Αποστολέας Θέμα: ΠΑΟΚ  (Αναγνώστηκε 51370 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ippocrates9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
  • Άστηνε να λέει ότι δεν θυμάται...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #75 στις: 29/01/07, 21:31 »
ΠΑΟΚ!!!
Ποτέ δεν καταλάβαμε κι ας ήμασταν παιδία
γιατί να πολεμήσουμε και πάλι για την Τροια...

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #76 στις: 29/01/07, 22:12 »
« Τελευταία τροποποίηση: 06/02/07, 21:49 από Zeppelin »
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #77 στις: 06/02/07, 21:48 »
Παραθέτω από το supersport.gr

Προσπαθούμε να βρούμε μια άκρη με το οικονομικό χάος και ασφαλώς να συντηρήσουμε τον ΠΑΟΚ σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο. Να πάρει δηλαδή ο ΠΑΟΚ πίσω το χαμένο όνομά του. Πρέπει να ξέρετε τις συνέπειες του οικονομικού αλαλούμ. Μας έχει στερήσει έσοδα., δεν βρήκαμε την ανταπόκριση που περιμέναμε στις πόρτες που χτυπήσαμε, διότι η ανυπαρξία των προηγούμενων ετών αποτελεί τη μεγάλη πληγή. Κάποιοι αναρωτιούνται που πήγαν τα χρήματα. Λοιπόν, τα έσοδα είναι λιγότερα από τα έξοδα κατά 400.000 ευρώ. Από επιχορηγήσεις ο ΠΑΟΚ εισέπραξε το ποσό των 260.000 ευρώ, 1.213.000 είναι τα έσοδα από τους εντός έδρας αγώνες συν τα 61.000 ευρώ από την διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας και συνολικά συγκεντρώσαμε ένα ποσό της τάξεως των δύο εκατομμυρίων ευρώ περίπου. Οι πληρωμές ξεπέρασαν τα 2,3 εκατομμύρια ευρώ, συν τα 100.000 ευρώ που δόθηκαν στον ερασιτέχνη. Τα 400.000 ευρώ καλύφθηκαν κυρίως από συνεισφορές των ανθρώπων της διοίκησης του ΠΑΟΚ, οι οποίοι θα πάρουν πίσω τα χρήματά τους».

