Σελίδες:
  • #1 από Korgy στις 06 May 2006
  • παρασκευή απογευμα ...o  bassmenos ερχεται στο σπιτι μου επιθετικες τάσεις για σύνθεση  κ πειραματισμούς....
    το αποτελεσμα ιδού  μετα απο 1 ωρα 100% χρήσης του hardware εξοπλισμού  ,100% χρήσης φαντασίας  και 0% χρήσης σοβαρότητας...
    http://rapidshare.de/files/19718065/m@lakinsh-master.mp3.html

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ:στο @ βαλτε κανονικο a!!!!!!!!!!!
    πιστευω πως θα αποτελεσει ενα ευχάριστο διαλειμμα για τα αυτιά σας (οπως και για μας αφού το γραψαμε σαν αντιδραση απο το 40μερο κ βαλε recording του ντεμο για το γκρουπ που συμμετεχουμε-hpftb)


    κυριο στοιχείο το groove... ε φανταστικέ τροχονομε ;D ;D ;D?







  • #2 από freemind στις 06 May 2006
  • Αρχικα να πω οτι μου θυμησε παρα πολυ το Music from the Balcony του Mike Oldfield ( μονταρισμενα μικρα κομματια, διαφορετικων στοιχειων ).
    Ενταξει...το σκυλε ethnofusion ηταν ολα τα λεφτα, οπως και τα παλαμακια...
    ΤΟ μπασο..ενταξει, τι να πω, το παληκαρι κανει το παν, γεμιζει, φορτωνει, ( λιγο τα low mid θελουν δουλεια, δεν ξερω και πως ηχογραφηθηκε,αλλα φανταζομαι οτι θα μου πεις DI, γιατι δεν εχει ογκο ενισχυτη ), αλλα ρε korgy, ρε αγορι μου..ΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ RHODES..και οχι αχρονα μονο και ρυθμικα..παιξε τιποτα..fusion ειναι...Θελει τρελα πληκτρα..Εκτος αν το κατατασεις στην cold fusion, που ενταξει..εκει ειναι ο καθεις για τον εαυτο του...
    Να μην ειμαι ομως και αδικος..ωραιο το μερος που ορμαει το lead με το slide του...Αλλα δεν αρκει μονο αυτο για να κανει την αλλαγη,ετσι? ::)
    Με λιγα λογια
    μπραβο στον μπασιστα
    μπραβο στην παραγωγη
    μπραβο στο ηλεκτρονικο πληκτρο
    Βαλε ομως και λιγο κλασσικο fusion μεσα σου, γιατι..πως να στο πω χωρις να λιποθυμησεις...αν δεν παιξεις λιγο πιανο σε τετοια κομματια, δεν ξερεις τι χανεις... ;D
    Αυτα!! ( μουαχαχαχαα )
  • #3 από Symeon στις 06 May 2006
  • file not found.... :-\
  • #4 από Πελαργός στις 06 May 2006
  • καλα τι ηταν αυτο που το εφτυσε μεχρι και το rapidshare?  :o ;D
  • #5 από Σιδηρόπουλος στις 06 May 2006
  • σου λεει ρε πελαργε βαλε α αντι @
  • #6 από Arg0 στις 06 May 2006
  • Eμεινα αφωνος...  :o

    Πολυ fusion ρε παιδακιμ' ! Eμενα παντως μ' αρεσε πολυ!

    Μονο που ενας τετοιος Chick Corea κι ενας τετοιος Stanley Clarke θελουν και τον Αl Di Meola τους. Eγω προθυμοποιουμε παντως και μαλιστα θα γουσταρα τρελλα να περασω μια κιθαρα...

    Τι λετε?

     ;D

  • #7 από bassmenos στις 06 May 2006
  • Argo, εγω να δεις ποσο αφωνος εμεινα οταν ακουσα το συνολο....  :P
    δλδ φαντάσου να γραφαμε τπτ σοβαρο πως θα εβγαινε...  8)
    για το τριο που ανεφερες μετα χαρας να γραψουμε αλλο κομματι (λιγο σοβαρο ομως  :P)
  • #8 από bassmenos στις 06 May 2006
  • ΑΑΑ και να μην ξεχασω σε περιπτωση που δεν την παλευετε με το link εδω το εχω ανεβασει εγω

    http://rapidshare.de/files/19740304/LoL___Bia.rar.html
  • #9 από bassmenos στις 06 May 2006
  • ( λιγο τα low mid θελουν δουλεια, δεν ξερω και πως ηχογραφηθηκε,αλλα φανταζομαι οτι θα μου πεις DI, γιατι δεν εχει ογκο ενισχυτη )

    ρε αφεντικο τι περιμενεις με ενα ψιλοσακατεμενο μπασσο που εχει να δει καινουργιες χορδες πανω του 3 + μηνες και τρωει λιωσιμο καθε μερα???  :P ;D
    δεν λες παλι καλα που εβγαλα τετοιο ηχο....  8) να 'ναι καλα η TECH21!!!
  • #10 από YmiRLinG στις 06 May 2006
  • Κι αλλο κι αλλο κι αλλο κι αλλο
  • #11 από parlats στις 06 May 2006
  • Πολύ ωραίο παίδες, μου άρεσε πολύ.  ;) ;)
  • #12 από Jose στις 06 May 2006
  • Μπράβο παιδιά! Keep up the good work!
  • #13 από vivian621 στις 06 May 2006
  •  ;D λολ λολ λλλλλοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλ
    Στην εισαγωγη μου θυμησε Σμερνα μετα απο ενα λεπτο οyτε ποy καταλαβα τι γινοταν...
    Επειτα 1 λεπτα πριν τελειωσει περιπου Ηταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤA!!!! ;D ;D ;D
    Πεθανα στο γελιo!!! Να σα στε καλα παιδια .... Υπηρξαν ΠΟΛΛΑ κεφια  :P :P :D ;D ;D
  • #14 από newGuitarMan στις 06 May 2006
  • Πολύ ωραίο guys! πολύ μου αρέσουν αυτά τα fusion τουρλουμπούκια (με την καλή έννοια!)!
    Περιμένουμε και άλλα!!! :)
  • #15 από Πελαργός στις 06 May 2006
  • σου λεει ρε πελαργε βαλε α αντι @

    Και ποιος ειπε οτι διαβαζω τις οδηγιες πριν κανω κατι.Ελληνας ειμαι  ;D ;D ;D ;D

  • #16 από D@ve Murray στις 06 May 2006
  • Μου αρεσε που ειχε πολλες εναλλαγες...μπραβο σας παιδια...
  • #17 από FSL στις 06 May 2006
  • Ραδιενεργά κατσίκια?.....χμμ......

    Νομίζω το πρώτο τα εξηγεί όλα...
    Το δεύτερο μισό  μ άρεσε πολύ περισσότερο σε σχέση με το πρώτο καθώς και η ενθουσιώδης ανταπόκριση του κοινού.

    Εύγε!
  • #18 από Korgy στις 07 May 2006
  • πραγματικα δεν περιμενα τετοια ανταποκριση
    (ειχα ετοιμασει να γεμίσω κανα τελαρο ζαρζαβατικά-αλλα απο την αλλη εχουν φαει καπελα κ αυτά :P)

    κοινό του κιθαρα.γρ ευχαριστούμε :) :) :)





    επομενο βήμα  ειναι η διασκευή του sweet dreams (μπακλαβαδο-dreams IDM project ;D ;D ;D ;D ;D)
  • #19 από bassmenos στις 07 May 2006

  • επομενο βήμα ειναι η διασκευή του sweet dreams (μπακλαβαδο-dreams IDM project ;D ;D ;D ;D ;D)

    korgy εμενα μου αρεσει πιο πολυ το γαλακτομπουρεκο.... δεν το ονομαζουμε ετσι? ;D


    BTW και εγω απο το μερος μου να σας ευχαριστισω ολους σας για την ανταποκριση σας και τα καλα σας λογια για το δημιουργημα μας  ;D

    θα προσπαθισουμε να κανουμε το επομενο ακομα καλυτερο!!! για περισσοτερες στιγμες χαρας!!  ;D :P
  • #20 από chris_fast_fingers στις 08 May 2006
  • Korgy αν μπορείς ανέβασέ το και στο soundclick γιατί δε με αφήνει ο proxy να μπω στο rapidshare
  • #21 από kostas vretos στις 08 May 2006
  • Μπραβο μπραβο...αντε κι εις σκυλλαδικοτερα ;D
    Καλη φαση παιδες....
Σελίδες: