Ψηφοφορία

Ποιο λειτουργικό χρησιμοποιείτε ?

Windows (XP,NT,9x)
74 (73.3%)
Linux (οποιαδηποτε διανομή)
17 (16.8%)
Αλλο Unix-οειδές
1 (1%)
MacOS
9 (8.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 90

Αποστολέας Θέμα: Ποιο λειτουργικό χρησιμοποιείτε στον υπολογιστή σας ?  (Αναγνώστηκε 23826 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Γεια σας σύντροφοι  8)

Κάποτε πριν αρκετά χρόνια (κανα 2 μην το παραχέσουμε...) το πρωτο γνώρισα . Μου άρεσε ... αλλά δεν του έδωσα πολύ σημασία...Ηταν μικρό ακόμα βλέπεται.... Με το καιρό χαθήκαμε μέχρι που το ξέχασα ......
Πριν λίγο καιρό συνάντησα ένα  ξάδερφό του και στο μυαλό μου ήρθαν ευχάριστες αναμνήσεις αλλά και μερικές δύσκολες καταστάσεις....Θυμόμουνα το καιρό που περάσαμε μαζί και τις προσπάθειες μου να το καταλάβω αφού ήταν όντως διαφορετικό από τα άλλα ,τα γνωστά .....
Καθώς ήρθα σε επαφή μαζί του , έμαθα να συμπεριφέρομαι και με άλλα σαν αυτό και τότε κατάλαβα την ομορφιά τη δύναμη και την εξυπνάδα του ! Οταν το ξανασυναντησα είχε πλέον μεγαλώσει και ήταν ιδιαίτερα ελκηστικό .... Και πλέον δεν το αποχωρίζομαι !!  ;D ;D

Δεν μιλάω για γκόμενα αλλά για το LiNuXxXxXx ...Σας έστηλα ε ?  :P

Για την ακρίβεια μιλάω για το SuSE Linux (το οποίο πρωτογνώρισα στην έκδοση 9.00 και πλέον δουλεύω την 10.1) . Εχουν περάσει από τα χέρια μου : Debian GNU/Linux 5.00 kai 5.10, SuSE (9.00,9.2,10.1,10.2) , K/X- Ubuntu kai Ubuntu 5.10 ,Knoppix 3.00 kai Knoppix 4.0.2 ,Dynebolic 1.4.1 ,Mandrake (ena proistoriko) ...ε... αυτά  ;D Ο
Ολα αυτά είναι διανομές του linux για όσους δεν κατέχουν .

Θα ήθελα να ακούσω κάποιες γνώμες και από άτομα που έχουν έρθει σε επαφή και με linux και με Mac για να πουν διαφορές/ομοιότητες (ρωτάω γιατί δυστυχώς δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με mac) .


Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Linux δεν έχω δεί ποτέ. Macintosh μου φαίνεται πως έχει κάπως λιγότερες δυνατότητες.

δηλώνω περήφανος user των Windows!!! από τα Windows 3.1 τα χρησιμοποιώ! τώρα έχω XP sp2 και δε θα τα αλλάξω ποτέ επειδή μου αρέσει πάααρα πολύ να κολλάει το σύστημα να το βρίζω και να πέφτουν βροχή τα reset!

                              ζήτω η Blue screen of death!!!
          

αν ΔΕΝ σας αρέσουν τα windows:
                    
« Τελευταία τροποποίηση: 08/01/07, 15:07 από penoktonos »
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

paran0id

  • Επισκέπτης
εγω παλι απο τοτε που τα ειδα ειπα: ο επομενος υπολογιστης μου θα ειναι apple (imac μαλλον). παιδια τι λειτουργικο??? βεβαια αντι για 10 προγρμματα για μια δουλεια διαθεσιμα, εχει 1-2 αλλα καλα. επισης πασχουν λιγο απο παιχνιδια, αλλα τα εχω ψιλοβαρεθει πια.

τωρα ομως.... xp sp2 :'(

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Τον τελευταίο καιρό έχω κάνει εγκαταστάσεις των παρακάτω:

- Fedora Core 6 (παρόμοιο με RedHat 5)
- Ubuntu (6 νομίζω)
- Freespire 1.1
- SuSE 10.1

Θα μπορούσαν να γραφτούν ολόκληρα κατεβατά για τις διαφορές και ομοιότητες των παραπάνω διανομών. Εξαρτάται και από το ποιο είναι το ζητούμενο σε τελική ανάλυση, δηλ. για ποιο λόγο θέλουμε να τα χρησιμοποιήσουμε και ποιος είναι ο χρήστης.
Με δυο λόγια τα πιο χτυπητά (για μένα) συν και πλην των παραπάνω διανομών:

Fedora Core 6
+ Πάρα πολύ μεγάλη ποικιλία προγραμμάτων και μεγάλη υποστήριξη, πάρα πολλοί προγραμματιστές
+ Δουλεύει από τη μάνα του με τα 3D desktop effects
- Δεν έχει διάφορους proprietary drivers που πρέπει να εγκατασταθούν με το χέρι (π.χ. για ασύρματο δίκτυο, mp3, DVD)


Ubuntu
+ Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
+ Πολύ αξιόπιστο
- Εγκαθιστά ένα μινιμαλιστικό σύστημα με ελάχιστες εφαρμογές


Freespire 1.1
+ Έχει από τη μάνα του πάρα πολλούς drivers
+ Παίζει από τη μάνα του mp3, dvd, real, ακόμα και WMV!!!
- Μικρή κοινότητα προγραμματιστών, η βιβλιοθήκη προγραμμάτων για έξτρα εγκατάσταση είναι πολύ περίεργη


SuSE 10.1
+ Εύκολη εγκατάσταση με πολλά έξτρα
+ Υποστήριξη πολλών περιφερειακών από τη μάνα του
- Τα διάφορα προβλήματα με την Microsoft, που κάνουν πολλούς προγραμματιστές να το εγκαταλείπουν σωρηδόν.

Σε γενικές γραμμές πάντως η ευκολία εγκατάστασης και χρήσης ΟΛΩΝ των παραπάνω διανομών (το τονίζω, ΟΛΩΝ) δεν έχει να ζηλέψει τίποτε από τα αντίστοιχα Windows, σε πολλές περιπτώσεις ήταν και πιο εύκολη/σύντομη!
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Ισα ίσα , η εγκατάσταση του SuSE και του Ubuntu ήταν καταπληκτικές ! Φουλ γραφικό περιβάλον απο τη στιγμή που φορτώνει το kernel οταν ξεκινας την εγκατασταση  . Επίσης σε πολλές διανομές του linux υπάρχει η GCC library ,άρα πάρα πολλοί compilers για πάρα πολλές γλώσσες ,όπως c,c++,perl δίνεται το java eniroment , και το κυριότερο είναι ότι μπορείς να βρεις παρα πολλές εφαρμογές μέσω ινετ , οι οποιές (τις περισσότερες φορές) δεν είναι απλά τσάμπα , αλλά δέχονται και τροποποιήσεις ,βάσει της λογικής του ελεύθερου/ανοιχτού λογισμικού .
Σε κάθε λειτουργικό βασισμένο σε unix δίνεται  η δυνατότητα να διαχειρίζεσαι δίκτυα πάρα πολύ εύκολα , πράγμα που στα windows είναι λίγο ζώρικο μερικές φορές .
Τέλος επειδή υπάρχουν πάραπολλές διανομές , μπορεί ο καθένας να βρει τη διανομή που του ταιριάζει , και τον διευκολίνει , ανάλογα με τις γώσεις και την εμπειρία του  ::)

Χα ...έκανα και σήμερα την προπαγάνδα μου υπέρ του linux !  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Linux δεν έχω δεί ποτέ. Macintosh μου φαίνεται πως έχει κάπως λιγότερες δυνατότητες.

δηλώνω περήφανος user των Windows!!! από τα Windows 3.1 τα χρησιμοποιώ! τώρα έχω XP sp2 και δε θα τα αλλάξω ποτέ επειδή μου αρέσει πάααρα πολύ να κολλάει το σύστημα να το βρίζω και να πέφτουν βροχή τα reset!

                              ζήτω η Blue screen of death!!!
          

αν ΔΕΝ σας αρέσουν τα windows:
                    


xaaaaaaaaaa  ωραίος πενοκτώνεεε  :P BSOD 4 lifeee

Αποσυνδεδεμένος heineken

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μια και ανοιξατε αυτο το θεμα θα ηθελα την γνωμη σας, σε λιγο καιρο θα εχω 2 pc  και στον παλιο σκεφθηκα να βαλω τα linux για να τα μαθω και αργοτερα να τα εγκαταστησο στο καινουργιο το θεμα ειναι πια διανομη να κατεβασω θα γραψω λιγα λογια για των η/υ PII 400, 64MB, GEFORCE 2 TITANIUM, HD 40GB, HD 6.4 GB, SOUND CARD PCI 128, καρτα δικτυου, καρτα usb, print-scan  lexmark τα linux καλυπτουν τα drive η θα αντιμετωπισω προβληματα.

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Στον τελευταίο υπολογιστή (εδώ και έξι μήνες δηλαδή) έχω Windows XP Professional Edition και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα!!!!!
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Μια και ανοιξατε αυτο το θεμα θα ηθελα την γνωμη σας, σε λιγο καιρο θα εχω 2 pc  και στον παλιο σκεφθηκα να βαλω τα linux για να τα μαθω και αργοτερα να τα εγκαταστησο στο καινουργιο το θεμα ειναι πια διανομη να κατεβασω θα γραψω λιγα λογια για των η/υ PII 400, 64MB, GEFORCE 2 TITANIUM, HD 40GB, HD 6.4 GB, SOUND CARD PCI 128, καρτα δικτυου, καρτα usb, print-scan  lexmark τα linux καλυπτουν τα drive η θα αντιμετωπισω προβληματα.

Να ξέρεις ότι για να μην αντιμετωπίζεις προβλήματα χρησιμοποιώντας linux πρέπει α ξέρεις αρκετά τον υπολογιστή σου κα γενικά να είσα λίγο ...ψαγμένος  :) . Αλλά εντάξει αυτό δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο . Προτείνω ή ubuntu ή Suse . Βασικά αυτά τα 2 έχουν τις  πιο ευκολες εγκαταστάσεις και γιαυτό τα προτείνω , αλλά το Debian ας πούμε έχει 3 DVD σύνολο και έχει άπειρες εφαρμογές κτλ . Απλά είναι λίγο πιο ζώρικα .
Επίσης υπάρχουν και διανομές του στιλ Knoppix που είναι live cd .

Αποσυνδεδεμένος heineken

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Λοιπόν για να είμαι ειλικρινείς ;D έχω 2 βιβλία

Το 1 είναι το "linux για χρήστες των windows" περιλαμβάνει και τα 2 cd linux red hat 7.1 "ξέρω είναι παλιά η έκδοση" και το  2 είναι το "linux σε 10 λεπτά"
το πρόβλημα είναι ότι τότε όταν έκανα την εγκατάσταση δεν με κάλυπτε σε ορισμένα είδη π.χ εκτυπωτή, ήχος, usb, κάρτα δικτύου. Για αυτό και το εγκατέλειψα  :-\, πάντως από αυτά που διάβασα στο βιβλίο έχω εντυπωσιαστεί άλλα δεν έχω τα drive για της συσκευές αν τα είχα θα προχωρούσα και τώρα στην εγκατάσταση του.

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Οι παλιές εκδόσεις είναι λογικό να μην είναι ενημερωμένες . Η κατέβασε καμια διανομή απο αυτές που είπαμε πιο πάνω από το internet ή βάλε αυτή που έχεις και ψάξε στις διάφορες σελίδες του εκτυπωτή,της καρτα ήχου σου κτλ και ψάξε για drivers για την συγκεκριμένη διανομή ή γενικότερα για linux .

Αποσυνδεδεμένος pityian

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • Φύλο: Άντρας
  • Έλα στο ονειρό μου...
    • Προφίλ
    • Ναυτικός Όμιλος Σύρου
Μια και ανοιξατε αυτο το θεμα θα ηθελα την γνωμη σας, σε λιγο καιρο θα εχω 2 pc  και στον παλιο σκεφθηκα να βαλω τα linux για να τα μαθω και αργοτερα να τα εγκαταστησο στο καινουργιο το θεμα ειναι πια διανομη να κατεβασω θα γραψω λιγα λογια για των η/υ PII 400, 64MB, GEFORCE 2 TITANIUM, HD 40GB, HD 6.4 GB, SOUND CARD PCI 128, καρτα δικτυου, καρτα usb, print-scan  lexmark τα linux καλυπτουν τα drive η θα αντιμετωπισω προβληματα.

  Νομίζω ότι για το PC που έχεις καλύτερα θα ήταν να αποφύγεις κάποια βαριά διανομή (SuSE, Fedora) και να κατευθυνθείς προς το Ubuntu του οποίου η εγκατάσταση είναι πανεύκολη (εκκίνηση σαν live-cd για να δεις τι παίζει και εγκατάσταση σε 5 ή 6 βήματα από ότι θυμάμαι).
Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στον κόσμο γύρω του
Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον ευατό του
Για τούτο, κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο
George Bernard Shaw

stavros75

  • Επισκέπτης
windows, γιατί δε βρίσκω λόγο να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο.

Αποσυνδεδεμένος sun

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοίταξε τον ήλιο και νοιώσε αυτό που νοιώθω
    • Προφίλ
Μπορείς να έχεις και δυο λειτουργικά.Εγώ έχω τα suse 10.1 και τα xp.Πώς γίνεται και τα δύο;Απλώς αυτόματα (εκ μέρους των linux) μετά την εγκατάσταση των xp.Ο καλύτερος τρόπος για να μάθεις linux παράλληλα με χρήση των xp για να μην μένεις πίσω.Δοκιμάστε το
Ελευθερία είναι να είσαι αέρας και οι άλλοι να μην σε αναπνέουν

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Τώρα έχω Windows XP τόσο στο laptop όσο και στο παλιό desktop, αλλά δεν τα γουστάρω καθόλου για τους γνωστούς λόγους...
Σκέφτομαι να περάσω σε Linux αλλά μου έχουν πει ότι είναι κομμάτι δυσκολο κι εγώ δεν έχω και πολλές γνώσεις.
Τι προτείνετε;
Υπάρχει ελπίδα;
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος tsagaraklis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
  • ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΗ!!!!!!!!!! ΣΚΑΣΕ
    • Προφίλ
ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟS ΕΚΤΟΣ LINUX KAI WINDOWS ΓΙΑ PC;

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
 Εγώ Windows, γιατί πολύ απλά δεν ξέρω να δουλεύω με τίποτε άλλο...  :P  ;D  :-[

Αποσυνδεδεμένος ilektrojohn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Κ γω...ενας κομπαρσος στη ζωη μου...
    • Προφίλ
Ubuntu edgy eft(aka 6.10) και windows xp σε dual boot

2 παρατηρησεις γι'αυτα απου διαβασα παραπανω..

* Ε, οχι και μινιμαλιστικο περιβαλλον το gnome ρε κιθαρωδε..Τωρα αν εννοεις απο εφαρμογες προεγκατηστημενες, οκ δεν εχει πολλες(εχει ομως αρκετες -δοκιμασε εναλλακτικα το το  dvd να δεις) αλλα και παλι τα windows οταν κανεις εγκατασταση τι εχουν απο μονα τους?

*Για το παλικαρι με τον παλιο υπολογιστη. Βαλε οποια διανομη θες, και απλα μη χρησιμοποιησεις gnome η KDE που ειναι βαριοι windows managers, αλλα blackbox, fluxbox η κατι παρομοιο. Αν βαλεις κατι απο gnome ,kde , το pc θα σερνεται ελλεεινα.
Κορώνα γράμματα η ζωή, κι εγώ έχασα το κέρμα...

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
windows xp kai linux diafora ka8e fora.τώρα το damn small linux. απλό και όμορφο! ;)
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
πλεον μπορείς να τρέξεις και macOS σε pc ..  ;)

