Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271142 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #150 στις: 13/09/05, 15:37 »
EINAI SIGOURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
KAI DELLAS STON DIKEFALOOOOOOOOOOOO
KALWS HRTHES KOLLOSE!!!!!!!!!!!


είδες είδες? αποκτάμε άμυνα μπετόν-αρμέ!!! Και άλλοι παίζουν ακόμα με τον Ανατολάκη και τον Γκούμα!!! :P :P :P
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #151 στις: 13/09/05, 21:07 »
Δεν είναι δυνατόν να διαβάζω αυτά που διαβάζω!!

Όταν δηλαδή έχουμε μια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κατάσταση επειδή βρέθηκαν κάποιοι να την ανέχονται για τον α ή β λόγο δε θα πρέπει να την αλλάξουμε??Μα είμαστε σοβαροί??
Παρακολουθώ την ΑΕΚ από μικρό παιδί και ήταν η πρώτη φορά την περσινή περίοδο που δε φοβήθηκα να πάω στο γήπεδο.
Ο Ντέμης καλά έκανε και τους έδωσε μπας και δούμε λίγη μπάλα επιτέλους στην Ελλάδα.Ήταν ωραία εικόνα των άδειων γηπέδων την περασμένη αγωνιστική επειδή 100 κωλόπαιδα σε κάθε ομάδα γουστάρουν να πηγαίνουν γήπεδο όχι για να δουν την και καλά ομάδα τους αλλά για να παίξουν ξύλο και να τα σπάσουν??Εγώ γιατί να μη μπορώ να δω την ομάδα μου επειδή έτσι γουστάρουν αυτά τα 100 κωλόπαιδα??
Όχι μονο καλά έκανε που τους έδωσε αλλά θα πρεπε να τους δέρνουν και 3 φορές τη μέρα μπας και αλλάξουν μυαλά.
Ο Ντέμης με το τίποτα έφτασε την ΑΕΚ να διεκδικεί πρωτάθλημα και έφερε τον κόσμο -τον νορμάλ πάντα- στα γήπεδα.
Αν ρουφιάνος είναι αυτός που αγαπάει την ομάδα του και κάνει το παν γι αυτή τότε εγώ θέλω ρουφιάνο πρόεδρο.Τόσα χρόνια η Original τι έχει κάνει??Που ήταν η Original επι επόχής Ψωμιάδη??
Δε δέχομαι επουδενί κάποιοι αλήτες να χαλάνε την εικόνα της ομάδας μου.Και δεν πρόκειται να καταλάβω ποτέ με ποια λογική πάει κάποιος στο γήπεδο να παίξει ξύλο.Μήπως ο οπαδός της άλλης ομάδας του σκότωσε τη μάνα ή του φαγε το ψωμί??
Μην τρελλαθούμε τελείως!!!
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #152 στις: 13/09/05, 21:11 »
Δεν είναι δυνατόν να διαβάζω αυτά που διαβάζω!!

Όταν δηλαδή έχουμε μια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κατάσταση επειδή βρέθηκαν κάποιοι να την ανέχονται για τον α ή β λόγο δε θα πρέπει να την αλλάξουμε??Μα είμαστε σοβαροί??
Παρακολουθώ την ΑΕΚ από μικρό παιδί και ήταν η πρώτη φορά την περσινή περίοδο που δε φοβήθηκα να πάω στο γήπεδο.
Ο Ντέμης καλά έκανε και τους έδωσε μπας και δούμε λίγη μπάλα επιτέλους στην Ελλάδα.Ήταν ωραία εικόνα των άδειων γηπέδων την περασμένη αγωνιστική επειδή 100 κωλόπαιδα σε κάθε ομάδα γουστάρουν να πηγαίνουν γήπεδο όχι για να δουν την και καλά ομάδα τους αλλά για να παίξουν ξύλο και να τα σπάσουν??Εγώ γιατί να μη μπορώ να δω την ομάδα μου επειδή έτσι γουστάρουν αυτά τα 100 κωλόπαιδα??
Όχι μονο καλά έκανε που τους έδωσε αλλά θα πρεπε να τους δέρνουν και 3 φορές τη μέρα μπας και αλλάξουν μυαλά.
Ο Ντέμης με το τίποτα έφτασε την ΑΕΚ να διεκδικεί πρωτάθλημα και έφερε τον κόσμο -τον νορμάλ πάντα- στα γήπεδα.
Αν ρουφιάνος είναι αυτός που αγαπάει την ομάδα του και κάνει το παν γι αυτή τότε εγώ θέλω ρουφιάνο πρόεδρο.Τόσα χρόνια η Original τι έχει κάνει??Που ήταν η Original επι επόχής Ψωμιάδη??
Δε δέχομαι επουδενί κάποιοι αλήτες να χαλάνε την εικόνα της ομάδας μου.Και δεν πρόκειται να καταλάβω ποτέ με ποια λογική πάει κάποιος στο γήπεδο να παίξει ξύλο.Μήπως ο οπαδός της άλλης ομάδας του σκότωσε τη μάνα ή του φαγε το ψωμί??
Μην τρελλαθούμε τελείως!!!

+123358616541241!!!!

Αυτό που είπες για την περσινή περίοδο με την προσέλευση στο γήπεδο το παρατήρησα κ εγώ. Ήταν όλοι χαρούμενοι λες και πήγαιναν σε γιορτή!

Και το ωραίο ήταν που ήθελα οπωσδήποτε να πάω στον 1ο εντός αγώνα! Ετσι όπως τα καταφέρανε να δω αν καταφέρω να παω με το Αιγάλεω!
« Τελευταία τροποποίηση: 13/09/05, 21:14 από Nero21 »
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #153 στις: 14/09/05, 12:27 »
Σε τηλεφωνικη συζητηση σε ραδιοφωνικο σταθμο βγαινει ο οπαδος και πριν την χαιρετουρα ακομα δηλωνει αεκτζης και οριτζιναλιστας! ακολουθουν μια σειρα αποψεων οπως "Αυτο που εκανε ο ντεμης δεν ξεραμε απο που μας ηρθε" "ο ντεμης θελει να διαλυσει τους οργανωμενους" "η οριτζιναλ ζει με τα εισητηρια και τι θα κανουμε τωρα εμεις?" "το τραγουδακι ειναι για τη γιουροβιζιον"

οσοι ασχολουνται καθημερινα θα εχουν καταλαβει ηδη οτι οι παραπανω εκφρασεις ειναι copyrighted απο τον ηγετη της οριτζιναλ!! ο τυπος χρησιμοποιουσε αυτα που του λεγαν οι αλλοι!
στο τελος λοιπον λεει "με το ρουφιανο θα αναγκαστυμε να πηγαινουμε στο γηπεδο με μαντηλα και καπελακι για να μη μας αναγνωριζουν"

και ρωταει ο απορημενος δημοσιογραφος "δηλαδη παραδεχεσαι οτι πας γηπεδο για να τα σπασεις και αυτο που σε πειραζει ειναι οτι μπορει και να σε πιασουν???"

"εεεε...μπρδμπμπ....εεε.....μμμμμ....εεεε.....ο ντεμης θελει να διαλυσει τους οργανωμενους, η οριτζιναλ ζει με τα εισητηρια και τι θα κανουμε τωρα εμεις? το τραγουδακι ειναι για τη γιουροβιζιον"

ΠΡΟΒΑΤΑ!!!!!!!!!
η καταρα της αεκ ειναι η οριτζιναλ και ο ντεμης ηταν μεσα και το χει καταλαβει...ευτυχως!!
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Balleader

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • With tired eyes,mind,soul I ...slept
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #154 στις: 14/09/05, 15:31 »
Δεν ξερω αν το εχει αναφερει κανεις(βαριουμουν να διαβασω ολο το θεμα) αλλα γιατι να μπει η ΑΕΚ στο 44?Αν κ την παω την ΑΕΚ πολυ γιατι οι περισσοτεροι αεκτζηδες ειστε καλα παιδια κ οχι πορωμενα δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει ο καθε Ελληνας να πληρωσει τα χρεη της ΑΕΚ.
Καλη συνεχεια στην προσπαθεια σας
665 neighbor of the Beast

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #155 στις: 14/09/05, 15:52 »
το θεμα του 44 δεν ειναι τοσο απλο οσο το κανει να φαινεται η παραπανω εκφραση! σου λεω απλα οτι η εταιρεια αεκ δεν ειναι η μονη που εκμεταλευτηκε αυτο το νομο! απλα μονο σ αυτη τη περιπτωση οργιασαν οι της αντιπερα οχθης δημοσιογραφοι
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #156 στις: 15/09/05, 20:53 »
Αυτή ήταν άμυνα!!! Φανταστείτε να παίζει και ο Δέλλας! ;D ;D Παίξαμε πολύ καλά,αν και ήμασταν λίγο φλύαροι στην επίθεση. Επίσης ο Σορεντινο μας έσωσε 2-3 φορές(ειδικά στην τελευταία φάση). Γενικότερα το ματς δεν είχε καμια σχέση με το περσινό!
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #157 στις: 16/09/05, 01:47 »
Σε κάποια σημεία όμως ψάχναμε το Ρώσο διάβολο Κεζάκοφ ή όπως τον έλεγαν και δεν τον βρίσκαμε......να χαμε και κέντρο καλά θα ταν.....
Άντε να δούμε!!
« Τελευταία τροποποίηση: 16/09/05, 01:49 από FSL »
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #158 στις: 18/09/05, 22:01 »
:'(ΑΕΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1-1   :'(

....αραγε μηπως να φταιγε υμνος...? η καλυτερα το καινουριο σουξεδακι της ΑΕΚ.....Αρε Φοιβο ξεσηκωνεις πολυ κοσμο απ τις εξεδρες...

 :P :o ;D ;) :-*

« Τελευταία τροποποίηση: 18/09/05, 22:05 από Mithradir White Wizard »
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #159 στις: 19/09/05, 15:43 »
Κατά πως φαίνεται οι φιέστες, τα εξεδρικά πάρτυ κι η ατμόσφαιρα γιορτής που υπήρχε στο γήπεδο πέρσι, τείνουν να εξαφανιστούν για τα καλά. Δικαιώνονται όσοι πίστευαν πως φέτος που η Ένωση θα πήγαινε για πρωτάθλημα, καθότι την προηγούμενη χρονιά το ενδιαφέρον ήταν απλώς να φτιάξει ομάδα, η έλλειψη υπομονής θα οδηγούσε σε κόντρες και δυσαρέσκεια. Η νοοτροπία χρειάζεται κάτι περισσότερο από ένα χρόνο για να παγιωθεί κι όλα δείχνουν πως και σε αυτή την περίπτωση, μάλλον το χάσαμε το τρένο.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #160 στις: 19/09/05, 15:51 »
Για μένα η χθεσινή άεκ ήταν ότι χειρότερο...Οι παίχτες αλλού πατούσαν, αλλού βρίσκοντα..(μόνο ο Ίβιτς βγήκε από τον "βούρκο")..Ο Σάντος κοιμόταν κανονικότατα στον παγκο...μεγάλη ατυχία με τον Σαπάνη...πάνω που μπήκε ένας σωστός παίχτης.. :-\  Πρέπει να σοβαρευτούμε γιατί η χρονιά δεν βγαίνει έτσι..Όσο για τους οπαδούς που αποχώρησαν δεν έχω να πω τπτ παρά μόνο: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!!

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #161 στις: 19/09/05, 17:15 »
Μπρουνο Τσιριλο και τα μυαλα στα καγκελα!!!!!! ;D
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #162 στις: 21/09/05, 14:42 »
Πολύ χάλια μου φάνηκε η ομάδα. Πραγματικά ο μόνος που σώθηκε ήταν ο Ιβιτς, και πολύ καλές εντυπώσεις έδωσαν οι Τσιρίλο και Σαπάνης!
Όσο για τους ''οπαδούς'' που φύγανε, θα συμφωνήσω με τον μαστερ.
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος Silega

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • And I hear rumours about angels…
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #163 στις: 26/09/05, 20:22 »
Αντε κι'αλλους 3 βαθμους.........για να δουμε που θα μας βγαλει
I will never beg for mercy - I will never kiss your feet
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak

Αποσυνδεδεμένος Dimis13

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #164 στις: 26/09/05, 20:48 »
Εγω με τη ζενιτ θα ειμαι μεσα,για πρωτη φορα αυτη τη σεζον και για πρωτη φορα σε ευρωπαικο παιχνιδι. :'(

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #165 στις: 30/09/05, 01:16 »
Η γκαντεμιά μας ξαναχτύπησε την πόρτα..  :'(
Αν είναι δυνατόν!!
Σε ένα παιχνίδι όπου οι ευκαιρίες ήταν πάμπολλες να χάσουμε στο 88'.
Κρίμα, αξίζαμε να προχωρήσουμε.....
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #166 στις: 30/09/05, 01:20 »
Δε νομίζω πως είχε να κάνει με γκαντεμιά......σε 180 λεπτά παιχνιδιού δε μπορέσαμε να βάλουμε ένα γκολ....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #167 στις: 30/09/05, 02:07 »
H AEK έχει χάσει τη μαγεία της προηγούμενης χρονιάς κι αυτό γίνεται εύκολα αντιληπτό. Τα περιθώρια υπομονής του κόσμου στένεψαν πλέον κι οι κακές ή αναποτελεσματικές εμφανίσεις δε γίνονται αποδεκτές με την ίδια ανοχή. Αναμενόμενα όλοι περίμεναν μια καλύτερη ΑΕΚ φέτος και δυστυχώς ακόμα δεν έχει ικανοποιήσει τις προσδοκίες. Η μουρμούρα φέρνει πίεση κι η πίεση άγχος σε παίχτες και τεχνικό τιμ, που πλέον βρίσκονται με την πλάτη στον τοίχο. Ο κόσμος θέλει πρωτάθλημα και στον πρωταθλητισμό οι γκέλες και τα ατυχή αποτελέσματα "μετράνε" διπλά.

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #168 στις: 30/09/05, 16:12 »
ειλικρινά πιστεύεις ότι πάμε για πρωτάθλημα;;
Αν κ είναι αρκετά νωρίς ακόμη, προσωπικά δν πιστεύω ότι έχουμε ελπίδες για τον συγκεκριμένο τίτλο.
Πιο πολύ τον Ολυμπιακό βλέπω κ μετά το χάος (αν κ με μεγάλη μου λύπη το λέω αυτό...).
Ούτε ο Παναθηναϊκός, ούτε η ΑΕΚ έχουν δείξει καλά δείγματα. Η Ξάνθη πάει να γίνει outsider. Θα δείξει...
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #169 στις: 30/09/05, 18:54 »
Η Αεκ παει για πρωταθλημα?ΧΑΛΑΡΑ!!! ;) 8) :-*
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #170 στις: 30/09/05, 23:34 »
Τα προβλήματα άρχισαν να ξαναχτυπάνε την πόρτα. Ο κόσμος χτές ήταν με το ζόρι 20.000 άτομα,και όλοι μαζεμένοι στο πάνω διάζωμα απέναντι από τα βιπ. Το βλέπω με τον οσφπ το γήπεδο να γεμίζει γαβρους! Αγωνιστικά τώρα οι επιθετικοί κ το κέντρο μας είναι για τα μπάζα.(Δεν είναι δυνατόν σε εναν τέτοιο κρίσιμο αγώνα να προσπαθείς να μπείς ΄μέχρι την μικρή περιοχή κ μετά να σουτάρεις!!! Το πρώτο σουτ εξω από την περιοχή το κάναμε στο β' μέρος.) Κ επίσης ήταν υπερβολικά άργοι, λες κ δεν ψάχνανε την νίκη αλλά θέλανε να το πάνε στα πεναλτι. Η άμυνα όπως κ τις άλλες φορές ήταν πολύ καλή(Τσιρίλο κ τα μυαλά στα κάγκελα ;D ;D) και ο Σορεντίνο μου φαίνεται καταπληκτικός!(Η καλύτερη μεταγραφή μας)
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #171 στις: 01/10/05, 21:17 »
την Κυριακή προβλέπω να κλαίνε πολλών ΑΕΚτζήδων οι μανούλες...
Όσον αυτό που είπες για τον κόσμο, θα είναι μόνο της ΑΕΚ κ περίπου 40.000.
Ελπίζω να μπορέσουν να γίνουν ο 12ος παίχτης, αν κ δε νομίζω ότι είναι αυτό το μόνο που χρειαζόμαστε..
« Τελευταία τροποποίηση: 01/10/05, 21:21 από WINNIE »
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #172 στις: 02/10/05, 01:12 »
Δυστυχώς όπως έχει δείξει η ιστορία ο κόσμος δε γίνεται 12ος παίκτης όσο κι αν προσπαθούμε βλ.παίχνιδι με Ιωνικό πέρσι....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #173 στις: 02/10/05, 13:38 »
την Κυριακή προβλέπω να κλαίνε πολλών ΑΕΚτζήδων οι μανούλες...
Όσον αυτό που είπες για τον κόσμο, θα είναι μόνο της ΑΕΚ κ περίπου 40.000.
Ελπίζω να μπορέσουν να γίνουν ο 12ος παίχτης, αν κ δε νομίζω ότι είναι αυτό το μόνο που χρειαζόμαστε..

Το ξέρω οτι θα είναι μόνο της ΑΕΚ, αλλά θα είναι κ αρκετοί γαβροι μέσα. Όσο για τον 12ο παίκτη,αστα. Καλά λέει η ΦΣΛ. Βασικά έναν καλό επιθετικό θέλουμε,που να έχει καλή σχέση με τα δίχτυα! (Σαν να μου φαίνεται πως πρέπει να ξαναρχίσει τις προπονήσεις ο Ντέμης ;))
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #174 στις: 02/10/05, 13:52 »
(Σαν να μου φαίνεται πως πρέπει να ξαναρχίσει τις προπονήσεις ο Ντέμης ;))
τι να σου πρωτοκάνει κ αυτός ο καημένος;;  :-[
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