Αποστολέας Θέμα: ROCK AM RING '07..  (Αναγνώστηκε 11736 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
ROCK AM RING '07..
« στις: 12/02/07, 13:56 »
http://www.rock-am-ring.com/poster.html

Μαλλον εχω αρχισει ηδη να μαζευω γκαφρα...Αν κ με χαλασε που ειναι οι Λινκιν Παρκ πανω πανω....Αλλα χου κερς?!!! ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #1 στις: 12/02/07, 14:12 »
σορρυ που το λεω αλλα απο αυτα τα συγκροτηματα μονο οι slayer και οι wolfmother αξιζουν.Τι muse,linkin park και evanescence ειναι αυτα???
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #2 στις: 12/02/07, 14:17 »
Φεικ εισαι απλα ενας κολλημενος μεταλλας κ βρωμαει απο χιλιομετρα...Εντζοι..
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #3 στις: 12/02/07, 14:39 »
Γιατί συμφωνώ με τον fake7???
Εκτός κ πάει κανείς για το φεστιβάλ κ όχι για τη μουσική.
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #4 στις: 12/02/07, 14:43 »
Τελικα δεν γινονται μονο στην Ελλαδα "αθλια" φεστιβαλ...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #5 στις: 12/02/07, 14:45 »
σορρυ που το λεω αλλα απο αυτα τα συγκροτηματα μονο οι slayer και οι wolfmother αξιζουν.Τι muse,linkin park και evanescence ειναι αυτα???
LKorn smashing pumpkins arctic monkeys my chemical romance τι να λεμε τωρα... Ξεφτιλα φεστιβαλ αμα ερθουν ελλαντα να μην πας ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #6 στις: 12/02/07, 14:47 »
Σκεψου λιγο Αρη ποιοι εχουν συμμετασχει σε αυτο το φεστιβαλ...
και ποιοι ηταν χεντλαινερς...

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #7 στις: 12/02/07, 16:55 »
σορρυ που το λεω αλλα απο αυτα τα συγκροτηματα μονο οι slayer και οι wolfmother αξιζουν.Τι muse,linkin park και evanescence ειναι αυτα???
LKorn smashing pumpkins arctic monkeys my chemical romance τι να λεμε τωρα... Ξεφτιλα φεστιβαλ αμα ερθουν ελλαντα να μην πας ::)

ποιοι ειναι αυτοι?Δεν τους ξερω sorry...
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #8 στις: 12/02/07, 21:54 »
Καλα τι λετε ρε παιδια? Ειμαστε με τα καλα μας? Δηλαδη απο το 80 και για 40 χρονια ακομα πρεπει να κανουν headlines οι maiden/metallica/wasp/asdc και να μην αλλαζουν ποτε? Τα νεα συγκροτηματα δηλαδη? Και μην μου πει κανεις οτι δεν ειναι μεγαλο ονομα και οτι δεν παιζουν μουσικη οι muse η οι smashing pumpkins (που δεν ειναι και καινουριο συγκροτημα) oι korn δεν ιεναι συγκροτημα που του αξιζει αναγνωριση? kaiser chiefs+my chemical romance δεν εχουν κανει τρομερη επιτυχια και δεν παιζουν καλη μουσικη? Δηλαδη μονο οτι παραχθηκε το 80 ειναι καλο μετα ιεναι αντιγραφες? Αιντε... Και εγω ακουω μεταλ ρε παιδια αλλα ειπαμε, αλλο να ακουθς και να σου αρεσει και αλλο να εισαι κολλημενος στον τοιχο και να μην βλεπεις τιποτα αλλο, ελεοσ δλδ.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #9 στις: 12/02/07, 22:00 »
Καλά τι κάνουν οι Slayer ανάμεσα στους άλλους? ??? βασικά αν δεις το λογότυπο του mtv, σχεδόν μαντεύεις τα συγκροτήματα που ακολουθούν....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #10 στις: 13/02/07, 08:26 »
Καλα τι λετε ρε παιδια? Ειμαστε με τα καλα μας? Δηλαδη απο το 80 και για 40 χρονια ακομα πρεπει να κανουν headlines οι maiden/metallica/wasp/asdc και να μην αλλαζουν ποτε? Τα νεα συγκροτηματα δηλαδη? Και μην μου πει κανεις οτι δεν ειναι μεγαλο ονομα και οτι δεν παιζουν μουσικη οι muse η οι smashing pumpkins (που δεν ειναι και καινουριο συγκροτημα) oι korn δεν ιεναι συγκροτημα που του αξιζει αναγνωριση? kaiser chiefs+my chemical romance δεν εχουν κανει τρομερη επιτυχια και δεν παιζουν καλη μουσικη? Δηλαδη μονο οτι παραχθηκε το 80 ειναι καλο μετα ιεναι αντιγραφες? Αιντε... Και εγω ακουω μεταλ ρε παιδια αλλα ειπαμε, αλλο να ακουθς και να σου αρεσει και αλλο να εισαι κολλημενος στον τοιχο και να μην βλεπεις τιποτα αλλο, ελεοσ δλδ.

ελα ρε αρη τωρα...chemical romance linkin park korn και artic monkeys?Eλεος..ειμαι κολλημενος μεταλλας, δεν λεω,αλλα ΕΛΕΟΣ!Nu metal alternative και ψευτο punk/pop/rock για να χαιρονται οι κοτες στο mtv και να μπορουν να ερχονται τα κοριτσακια στις συναυλιες?Μακαρι να παιζουν slayer και oι αλλοι οι φλωροι την ιδια μερα για να φανε κανα "ψιλο" μπας και ξυπνησουν.Και μην μου πεις πως οι muse δεν αντιγραφουνε τα metal συγκροτηματα...εχεις ακουσει τα riff τους.Oυτε Death να ητανε!Απλα μετα πεταγεται αυτη η καρακαξα με τη φωνη της καλομοιρας και ρουβα μαζι και αρχιζει τα πιασαρικα ΟυυοΟΥΥουουουου και λιωνουν οι αλλοι απο κατω...Μετα σκαει το βαρυ "αντιγραφη" riff και λενε ολοι "πω πω μα τι παιζει???Τρομερη μουσικη η alternative!!!".Ενω κανονικα ειναι ενα μπασταρδεμα της μεταλ και ροκ μουσικης!
Οσον αφαρα τα nu metal....εχεις δει ποσο καλα πανε οι Pop-Korn!!!Εδω οι linkin fart κανανε ντουετο με ενα rapper...Με τα καπελακια τους και τα σκρατσακια τους...Κοβω φλεβες δικε μου!!

Να ερθει ο DeMaio να δειξει λιγο μπρατσο και να κλαιει ο ραππερ-yo my man yo!

Το λεω και το ξαναλεω,,,,μακαρι να παιξουν οι slayer μαζι τους...να δουνε να σταζει λιγο αιμα,να παιζει το Raining Blood και ολοι haircorades απο κατω να φτιαχνουν τη φρατζα τους και να λενε "Ουυ Σατανιστες!!Μαμααααα!"

Ολα τα παραπανω ειναι καθαρα αποψη μου...

Ααα και οταν παιζουν οι maiden στο am ring ειναι παντα sold out!
Aντε Γεια!
Stay Heavy!
Up The Irons!
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #11 στις: 13/02/07, 16:02 »
Κοιτα εγω προσωπικα δηλωνω μεταλας. Δηλαδη το 80% της δισκοθηκης μου ειναι μεταλ καθε ειδους. Αλλα οχι οτι οι muse δεν αξιζουν... Και με τους o stings attached δεν ειαχτε παιξει muse? Kαι ουτε αντιγραφουν.... Ηρεμα. Κορν ειμαι τεραστιος φαν οποπτε δνε μπορω να πω τιποτα. Εγω πιστευω οτι αξιζουν κι αλλες μουσικες εκτος απο τα μρπατσα των manowar. Kaαλοι ειναι και αυτοι αλλα για λιγο. Ακουω το kings of metal ε και μετα θα τους ξανακουσω σε καμια βδομαδα. Μην υπερβαλουμε.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος SirScottos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #12 στις: 14/02/07, 01:33 »
Δεν ονομαζουνε το φεστιβαλ καλυτερα Pop am Ring+Slayer????
Τι @@ ειναι αυτες τωρα???
Καθε προβεβλημενος εμπορικουρας την ειδε ροκ σταρ???
Οταν τα κομματια σου παιζουν ολη μερα με φραγκα της εταιριας σου και τα ακουει ο κοσμος ολη μερα και τα ενσωματωνει και στο υποσυνειδητο του δεν εισαι καλλιτεχνης,...
Εισαι ενας ακομα σκυλαδικο-μπουζουκο-ποπ -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ!!!!!!!!
Ξερεις οτι και βλακεια να ειναι το τραγουδι σου στο top 100 θα μπει επειδη ο κοσμος θα το ακουει με το ζορι!!!
Fake7 συμφωνω απολυτα!!!
Επισης προτεινω να δουν μερικοι το detroit rock city Και να καταλαβουν την νοοτροπια της ροκ μουσικης!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80,
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΑ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ!!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ "ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ" ΚΑΙ ΦΛΟΜΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ BEYONCE-BRINTEY-MADONNA-EMINEM-DR.DRE-50CENT-SHAKHIRA-JENNIFER LOPEZ-LINKIN' PARK ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΤΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΡΟΚ,...
Αντε γιατι την ειδανε ολοι ροκαδες επειδη βαψανε το μαλλι σαν τον κοργιαλα!!!
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Με νευριασατε παλι!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #13 στις: 14/02/07, 02:37 »
σορρυ που το λεω αλλα απο αυτα τα συγκροτηματα μονο οι slayer και οι wolfmother αξιζουν.Τι muse,linkin park και evanescence ειναι αυτα???
LKorn smashing pumpkins arctic monkeys my chemical romance τι να λεμε τωρα... Ξεφτιλα φεστιβαλ αμα ερθουν ελλαντα να μην πας ::)

ποιοι ειναι αυτοι?Δεν τους ξερω sorry...

Αφου δν ξερεις πως βγαινεις κ μιλας ρε φιλε?Ημιμαθεια κ πασης Ελλαδος...Mightyl δν εχω να πω τπτ..απλα κ μονο ΞΥΠΝΑ!!!οσο για την καραμελα του ΕμΤιΒι εχει καταντησει οπως του Ντεμη με τη διαιτησια...Να πατε να χαρειτε ολοι στο τρου μεταλ φεστιβαλ με μανογουορ κ ραπσοντι κ αφηστε μας εμας οπως ειπε κ ο πανος να χαρουμε κ κατωτερες μουσικες...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #14 στις: 14/02/07, 08:49 »
Δεν ονομαζουνε το φεστιβαλ καλυτερα Pop am Ring+Slayer????
Τι @@ ειναι αυτες τωρα???
Καθε προβεβλημενος εμπορικουρας την ειδε ροκ σταρ???
Οταν τα κομματια σου παιζουν ολη μερα με φραγκα της εταιριας σου και τα ακουει ο κοσμος ολη μερα και τα ενσωματωνει και στο υποσυνειδητο του δεν εισαι καλλιτεχνης,...
Εισαι ενας ακομα σκυλαδικο-μπουζουκο-ποπ -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ!!!!!!!!
Ξερεις οτι και βλακεια να ειναι το τραγουδι σου στο top 100 θα μπει επειδη ο κοσμος θα το ακουει με το ζορι!!!
Fake7 συμφωνω απολυτα!!!
Επισης προτεινω να δουν μερικοι το detroit rock city Και να καταλαβουν την νοοτροπια της ροκ μουσικης!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80,
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΑ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ!!!
EΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ "ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ" ΚΑΙ ΦΛΟΜΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ BEYONCE-BRINTEY-MADONNA-EMINEM-DR.DRE-50CENT-SHAKHIRA-JENNIFER LOPEZ-LINKIN' PARK ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΤΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΡΟΚ,...
Αντε γιατι την ειδανε ολοι ροκαδες επειδη βαψανε το μαλλι σαν τον κοργιαλα!!!
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Με νευριασατε παλι!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

Επιτέλους βρήκα το μέντορα μου!!! ;D ;D ;D ;D ;D   Μονο μη ξεχνας τους Wolfmother, μπορει να ξεφυγουν απο την εμπορικιλα και να τα πανε σκατα εμπορικα αρα να Γαμ**** στη hard rock σκηνη!


edit*  τα αλλα τα εσβησα...
« Τελευταία τροποποίηση: 14/02/07, 14:30 από fake7 »
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #15 στις: 14/02/07, 14:22 »
Προσεχε για ποιους ολους μιλας. Το οτι δεν ακουμε ΜΟΝΟ μεταλ δεν σημαινει οτι δεν ακουμε και καθολου. Και στο κατω κατω ρε συ, γουσταρω να ακουω maiden και muse τι ειμαι απο την μια σκληρος μεταλλας και απο την αλλη ποπ idol? Μην τρλεαθουμε...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #16 στις: 14/02/07, 14:27 »
οι muse μαμανε και δερνουν.δηλ επρεπε να υπαρχει maiden ή metallica για να ειναι καλο το φεστιβαλ???ελεος...

