Σελίδες:
  • #1 από gers στις 15 Nov 2009
  • Γεια χαρά! Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά στο κέντρο ο ενισχυτάκος αυτός? Φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση...
  • #2 από gers στις 22 Dec 2009
  • Άντε ρε, δεν τον έχει πετύχει κανείς κέντρο? Ή και Περιστέρι ακόμα καλύτερα..

    (απλά λόγω χρόνου δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι Αθήνα και θα ήθελα αν κάποιος τον έχει βρει σε κάποιο μουσικομάγαζο να πει)
  • #3 από hot_sauce (φλουτσ) στις 22 Dec 2009
  • Laney φέρνει ο Νάκας..
    πάρε ένα τηλέφωνο μπας και ξέρουν ποιο κατάστημα μπορεί να τον έχει να τον ακούσεις...
  • #4 από gers στις 22 Dec 2009
  • Σωστός..!
  • #5 από hot_sauce (φλουτσ) στις 09 Mar 2011
  • για να μην ανοίγω νέο θέμα....
    άκουσα τον cub10 και θεώρησα καταπληκτικό τον ήχο του....


    αλλά με χάλασε η έλλειψη eq και χαζεύοντας τον cub12r και παρατηρώντας πως έχει και full eq, και είσοδο 1w, και μεγαλύτερο ηχείο φυσικά, θέλω να τον ακούσω....


    αλλά ο Νάκας δεν τον έχει σε κανένα κατάστημα στην Αθήνα (απ'ότι μου είπαν ψάχνοντας στον υπολογιστή) και άλλο μαγαζί που να φέρνει Laney δεν ξέρω....
    οπότε ιδού η ερώτηση...


    έχει πετύχει κανείς τον Laney Cub12R κάπου στην Αθήνα?
  • #6 από p0k0 στις 09 Mar 2011
  • Δυσκολα θα τον βρεις αλλου φιλε.Και εγω που ρωτησα για τον 12r μου ειπαν να περιμενω κανα μηνα γιατι εχει ελειψη(την πρωτη φορα).Πριν καμια βδομαδα που πηγα παλι μου ειπαν οτι μαλλον θα φερουν μεσα στον Απριλη.Φεξε μου και γλυστησα δλδ και τον γουσταρω πολυ και γω το ενισχυτακη ρε γ**ωτο.Βασικα ενισχυταρα ειναι,μπορει να φαω κραξιμο,αλλα εγω θα το πω: Αυτον τον ενισχυτη εγω τον ακουω πολυ καλλητερο απο πολλους που ειναι πολλαπλασιες φορες ακριβοτεροι.
  • #7 από Απόλλων στις 09 Mar 2011
  • Γιατί δεν παραγγέλνεις από τον Thomann ή άλλο διαδικτυακό κατάστημα; Την τελευταία φορά που κοίταξα ήταν διαθέσιμος σε Γερμανία και Αγγλία...
  • #8 από gers στις 10 Mar 2011
  • Απλά να πω ότι έχοντας τον ενισχυτή αυτόν για 1.5 χρόνο, ο ήχος του είναι όντως πολύ καλός και συνεργάζεται υπέροχα με πετάλια... Το μόνο κακό η έλλειψη eq και τα πρίμα που θα ήθελα να είναι περισσότερα...
  • #9 από no slave στις 10 Mar 2011
  • laney βλεπω οτι εχει και το prostage και μαλιστα σε καλες τιμες.
    τον cub 10 τον εχει σιγουρα http://www.prostage.gr/page/default.asp?id=24&la=1&prID=6514
    αλλα δεν βλεπω πουθενα τον 12r.
    κανε τους ενα τηλεφωνο μπας και υπαρχει κανενας η μηπως επροκειτο να φερουν αμεσα.

    ταλαντευομαι αναμεσα στον lionheart 5 και τον vc15,αλλα τωρα μου αναψες φωτιες με τον cub12r

    βεβαια η τελικη αποφαση θα παρθει μετα την αυτοψια :)

    of topic:γιατι ο lionheart ειναι τοσο ακριβος σε σχεση με τους υπολοιπους??
  • #10 από hot_sauce (φλουτσ) στις 10 Mar 2011
  • ωραίος no slave!
    δεν το ήξερα το κατάστημα...
    θα τους κάνω ένα τηλέφωνο
Σελίδες: