Σελίδες:
  • #26 από s.s. στις 16 Dec 2009
  • Λέτε να γίνει κανα μπαμ να ανέβει ο mustaine να παίξουν μαζί το 4 horsemen να χουμε μαζικά εγκεφαλικά?
  • #27 από Arg0 στις 16 Dec 2009
  • Πιο πιθανό το έχω αν ανέβει ο Mustaine στο Four Horsemen να έχουμε ένα μπαμ...  ;D

    Ειδικά αφού ο Ηetfield είναι δεινός κυνηγός, μια κυνηγετική καραμπίνα θα την έχει και εύκαιρη...
  • #28 από s.s. στις 16 Dec 2009
  • Έλα ρε γιατί,αφού τον είχαν καλέσει να παίξει και στο hall of fame αν δεν κάνω λάθος.
  • #29 από hot_sauce (φλουτσ) στις 16 Dec 2009
  • Μου τη σπαει που το μονο κινητρο πισω απο αυτο το tour ειναι τα φραγκα...
    ξες κάποιο τουρ (εκτός των φιλανθρωπικών εννοείται) που δεν έγιναν για τα φράγκα? :P
  • #30 από the bard στις 16 Dec 2009
  • Μου τη σπαει που το μονο κινητρο πισω απο αυτο το tour ειναι τα φραγκα...
    ξες κάποιο τουρ (εκτός των φιλανθρωπικών εννοείται) που δεν έγιναν για τα φράγκα? :P

    +666  >:D  ;D
  • #31 από TheVrachnoprofiter στις 16 Dec 2009
  • Μου τη σπαει που το μονο κινητρο πισω απο αυτο το tour ειναι τα φραγκα...
    ξες κάποιο τουρ (εκτός των φιλανθρωπικών εννοείται) που δεν έγιναν για τα φράγκα? :P

    Καλά, γι' αυτό μην παίρνεις κι όρκο...
  • #32 από hot_sauce (φλουτσ) στις 16 Dec 2009
  • έστω το μεγαλύτερο ποσοστό (θέλω να πιστεύω) δίνεται σε φιλανθρωπίες....
  • #33 από SneakySneaky στις 17 Dec 2009
  • Προσωπικά πάντως θα ήθελα να δω το line up των συναυλιών στην Αγγλία και Σουηδία.  Maiden,  Cooper και Heaven and Hell και λιποθυμώ... ;D
  • #34 από hot_sauce (φλουτσ) στις 17 Dec 2009
  • ΠΟΥ θα γίνει είπαμε?
  • #35 από Nicos_metal στις 17 Dec 2009
  • Ρε παιδια τι ειναι αυτo ??? :o :o :o :o :o :o :o
    http://sz.sonispherefestivals.com/Swissholdingpage.jpg
  • #36 από P.D.L. στις 17 Dec 2009
  • Έλα ρε γιατί,αφού τον είχαν καλέσει να παίξει και στο hall of fame αν δεν κάνω λάθος.

    Τον είχαν καλέσει να πάει στην εκδήλωση...όχι να ανέβει μαζί τους να παίξει. Μόνο τον Newsted είχαν καλέσαι να παίξει, γιατί το line-up με Newsted μπήκε στο Hall of Fame...;)

    Και φυσικά ο Mustaine δεν πήγε....χε χε χε!
  • #37 από let me know 796 στις 17 Dec 2009
  • #38 από hot_sauce (φλουτσ) στις 17 Dec 2009
  • ξέρουμε που θα γίνει στην Αθήνα ή δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα?
  • #39 από Eddie~Maiden στις 17 Dec 2009
  • MAIDEN ?  :'(
  • #40 από let me know 796 στις 17 Dec 2009
  • maiden παιζει για rockwave
  • #41 από Eddie~Maiden στις 17 Dec 2009
  • maiden παιζει για rockwave

    ΠΟΤΕ  >:D >:D >:D >:D ?
  • #42 από sakman στις 17 Dec 2009
  • και το sonisphere μέρος του rockwave θα είναι... οπότε για τον φίλο που ρώτησε είναι μάλλον αυτονόητο το που θα γίνει  ;)
  • #43 από let me know 796 στις 22 Jan 2010
  • αν και δεν εχει ανακοινωσει ακομα στο site του Sonishphere Festival που θα διεξαχθει στην Ελλαδα με αυτη την πληροφορια
    καταλαβαινουμε που θα γινει. http://www.slayer.net/us/event/2010/06/24/sonishphere-festival-terra-vibe
  • #44 από Transformer στις 30 Jan 2010
  • Tελικα Rammstein ηταν απλως φημη, ε?  :'(
  • #45 από Garvin στις 31 Jan 2010
  • http://www.avopolis.gr/live/dates_info.asp?id=32249

    αν ισχυει αυτο τοτε θα περασουμε πολυ καλα!
  • #46 από unholy στις 04 Feb 2010
  • http://www.avopolis.gr/live/dates_info.asp?id=32249

    αν ισχυει αυτο τοτε θα περασουμε πολυ καλα!


    Το Avopolis διαδίδει μη επιβεβαιωμένες καταστάσεις.Ίσως και να γίνει αλλά όταν δεν επιβεβαιώνεται κάτι μη διαδίδει ραδιο αρβύλα.Το μόνο που είναι defacto μέχρι στιγμής είναι η ανακοίνωση από το επίσημο site των Slayer που αναφέρει ως χώρο το Terra Vibe, Sonisphere.Οπότε ναι ίσως και να είναι Big Four, αλλά με τη DIDI Music εμπλεκόμενη ποτέ δεν ξέρεις.Δεν το χουν σε τίποτα να μας δώσουν τη φόλα.
  • #47 από CLIFF EM ALL στις 07 Feb 2010
  • Δηλαδη απο ο,τι καταλαβα οι metallica θα ερθουν σιγουρα σωστα???....ρε παιδια μηπως ξερεται αν μπορω να κλισω εισητιριο μεσω internet αλλα με ασφαλεια και εγγυημενα???γιατι δεν μενω στην Αθηνα και καταλαβαινεται.... ???
  • #48 από sakman στις 07 Feb 2010
  • Δηλαδη απο ο,τι καταλαβα οι metallica θα ερθουν σιγουρα σωστα???....ρε παιδια μηπως ξερεται αν μπορω να κλισω εισητιριο μεσω internet αλλα με ασφαλεια και εγγυημενα???γιατι δεν μενω στην Αθηνα και καταλαβαινεται.... ???


    Μπορείς μέσω της ticketpro....
    Όσο για το "με ασφάλεια και εγγυημένα" που λες δεν νομίζω να έχει αναφερθεί πουθενά κάποιο πρόβλημα με την συγκεκριμμένη εταιρία... και γενικά τα τελευταία χρόνια οι αγορές μέσω ιντερνετ έχουν γίνει αρκετά αξιόπιστες....
    Οπότε όταν βγει με το καλό η ανακοίνωση και ξεκινήσει η προπώληση όρμα και μην φοβάσαι  ;)
  • #49 από CLIFF EM ALL στις 08 Feb 2010
  • ok φιλε ευχαριστω..... ;)
  • #50 από sakman στις 18 Feb 2010
  • Ακούγεται ότι σε λίγη ώρα θα βγει η επίσημη ανακοίνωση για την χώρα μας... άντε να δούμε....
Σελίδες: