Αποστολέας Θέμα: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e  (Αναγνώστηκε 15506 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος papasouzas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
  • maiden rules!!!Up ThE iRoNs
    • Προφίλ
kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« στις: 16/12/05, 22:10 »
ti protinete thelo na pekso apo elliniko rock mexri k metallica++ ;D ;D ;D
LivE FasT....PlaY JacKsoN

Αποσυνδεδεμένος Μακρια απο τις 9αρες

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
    • http://music.kithara.gr/NoBodies
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #1 στις: 16/12/05, 22:35 »
http://www.stollas.gr/product.asp?intProdID=700                                   

                            +

http://www.thomann.de/thoiw2_line6_pod_xt_live_prodinfo.html
Metalheads do not live forever...others do not live at all...

Αποσυνδεδεμένος vagx69

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #2 στις: 16/12/05, 22:38 »
(Tha ginw ligo kakos)
Gia na paixeis ellhniko rock thelei:
1. Squier Strat (max 250 euro apo stolla)
2. Zoom 505 (me thn pio pseftikh paramorfwsh)
3. Marshall MG (Aparaithta kathws Marshall einai h magia tou anideou) <---- no offense

Twra an ontos thes na diathesei tosa lefta gia agora Kitharas sta 3000 kai PETALIERAS (oxi rack oute stomp) h tapeinh mou apopsi einai:

Kithara:
0. PRS Custom 22 <--- 0 giati einai h prwth skepsh mou
1. Gibson LP Stadard
2. ESP Horizon
3. Jackson RR1 (me tous Duncan kai xoris tremolo)
4. Washburn N4 (pou makari na eixa ta fragga na thn parw apo to palikari pou thn poulaei)

Petaliera:
1. GT8 <--- As evlogisw ta genia mou
2. Vox Tonelab SE

Twra na sou pw thn mavrh alitheia an ego dietheta tosa lefta... tha epairna

Kithara:
Schecter C1 Classic (900 euro)
Gibson LP Standard (Used kapou katw apo 2000)

MFX:
TC Electronics G System (1500)

+ena kalo OD, DS (Tube Factor k.t.l.)

Elpizo na voithisa
« Τελευταία τροποποίηση: 16/12/05, 22:46 από vagx69 »
Gibson LP Classic JB on Bridge
PRS Custom 24 10 Top
Fender Strat Japan '89
Fender Stratocaster 70's Reissue, Scalloped Neck, GFS
Schecter C-1 Classic
Boss GT8
Laney TT50H
Marshall 1922
Fender Pro Jr

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #3 στις: 16/12/05, 23:38 »
ti protinete thelo na pekso apo elliniko rock mexri k metallica++ ;D ;D ;D

na xereis na paizeis............

Αποσυνδεδεμένος cromlech

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #4 στις: 17/12/05, 00:11 »
ti protinete thelo na pekso apo elliniko rock mexri k metallica++ ;D ;D ;D

na xereis na paizeis............
πανω απο ολα αυτο...και επισης δεν ειναι δυνατον να διαθετεις τοσα φραγκα και να αγοραζεις πεταλιερα.δηλαδη ελεος.στα λεφτα σου rack και τπτ αλλο.αλλα αμα ειναι να δωσεις τοσα φραγκα για ελληνικο ροκ και μεταλλικα τοτε κριμα...πηγαινε παρε καμια επιφον καλυτερα...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #5 στις: 17/12/05, 00:26 »
Mην σου φανει σαν επιθεση δεν εχω τετοιο σκοπο...
Εισαι σιγουρος οτι θελεις να δωσεις τοσα χρηματα για κιθαρα?(δικα σου ειναι βεβαια οτι θελεις τα κανεις)
Αλλα,απλως ειναι λιγο περιεργο το οτι ζητας τη γνωμη μας για την αγορα ενος τοσο ακριβου οργανου.Συνηθως και ξανατονιζω συνηθως τα ατομα που κανουν τετοιες αγορες η ειναι επαγγελματιες η πολυ εμπειροι για να ζητησουν εστω και μια γνωμη...

Αν θελεις παρολα αυτα μια γνωμη,μιας και εχεις το απαιτουμενο μπαζτετ και σου αρεσουν οι Metallica
δες αυτη:http://www.espguitars.com/guitars_james.htm

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #6 στις: 18/12/05, 13:00 »
Λοιπον...

Εγω δεν θα παρω την ιδια σταση με τους προλαλησαντες...

Αμα θελεις να παιξεις Ελληνικο Ροκ, με γεια σου και χαρα σου... Δεν καταλαβαινω τα απαξιωτικα σχολια καποιων.... :-\

Επισης θα φυγω λιγο απο το τα συνιθισμενα και μιας και λες για ποσα 3000€ θα σε κατευθυνω μακρια απο "μεγαλες" εταιριες...

Η προτασεις μου ειναι οι εξης:

Κιθαρα:

Lag Arkane Master Matt Desing AM1000

24 ταστα, Di Marzio Tone Zone, DP403 και Norton μαγνητες (oi διπλοι με coil-tap) και Floyd Rose τρεμολο.

Η τιμη της πρεπει νσ εινσι περιπου στα 2200€... Στην Ελλαδα φερνει ο Λιολιος στην θεσσαλονικη και ο Διαμαντοπουλος.

Πεταλιερα:

POD XT Live

Αν και περισσοτερο θα ελεγα οτι θα σε βολευε ενας λαμπατος ενισχυτης... Ισως να το αποφευγεις, διοτι δεν μπορεις  να το κουβαλας στα studio αλλα σε βαθος χρονου θα δεις ποσο καλη κινηση ειναι... ;)



If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #7 στις: 18/12/05, 15:46 »
Λοιπόν,

Gibson Les Paul Custom από Thomann με 3200Ευρώ
http://www.thomann.de/thoiw2_gibson_lpcstbk_prodinfo.html
και δεν το συζητάω καν για πεταλιέρα γιατί φαντάζομαι θα έχεις και ανάλογο ενισχυτή με την κιθάρα, οπότε πιστεύω πας για rack με τα χίλια...
Αν όμως δεν έχεις καλό ενισχυτή(και μιλάω για full λαμπάτο), καλύτερα να μαζέψεις τα λεφτά να πας για έναν full λαμπάτο (η καλύτερη λύση για διαμέρισμα είναι γύρω στα 40-50Watt), και να αφήσεις τα εφφέ για μετά..., γιατί είναι και αμαρτία να παίζεις τέτοια κιθάρα(ή κάποια ανάλογη) σε μαλ***α ενισχυτή... ;) Η άποψη μου τουλάχιστον...

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #8 στις: 18/12/05, 16:28 »
χωρίς να προτείνω κάτι συγκεκριμένο...μήπως είναι καλύτερα 600 € κιθάρα και 3000€ ενισχυτής-εφέ?

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #9 στις: 19/12/05, 00:35 »
Κιθαρα

-----> PRS Custom 22 χαλαρα και με το νομο που λενε...!!! ;D

Πεταλιερα

-----> POD XT Live
-----> ΒOSS GT-8
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #10 στις: 19/12/05, 01:38 »
Κιθαρα

-----> PRS Custom 22 χαλαρα και με το νομο που λενε...!!! ;D

Πεταλιερα

-----> POD XT Live
-----> ΒOSS GT-8

  Συμφωνω με τις επιλογες του ερεβου απλα θα σου προτεινα να δεις και την RS Custom 24!!!...με νομους κια χαλαροτητες ;)  ;D
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Chris2004

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #11 στις: 19/12/05, 02:34 »
Εγώ θα σου πώ το εξής.

Καμία κιθάρα δεν παίζει τα πάντα.

Θα πάρεις άλλη για 90's Metal
Άλλη για 70's-80's Rock

Άλλη για Ελληνικό Rock

Άλλη για Μπουζούκια
(Αν θέλεις να έχεις αυτό που λέμε "Τέλειο Ήχο")

Και με τόσα λεφτά θα απαιτείς τέλειο Ήχο

Π.χ. Μία ΩΡΑΙΑ επιλογή για Metallica είναι η Κιθάρα του Kirk Hammet....

Άλλα όταν θα βάλεις το καθαρό να παίξεις συγχορδιούλες και αρπισματάκια θα απογοητευτείς τελείως.

Εγώ θα σου προτείνω - ώς μία καλλή All Around Κιθάρα την Jem7v του Steve Vai
Η αλλιώς ρίξε μία ματιά στις Tom Anderson.

Πάντως PRS, Tom Anderson, Parker....δεν νομίζω να σου κάνει ο ήχος τους...έχουν πολύ ας το πούμε Μοντέρνο ήχο.

Για ελληνικό Rock θα σου πρότεινα μια Fender Stratocaster - Ότι καλύτερο....απλά ξέχνα το Metal.

Πεταλιέρα θα έλεγα Boss GT-6
Ζήσε τον μύθο σου στην ελλάδα ως ανυπότακτος...
http://www.omhroi.gr

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #12 στις: 19/12/05, 18:30 »
Τι το καλυτερο απο το να παρεις την ESP Truckster του James Hetfield (http://www.thomann.de/thoiw5_artikel-179752.html) η μια απο της κιθαρες του Kirk Hammet (πχ http://www.thomann.de/thoiw5_esp_ltd_kh603bk_prodinfo.html) (πιο metallica απο αυτες δεν γινετε...) και να τις συνδιασεις με μια μια αλλη για Ελληνικο ροκ (δυστιχος εδω δεν εχω κατι να σου προτινω. Απο οσο ξερω ομως για Ελληνικο ροκ κανουν οι Stratocaster, αν λοιπον δωσεις ~1000 για μια Stratocaster και ~1000-2000 για καπια του James η του Kirk  και θα εχει δυο κιθαρες και πιθωννω πιο φτηνα απο 3000
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #13 στις: 20/12/05, 11:39 »
Λοιπον...

Εγω δεν θα παρω την ιδια σταση με τους προλαλησαντες...

Αμα θελεις να παιξεις Ελληνικο Ροκ, με γεια σου και χαρα σου... Δεν καταλαβαινω τα απαξιωτικα σχολια καποιων.... :-\



Για να μην παρεξηγουμαι δεν ηταν απαξιωτικο σχολιο ως προς το ειδος μουσικης...........ηταν σχολιο ως προς τη νοοτροπια του "ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ formula 1..........."

Αποσυνδεδεμένος Night.Crawler

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #14 στις: 20/12/05, 14:00 »
fenderiarh....πάντως εγώ πιστεύω οτι γενικά όσο καλύτερο όργανο έχεις τόσο καλύτερα για σένα...μαθαίνεις πιο γρήγορα, δεν σου μαμάει τα χέρια...και στην τελική έχεις πιο πολύ όρεξη να παίξεις....
εγώ πλέον μετά τις 4 ακριβές κιθάρες....και άλλες 10 που έχω αλλάξει θα συμβούλευα τον καθέναν να μαζεύψει όσα πιο πολλά λεφτά έχει ώστε να πάρει το όσο πιο ακριβό μπορεί...ακόμα και για ψυχολογικούς λόγους...απο το να πάρεις μια Mex Tele...περίμενε 2 μήνες και πήγαινε πάρε μια Κοτzen Tele ...παράδειγμα...

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #15 στις: 20/12/05, 16:03 »
συμφωνω απολυτα μαζι σου.............μονο που μια κιθαρα 3500€ δεν νομιζω οτι ειναι αυτο που και οι δυο εχουμε στο μυαλο μας για εναν που ξεκιναει τωρα να μαθει κιθαρα...............και χωρις αυτο να σημαινει οτι απαγορευονται οι κιθαρες των 3500€ σε αρχαριους....απλα μου φενεται λιγο ανορθοδοξο........

Αποσυνδεδεμένος Gabriel6th

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 981
  • Φύλο: Άντρας
  • Are you talking to me?
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #16 στις: 20/12/05, 16:50 »
Δηλαδή θα πάρεις πχ μια Gibson Les Paul Standard και όταν μάθεις και το Nothing Else Matters θα χτυπήσεις και μια PRS Santana για upgrade? Αν είσαι φραγγάτος, σπρωχτα τα λεφτά σου. Στην τελική καλύτερα σε κιθάρες παρά σε κόκες και χάπια. Ότι και να πάρεις ωστόσο, από τη στιγμή που δεν ξέρεις να παίζεις θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα. Τουλάχιστον για τα πρώτα καναδυο χρόνια που θα ασχολείσαι.
Όχι άλλο Κάρβουνο.
Torrents:
19 Βιβλία για Κιθάρα

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #17 στις: 20/12/05, 17:08 »
αν ξεκινούσα σχεδόν τώρα θα προτιμούσα 2 κιθάρες που συνολικά κοστίζουν 3 χιλ....εννοείται η καθεμια διαφορετικού προσανατολισμού και ήχου(αλλά και άλλη μια ποιο φτηνή για ηχοκινητικά πειράματα δεν θα με χάλαγε ;D)
έτσι δεν θα τις βαρεθείς εύκολα...χαρέμι σολουσιονς :P
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος pureanalog

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #18 στις: 20/12/05, 19:04 »
Αλλα,απλως ειναι λιγο περιεργο το οτι ζητας τη γνωμη μας για την αγορα ενος τοσο ακριβου οργανου.Συνηθως και ξανατονιζω συνηθως τα ατομα που κανουν τετοιες αγορες η ειναι επαγγελματιες η πολυ εμπειροι για να ζητησουν εστω και μια γνωμη...


Το ότι είναι πολύ εμπειρος κάποιος δε σημαινει οτι δε χρειαζεται γνωμες τριτων, αλλα συνηθως ρωταει λιγοτερο γενικα πράματα.

με 3000 ευρω μπορεις να παρεις παραπολλες καλες κιθαρες. Καλο θα ηταν ομως να εχεις δική σου αποψη για τοσα πολλα λεφτα. Ξες τι κιθαρα θες εσυ?

Αποσυνδεδεμένος Chris2004

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #19 στις: 21/12/05, 18:29 »
Σίγουρα ένας αρχάριος είναι λίγο ανορθόδοξο να ξεκινάει με τόσο ακριβή κιθάρα. Απο την άλλη είναι πολύ κακό να ξεκινάνει με κάτι κιθάρες των 300€
Ζήσε τον μύθο σου στην ελλάδα ως ανυπότακτος...
http://www.omhroi.gr

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #20 στις: 22/12/05, 03:31 »
παιδιά εμένα η γνώμη μου σαν αρχάριος εώς μέτριος αρχάριος που είμαι είναι να πάρει κάποιος μια κιθάρα που να τον βολεύει στο χέρι.και ας δώσει λίγα λεφτά παραπάνω για ενισχυτή και εφέ παρά να έχει την καλύτερη gibson που να μην μπορεί να τον βολέψει με τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #21 στις: 23/12/05, 14:04 »
symfwnw ki egw me night.crawler...ontws kalo einai na pareis mia poli kalh kithara kai na teleiwnei to thema...Ok den leme apo thn arxh, enw den 3ereis thn tyfla s na pareis 3000 eyrw organo...
Alla to poli poli pare mia fthini na deis oti s aresei...an sou aresei to athlima pare mia (estw me 1500) kai kane douleia s...den tha psaxneis kai synexeia gia allh kithara kai ennoitai osa proanefere o night...Egw pantws gia hl/akoustikh toulaxiston den kanw kinhsh gia mesaiou epipedou kithara...tha ta akoumphsw mia kai kalh gia Guild h Taylor...Apla ta fragga pou tha vroume !:(
Ante Ciao!
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #22 στις: 23/12/05, 21:22 »
ΠΑντως σε τοσα λεφτα σχεδον οτι και να παρεις καλο ειναι :P
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος papasouzas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
  • maiden rules!!!Up ThE iRoNs
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #23 στις: 25/12/05, 22:56 »
panta yparxoun oi <eksipnoi> sta forum pou tha rotiseis kati k tha vgaloun xilia dio simperasmata tou tipou arxarios,den kserei tin tifla tou,eine periergo pou rotas eno eprepe na exeis diki sou gnomi klp....loipon katarxhn o titlos leei "kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e" k zitao tin gnomi sas gia auto to thema...oxi gia na vgazoun simberasmata k erotimata tou tipou "giati rotas?", "pane pare kana klarino","arxarios,kithara gia arxario klp"....Loipon allos sxoliase tin mousiki pou thelo na pekso,allos evgale idi to simberasma oti tha paro tin proti mou kithara k tin thelo poli akrivi gia proti,allos mou eipe oti an den ksero na pezo to idio apotelesma tha exei...allos eipe oti den exo diki mou g nomi....kai rotao..POIOS SAS TA ROTISE RE PEDIA OLA AUTA?ALLA ROTAME K APANTATE SE EROTIMATA POU DEN EXOUN TETHEI?eleos re pedia to oti rotao gnomes den simenei oti den exo diki mou,tora an kapoioi nomizoun oti ta kseroune ola k eine peritto na lavoun ipopsin alles gnomes tote ok...episis to oti exo mono 30minimata sto <energitiko> mou den simenei oti den exo piasei kithara sta xeria mou i oti ksekinao tora kithara,i oti tha paro tora proti kithara k thelo na einai k enos ekatomiriou.sto kato kato osa goustaro tha doso giati ta mazeyo k den me plirei o ixos apo to organo mou.

telos thelo na mou peite an exo adiko,koitakste to post apo tin arxi mexri to telos k deite ti ginete
kata ta alla euxaristo poli ta ipolipa pedia pou apantisan STIN EROTISI MOU kai oxi se otidipote allo
Thankzz
LivE FasT....PlaY JacKsoN

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Απ: kithara sta 3000e k petaliera sta 500-600e
« Απάντηση #24 στις: 25/12/05, 23:13 »
oson afora emena ontws anaferthika se posts pou eixan kanei alloi kai oxi sto erwthma s...
Epeidi omws theteis to thema arxariou klp klp...Mhn me pare3igiseis alla to mono pou exw na pw einai pws osoi einai diatethimenoi na dwsoun toooooosa lefta gia kithara exoun kataliksei ston hxo pou theloun, exoun paiksei me pampoles kithares kai den xreiazontai gnwmes tritwn opws les...Ektos vevaia kai an einai kapitales, den 3eroun pws na ta fane kai ta dinoun opou vroun...An exeis 3000 eyrw kai vale kai rwtas emas gia na s poume, sigoura den eisai kai tromeros paixths(ayto den shmainei pws eisai kai arxarios)...siggnomh an to symperasma moy einai aythaireto alla sinithos etsi ginetai...sorry kai pali an eimai lathos...an pali to erwthma s einai genikotero kai rwtas gia na deis ti protimoume emeis pesto apla...(3000 eyrw gia na paizeis ellhniko rock re c ?:( )
oso gia thn kithara sta 3000 eyrw kai vale egw proteinw PRS...apisteytes kithares gia mena an kai exw strat...gia petaliera nomizw pws pas gia rack systhmata se ayta ta lefta...amartia den einai na exeis 3000 eyrw kithara kai mia apli petaliera??Sta 500-600 eyrw pantws pare mia boss petaliera na sai ok...Na sai kala, kales giortes kai kalh xronia me ygeia!
Filika...
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
81 Απαντήσεις
34273 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/02, 16:41
από Jo.
40 Απαντήσεις
27937 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/02, 17:39
από lidia
33 Απαντήσεις
12231 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/03, 01:03
από WINNIE
11 Απαντήσεις
7555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/03, 22:12
από Ikaros
3 Απαντήσεις
5031 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/03, 14:12
από delfinaki
24 Απαντήσεις
11101 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/10/03, 15:15
από Καρχαρίας
9 Απαντήσεις
7542 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/04, 14:40
από Holy Diver
23 Απαντήσεις
5852 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/09, 09:30
από adr1anos
12 Απαντήσεις
3604 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/01/10, 15:47
από kostasmel
17 Απαντήσεις
7683 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/04/12, 19:59
από Υπνοβάτης...