δυνατόν......?

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Αυτά τα όντα πάντως (ανθρώπους δεν τους λες) δεν παύουν να με εκπλήσσουν....

Παράθεση
Κι επειδή έκατσα και διάβασα όλη τη σελίδα, πραγματικά προσπαθώ να δω   μέσα από ποιες συγκυρίες μπορεί κανείς να οδηγηθεί σε μια τέτοια ύπαρξη.   Πόσο γ**ημένη από τα γεννοφάσκια μπορεί να είναι η ζωή σου για να   καταλήξεις τόσο εμμετικός.

Αυτό ακριβώς... Πραγματικά ώρες ώρες δεν ξέρω αν περισσότερο τους απεχθάνομαι ή τους λυπάμαι...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website

Εμένα μου κάνει εντύπωση η λογική και η αντίληψη στην παρακάτω απάντηση, κάπου στη μέση του θέματος...


"Αυτό που έχω να πω εγώ, είναι ότι όποιος δεν μπορεί να κάψει ζωντανή μια γάτα είναι ακατάλληλος για πόλεμο και καλύτερα να ασχοληθεί με άλλες δραστηριότητες πάρα να παριστάνει τον ναζιστή στο internet. Δε λέω πως πρέπει να σας αρέσει κιόλας, αλλά θεωρώ πως κάθε νεοναζί που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να έχει γερό στομάχι και να είναι ικανός για όλα, ακόμα και για κτηνωδίες. Φανταστείτε τι θα έκαναν όλοι αυτοί οι αγανακτισμένοι "φασίστες" με "οικολογικές ανησυχίες" αν τους αναθέταμε να επιβλέπουν τους φούρνους στο Άουσβιτς!"

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
καλα εκει μεσα δε την παλευει κανεις τους....ποσο βλαμενα μπορει να ειναι καποια ατομα?? ποσο?

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Το οτι αυτοί οι τύποι είναι άρρωστοι δε σηκώνει κουβέντα! Το οτι κουβαλάνε ένα μάτσο κόμπλεξ ο καθένας τους είναι περισσότερο απο βέβαιο! Και χρησιμοποιούν τις πιο γελοίες δικαιολογίες (Όποιος δε μπορει να κάψει μια ζωντανή γάτα είναι ακατάλληλος για πόλεμο/ όλα τα ζώα στη φύση σκοτώνουν/ ικανοποιώ την ανάγκη μου για διασκέδαση!!!! ) για να κρύψουν την παντελή δειλία τους να αντιμετωπίσουν έστω και μια μικρή πρόκληση της ζωής και να παλέψουν για κάτι... έστω και για τον εθνικοσοσιαλισμό (αφου σε αυτό λένε πως πιστεύουν)!

Κοινως... μισούν τις γάτες γιατι οι ίδιοι είναι ποντίκια!!!!!! Όλα τα υπόλοιπα είναι κουραφέξαλα για να κρύβουν τη διαταραχή τους!
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ

Εμένα μου κάνει εντύπωση η λογική και η αντίληψη στην παρακάτω απάντηση, κάπου στη μέση του θέματος...


"Αυτό που έχω να πω εγώ, είναι ότι όποιος δεν μπορεί να κάψει ζωντανή μια γάτα είναι ακατάλληλος για πόλεμο και καλύτερα να ασχοληθεί με άλλες δραστηριότητες πάρα να παριστάνει τον ναζιστή στο internet. Δε λέω πως πρέπει να σας αρέσει κιόλας, αλλά θεωρώ πως κάθε νεοναζί που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να έχει γερό στομάχι και να είναι ικανός για όλα, ακόμα και για κτηνωδίες. Φανταστείτε τι θα έκαναν όλοι αυτοί οι αγανακτισμένοι "φασίστες" με "οικολογικές ανησυχίες" αν τους αναθέταμε να επιβλέπουν τους φούρνους στο Άουσβιτς!"

Μάλλον είναι κάτι σαν τελετή ενηλικίωσης για το είδος τους... Θα πρέπει να κάψεις κάτι αν θες να λέγεσαι ώριμος άνδρας έτοιμος για το πεδίο της μάχης. Πώς θα καις Εβραίους αύριο κύριε, αν δεν μπορείς να κάψεις ένα γατάκι; Νόμιζα ότι τέτοιου είδους έθιμα είχαν εξαλειφθεί από το δυτικό κόσμο εδώ και μερικές χιλιάδες χρόνια, αλλά να που έκανα λάθος!
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Κοινως... μισούν τις γάτες γιατι οι ίδιοι είναι ποντίκια!!!!!! Όλα τα υπόλοιπα είναι κουραφέξαλα για να κρύβουν τη διαταραχή τους!

Αυτο ακριβως!!!!!+1
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ


 Νόμιζα ότι τέτοιου είδους έθιμα είχαν εξαλειφθεί από το δυτικό κόσμο εδώ και μερικές χιλιάδες χρόνια, αλλά να που έκανα λάθος!

βεβαια ο δυτικος πολιτισμος εχει προτιμηση στην υδρογονοβομβα......
« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/10, 13:05 από fuZZed »
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Μια λυση ειναι να το διαδωσει  ο καθενας οσο πιο πολυ μπορει..Καλυτερα οχι με e-mail αλυσιδα αλλα στοχευμενα σε φιλοζωικες οργανωσεις κλπ.
Η σελιδα απο οσο ξερω ειναι γνωστη απο παλιοτερα αλλα οπως φαινεται δεν εχει γινει κατι και λειτουργει ανενοχλητη.
(ναι λοιπον γινομαι και γω μικρος φασιστας και θελω να τους την κλεισω!)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος sofitia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κλασική κιθάρα
    • Προφίλ
    • http://clubs.pathfinder.gr/tetradiakitharas?bcseed=1256914726_11423
Μια λυση ειναι να το διαδωσει  ο καθενας οσο πιο πολυ μπορει..Καλυτερα οχι με e-mail αλυσιδα αλλα στοχευμενα σε φιλοζωικες οργανωσεις κλπ.
Η σελιδα απο οσο ξερω ειναι γνωστη απο παλιοτερα αλλα οπως φαινεται δεν εχει γινει κατι και λειτουργει ανενοχλητη.
(ναι λοιπον γινομαι και γω μικρος φασιστας και θελω να τους την κλεισω!)
Δεν γίναισε φασίστας, κάποια στιγμή πρέπει να αποδοθεί  δικαιοσύνη, όλα τα ζώα στην γή αξίζουν σεβασμό, και δυστυχώς το χειρότερο ζώο είναι ο άνθρωπος  :-[
« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/10, 18:03 από sofitia »
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΝΤΕΧΕΙ

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ερε τι κανει η αγ**ια και η συνεχιζομενη χρονια χρηση της παλαμης (γνωστη και ως χειρας με τα 5 ορφανα) ως αντισταθμιστικο μετρο...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ερε τι κανει η αγ**ια και η συνεχιζομενη χρονια χρηση της παλαμης (γνωστη και ως χειρας με τα 5 ορφανα) ως αντισταθμιστικο μετρο...
Θα ηθελα να πιστεψω κατι τετοιο και εγω αλλα μαλλον το προβλημα αυτο ειναι αρκετα πιο σοβαρο.Αν διαβασεις μεσα στο φορουμ τους οι τυποι ειναι μελη της Χ.Α. κατα πλειοψηφια και αρα ενεργοι σε πολιτικο σκηνικο και κοινωνικα θεματα.Αυτοι οι ''ανθρωποι'' δηλαδη δεν ειναι κλεισμενοι σε ενα διαμερισμα βασανιζοντας γατες αλλα βρισκονται γυρω μας,εχουν πολιτικο κομμα,κανουν πορειες,δερνουν μεταναστες,πετανε τρικακια και βγαζουν διαγγελματα...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Συμφωνω, αλλα αυτο δεν ακυρωνει το οτι ειναι μλκες αγ**ητοι...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Μαρμελακι

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • ο καλος ο Μαρμελακης ολα τα αλεθει
    • Προφίλ
Δειτε τι γραφει κατω-κατω, στο footer:

Created by ece.ntua.gr (Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Ε.Μ.Π.)

 :o

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 738
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Tα καρε ειναι οντος εμετικα και με κανουν να ντρεπομαι που ανηκω στο ιδιο ειδος μαυτους που εκαναν κατι τετοιο!

Επισης εχω να προσθεσω οτι βρισκεται στη φυλακη ο admin του g**ato.info ενω αυτο το σαιτ λειτουργει ανενοχλητο.... καμια φορα η δικαιοσυνη λειτουργει περιεργα ... :\

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μιας και πάντως τέθηκε το ζήτημα εμένα από μικρό μου προκαλούσε περιέργεια γιατί είναι περισσότερο ειδεχθές το κάψιμο μια γάτας από το κόψιμο του λαρυγγιού και στα καπάκια σούβλισμα του αρνιού το πάσχα.
Και τα τελευταία όταν κάνουν "μπεεε" μια χαρά γλυκά μου φαίνονται.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Tα καρε ειναι οντος εμετικα και με κανουν να ντρεπομαι που ανηκω στο ιδιο ειδος μαυτους που εκαναν κατι τετοιο!

Επισης εχω να προσθεσω οτι βρισκεται στη φυλακη ο admin του g**ato.info ενω αυτο το σαιτ λειτουργει ανενοχλητο.... καμια φορα η δικαιοσυνη λειτουργει περιεργα ... :\

Δε νομιζω να χανει φραγκα κανεις απο αυτο το site ;)

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Η διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος έκανε spam το mail που έστειλα αλλα έχω περάσει 2 ώρες στέλνοντας mail σε φιλοζωικές οργανώσεις όλης της Ελλάδας! Καν'τε κι εσείς το ίδιο!! Όλοι πρέπει να ενημερώσουμε και να βοηθήσουμε!!
The most important second of our lives is the last one...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
4759 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/02, 18:31
από marios009^
55 Απαντήσεις
23807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/03, 14:43
από astrios
ΔΕΙΤΕ ΤΟ!!!

Ξεκίνησε από gers Λοιπά

6 Απαντήσεις
3821 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/07, 20:29
από gers
0 Απαντήσεις
1800 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/08, 01:09
από Theoh
3 Απαντήσεις
2505 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 01:12
από Fteo
9 Απαντήσεις
4180 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/09, 23:03
από BluesMe
3 Απαντήσεις
2175 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/02/10, 14:02
από Holyshock
2 Απαντήσεις
3198 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/06/10, 17:07
από sofitia
0 Απαντήσεις
1743 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/04/12, 12:40
από STEFANOS604
6 Απαντήσεις
12622 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/14, 22:14
από Απόλλων