 

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #17 στις: 14/02/07, 14:28 »
Εν ετη 2007 ποιος ειναι προκατειλημμενος με τη metal και το σκληρο ηχο ρε μεγαλε; Εισαι καλα; Για τσεκαρε τα χαπια σου... Το ποιος ειναι προκατειλημμενος και κολλημενος κανει μπαμ εδω μεσα...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #18 στις: 14/02/07, 15:30 »
Σορρυ Φεικ7 που κατι δεν ειναι του γουστου σου ασχετα αν εχεις ιδεα για ποια γκρουπ μιλας κ για ποια οχι...Σκασε 55 ευρω να δεις μαιντεν στο τελος τους κ εγω 8α σκασω 100 να δω 10 μπαντες στην κορυφη τους...Τσιαρς..
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος SirScottos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #19 στις: 14/02/07, 16:38 »
Αφου δν ξερεις πως βγαινεις κ μιλας ρε φιλε?Ημιμαθεια κ πασης Ελλαδος...Mightyl δν εχω να πω τπτ..απλα κ μονο ΞΥΠΝΑ!!!οσο για την καραμελα του ΕμΤιΒι εχει καταντησει οπως του Ντεμη με τη διαιτησια...Να πατε να χαρειτε ολοι στο τρου μεταλ φεστιβαλ με μανογουορ κ ραπσοντι κ αφηστε μας εμας οπως ειπε κ ο πανος να χαρουμε κ κατωτερες μουσικες...


Δεν θελω να ξυπνησω και να δω ενα κοσμο γεματο ξεπεσμο και φιλαργυρία,...
Θελω να κοιμαμαι ονειρευομενος τους πραγματικους ροκαδες να παιζουν για την
κ@βλ@ τους και οχι γιατι το λεει το συμβολαιο τους με την adidas και τα McDonalds,...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #20 στις: 14/02/07, 16:49 »
Τωρα ποσες σελιδες θες να σου γραψω για ιστορικες μπαντες σε φαση ξεπεσμου κ φιλαργυριας κ ριγιουνιον-ενσημων που τους λειπουν? ::)την αφισα τι την κοτσαρες?
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #21 στις: 14/02/07, 17:18 »
Τωρα ποσες σελιδες θες να σου γραψω για ιστορικες μπαντες σε φαση ξεπεσμου κ φιλαργυριας κ ριγιουνιον-ενσημων που τους λειπουν? ::)την αφισα τι την κοτσαρες?

γραψε...ααα...μη ξεχασεις και τους metallica ΕΕΕ!
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #22 στις: 14/02/07, 17:21 »
Δν θα μπω στη διαδικασια να κανω τσατ το τοπικ...Ξερω πολυ καλα σε τι φαση βρισκονται οι Μεταλλικα αλλα περιμενω ποσα χρονια να ερθουν να τους δω οποτε αυτο μου αρκει...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #23 στις: 14/02/07, 17:25 »
Δν θα μπω στη διαδικασια να κανω τσατ το τοπικ...Ξερω πολυ καλα σε τι φαση βρισκονται οι Μεταλλικα αλλα περιμενω ποσα χρονια να ερθουν να τους δω οποτε αυτο μου αρκει...
δεν διαφωνω....απλα μην τους αφηνεις απεξω...αμα ειναι σε ενα topic να τρελαίνεσαι με τους metallica και μετα σε ενα αλλο να λες οτι υπαρχουν bands που εχουν ξεπεσει...πολυ απλα εισαι λαθος.chat το topic μπορουσες να το αποφυγεις αμα δεν απανταγες σαυτα που ελεγα εγω και ο mightylyz.
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ROCK AM RING '07..
« Απάντηση #24 στις: 14/02/07, 17:27 »
Τρελαθηκα επειδη θα ερθουν οι μεταλλικα..μαλλον δν καταλαβαινεις..δεν αναφερθηκα σε ονοματα οποτε δν μπορεις να πεις οτι τους αφησα απ εξω...προφανως εσεις απαντησατε πρωτα σε μενα για να λες οτι μου λεγατε κατι...φασκεις κ αντιφασκεις ισως?
We were all born screaming....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
4271 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/06, 22:01
από sustain
17 Απαντήσεις
7347 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/03/07, 04:36
από Fys
0 Απαντήσεις
2565 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/08, 11:46
από Μαργαρίτα Π.
rock organ

Ξεκίνησε από _white_strato_ Πλήκτρα

5 Απαντήσεις
4029 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/03/09, 18:02
από TheRach3
23 Απαντήσεις
7617 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/09, 20:52
από Jim_Gkountonas(Arpeggiator)
12 Απαντήσεις
4661 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/07/09, 22:21
από armagedon
1 Απαντήσεις
1908 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/10, 03:56
από newGuitarMan
25 Απαντήσεις
13246 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/10, 14:54
από KOYPEAS
6 Απαντήσεις
3514 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/10/12, 00:58
από sotto
0 Απαντήσεις
4683 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/08/16, 19:51
από Μelexdy