Σειρά πήραν τα επεισόδια, τα οποία εκτίμησε ότι οφείλονται σε άτομα εκτός της οικογενείας του ΠΑΟΚ, τους οποίους χαρακτήρισε «αληταράδες» για να προειδοποιήσει στη συνέχεια με δραστικά μέτρα: «Τα τελευταία τρία χρόνια ο ΠΑΟΚ έχει πληρώσει πάνω από ένα εκατομμύριο ευρώ σε πρόστιμα. Αυτή είναι και η μεγάλη πληγή. Πριν τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό είχαμε πληροφορίες ότι κάποιοι θα επιδιώξουν να δημιουργήσουν προβλήματα. Δεν πίστευα στην επαλήθευση αυτών. Τελικώς, μια ομάδα 100-150 ατόμων διεσπαρμένοι κατά στρατηγικό τρόπο σε όλο το γήπεδο. Αυτή η ομάδα των χουλιγκάνων, αλλά και δειλών ανθρώπων, αν μπορούν να λέγονται άνθρωποι, θα μπορούσαν να βρουν αλλού τον χώρο για να εκφράσουν τις επιθυμίες τους και αντί να πετούν μολότοφ, πετούσαν παπούτσια, μπουκάλια, καρέκλες. Δεν πιστεύω ότι είναι άτομα που προέρχονται από τον χώρο του ΠΑΟΚ. Δεν είναι άτομα που ασχολούνται σε καθημερινή βάση με τον ΠΑΟΚ. Εχω όμως ένα παράπονο από τους συνδέσμους. Μετά από δύο συναντήσεις μαζί τους, ζήτησα τη βοήθειά τους, για να καθορίσουμε τους ρόλους, να προσφέρουν στην ομάδα πέρα από τη ζωντανή τους παρουσία και να απομονώσουμε αυτά τα κακοποιία στοιχεία που επισέρχονται στους συνδέσμους. Θα γίνει μια ακόμη συνάντηση για να τους περιγράψω τι προκάλεσαν στον σύλλογο αυτοί οι 100-150 αληταράδες χούλιγκαν. Προσπαθήσαμε να μάθουμε ορισμένα πράγματα, αλλά κατάλαβα ότι ισχύει ο νόμος της σιωπής, όπως λέγανε και στον στρατό. Δηλαδή ισχύει το ότι �δε θέλω να καρφώσω, αλλά όταν έρχεται κάποιος μέσα στο σπίτι σου και προκαλεί βανδαλισμούς με απώτερο σκοπό την αγωνιστική και οικονομική τιμωρία σου, δεν πρόκειται για κάρφωμα, αλλά για προάσπιση των συμφερόντων σου. Ισως ήταν λάθος μας το ότι δεν λάβαμε τα κατάλληλα μέτρα. Εγώ όμως δίνω το χέρι της φιλίας και ζητώ τη συμπαράσταση των φιλάθλων και των συνδέσμών για να διώξουμε αυτά τα στοιχεία. Πώς ήταν δυνατόν στον αγώνα με τον Ολυμπιακό, με 30.000 κόσμο και απέναντι στον πιο μισητό αντίπαλο να μην έγινε κάτι και να συνέβησαν πολλά με τον Παναθηναϊκό, ενώ η ομάδα κέρδιζε παίζοντας καλό ποδόσφαιρο και με 12.000 φιλάθλους; Ηταν όλα στημένα. Από εδώ και στο εξής όμως αλλάζουν τα πράγματα. Θα τοποθετηθούν κάμερες και οι κασέτες θα πηγαίνουν κατευθείαν στον εισαγγελέα. Τελεία και παύλα. Αυτοί οι αληταράδες δεν θα ξαναμπούν στη Τούμπα. Η ιστορία έχει τελειώσει. Μάλιστα, θα γίνει μια συνάντηση με τον αθλητικό εισαγγελέα για μας δώσει σχετικές κατευθύνσεις. Γιατί τώρα κάνουμε έναν αγώνα, ούτως ώστε να αποφύγουμε την τιμωρία στον αγώνα με τον Αρη. Εγώ δεν κωλώνω πουθενά με αυτούς τους αληταράδες και δεν κωλώνω σε εκβιασμούς».


Δίνω συγχαρητήρια στη διοίκηση του ΠΑΟΚ κ ελπίζω η προσπάθεια αυτή να βρει σύντομα αποτέλεσμα!
Φτάνει πια...
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #78 στις: 07/02/07, 13:36 »
να και κατι σωστο.ελπιζω να μην μεινει στα λογια και στο επομενο παιχνιδι με τον αρη να γινει παλι μπουρδελο(ειδικα αμα χασει)

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #79 στις: 10/02/07, 19:18 »
διαβασα σημερα οτι ο παοκ εχει να κερδισει τον ολυμπιακο στη τουμπα απ το 98! σε μια εδρα που ο ολυμπιακος δεν νικουσε επι 20 χρονια!

μην αγχωνεστε... θα συναντησουμε τον ολυμπιακο στον τελικο κυπελλου και θα τον νικησουμε εκει...

δεν ειδα το ματς δυστυχως γιατι ταξιδευα εκεινο το 2 ωρο. οταν ειδα ομως τον ριβαλντο μετα το γκολ του να πουλαει τρελα στη κερκιδα τρελαθηκα... μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι...! που τα κανεις αυτα ρε γελοιε...; τελος παντων, παλι τσατιστηκα...


Ο Καστιγιο νομιζω πουλουσε τρελα στο γκολ του... Ειχε τη γροθια προς την 7 και την 6 σαν να πανηγυριζε μαζι του... Ειναι κ***παιδο... Και με τον ΟΦΗ χειροτερα ειχε πανηγυρισει...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #80 στις: 11/02/07, 02:29 »
o οπαδος εχει δικαιωμα να βρισει.ο παιχτης ποτε...

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #81 στις: 11/02/07, 11:42 »
o οπαδος εχει δικαιωμα να βρισει.ο παιχτης ποτε...

Ήταν μια φορά ένα ελληνικό ποδόσφαιρο... :(
Αυτό ακριβώς που περιγράφεις είναι το τραγικότερο ίσως στα ελληνικά γήπεδα.
Δηλαδή ο ποδοσφαιριστής δεν είναι άνθρωπος φίλε μου;
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #82 στις: 11/02/07, 12:15 »
αρη, ο καστιγιο ειναι γνωστο τι ειναι και πως συμπεριφερεται... ο ριβαλντο με ειχε ξενερωσει περισσοτερο.

ευθυμη δε με βρισκεις απολυτα συμφωνο... ουτε βεβαια οτι ο οπαδος εχει δικαιωμα να βριζει ενω ο παιχτης ποτε. πιστευω οτι ο παιχτης εχει μεγαλυτερη υποχρεωση να επιδειξει σωστη συμπεριφορα απο τον οπαδο. σαφως και ειναι ανθρωπος και θα νευριασει και θα κανει καμια βλακεια. αλλα αυτος υποτιθεται οτι ειναι ειδωλο για πολλα μικρα και μεγαλα παιδια και αυτος πρεπει να φροντισει να κρατησει χαμηλους τους τονους σε ενα ντερμπυ. αλλιως ειναι σαν να λεμε οτι ο ταδε παιχτης ειναι το ιδιο καφρος με τους καφρους της καθε ομαδας... :)

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #83 στις: 11/02/07, 13:12 »
To θέμα είναι να διατηρεί τα νεύρα του ο ποδοσφαιριστής ή να μη προκαλείται καθόλου από την εξέδρα;
Γιατί να μη καταπολεμήσουμε την αιτία αλλά το σύμπτωμα;

Τώρα για το συγκεκριμένο περιστατικό είμαι της άποψης ότι ο Ριβάλντο είχε ακούσει τα πάνδεινα πριν από το goal γι'αυτό εν μέρει ξέσπασε. Είναι κ ο εγωισμός του παίκτη.
« Τελευταία τροποποίηση: 11/02/07, 13:15 από Zeppelin »
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #84 στις: 11/02/07, 15:23 »
Ενώ ο Νίνης....................

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #85 στις: 11/02/07, 15:38 »
Ο Νίνης δεν διαθέτει το ταπεραμέντο του Ριβάλντο, αλλά επιπλέον δεν γνώριζε πώς να αντιδράσει.
Το γήπεδο είναι μια αντανάκλαση της κοινωνίας.
Όταν δεν έχεις παραστάσεις κ εμπειρία στο να αντιμετωπίζεις δύσκολες καταστάσεις έξω στην αληθινή ζωή, δεν νομίζω ότι είσαι ικανός να αντιδράσεις σε αντικοινωνικές συμπεριφορές μέσα στο γήπεδο.
Οι μεγαλύτεροι του ΠΑΟ (Τζιόλης, Λεοντίου, Μάντζιος) έχουν αποκτήσει εμπειρίες κ το απαραίτητο θράσος, ώστε να αντιμετωπίζουν ανάλογες καταστάσεις.

ΥΓ:Όταν αποκαλούμε έναν Βορειο-ηπειρώτη Αλβανό, είναι σαν να απαρνιόμαστε την ιστορία μας. Ας φροντίσουν αυτοί που σέρνουν τον χορό των αντιεθνικών συνθημάτων να ανοίξουν κ κανένα βιβλίο ιστορίας!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #86 στις: 11/02/07, 16:02 »
Το γήπεδο είναι μια αντανάκλαση της κοινωνίας.
δε νομίζω. στο γήπεδο πάνε κάποιοι για να βγάλουν τα αποθυμένα τους.
Όταν δεν έχεις παραστάσεις κ εμπειρία στο να αντιμετωπίζεις δύσκολες καταστάσεις έξω στην αληθινή ζωή, δεν νομίζω ότι είσαι ικανός να αντιδράσεις σε αντικοινωνικές συμπεριφορές μέσα στο γήπεδο.
Εγώ πιστεύω οτι μια χαρά αντιδράσεις είχε και ο Νίνης και ο ριβάλντο και ο Καστίγιο. Ο ένας έφαγε αναψυκτικό στο κεφάλι και δεν αντέδρασε, και οι άλλοι έκαναν νεύμα στην εξέδρα να σιωπάσει όταν πέτυχαν γκολ. Γίνεται και στα γήπεδα του εξωτερικού. Δε καταλαβαίνω το μεμπτό της όλης υπόθεσης.
Οι φίλαθλοι είναι αυτοί που έχουν πρόβλημα και νομίζω οτι έχουν πολύ άδικο που τους βρίζουν.

ΥΓ:Όταν αποκαλούμε έναν Βορειο-ηπειρώτη Αλβανό, είναι σαν να απαρνιόμαστε την ιστορία μας. Ας φροντίσουν αυτοί που σέρνουν τον χορό των αντιεθνικών συνθημάτων να ανοίξουν κ κανένα βιβλίο ιστορίας!
Αυτά που ειπώθηκαν εικάζω οτι είναι σαν αντίποινα για τα συνθήματα εναντίοντου Ζαγοράκη και της γυναίκας του.

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #87 στις: 11/02/07, 16:36 »
Άμα βρεθείς στην Τούμπα, κ δεις τί γίνεται όταν ποδοσφαιριστής αντίπαλης ομάδας κάνει νεύμα να σωπάσουν, τότε θα καταλάβεις τί εννοώ.
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #88 στις: 11/02/07, 16:51 »
Ο Νινης δεν έκανε τίποτα κι έφαγε κοκα κολα. Ο άλλος  πήγε στο κόρνερ και παρολίγο να φάει παπούτσι στο κεφάλι. Άρα λοιπόν φίλε ζεπελιν, δεν χρειάζεται κάποιος ποδοσφαιριστής να πει στην εξέδρα να σωπάσει για να του επιτεθούν. Οι χουλιγκανς δρουν χωρίς αφορμή, ανεξελεγκτα.
Φυσικά η τουμπα δεν είναι το μοναδικό γήπεδο που γίνονται αυτά τα αίσχη εις βάρος ποδοσφαιριστών
« Τελευταία τροποποίηση: 11/02/07, 16:57 από black sheep »

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #89 στις: 11/02/07, 17:19 »


 zeppelin προφανως δεν καταλαβες οτι κοροιδευα τα λεγομενα του αποπανω μου
δεν πειραζει...

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #90 στις: 11/02/07, 17:35 »
Συγγνώμη τότε.
Βάλε κ εσύ κάτι, κανά emoticon.
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #91 στις: 11/02/07, 19:30 »
ευθυμη φυσικα και δε πρεπει να προκαλειται κανεις απ την εξεδρα. οταν ομως αυτο συμβαινει, πρεπει ο παιχτης να δειξει ανωτεροτητα και να μην πεσει στο επιπεδο της μεριδας οπαδων που τον προκαλουν. δε πιστευω να διαφωνεις με αυτο ετσι; πολυ πιο σωστη και ωριμη ηταν η αντιδραση του νινη (ακομα και αν δεν ηξερε πως αλλιως να αντιδρασει) παρα του ριβαλντο με τον μεγαλο "εγωισμο" και το εκπληκτικο "ταπεραμεντο". αυτα να τα βαλει εκει που ξερει για να μη φαινονται στο γηπεδο.

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #92 στις: 11/02/07, 20:35 »

Ο Καστιγιο νομιζω πουλουσε τρελα στο γκολ του... Ειχε τη γροθια προς την 7 και την 6 σαν να πανηγυριζε μαζι του... Ειναι κ***παιδο... Και με τον ΟΦΗ χειροτερα ειχε πανηγυρισει...
Που ξέρεις οτι είναι κωλόπαιδο? Τον ξέρεις προσωπικά?

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #93 στις: 11/02/07, 21:05 »
πολυ πιο σωστη και ωριμη ηταν η αντιδραση του νινη (ακομα και αν δεν ηξερε πως αλλιως να αντιδρασει) παρα του ριβαλντο με τον μεγαλο "εγωισμο" και το εκπληκτικο "ταπεραμεντο". αυτα να τα βαλει εκει που ξερει για να μη φαινονται στο γηπεδο.

Αν εσύ αντιδράς κατά αυτόν τον οργισμένο τρόπο που βρίσκεσαι πίσω από την οθόνη του υπολογιστή, καθισμένος σε μια αναπαυτική καρέκλα και με το ποτάκι παρά δίπλα, φαντάσου τι πρέπει να κάνει ο κάθε παίχτης μετά από πληθώρα σωματικών επαφών (ενίοτε σεξουαλικής αισθητικής), έχοντας μερικές χιλιάδες ταυτόχρονα να σοδομίζουν κάθε έννοια ιερού κι όσιου που μπορεί να διαθέτει.

Ο μικρός (Νίνης) αμφιβάλλω αν τη δεδομένη στιγμή πρόλαβε καν να σκεφτεί αν πρέπει να αντιδράσει ώριμα...φοβισμένα αντέδρασε το παιδί και πολύ σωστά με βάση την εμπειρία του και την ηλικία του. Υπάρχει μια λεπτή διαφορά μεταξύ του θράσους, της δίκαιης αντίδρασης και της πρόκλησης. Θα συμφωνήσω πως αυτή η τελευταία δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά δε θα στείλω και στη λαιμητόμο όλους όσοι βγαίνουν από τα ρούχα τους με όσα αίσχη συμβαίνουν. Για όσους χωρίς πρόκληση αντέδρασαν, ναι...αυστηρότητα.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #94 στις: 12/02/07, 02:55 »
δεν αμφιβαλλω οτι αν ημουν παιχτης θα ημουν πολυ κακο παραδειγμα... αλλα δεν ειμαι. και αυτοι που ειναι πρεπει να συγκρατουνται. οπως κανουν οι περισσοτεροι που μπορει να τους βριζουν... γιατι δηλ ο ταδε παιχτης να μην δινει (σωστα) σημασια και ο ριβαλντο να κανει το μαγκα; λογω του εγωισμου και του ταπεραμεντου; ε οχι...

για τον νινη συμφωνουμε οτι επραξε σωστα... ωριμα αντεδρασε οχι επειδη το σκεφτηκε, αλλα επειδη του βγηκε. γι αυτο ειπα "ακομα και αν δεν ηξερε πως αλλιως να αντιδρασει".

η λεπτη γραμμη που λες ειναι διαφορετικη αναλογως απο ποια οπτικη γωνια τη κοιτας. η λαιμητομος δεν ειναι για κανεναν. απλα τσατιστηκα με αυτο που ειδα και το σχολιασα... :)

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #95 στις: 18/02/07, 00:30 »


 zeppelin προφανως δεν καταλαβες οτι κοροιδευα τα λεγομενα του αποπανω μου
δεν πειραζει...

Koροιδεμα προς τι;


Οσον αφορα το αν ξερω προσωπικα τον καστιγιο, δοξαζω τον Θεο που η απαντηση ειναι οχι... Η μαλλον καλυτερα να δοξαζει αυτος το Θεο
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #96 στις: 18/04/07, 12:14 »
πολυ καλη εβδομαδα για τον παοκ ετσι; νικη με τη ξανθη, αναπαντεχη νικη με τον αρη και απιστευτη νικη με τον παναθηναικο στο βολλει. (τη παρασκευη 17:30 εχει παοκ-παο βολλει στη πυλαια)

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #97 στις: 18/04/07, 13:23 »
Μην δίνεις ραντεβού για βόλει Δημητρέ, γιατί θα μπλέξεις ;D

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #98 στις: 18/04/07, 23:58 »
γιατι ετσι...;

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #99 στις: 22/02/08, 21:55 »
Αυριο ο ΠΑΟΚ ειναι το φαβορι και κατα πασα πιθανοτητα θα νικησει.