Αποσυνδεδεμένος cfanaras

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Fat Haris
εχετε δει το UBUNTU STUDIO ??? εχω αυτο χρησιμοποιω και στο λαπτοπ και στο σταθερο, αναγνωρισω κατευθειαν τα παντα εκτος απο την καρτα γραφικων. ερχετε υπερφορτομενο με προγραμματα για sound production, απο τοτε που το φορεσα στα pc μου δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει windows. το καλυτερο απο ολα βεβαια ειναι οτι το ubuntu εχει ενα module το οποιο λεγετε JACK .. εκει ειναι που κολισα.. οταν ανοιξεις το jack απενεργοποιει ολα τα αλλα drivers ηχου και αναλαμβανει αυτο, σου δινει την δινατοτητα να ανοιξεις οσα προγραμματα θες, πραγματικα οσα θες, και απλα να τα δινδεσεις μεταξι τους απο το JACK control.... ενω στα κωλο windows αν ανοιξεις πχ qbase και πας να ανοιξεις και κατι αλλο standalone προγραμμα πχ ενα drum machine, το ενα απο τα δυο δεν θα εχει ηχο. Προτεινω Ubuntu Studio με κλειστα ματια....ειναι οτι πρεπει για live και για παραγογη, και επισης εχουν την ευκολια των debian οσο αφορα την εγκατασταση software .....   για οσους ενδιαφερθουν εχει κυκλοφορησει η εκδοση ubuntu studio 9.04 στο επισιμο site   ---    http://www.ubuntustudio.com



 :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal :metal

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Χρησιμοποιώ Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope και Windows tinyXP σε dual boot. Στα linux είμαι καινούριος, τα χρησιμοποιώ γύρω στην εβδομάδα σαν κύρια εγκατάσταση και τα xp τα έχω για τις ηχογραφήσεις. Θα πήγαινα κατευθείαν για ubuntu studio αλλά δεν είχαν βγει στην 9.04 έκδοση όταν τα είχα εγκαταστήσει οπότε δεν τα προτίμησα. Έτσι κ αλλιώς ένα γρήγορο και όμορφο κύριο λειτουργικό έψαχνα για τις καθημερινές δουλειές μου. Πάντως στην αρχή πήγαινα για εγκατάσταση macOS, windows 7 και ubuntu 9,04 στον ένα σκληρό και XP σταθερά για ηχογραφήσεις στον άλλο. Κάπου στην αρχή της προσπάθειας απέκλησα τα macOS γιατί δεν τρέχουν σε amd64, και δούλευα μόνο τα windows 7 rc1 τα οποία προσπαθούσα να κάνω dual boot με το οτιδήποτε! Κάπου εκεί πέθανε ο πρώτος σκληρός, οπότε το γύρισα σε Ubuntu και XP :).

Πάντως ο κόσμος είναι ήδη αρκετά τρομαγμένος με τα linux, ενώ στην ουσία δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Εντάξει στις πρώτες-πρώτες μέρες είχα προβλήματα, αλλά όλα μα όλα τα έλυσα με μια αναζήτηση στο google με τη λέξη ubuntu πρώτη. Και το να γράψεις και 2 γραμμές στιν κονσόλα δεν είναι κ τίποτα τελικά! :)

Από την άλλη όμως ένα πρόγραμμα να ακούω μουσική με τις ευκολίες του winamp για παράδειγμα δεν έχω βρει. Εντάξει καλό το amarok 1.4 (το 2+ είναι απαράδεκτο) αλλά έχει και αυτό τις ελλείψεις του και τα προβληματά του. Επίσης, το skype μου έχει σπάσει τα νεύρα. Πρέπει να κλείνω ότι εφαρμογή χρησιμοποιεί την κάρτα ήχου για να δουλέψει. Και διάφορες έτσι μικρές λεπτομέριες που ακόμα με κάνουν να νοσταλγώ τα windows καμιά φορά.  ;D

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Mac Os X και Win Xp SP3 (η σταθερότερη έκδοση).
Δηλώνω περήφανος χρήστης και των δύο λειτουργικών αν και πρέπει να αναγνωρίσω την ανωτερότητα
του Mac Os X...
cu
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος ibanezz

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Υπάρχουν όμως software όπως το Guitar Rig το οποίο το έχω ερωτευτεί ??
οτι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
6 Απαντήσεις
5007 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/02, 09:31
από Σπύρος
4 Απαντήσεις
3809 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/07, 15:27
από profsokin
2 Απαντήσεις
2721 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/08, 12:35
από zimmerman
49 Απαντήσεις
17347 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/12/09, 10:27
από Wise_One
7 Απαντήσεις
3842 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/06/10, 01:12
από Dr Wolf
6 Απαντήσεις
5621 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/10, 03:11
από jim.ni
2 Απαντήσεις
3727 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/11, 23:04
από Wise_One
14 Απαντήσεις
5003 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/12, 01:28
από freemind
1 Απαντήσεις
4510 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/13, 14:06
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
2749 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/13, 14:07
από hot_sauce (φλουτσ)