Σελίδες:
  • #1 από thanasisdaras στις 10 Feb 2015
  • Χαιρετω την ομορφη παρεα! :D  Ειμαι νεος στο κλαμπ και ειμαι 15 χρονων. Επαιζα 7 χρονια κιθαρα κλασσικη αλλα σταματησα γιατι βρηκα πιο παρειστικη την ακουστικη. Επαιζα λιγο καιρο με ενα καυσοξυλο κανονικο των 30 ευρω και τωρα σκεφτομαι να παρω μια ακουστικη των 200 ευρω μεγιστο. :-\  . πηγα μια βολτα απο τον νακα και απογοητευτικα αλλα εψαξα στο ιντερνετ και λατρεψα την Cort Earth 70ns. γνωμεσ???
  • #2 από thanasisdaras στις 10 Feb 2015
  • κανεισ??
  • #3 από Guitar Fan στις 10 Feb 2015
  • γιατί απογοητεύτηκες στον Νάκα, έχει κάποιες στα λεφτά που διαθέτεις..

    τις Cort ποιος τις εισάγει;
  • #4 από Μelexdy στις 10 Feb 2015
  • Η cort σα μαρκα αξιολογη,αν δεν εχεις προβλημα μ το αμαρτωλο παρελθον της βουρ μη το σκεφτεσαι.
  • #5 από thanasisdaras στις 10 Feb 2015
  • Στο Νάκα πήγα είδα μια Γιαμάχα των 250€ αλλά απο ποικιλία είχε πολύ φτηνιαρικεσ(γνώμη μου) την κορτ την βρήκα στο θομαν
  • #6 από Guitar Fan στις 10 Feb 2015
  • Η cort σα μαρκα αξιολογη,αν δεν εχεις προβλημα μ το αμαρτωλο παρελθον της βουρ μη το σκεφτεσαι.

    για λέγε τι αμαρτίες είχε η Cort στο παρελθόν;
    είναι Made in Korea αν δεν κάνω λάθος, λογικά δεν θα έχουν καλύτερη ποιότητα από Made in China, θεωρητικά πάντα.

    o νακας έχει κάποιες Sigma στα 200 ευρώ
  • #7 από modfori στις 11 Feb 2015
  • είναι Made in Korea αν δεν κάνω λάθος, λογικά δεν θα έχουν καλύτερη ποιότητα από Made in China, θεωρητικά πάντα.

    σ'αυτό το εύρος τιμής είναι σίγουρα κινέζικη
    θεωρητικά πάντα , οι κορεάτικες θεωρούνται ανώτερες ποιοτικά απο τις κινέζικες
  • #8 από pazo στις 11 Feb 2015
  • τις Cort ποιος τις εισάγει;



    Νομίζω πως τις Cort, τις φέρνει ο Λογοθέτης.


    Στο site του, βλέπω πως υπάρχουν αρκετές κοντά στα χρήματα που έχεις διαθέσιμα (ακουστικές Cort).
Σελίδες: