Αποστολέας Θέμα: Things I never said  (Αναγνώστηκε 7423 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Things I never said
« στις: 05/03/06, 23:31 »
Γεια σας και παλι...
Αλλο ενα μικρο τζαμαρισματακι που μολις εγραψα.
Ε...επρεπε να τα πω κι εγω καπως...


http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=479200

Αποσυνδεδεμένος Jose

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • ..you'll reap the harvest you have sown...
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #1 στις: 06/03/06, 00:28 »
Τι να πω;; Απλά καταληκτικό. Έχουμε έναν αληθινό shredder εδώ με χαρακτήρα κ προσωπικότητα. Καταπληκτική τεχνική, ωραίες μουσικές φράσεις γεμάτες εκφραστικότητα κ που βγάζουν το συναίσθημα του εκτελεστή. φοβερό δέσιμο με το backing track! Συγχαρητήρια, χαίρομαι που άκουσα κάτι τέτοιο απο ένα έλληνα που δεν έχει πέσει στην παγίδα του απλά να παίζει γρήγορα, αλλά προσπαθεί να βγάλει μουσική από μέσα του και τα καταφέρνει!  Συνέχισε να γράφεις ετσι!

ΥΓ. Μην ξεχάσω να αναφέρω το εκπληκτικό tone που μόλις άκουσα!!!!! :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 00:30 από Jose »
:> 4  8  15  16  23  42

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #2 στις: 06/03/06, 00:30 »
Ευχαριστω παρα πολυ φιλε Jose...Πολυ ενθαρυντικα τα λογια σου :)
Y.Γ. Η ηχογραφιση εγινε με ενα boss ds-1 και ada speaker simulator.Κιθαρα cort x2...
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 04:47 από kostas vretos »

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #3 στις: 06/03/06, 04:18 »
εντυπωσιακο....μπραβο κώστα!!!πολύ καλο και καθαρό παίξιμο...με μια πρωτη βιαστικη ακροαση ηταν κάπως έντονο στο συνολο του..αν το ακουσω μερικες φορες και συνηθισει το αυτι μου, θα το εκτιμήσω στο μεγεθος του..Μπραβο!!!!ανεβαζε!!! ;)..
Αν αυτα είναι αυτα που δεν έχεις πει...νομιζω καλυτερα που είσαι λιγομιλητος... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 04:22 από Symeon »
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #4 στις: 06/03/06, 04:24 »
Να'σαι καλα φιλε μου... :)

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: Things I never said
« Απάντηση #5 στις: 06/03/06, 07:13 »
 Έλα βρε Κώστα,
 
Πρώτα απ' όλα πρέπει να τονίσω πως αυτό το συγκεκριμένο κομμάτι έχει αρχίσει και μου λύνει κάπως το βαθύ αίνιγμα που λέγεται Κώστας Βρετός (αν και θα μου πάρει πολύ καιρό να καταλάβω κάποια άλλα βασικά).
 
Κατ' αρχήν πρέπει να συνειδητοποιήσεις πως υπάρχει μια αύρα που κάνει το κοινό σου να ευχαριστιέται τη μουσική σου. Είναι ένα πράγμα να τραβήξεις την προσοχή ενός κιθαρίστα και ένα άλλο να είσαι αρεστός σε έναν άσχετο. Εδώ ακριβώς είναι και το αίνιγμα και πρέπει να δούμε τι ακριβώς προσδίδει αυτή την αύρα στο παίξιμό σου και τις φράσεις.
 
Αρχικά πρέπει να πω πως υπάρχει ένα αυθόρμητο groove, το οποίο είναι η έκφραση στην οποία έχεις φτάσει με τα χρόνια που έχεις παίξει με την καρδιά σου στο σπίτι σου, σε πρόβες και  live. Είναι αυτή η αίσθηση που έχεις όταν βγαίνεις έξω βόλτα χωρίς την κιθάρα, πως έχεις ξεχάσει και τα δύο σου χέρια στο σπίτι μαζί με την κιθάρα. Αυτή η λαχτάρα του να γυρίσεις σπίτι και να παίξεις (δε λέω πως έχεις προβλήματα κοινωνικότητας, απεναντίας, είναι προφανές από τον τρόπο που γράφεις και επικοινωνείς πως δεν υπάρχουν συμπλέγματα, το αναφέρουν και παιδιά που σε ξέρουν καιρό). Το φυσικό αυτό groove που ακτινοβολείςέχει δύο όψεις. Η μία όψη είναι πως είσαι φτασμένος σε ένα επίπεδο γνώσεων και εκφραστικότητας που έχει γίνει τρόπος ζωής. Η δεύτερη όψη είναι η παγίδα του κολλήματος σε αυτό το επίπεδο. Όχι πως δε μπορείς να γράψεις καταπληκτική μουσική με αυτά που κάνεις και φαντάζεσαι. Αλλά μου είναι πασιφανές πως έχεις φαντασία που υπερβαίνει τα χέρια σου. Και η γνώμη μου είναι πως χρειάζεσαι μία βόλτα πίσω στο επιτηδευμένο, με απλά ελληνικά, να καθήσεις κάτω και να σκεφτείς φράσεις, licks, με trademark Κώστας Βρετός (Βρετός δεν είναι; - όπως και να'χει στο εξωτερικό θα σε λένε Βρέτος...).
 
Ξέρω πως θα διαφωνήσουν αρκετοί με αυτά που σου γράφω παραπάνω, καλό είναι να το αμφισβητήσεις κι εσύ. Αλλά ένα πράγμα θα αναφέρω. Michael Lee Firkins. Δε γνώρισα ούτε ένα σοβαρό κιθαρίστα στην Αμερική που να μην έβγαζε το καπέλο του μπροστά στον Firkins. Και ο λόγος είναι πως ο Firkins παίρνει την κιθάρα στα χέρια του και μαγεύει. Μαγεύει τον απλό κόσμο σε ένα πολύ σημαντικό επίπεδο και το βαθύ γνώστη της κιθάρας τον αφήνει με ένα σωρό απορίες. Από τεχνικής φύσης απορίες ως τις βαθύτερες, πως σκέφτεται έτσι. Τολμώ να πω πως σας βρίσκω κοινά με το Firkins στην αύρα. Αλλά πρέπει να δεις πως ο Firkins έχει το δικό του τρόπο σκέψης, τις δικές του φράσεις. Εκείνος θα παίξει τις κλίμακες με πολύ sliding πάνω στην ταστιέρα, είναι ο τρόπος με τον οποίο καταλαβαίνει το feeling στο παίξιμο. Και αυτό δεν αντιγράφεται. Αλλά ο Firkins κάθησε και βρήκε το δικό του κόσμο στην ταστιέρα. Αυτό σου λείπει εσένα. Η αύρα σου είναι ακόμη διακριτική διότι δεν έχει βρει το όχημα να βγει και να φωνάξει. Το όχημα είναι η φιλοσοφία που θέλεις να βγάλεις στα licks και δε βγαίνει, διότι, όπως όλοι μας έχεις ακόμη το μυαλό σου σε στεγνούς εκτελεστές (μην αναφέρω ονόματα, γιατί θα γίνει πόλεμος στο thread - δε θα έγραφα τέτοια πράγματα που ακούγονται σαν κριτική αν δεν ήσουν κάτι το πολύ διαφορετικό σα μουσικός, όταν μπορεί να τραβήξει κανείς μπροστά πρέπει να  τραβάει μπροστά.).
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 07:27 από ChristosK »

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: Things I never said
« Απάντηση #6 στις: 06/03/06, 07:14 »
Επί της ουσίας, ένα στοιχείο που έχω καταλάβει είναι πως βαθιά μέσα σου θέλεις μεγαλύτερη εκφραστικότητα σε ασυγκέραστο παίξιμο, αλλά όχι στυλ Vai με το μοχλό, αλλά στα bends. Εδώ δεν έχω να πω πολλά, ενώ  είναι δύσκολο να τα πεις με το Gary Moore και αδύνατο με το Stevie Ray Vaughan, παρόλα αυτά είσαι στη σωστή πόλη. Θα πας καρφί στο Σωτήρη το Γκόγκο να σου τα πει όλα για τα bends (δοκίμασέ το, αρχικά θα σου πει πως δεν έχει τίποτα να σου δείξει, αλλά έτσι θα τον προκαλέσεις να σου παίξει κάτι με bends και οι δύο κουβέντες που θα πει είναι ό,τι δε θα ακούσεις από κανένα - σημειωτέο πως ο Σωτήρης προσκυνούσε μπροστά στο Gary Moore για το feeling του στα bends, παρόλο που δεν τον τραβούσε η μουσική του).
 
Ένα δεύτερο στοιχείο που έχω καταλάβει είναι πως θέλεις να δέσεις ένα τεμπέλικο ύφος σε νότες μεγάλης διάρκειας με vibrato με ένα δυναμισμό σε arpeggios και licks με γρήγορες ακολουθίες που βασίζονται σε κλίμακες και πέμπτες/έβδομες/οκτάβες. Εδώ είναι που ειλικρινά πρέπει να δεις τι κάνει ο Firkins (αλλά όχι προς αντιγραφή, ο Firkins έχει άλλη φιλοσοφία) και να δεις το tapping με άλλο μάτι (αυτό με τουλάχιστον δύο δάχτυλα του δεξιού να μπαίνουν μέσα στις ακολουθίες των licks - εδώ αν βρεθούμε μπορώ να σου δώσω κάποιες πολύ πρωτόγονες ιδέες).
 
Ένα τρίτο στοιχείο είναι πως συχνά θέλεις να δένεις δύο κλίμακες μαζί στην αναζήτηση των σωστών χρωματικών. Αυτό είναι ένα πολύ δύσκολο θέμα, και νομίζω πως μόνο με μια γερή επανάληψη σε ακόρντα, η βάση της κάθε αρμονίας θα βρεις τις φράσεις που θέλεις. Σημειωτέο πως σε αυτό το σημείο η έφεσή σου σε οριζόντιο παίξιμο (τα βρίσκεις τα τάστα τυφλά όταν μετακινείς τα χέρια σου) θα παίξει πάρα πολύ θετικό ρόλο.
 
Στα παραπάνω σε "πρόδωσε" το ξεκίνημα του κομματιού γύρω στα 18 πρώτα μέτρα που είναι πολύ αξιόλογα και πρέπει να τα περισώσεις στο προσωπικό σου άλμπουμ.  Ένα μεγάλο μπράβο, και να θυμάσαι πως η μεγάλη πρόκληση είναι να κάνεις την αύρα σου να θρυμματίζει το μουσικό σου στόχο. Συνεπώς κοίτα δεξιά-αριστερά σε επιλεγμένα μέρη, όσο χρειάζεται για να μπορέσεις να βρεις το μαγικό κλειδί και μετά κοίταξε μόνο αυτό που έχεις μέσα σου χωρίς συγκρίσεις με άλλους καλλιτέχνες και προσπάθειες να αποδείξεις τίποτα. Βγάλε απλά τη μουσική που σου έρχεται στο μυαλό. Είναι πολύ καλή και θέλουμε να την ακούσουμε κι εμείς...
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 07:26 από ChristosK »

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: Things I never said
« Απάντηση #7 στις: 06/03/06, 07:24 »
<> Το ζήτημα του finger-picking είναι ένα άλλο τεράστιο κεφάλαιο που μπορεί να γίνει μεγάλο όπλο. Σε αυτό πρέπει να σε δω περισσότερο, τα πάντα για το πως μιουτάρεις, τι ελευθερία έχουν τα χέρια σου για tapping  και άλλα. Συγγνώμη για το όλο πομπώδες και συμβουλευτικό ύφος, αλλά είναι από τις πολύ σπάνιες  φορές που  έχω δει κάτι το τόσο διαφορετικό και αξιόλογο...
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 07:31 από ChristosK »

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #8 στις: 06/03/06, 16:45 »
Τωρα εγω τι να πω για ολα αυτα....
Πρωτ' απ' ολα σε υπερευχαριστω για τα λογια σου και την κριτικη σου.Οι συμβουλες σου ειναι οπως παντα καλοδεχουμενες και χρησιμες.
Ελπιζω να τα πουμε πολυ συντομα απο κοντα....εχουμε πολλα να συζητησουμε :)

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: Things I never said
« Απάντηση #9 στις: 07/03/06, 19:27 »
Ανυπομονώ κι εγώ να σκάσω μύτη στη Θεσσαλονίκη και τότε θα σου πω σίγουρα. Δεν είμαι στη θέση να σου δίνω συμβουλές, απλά την παρατήρηση πως αξίζει να κάνεις το νέο ποιοτικό σου άλμα, ουσιαστικά μόνος σου, τώρα. Αλλά αν υπάρχει ακόμη η δυνατότητα να τα πεις τετ-α-τετ με το Σωτήρη και με τις κιθάρες στα χέρια, αυτός είναι η καλύτερη πηγή έμπνευσης που μπορείς να βρεις για να αξιοποιήσεις αυτά που έχεις και να δεις τι θα κάνεις μετά. Από τα χρόνια του shredding στη Θεσσαλονίκη (1988-95) και τις ντουζίνες των κιθαριστών που τότε παίζανε πάρα πολύ τεχνικά (αυτό ευτυχώς ή δυστυχώς δεν είναι ο κανόνας πια) ένας κιθαρίστας ξεχώρισε, αλλά μόνο αν τον γνώριζες καλά καταλάβαινες πόσο βαθιά καλλιτεχνική φύση είναι και πως είναι η πολύ ιδιαίτερη αντίληψη που διαθέτει (και στη σύνθεση) που τον κάνει απλά απερίγραπτο. Είναι ο πιο σοφός κιθαρίστας που ξέρω, και μάλιστα ένας κιθαρίστας που στην πορεία άλλαζε τις τεχνικές του κάθε μήνα (για ένα διάστημα και τις κιθάρες του). Το ρεπερτόριό του είναι εκατοντάδες (ή και χιλιάδες) κομμάτια, και δεν υπάρχει στυλ που να μην έχει δοκιμάσει. Αν μπορείς να μιλάς με αυτόν με τις κιθάρες στα χέρια κατά καιρούς είναι σα να μιλάς με 10 αξιόλογους κιθαρίστες την εβδομάδα...

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #10 στις: 07/03/06, 20:37 »
  Οπως εχω ξαναπει εισαι απο τους πιο αξιολογους κιθαριστες που εχω ακουσει στην ζωη μου και χαιρομαι πολυ που σε γνωριζω!!! :)
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #11 στις: 07/03/06, 21:32 »
Κωστάκη άψογος φίλε :).Έτσι πόσταρε κανα κομματάκι να ανοίγει τ αυτάκι μας.
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #12 στις: 08/03/06, 13:34 »
Ανυπομονώ κι εγώ να σκάσω μύτη στη Θεσσαλονίκη και τότε θα σου πω σίγουρα. Δεν είμαι στη θέση να σου δίνω συμβουλές, απλά την παρατήρηση πως αξίζει να κάνεις το νέο ποιοτικό σου άλμα, ουσιαστικά μόνος σου, τώρα. Αλλά αν υπάρχει ακόμη η δυνατότητα να τα πεις τετ-α-τετ με το Σωτήρη και με τις κιθάρες στα χέρια, αυτός είναι η καλύτερη πηγή έμπνευσης που μπορείς να βρεις για να αξιοποιήσεις αυτά που έχεις και να δεις τι θα κάνεις μετά. Από τα χρόνια του shredding στη Θεσσαλονίκη (1988-95) και τις ντουζίνες των κιθαριστών που τότε παίζανε πάρα πολύ τεχνικά (αυτό ευτυχώς ή δυστυχώς δεν είναι ο κανόνας πια) ένας κιθαρίστας ξεχώρισε, αλλά μόνο αν τον γνώριζες καλά καταλάβαινες πόσο βαθιά καλλιτεχνική φύση είναι και πως είναι η πολύ ιδιαίτερη αντίληψη που διαθέτει (και στη σύνθεση) που τον κάνει απλά απερίγραπτο. Είναι ο πιο σοφός κιθαρίστας που ξέρω, και μάλιστα ένας κιθαρίστας που στην πορεία άλλαζε τις τεχνικές του κάθε μήνα (για ένα διάστημα και τις κιθάρες του). Το ρεπερτόριό του είναι εκατοντάδες (ή και χιλιάδες) κομμάτια, και δεν υπάρχει στυλ που να μην έχει δοκιμάσει. Αν μπορείς να μιλάς με αυτόν με τις κιθάρες στα χέρια κατά καιρούς είναι σα να μιλάς με 10 αξιόλογους κιθαρίστες την εβδομάδα...
Συνφωνω απολυτα για ολα αυτα που λες περι Σωτηρη...Μαλιστα τελευταια κανω προσπαθειες να ξαναβρω τα ιχνη του.

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #13 στις: 08/03/06, 13:39 »
  Οπως εχω ξαναπει εισαι απο τους πιο αξιολογους κιθαριστες που εχω ακουσει στην ζωη μου και χαιρομαι πολυ που σε γνωριζω!!! :)
Ελα απ'το σπιτι μου...Σε περιμενει ενα πεντακοσαρικο και ενα γλυφιτζουρι με γευση στραγαλι...
Να'σαι καλα φιλαρακι :)

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #14 στις: 08/03/06, 13:40 »
Κωστάκη άψογος φίλε :).Έτσι πόσταρε κανα κομματάκι να ανοίγει τ αυτάκι μας.
Να'σαι καλα man...Χιλια ευχαριστω :)

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #15 στις: 08/03/06, 23:22 »
αααααχχχ...
απλα Φ Ο Β Ε Ρ Ο.....
Τι αλλο να πω....
Μακαρι να χα περισσοτερες γνωσεις να το αναλυσω καλυτερα... :-[
κρατα απλα το Φ Ο Β Ε Ρ Ο... ;) ;D
μπραβο, και παλι μπραβο!!



ΥΓ. για μενα ζεν εχει λυφιτζουρι;; :-[ :-[ :-[
 ;D ;D  :-*
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Things I never said
« Απάντηση #16 στις: 09/03/06, 13:55 »
Πολυ ωραιο... Μου αρεσε πολυ! Groove & feeling σε ενα...

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #17 στις: 09/03/06, 14:03 »
αααααχχχ...
απλα Φ Ο Β Ε Ρ Ο.....
Τι αλλο να πω....
Μακαρι να χα περισσοτερες γνωσεις να το αναλυσω καλυτερα... :-[
κρατα απλα το Φ Ο Β Ε Ρ Ο... ;) ;D
μπραβο, και παλι μπραβο!!



ΥΓ. για μενα ζεν εχει λυφιτζουρι;; :-[ :-[ :-[
 ;D ;D  :-*
Επειδη εισαι καλο κοριτσι, κερδιζεις ενα γλυφιτζουρι με γευση αγριοπαπιας...

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #18 στις: 09/03/06, 14:04 »
Πολυ ωραιο... Μου αρεσε πολυ! Groove & feeling σε ενα...
thanx man...ευχαριστω για τον χρονο που διεθεσες για να το ακουσεις :)

Αποσυνδεδεμένος kornilio

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #19 στις: 11/03/06, 14:10 »
kai nomiza ta eixa akousei olla...i mousiki sou einai apsogi. koita na to psakseis k na to kinigiseis giati grafeis polu wraia.
filika KORNILIO....... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #20 στις: 12/03/06, 15:31 »
Να'σαι καλα φιλε μου :)
Οπως εχω ξανα αναφερει, ηδη γραφω την πρωτη μου δουλεια.Λεπτομερειες, για οποιον ενδιαφερεται, θα βρειτε σε αυτην την συνεντευξη...http://www.soundmag.gr/articles.asp?id=403

Αποσυνδεδεμένος KostasVap

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #21 στις: 12/03/06, 22:54 »
 Άψογος όπως πάντα Κώστα....


Keep on shredding...
"...life imitates art far more than art imitates life."

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: Things I never said
« Απάντηση #22 στις: 13/03/06, 11:48 »
Α ρε δασκαλε..... τι να πω.... 8α χεις βαρεθει να τα'κους......
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Things I never said
« Απάντηση #23 στις: 13/03/06, 16:24 »
Δεν μου λες?
Όταν λες ότι παίζεις με δαχτυλα....συμπεριλαμβάνονται και των ποδιών σου?  ;D

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Things I never said
« Απάντηση #24 στις: 13/03/06, 17:11 »
criss: να'σαι καλα...
TassosK : α ρε μαθητουδι...σ'ευχαριστω :)
qrusticks: το μελεταω τελευταια, αλλα συναντω καποια προβληματα πρακτικης φυσεως ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2714 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/09, 02:33
από Joevaicci
5 Απαντήσεις
2295 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/10, 01:08
από Nicholson
3 Απαντήσεις
3005 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/16, 22:47
από ravaya