Αποστολέας Θέμα: Tattoo.....  (Αναγνώστηκε 145519 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #125 στις: 07/05/08, 22:36 »
Πάνω στο αυτί ή στο λαιμό? Αν και όποιο κι απ'τα δύο να'ναι μάλλον θα πονέσεις λιγάκι. Πιθανότατα περισσότερο απ'το πόδι.

Αποσυνδεδεμένος popi-popi

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #126 στις: 07/05/08, 22:43 »
εκει που αρχιζει ο λαιμος.ειναι συγουρο οτι θα πονεσω πιο πολυ απο το ποδι?

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #127 στις: 07/05/08, 22:48 »
O λαιμός είναι πιο ευαίσθητο σημείο από το πόδι, οπότε υποθέτω πως ναί...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #128 στις: 08/05/08, 13:56 »
O λαιμός είναι πιο ευαίσθητο σημείο από το πόδι, οπότε υποθέτω πως ναί...

Απο οσο ξερω το πελμα ειναι το πιο ευαισθητο σημειο...αλλα αν δεν εκανες στο πελμα και σε πονεσε, τοτε καλτερα ξανασκεψου το για το λαιμο! ;)

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #129 στις: 16/05/08, 15:09 »
ΑΡΚΕΤΟΣ....σκέψου τις πρώτες 10 μέρες δεν πρέπει να πέσει πάνω νερό, τον πρώτο μήνα να το δεί ο ήλιος....το θέμα είναι ότι το tattoo θα το 'χεις μια ζωή άρα θα πρέπει να το προσέξεις πολύ κ να θυσιάσεις κ ένα καλοκαίρι (αν το κάνεις αρχές καλοκαιριού). Εγώ π.χ. το πρώτο το έκανα αρχές Ιουνίου.....εεεε το ξέχασα εκείνο το καλοκαίρι τον ήλιο κ την θάλασσα.....αλλά το tattoo έστρωσε πολύ καλά !!! Θέλει προσοχή πολύ !!

 8)

Τώρα με ξενέρωσες λιγο... γιατί σκόπευα να το κάνω μέσα μαιου αλλά από αρχές ιουλίου και για ένα μήνα τουλάχιστον θα είμαι στη θάλασσα  :( :( :(
Κάπου είχα ακούσει ότι με τα χρώματα που έχουν τώρα μετά από δυο βδομάδες είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει κάτι τέτοιο....


Άσχετο, ξέρει κανένας πως βάζουμε διαλιτικά και τόνο μάζί σε ένα γράμμα?
20 μερες περιπου δε κανει να το δει ο ηλιος και αυτο για το νερο δεν ισχυει.Ισα ισα πρεπει να καθαριζεις την περιοχη με σαπουνι και νερο-να την καθαριζεις απαλα λεμε,οχι να την τριβεις με σφουγγαρι λες και εχεις 10 κιλα μακα και φυσικα να βαζεις 3 φορες την ημερα bepanthol.
Φαντασου να κανεις κανα υπερτατου,θα μεινεις απλυτος 1 μηνα;Ποιος μαστορας τα λεει αυτα να ξερω να μην παω;
Λογικα αν το χτυπησεις τωρα κομπλε θα εισαι και υπερκομπλε αν παρεις και ενα καλο sunblock το οποιο θα απλωνεις χωρις να αποροφηθει απ'το δερμα οταν προκειται να ερθεις σε επαφη με ηλιο(μετα τις 20 μερες αυτο εννοειται,τις πρωτες 20 καθολου ηλιος).
Το πρωτο μου τατου το εκανα αρχες Ιουνιου πριν πολλαααα χρονια και ακομη μαυρομπλε ειναι-δεν εχει ξεθωριασει καθολου.
Τωρα βλεπω οτι εσεις το εχετε παει μακρια το θεμα με διαφωνοσυμφωνιες και εγω πιστευω πως τα πραγματα ειναι πολυ απλα.Αν γουσταρεις χτυπας,αν δε γουσταρεις δεν.Επισης αν σε ενοχλει αισθητικα ακομη και στους αλλους,απλα μη δινεις σημασια και τελος παλιοφασιστα ρατσιστη   ;D ;D ;D ;D ;D

Σε γραμμα τωρα διαλυτικα και τονος ειναι δυσκολο να μπουνε.Δοκιμασε να τα βαλεις καλα σφραγισμενα σε ενα πακετο για να αποφυγεις τις διαρροες.Ο τονος χυμα ειναι ή κονσερβα;Αν ειναι κονσερβα και χυθει λιγο διαλυτικο το πολυ να χαλασει τα γραμματα και να μη φαινεται τι μαρκα ειναι.Δε νομιζω κανει αλλη ζημια  ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #130 στις: 16/05/08, 15:11 »
Τις πρωτες 2-3 μερες δεν κανει νερο στο tattoo...

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #131 στις: 16/05/08, 15:15 »
Τις πρωτες 2-3 μερες δεν κανει νερο στο tattoo...
Σωστος ο καμελοτ-λαθος ο sid.
Οντως τις πρωτες 2-3 μερες δεν κανει νερο.Μετα με απαλες κυκλικες κινησεις το καθαριζεις με σαπουνι κατα προτιμηση dove και το ξεπλενεις χωρις να το ακουμπας με τα χερια κατω απο τρεχουμενο νερο και το σκουπιζεις ταμποναριστα-σορυ για τη βιασυνη.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #132 στις: 16/05/08, 15:22 »
Τις πρωτες 2-3 μερες δεν κανει νερο στο tattoo...
Σωστος ο καμελοτ-λαθος ο sid.
Οντως τις πρωτες 2-3 μερες δεν κανει νερο.Μετα με απαλες κυκλικες κινησεις το καθαριζεις με σαπουνι κατα προτιμηση dove και το ξεπλενεις χωρις να το ακουμπας με τα χερια κατω απο τρεχουμενο νερο και το σκουπιζεις ταμποναριστα-σορυ για τη βιασυνη.

Καλα, οχι οτι θα παθεις κατι αν παει νερο...απλα προληπτικα...στη θαλασσα δεν κανει με τιποτα!

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #133 στις: 16/05/08, 15:25 »
Ναι μωρε,δε παθαινεις και τιποτα,προληπτικα και μονο γιατι ειναι φρεσκια η πληγη.Μετα απ'τις 2 μερες ομως, το νερο ειναι γιατρικο για τη φαγουρα λεμε!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #134 στις: 19/05/08, 21:05 »
παιδια στο τατοου καλο ειναι να κανεις οτι ακριβως σου πει αυτος που θα στο κανει...εμενα ετσι μου ειχε πει ο tatoo artist που πηγα γιατι αν κανεις οτι ακους απο εδω κ απο εκει στην τελικη δεν εχει αυτος την ευθυνη..εμενα μου ειπε βαζελινη σε μειγμα με lineolo(στα ιταλικα σας στο γραφω γιατι στα ελληνικα θα το γραψω σκατα λινελαιο η κατι τετοιο)...οντως τριχες,μαλλι δεν κανει στην αρχη γιατι απλα το τατοο οπως γινεται τωρα ειναι πληγη(το κανονικο αρχαιο ταττου δεν εβγαζε αιμα λενε)ο ηλιος ειναι ενας παραγωντας περιεργος στν αρχη λενε πως δεν κανει αλλα....εγω προσωπικα ειμαι αντιθετος..σιγουρα δεν κανει η υπερβολικη εκθεση στον ηλιο.μετα παιζει ρολο το σημειο κ βεβαια το μεγεθος..αν πχ κανεις μανικακι ισως χρειαστει καποια αντιφλεγμονοδες αλοιφη η ακομα κ χαπι(κ ομως ισχυει γιατι κανεις φλεγμονη)...αυτα απο μενα...οποιος διαφωνει μαζι απλα ειναι λαθος...πλακα κανω..αυτα ξερω εγω
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος oblivia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ForEver Shall The Wolf In Me,Desire The Sheep In U
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #135 στις: 28/05/08, 19:49 »
Γιούχου παιδάκια :)

Είδα φως και πάλι μπήκα.

Το λοιπόνανε, το για πόσο καιρό μπορεί να πρέπει να φάει κάποιον η μπίχλα,εξαρτάται από το στούντιο. Κάθε ένα χρησιμοποιεί άλλη μεθοδο (στη λεπτομέρεια μιλάμε τώρα) (σε γενικές γραμμές ισχύει το me gun ,you tattoo 8)).

Συνήθως θέλει δυο τρεις  μέρες΄. Το ζόρι είναι οτι δεν πρέπει να το παιξουμε μετά "κορίτσια στον ηλιο΄,η επιστροφή " γιατι όπως προείπα ένα φεγγάρι και άλλα παιδόπουλα επίσης, το ταττουάαααααααααααααααγζ, είναι πληγή όπως το εγκαυμα.

Αυτά. πείτε μου οτι πήγατε στο tattoo convention που εγινε και μείνατε να χάσκετε ωσάν λαλάκες όπως εγώ... 8)
Good Girls Go To Heaven
Bad Girls Go EVERYWHERE!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #136 στις: 30/05/08, 20:50 »
Γιούχου παιδάκια :)

Είδα φως και πάλι μπήκα.

Το λοιπόνανε, το για πόσο καιρό μπορεί να πρέπει να φάει κάποιον η μπίχλα,εξαρτάται από το στούντιο. Κάθε ένα χρησιμοποιεί άλλη μεθοδο (στη λεπτομέρεια μιλάμε τώρα) (σε γενικές γραμμές ισχύει το me gun ,you tattoo 8)).

Συνήθως θέλει δυο τρεις  μέρες΄. Το ζόρι είναι οτι δεν πρέπει να το παιξουμε μετά "κορίτσια στον ηλιο΄,η επιστροφή " γιατι όπως προείπα ένα φεγγάρι και άλλα παιδόπουλα επίσης, το ταττουάαααααααααααααααγζ, είναι πληγή όπως το εγκαυμα.

Αυτά. πείτε μου οτι πήγατε στο tattoo convention που εγινε και μείνατε να χάσκετε ωσάν λαλάκες όπως εγώ... 8)

Πιο πραγμα θελει συνηθως 2-3 μερες;Να το αφησεις απλυτο εννοεις;
Στο φετινο tattoo convention ειχε οντως απιστευτους καλλιτεχνες.Μου εκανε τρομερη εντυπωση παντως αυτη η σχετικα νεα ιστορια με τα new age tatοο.Πολυ καιλα ρε παιδακι μου ???

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #137 στις: 30/05/08, 21:14 »
...  τα new age tatοο...

what is that?
btw, ένα τέτοιο χαλαρά θα τοκανα :P


(στο χέρι όμως)
http://awfultattoos.blogspot.com/2007/07/guitar-heroes.html
απο εδώ την μωβ flying V.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #138 στις: 30/05/08, 21:17 »
...  τα new age tatοο...

what is that?
btw, ένα τέτοιο χαλαρά θα τοκανα :P


(στο χέρι όμως)
http://awfultattoos.blogspot.com/2007/07/guitar-heroes.html
απο εδώ την μωβ flying V.


Παρε μια ιδεα εδω http://www.newagetattoos.net/

Αποσυνδεδεμένος oblivia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ForEver Shall The Wolf In Me,Desire The Sheep In U
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #139 στις: 31/05/08, 19:54 »
Εμένα πάντως δεν μου αρέσει καθόλου το new age σε οτιδήποτε. Πόσο μάλλον σε ταττου... :'(

Είμαι του λίγα χρώματα.

Ένα που δεν μου αρέσει στους άντρες, είναι που κάνουν πολλές φορές φοβερά σχέδια με χρώματα και κάτι κουκλες θεες pin up girls και τελίκα όλα τα  καλύπτουν τόνοι τρίχας :P :o. Δεν ξέρω ρε παιδί μου,όταν βλέπω ταττου σε πλευρό, παθαίνω :-* :-* :-*
Good Girls Go To Heaven
Bad Girls Go EVERYWHERE!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #140 στις: 01/06/08, 14:48 »
Εμένα πάντως δεν μου αρέσει καθόλου το new age σε οτιδήποτε. Πόσο μάλλον σε ταττου... :'(

Είμαι του λίγα χρώματα.

Ένα που δεν μου αρέσει στους άντρες, είναι που κάνουν πολλές φορές φοβερά σχέδια με χρώματα και κάτι κουκλες θεες pin up girls και τελίκα όλα τα  καλύπτουν τόνοι τρίχας :P :o. Δεν ξέρω ρε παιδί μου,όταν βλέπω ταττου σε πλευρό, παθαίνω :-* :-* :-*
Εγω το βλεπω σαν τερματισμενη βλαχοαμερικανια,γι'αυτο και εγραψα πριν οτι με χαλασε οταν ειδα πολυ λαο με τετοια χρωματιστη μπαρουφα.Τελος παντων γουστα ειναι αυτα,εγω με την καμια δε θα εβαζα τετοιο πραγμα επανω μου-ποσο μαλιστα μονιμα.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #141 στις: 01/06/08, 22:01 »
εγω ειμαι του ολντ σκουλ τατου...με σκιες κτλ κτλ οχι σαν σταμπα...για αυτο εχω κ το καλυτερο τατου που θα δειτε σε οοοοοοοοολη σας την ζωη....βασικα δεν θα το δειτε αλλα δεν πειραζει ;D
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος oblivia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ForEver Shall The Wolf In Me,Desire The Sheep In U
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #142 στις: 03/06/08, 18:56 »
zeromancer μαζί σου κι εγώ! το ένα από τα ταττού μου είναι  νεραιδα, τύπου ολντσκουλ,φωτοσκιάσεις, με μόνο χρώμα τα φτερά της τα μωβ(χωρίς περίγραμμα) που κι αυτό εχεί το εφε του να φαίνεται σαν να ξεκινά από σκούρο σε πιο ανοιχτό μωβ. Αχ.......αχ... :-* Το επόμενο που θα κάνω είναι σχέδιο του boris μία θεά γκομενοκουκλάρα που αναδύεται από τις φλόγες και από τα χέρια της πετάει φωτιά(τυπου φοίνικας κι έτσι). Ζώδιο της φωτιάς γαρ. Σκέφτομαι βέβαια κάτι μικρές αλλαγές ,όπως πάντα, για να συμβολίζει παραλληλα σημαντικά για μένα πράγματα. Αυτά.. Σας ασπάζομαι θερμώς.
Good Girls Go To Heaven
Bad Girls Go EVERYWHERE!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #143 στις: 17/06/08, 19:36 »
εγω εχω το σημα των moonspell κ το επομενο θα ειναι δεν εχω ιδεα μαλλον το ιδιο moonspell  αλλα περιεργο...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #144 στις: 16/07/08, 04:19 »
πριν λιγες μερες εκανα κι εγω ενα tattoo....το σκεφτομουν πολυ σοβαρα εδω και ενα χρονο και τελικα αποφασισα να το κανω...ασχημη εποχη ξερω....τεσπα.....το σχεδιο που επελεξα ηταν ακρινως αυτο που ηθελα και με εκφραζει απολυτα...το εκανα στο βραχιωνα και δεν μπορω να πω οτι πονεσα ιδιαιτερα...μεσα σε φυσιολογικα πλαισια....

ιδου τ αποτελεσμα.....(ειναι λιγο ερεθισμενο στην φωτο γιατι ηταν η πρωτη μερα)





Υ.Γ. η φαγουρα μετα ειναι χειροτερη απο τον πονο...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #145 στις: 16/07/08, 09:43 »
Ωραίο φίλε, "καλόπαιχτο"!  ;D  ;D  ;D

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες στον κόσμο που δεν μπορείς να βρείς δουλειά!  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #146 στις: 16/07/08, 13:51 »
Ωραίο φίλε, "καλόπαιχτο"!  ;D  ;D  ;D

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες στον κόσμο που δεν μπορείς να βρείς δουλειά!  ;D  ;D  ;D

να σαι καλα.....ασε ναι ;D ;D ;D διαβασα ολο το θεμα πριν ποσταρω και απο αυτα που διαβασα απο μερικους κοντευω να μεινω καραφλος... :P να κανονισουμε καμια μερα με τον Αγαπιο να παμε για κανα μπυρονι γιατι μου πε οτι μοιαζουμε σε γκριματσες και εκφρασεις και μου κινησε την περιεργεια... ;D ;D :P cheers...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #147 στις: 16/07/08, 14:12 »
Ωραίο φίλε, "καλόπαιχτο"!  ;D  ;D  ;D

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες στον κόσμο που δεν μπορείς να βρείς δουλειά!  ;D  ;D  ;D

να σαι καλα.....ασε ναι ;D ;D ;D διαβασα ολο το θεμα πριν ποσταρω και απο αυτα που διαβασα απο μερικους κοντευω να μεινω καραφλος... :P να κανονισουμε καμια μερα με τον Αγαπιο να παμε για κανα μπυρονι γιατι μου πε οτι μοιαζουμε σε γκριματσες και εκφρασεις και μου κινησε την περιεργεια... ;D ;D :P cheers...

Σοβαρά?!? Όποτε θες πάμε! Χαλλλαράααα  8)

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #148 στις: 16/07/08, 14:58 »
Παιδια τι παιζει?????
Μπυρονια και Τσεχους διαβαζω κι εγω στην απεξω????...........

Ε? Ε?...
« Τελευταία τροποποίηση: 16/07/08, 15:51 από m@ster k@frer »

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Tattoo.....
« Απάντηση #149 στις: 16/07/08, 15:28 »
Παιδια τι παιζει?????
Μπυρονια και Τσεχους διαβαζω κι ρεγω στην απεξω????...........

Ε? Ε?...

Εσύ που υπηρέτησες ρε και μιλάς? Ε? Εεεε?!?  ;D