Αποστολέας Θέμα: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!  (Αναγνώστηκε 39827 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #75 στις: 12/03/07, 13:49 »
Παιδιά ήταν απίστευτα... Σε φάσεις ήμουν μεταξύ λιποθυμίας και headbanging...  Τι να πω. Καλά, για το σαπόρτ... Ζαμπέτας, αν με πιάνετε... Είδα και τη κιθαροπαρέα στο τέλος, ( τον Yngwie, δλδ που είναι ψηλός ;D) και ταλαιπορήθηκα στο γυρισμό, αλλά άξιζε. Τώρα πονάει όλο μου το σώμα...
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος IronMaiden4ever

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #76 στις: 12/03/07, 14:19 »
ναι οντος, ηταν φανταστηκα ειδικα οταν βγηκε ο eddie απο το tank...To μονο π θα μπορουσε να ηταν καλυτερο ειναι ο ηχος, πιστευω ηταν πολυ δυνατα,τεσπα παλι γ@μισανε οι maiden.Ρε σις θα βγει κανα dvd με τη συναβλια ??η αν καποιος εχει εικονες ας ανεβασει plz.Up The Irons!!

thnx

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #77 στις: 12/03/07, 14:41 »

Για την ιστορια το playlist

1. Different World
2. These Colours Don't Run
3. Brighter Than A Thousand Suns
4. Wrathchild
5. The Trooper
6. The Reincarnation of Benjamin Breeg
7. For The Greater Good of God
8. The Number of The Beast
9. Fear of The Dark
10. Run To The Hills
11. Iron Maiden

Encore:
12. 2 Minutes To Midnight
13. The Evil That Men Do
14. Hallowed Be Thy Name

Α μην ξεχασουμε  τα "ντοκουμεντα" ε? ;D ;D ;D

UP THE IRONS!
ρε παιδια εγω δεν πηγα αλλα για 55 ευρω εισητηριο δεν ειναι υπερβολικα λιγα τα 14 μονο κομματια που παιξανε???
αν ειναι δυνατον δηλαδη...
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #78 στις: 12/03/07, 14:46 »

ρε παιδια εγω δεν πηγα αλλα για 55 ευρω εισητηριο δεν ειναι υπερβολικα λιγα τα 14 μονο κομματια που παιξανε???
αν ειναι δυνατον δηλαδη...
Μα είναι ΟΙ iron maiden!
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος darthvader8119

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 212
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #79 στις: 12/03/07, 15:30 »
Maiden ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

απιστευτο συναισθημα....κι ας ειχανε χαλια ηχο κι ας κανανε του κοσμου τα λαθη στα κομματια...

ηταν εκει ...σε μια ακομα sold out συναυλια και γουσταρανε ....ο Harris ειχε τρελαθει παντως γι αυτο δε σταυρωσε σωστη νοτα.....

οι Iron Maiden ειναι μαγεια ρε μαγκες πως να το κανουμε.....!!!!!!!!!!!!!!!

Rock n Roll all Night and Party every Day

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #80 στις: 12/03/07, 16:37 »



Μια τελεια συναυλια απο το καλυτερο συγκροτημα του κοσμου.
~ΤΕΛΟΣ~



« Τελευταία τροποποίηση: 12/03/07, 16:39 από fake7 »
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος system1988

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #81 στις: 12/03/07, 16:48 »
Aσε φιλε μου ηταν απιστευτα! κατα τη γνωμη μου απο τις καλυτερες συναυλιες των maiden στην ελλάδα! Εδω ο Dickinson έμεινε μαλ**ας απο το οεοεοεοε maiden που ουρλιαζαμε όλοι και έκατσε αποκαμωμένος κάτω χαμογελώντας μην πιστεύοντας στα μάτια του για την επτιχιατης συναυλίας! Γούσταρε τοσο που δήλωσε οτι θα έρθει με τους maiden στο φετινο rockwave (σταυρώστε τα δαχτυλα σας). Το κλαύτερο όμως για μενα ήταν το Happy Birthday gia τον steve- γ**άτο! αν το προσέξατε ο dave έπεζε το happy birthday την κιθάρα του αλλα δεν ακούστηκε καλά γιατί το είχε αποσυνδέσει απο τον ενισχυτή.... 55 ευρώ καλά ξοδεμένα αυτο λέω εγώ! μοναδική συναυλία αλλα το support ηταν χάλια (ολο εκτος απο τη lauren τι καμπυλες!)
το μεγάλο σπάσιμο ηταν όταν ο dickinson άρχιζε να τραγουδά το alexander the great αλλα ξενέρωσε επείδη οι μισοι και παραπάνω άχετοι δε το ξέρανε... μα καλά δεν έχετε ακουσει τα παλια album γαμτο? Ντροπή! Επειδή ήμουν κάγκελα ακουσα τον dickinson να λέει Fck it you don't know it.... και συνέχισε κανονικά τη συναυλία. Εγω προσωπικά τσαντισιτκα φοβερά... Ηχος και σκηνικα καλά μονο οι ψιλες νότες δεν έβγαιναν ωραία τελος πάντων

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #82 στις: 12/03/07, 16:51 »



Μια τελεια συναυλια απο το καλυτερο συγκροτημα του κοσμου.
~ΤΕΛΟΣ~




Well said! +100000000000000000000000000000000000000 ;)

Αποσυνδεδεμένος SteveWrathchild

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #83 στις: 12/03/07, 17:26 »
Απίστευτη συναυλία. Το κοινο για αλλη μια φορά έδωσε ρέστα. Το καταευχαριστήθηκα. Ήταν η 4η φορά που τους έβλεπα και κατά τη γνώμη μου η καλύτερη (με μικρη ομως διαφορά απο αυτήν το 2005).

Ο ήχος: απαράδεκτος αλλα ενταξει δεν με πολυπειραξε...

Το support: Καλή η Lauren Harris για το στυλακι που παιζει, αλλα δεν κανει για support στους Maiden. Παντως ο κιθαριστας ηταν πραγματι σαν τον Wylde.

Το setlist: οσο και να με πορωνουν τραγουδια όπως wrathchild, trooper, run to the hills, fear of the dark, όσο και να χτυπιεμαι όταν τα ακουω ακομα και στο σπιτι μου ---- ΕΛΕΟΣ!!! ΠΑΙΧΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!! Δοξα το θεο οι Maiden  δεν ειναι κανενα σηγκροτηματακι που  εχει 5 hitακια. Εχουν απειρες κομματαρες που μπορουν να παιξουν και να τρελαθει ο κοσμος. Και δεν μιλαω για τα λιγοτερο διαδεδoμενα κομματια τους αλλα για κομματια οπως, Powerslave, Infinite Dreams, Flight Of Icarus, Aces High, Afraid To Shoot Strangers... Παντως τα κομματια απο το AMOLAD  ειναι απιστευτα live!!

These colours don't run from cold bloody war!!!

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #84 στις: 12/03/07, 20:34 »

Οτι φαινεται τωρα, το τραβηξα χθες..............
......................................

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #85 στις: 12/03/07, 20:42 »
παιδια, χαρη, οποιος εχει βιντεο....ας ανεβασειιιιιιι
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07____!SPOILER!
« Απάντηση #86 στις: 12/03/07, 20:48 »
34 stuff about maiden's gig!

1.Εξω απο την πρωτη πυλη υπηρχε κοσμος απο τις 12:00 το μεσημερι
2.1800 ανοιξε η πρωτη πυλη και 1830 η κυρια
3.Μεσα σε μια ωρα ολη η αρενα ειχε γεμισει και μεχρι και το live της Lauren ο κοσμος γεμιζε ολες τις κερκιδες, μεχρι που τιγκαρε το γηπεδο!
4.Πριν ξεκινησει η συναυλια ΠΟΛΛΛΛΑΑΑ μπουκαλια πεταχτηκαν στη σκηνη, οπως και ενα παπούτσι αλλα και ενα πορτοφολι(!!!!).Σε μια στιγμη πεταχτηκε ενα αναμενο τσιγαρο ακριβως διπλα στο speaker του Gers και αμεσως φωναξαμε και εμεις αλλα και οι σεκιουριταδες να το σβησουνε.
5.Παρα τη διαφορετικη μουσικη της Lauren ο κοσμος ειχε ψιλοεκστασιαστει και εσπρωχνε εμας στη πρωτη σειρα αρκετα μπορω να πω( >:( >:( >:()(μαλλον για να πιασουν καλυτερη θεση για μετα ητανε εε?)
6.Δεν χρειαζετε να πω πως οι security τραβηξανε πανω απο 50 ατομα απο τις πρωτες σειρες!
7.Μπουκαλακια με νερο πηραμε μονο 20 λεπτα πριν απο τους maiden.
8.Οι security ηταν φιλικοτεροι απο ποτε(χωρις ειρωνεια!Πραγματικα συγχαρητηρια στη DiDi! ;))
9.Η Lauren τραγουδαγε ξυπολητη στη σκηνη
10.Η υπόλοιπη μπαντα πολυ ποζερια!Ειδικα μπασσο,ντραμς!Ο drummer εκλεινε συνεχως το ματι του σε κατι ατομα στη μπροστα σειρα.....( ??? ???)
11.Το επαιζε μαγκας με τις μπαγκετες αλλα στο δευτερο τραγουδι του εφυγε μια και ψαχνοτανε!
12.Ο Harris βγηκε στη δεξια πλευρα μονο για 1 λεπτο να δει τη κορη του και μετα γυρισε στη κουβεντα με τους roadies.
13.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!Τελειωσε το γκομε....εεε η κορη του Harris και εφτανε η στιγμη για τους.....ΘΕΟΥΣ!Το ΜAIDEN MAIDEN MAIDEN δεν σταματησε ποτε!
14.Οι maiden με μετριο ηχο ξεκινησαν με το Different World...στη δεξια πλευρα ακουγαμε μονο τα λαθη του Gers!(LoL)(Ενταξει 2 λαθακια σε solo εκανε, οχι τιποτα τοσο κακο, ηρεμηστε!
15.Ο Gers φοραγε(γνωστο σε πολλους)κατι σαν λαμες στο δεξι του ποδι επειδη ειχε χτυπησει στο Dubai.
16.These Colours dont run!....τα λογια περισσεύουν!Απο την αρχη μεχρι το τελος της συναυλιας ο Smith μια κουρδιζε μια εβαζε-εβγαζε τις ωτοασπιδες και μια μιλαγε με τους τεχνικους
17.1000 suns...Ατελειωτο headbanging και τελεια αποδοση!Ο ηχος ακομα σε μετρια επιπεδα.
18.Μικρο intro απο Bruce και ...WRATHCHILD!O harris χτυπιοτανε μπροστα μου! :-*
19.Τhe trooper..αλλαζει το backdrop και ο Bruce με στολη στρατιωτη και τις σημαιες να κυματιζουν!Στο τελος του τραγουδιου ο Harris ειπε well done στον bruce.
20.TROBB και στην εισαγωγη ο Nicko βγαινει απο το drumkit και καθεται στα σκαλακια μπροστα του.Μετα ευτυχως θυμήθηκε να ανεβει...
21.Ο Mcbrain δεν εχει πια τον "Αnimal"απο το sussame street αλλα ενα αλλο γκρι αρκουδακι με στρατιωτικο κρανος.
22.Ο Dickinson την λεει λιγο στο υπευθυνο με τα φωτα,γιατι "at the beginning of the song you turn them off and the end on?"
23.Το καλυτερο τραγουδι του AMOLAD ξεκινησε με το gers να χανει 2-3 νοτες στην εισαγωγη...λετε να φταει το ποδι? :D
24.TNOTB Χωρις να αλλαζει το backdrop...που ειναι τα ωραια 666, οι φωτιες και τα διαβολακια Οεο?
25.FOTD...οπως μου ειπανε ο κοσμος κάλυπτε τη μουσικη...αυτο τα λεει ολα!
26.RTTH και στην εισαγωγη ο μεγας Bruce ξεκινα..Alexander the great...το τραγουδι συνεχισε κανονικα και στο τελειωμα του ξανα μανα...Alexander the great...Oh you have forgotten it!
27.Iron Maiden παιζει να εσπασα εκει το πλευρο μου!Μεσα στα 5 καλυτερα ειναι ο eddie που βγαινει απο το τανκς.
28.Κατι που παρατηρησα ειναι οτι απο την κανη του τανκς δεν εβγαινε καπνος και ουτε "γινόντουσαν" οι εκρηξεις μεσα σαυτο..Στις αλλες συναυλιες ειχε και κοκκινο φως που αναβοσβηνε.Βεβαια ημουνα και χαμηλα και μπορει να μη το ειδα αλλα καπνο σιγουρα δεν ειχε.
29.Το ποζερι ο bassistas της Lauren κραταει ενα πανο που του εδωσε ενας οποδος απο τη δεξια κατω πλευρα της κερκιδας με υπογραφες των μελων του IMOC(Iron Maiden Online Club) και προσπαθουσε μια να το δειξει στον Bruce και μια στον Gers...Το πανο τι ελεγε?Ηappy birthday Steve!
30.Μικρη παυση και 23:58!!!!!!Απλα τελειο...μονο που..να και αλλο ενα λαθακι του gers στο slow tempo solo...δεν πειραζει λεπτομερεις ειναι αυτα.
31.ΤHE EVIL THAT MEN DOOOOOOOOoooooo!Απλα τελειο!Ο eddie στρατιωτης βγηκε στη σκηνη κλασσικα πηγε στο gers αλλα οπως ειχε πει και ο θεος frontman "No more Dancing Queen!"Οποτε ο eddie γυρισε σε mcbrain και smith και μπηκε παλι μεσα στη Σιδηρο Παρθενο.
32.Μετα απο πολλες προσπαθειες το ποζερι δειχνει το πανο στο bruce και χαρηκε!Ο bruce ελεγε...What?Steve?....How old?...5(με τα χερια)...1?
Ahaha 51?OK!
33.HBTN...Το αγαπημενο μου τραγουδι και ο bruce τα δινει ολα...!Το καλυτερο τελειωμα για maiden concert!Παρε και ενα happy birthday και ενα see you next year Athens και οι Θεοι μετα απο το 1h 40m μας αφηνουν με το παραπονο οτι δεν παιξαν 5 ωρες σερι...ΜΑ ΓΙΑΤΙ????
34.Monthy Pythons το theme Always look on the....και ο Μr fake7 καταφερε και εβγαλε μια και μονο μια φωτο με το κινητο του...ιδου:

UP THE IRONS!
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #87 στις: 12/03/07, 21:57 »
27.Iron Maiden παιζει να εσπασα εκει το πλευρο μου!Μεσα στα 5 καλυτερα ειναι ο eddie που βγαινει απο το τανκς.
28.Κατι που παρατηρησα ειναι οτι απο την κανη του τανκς δεν εβγαινε καπνος και ουτε "γινόντουσαν" οι εκρηξεις μεσα σαυτο..Στις αλλες συναυλιες ειχε και κοκκινο φως που αναβοσβηνε.Βεβαια ημουνα και χαμηλα και μπορει να μη το ειδα αλλα καπνο σιγουρα δεν ειχε.

Αναβοσβηνε κοκκινο φως μεσα στο τανκ......... αλλα ναι δεν βγηκε καθολου καπνος........μονο απο τα πλαγια της σκηνης..........
  Δεν με χαλασε καθολου παντως........... IRON MAIDEN ρεεεε........
......................................

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #88 στις: 12/03/07, 22:25 »
27.Iron Maiden παιζει να εσπασα εκει το πλευρο μου!Μεσα στα 5 καλυτερα ειναι ο eddie που βγαινει απο το τανκς.
28.Κατι που παρατηρησα ειναι οτι απο την κανη του τανκς δεν εβγαινε καπνος και ουτε "γινόντουσαν" οι εκρηξεις μεσα σαυτο..Στις αλλες συναυλιες ειχε και κοκκινο φως που αναβοσβηνε.Βεβαια ημουνα και χαμηλα και μπορει να μη το ειδα αλλα καπνο σιγουρα δεν ειχε.

Αναβοσβηνε κοκκινο φως μεσα στο τανκ......... αλλα ναι δεν βγηκε καθολου καπνος........μονο απο τα πλαγια της σκηνης..........
  Δεν με χαλασε καθολου παντως........... IRON MAIDEN ρεεεε........


Ειπα πως με χαλασε???????????????????????????

MAIDEN RE M%@^%@#A!!!!!!!
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος metalouda

  • Σκοτεινή μορφή
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ρε...δε μαμιεσαι και εσυ..
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #89 στις: 13/03/07, 00:03 »
ααα τελεια τελεια ...ο Dickinson και οι iron maiden θεοι οπως παντα...

μου αρεσε παρα πολυ το κοινο..
ο Dickinson που εμεινε μ......ας οπως ειπε και καποιος αλλος...
μου αρεσε οταν ο Dickinson..επαιζε με τον προβολεα και φωτιζε τον κοσμο σ ολες τις μεριες...
ηταν φοβερα...

ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..
το support(mpliaaaaaaaaxxx ξενερα απιστευτη)
και τα καραγκιοζηλικια του gers ...κιθαρα δεξια /αριστερα/πανω /κατω/μπρος/πισω...μας ζαλισε ο π@π@ρ@ς..


αυτα...

« Τελευταία τροποποίηση: 13/03/07, 00:14 από metalouda »
I'd sign  a contract with the devil..I've tried  for so very long..I'll die  to become immortal..that's why I sing this song

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #90 στις: 13/03/07, 00:24 »
παιδια, χαρη, οποιος εχει βιντεο....ας ανεβασειιιιιιι


Θα ανεβασω μεσα στην βδομαδα ,βιντεακι μεσω του youtube.
(κι αυτο γιατι μεσολαβουν καλωδια,καμερες,κομπιουτερ,διαδικασια ολοκληρη :-\)
Υπομονη...θα ερθει κ το κυριως πιατο! :P

Για πρωτο ορεκτικό ομως, τσιμπηστε το συνημμένο αρχειακι.Ειναι το πολυποθητο playlist.
(προσωπικα το' χα άχτι να εχω αυτο το ποπό-χαρτο!.Ειπαμε:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Μετα απο χρονια καταφερα να αποκτησω κ το πολυποθητο playlist απο Maiden!
Ηταν κατι που ελειπε απο τη συλλογη μου(Εχω ενα χούι να μαζευω playlist απο ολες τις συναυλιες που παω)


Α, θυμηθηκα κ ενα περιστατικο:
Την ωρα που ο bruce φωναζε scream for me athens,πριν ξεκινησει το επομενο κομματι,
ολος ο κοσμος νομιζε οτι θα παιξουν το iron maiden, αλλα τελικα ξεκινησαν τα drums του run to the hills!!!
(και ακολουθησε πανω στο drum beat να τραγουδαει "alexander the great")
Tωρα μπερδευτηκε ο bruce, ξεχαστηκε,ηθελε να μας τονωσει, παντως ειχε πλακα! ;D

[το συνημμένο έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή]
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος don spiretos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Γρατζουνιστης
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #91 στις: 13/03/07, 12:56 »
Καλη η συναυλια αλλα χαιρομαι που οπως εγινε το πραμα δε χρειαστηκε να δωσω 60Ε ταμειο για να μπω.Ειδαν οι ανθρωποι οτι ηταν sold out και το καναν το καλο ανοιγοντας τις πορτες για να μπουνε ολοι.Οπως και να 'χει το κακο με τους maiden ειναι πως οτι και κανουν και οτι και να παιξουν θα αφησουν καποιον παραπονεμενο απλως γιατι εχουν τοσες και τοσες κομματαρες!Γι' αυτο κιολας νομιζο πως τουλαχιστον οσον αφορα το playlist η συναυλια στον Ατρομητο ηταν η καλυτερη.Τεσπα αντε και του χρονου!

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #92 στις: 13/03/07, 15:01 »
να και μια φωτο.....  ;D ;D ;D ;D

[το συνημμένο έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή]
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #93 στις: 13/03/07, 15:27 »
Καλη η συναυλια αλλα χαιρομαι που οπως εγινε το πραμα δε χρειαστηκε να δωσω 60Ε ταμειο για να μπω.Ειδαν οι ανθρωποι οτι ηταν sold out και το καναν το καλο ανοιγοντας τις πορτες για να μπουνε ολοι.Οπως και να 'χει το κακο με τους maiden ειναι πως οτι και κανουν και οτι και να παιξουν θα αφησουν καποιον παραπονεμενο απλως γιατι εχουν τοσες και τοσες κομματαρες!Γι' αυτο κιολας νομιζο πως τουλαχιστον οσον αφορα το playlist η συναυλια στον Ατρομητο ηταν η καλυτερη.Τεσπα αντε και του χρονου!

Τι ωρα ανοιξαν τις πορτες? Ξερει κανεις?
Εννοειται οτι ηταν καλυτερο το playlist το 99΄, αφου ειχαν ερθει μετα το reunion κ για να προωθησουν
το edhunter(που ουσιαστικα λειτουργησε σαν best of)
Αντε κ του χρονου με τραγουδια απο την καλη περιοδο(Powerslave,somewhere in time,7th son)
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #94 στις: 13/03/07, 17:23 »
Ααααααααααμηηηηην......παντως το set list της Μαλακασας παραμενει το καλυτερο τους κατα τη γνωμη μου ως σημερα.....
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #95 στις: 13/03/07, 17:26 »
Καλη η συναυλια αλλα χαιρομαι που οπως εγινε το πραμα δε χρειαστηκε να δωσω 60Ε ταμειο για να μπω.Ειδαν οι ανθρωποι οτι ηταν sold out και το καναν το καλο ανοιγοντας τις πορτες για να μπουνε ολοι.Οπως και να 'χει το κακο με τους maiden ειναι πως οτι και κανουν και οτι και να παιξουν θα αφησουν καποιον παραπονεμενο απλως γιατι εχουν τοσες και τοσες κομματαρες!Γι' αυτο κιολας νομιζο πως τουλαχιστον οσον αφορα το playlist η συναυλια στον Ατρομητο ηταν η καλυτερη.Τεσπα αντε και του χρονου!

Τι ωρα ανοιξαν τις πορτες? Ξερει κανεις?
Εννοειται οτι ηταν καλυτερο το playlist το 99΄, αφου ειχαν ερθει μετα το reunion κ για να προωθησουν
το edhunter(που ουσιαστικα λειτουργησε σαν best of)
Αντε κ του χρονου με τραγουδια απο την καλη περιοδο(Powerslave,somewhere in time,7th son)

κοιτα στο νουμερο 2 του προηγουμενου post μου...
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #96 στις: 13/03/07, 18:10 »
Οι maiden για ακομη μια φορα εδειξαν γιατι ειναι απλα το καλυτερο συγκροτημα στον κοσμο!!!!!!!Τιποτα αλλο δεν εχω να πω..up the irons!!!!
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #97 στις: 13/03/07, 20:06 »
Καλη η συναυλια αλλα χαιρομαι που οπως εγινε το πραμα δε χρειαστηκε να δωσω 60Ε ταμειο για να μπω.Ειδαν οι ανθρωποι οτι ηταν sold out και το καναν το καλο ανοιγοντας τις πορτες για να μπουνε ολοι.Οπως και να 'χει το κακο με τους maiden ειναι πως οτι και κανουν και οτι και να παιξουν θα αφησουν καποιον παραπονεμενο απλως γιατι εχουν τοσες και τοσες κομματαρες!Γι' αυτο κιολας νομιζο πως τουλαχιστον οσον αφορα το playlist η συναυλια στον Ατρομητο ηταν η καλυτερη.Τεσπα αντε και του χρονου!

Τι ωρα ανοιξαν τις πορτες? Ξερει κανεις?
Εννοειται οτι ηταν καλυτερο το playlist το 99΄, αφου ειχαν ερθει μετα το reunion κ για να προωθησουν
το edhunter(που ουσιαστικα λειτουργησε σαν best of)
Αντε κ του χρονου με τραγουδια απο την καλη περιοδο(Powerslave,somewhere in time,7th son)

κοιτα στο νουμερο 2 του προηγουμενου post μου...

Οχι βρε συ...Εννοω τι ωρα ανοιξαν τις πορτες για τους "τζαμπατζηδες"... ;)
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος Tuomas

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #98 στις: 13/03/07, 22:00 »
παιδια ενα εχω να πω!!!ηταν θεοι!!!!!!!τα λογια περιττα!!βεβαια ο ηχος λιγο για τα μπαζα και ας μη μιλησω για τα λαθη στο brighter than a thousand suns το οποιο το γ**ησαν.ξεκινησε εντελως λαθος και ο μπρους ηταν μπροστα απο τη μουσικη.-ακουστηκε φημη οτι σε καποια σημια ηταν πλει μπακ παιδες!!!- ::) επισης στο fear of the dark κατι επαιξε..τεσπα...ας τα προσπερασουμε αυτα τωρα σημασια ειχε οτι τα σπειρανε παλι οι θεοι!!!απο εκει που ημουν ειδα και τον mcbrain και Gers να ανεβαινουν στη σκηνη!πηρα φωτια το γηπεδο!!
οε οε οε οε maiden maiden!!!!!!!εεεεετσι ρε!!χωστε κανα γιαουρτι στη μαπα της λουκα που μας καταγορει!
περιμενα εξω απο τις 3μιση και αξιζε!!!επεσε πολυ γελιο οταν τρεχαμε ολοι να μπουμε!
ps.το μεσημερι Της 11ης μαρτιου οι 2 κιθαριστες εθεαθηκαν στο μοναστηρακι για ψωνια
ps2.ΑΦΗΣΑΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΖΑΜΠΑ?????
Life sucks and then you die.

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: IRON MAIDEN live in athens 11/03/07_____spoiler no more!!!
« Απάντηση #99 στις: 13/03/07, 22:27 »
Καλη η συναυλια αλλα χαιρομαι που οπως εγινε το πραμα δε χρειαστηκε να δωσω 60Ε ταμειο για να μπω.Ειδαν οι ανθρωποι οτι ηταν sold out και το καναν το καλο ανοιγοντας τις πορτες για να μπουνε ολοι.Οπως και να 'χει το κακο με τους maiden ειναι πως οτι και κανουν και οτι και να παιξουν θα αφησουν καποιον παραπονεμενο απλως γιατι εχουν τοσες και τοσες κομματαρες!Γι' αυτο κιολας νομιζο πως τουλαχιστον οσον αφορα το playlist η συναυλια στον Ατρομητο ηταν η καλυτερη.Τεσπα αντε και του χρονου!

Τι ωρα ανοιξαν τις πορτες? Ξερει κανεις?
Εννοειται οτι ηταν καλυτερο το playlist το 99΄, αφου ειχαν ερθει μετα το reunion κ για να προωθησουν
το edhunter(που ουσιαστικα λειτουργησε σαν best of)
Αντε κ του χρονου με τραγουδια απο την καλη περιοδο(Powerslave,somewhere in time,7th son)

κοιτα στο νουμερο 2 του προηγουμενου post μου...

Οχι βρε συ...Εννοω τι ωρα ανοιξαν τις πορτες για τους "τζαμπατζηδες"... ;)


κατι φιλοι μου μπηκαν στις 1900.......για αλλους δεν ξερω.


Playback οι maiden?Ακουστηκαν φημες?Τι βλακειες ειναι αυτες??? >:( >:( >:(
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
76 Απαντήσεις
30639 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/07, 16:37
από Vaiking
240 Απαντήσεις
74914 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/10/08, 21:12
από SneakySneaky
4 Απαντήσεις
4237 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/09, 21:28
από Garvin
2 Απαντήσεις
2578 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/09, 23:37
από davemurrayaris
56 Απαντήσεις
17904 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/09, 07:56
από Kli Klis
2 Απαντήσεις
3079 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/08/09, 04:03
από fake7
7 Απαντήσεις
4753 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/10/09, 18:31
από fake7
153 Απαντήσεις
45173 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/08/10, 15:42
από master of puppets
62 Απαντήσεις
17730 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/10, 13:12
από Neikos
18 Απαντήσεις
6454 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/11, 00:16
από Garvin