Σελίδες:
  • #151 από eleos* (Βάλια πια....) στις 02 Jul 2010
  • π τ ξεθαψα τωρα αυτο..... :p

    sakman το εκανες τλκα;;  ;D

    εχω κανει κ γω ενα, τ οποιο περιμενω ν περασει τ καλοκαιρι για ν τ εμπλουτισω, κ ν κανω κ ενα 2ο π θ ξεκιναει απ τ κουντεπιε κ θ ανεβαινει απ τν αστραγαλο κ γυρω γυρω στ γαμπα...

    αν κ εχω ενα θεματακι μ τν πονο, αυτο θυμαμαι οτι δν ειχε πονεσει σχεδον κθλ...
    να τοοο..
  • #152 από m@ster k@frer στις 02 Jul 2010
  • Πολυ ωραιο μπορω να πω... :up
  • #153 από patrik στις 16 Dec 2013
  • χερεται εχει να προτεινει κανεις κανενα καλο στουντιο που να ειδικευεται στα cover up?
  • #154 από zeromancer στις 16 Dec 2013
  • χερεται εχει να προτεινει κανεις κανενα καλο στουντιο που να ειδικευεται στα cover up?

    σε ποια πόλη ? τι θες να κάνεις cover up?έκταση? χρώματα?
  • #155 από patrik στις 16 Dec 2013
  • χερεται εχει να προτεινει κανεις κανενα καλο στουντιο που να ειδικευεται στα cover up?

    σε ποια πόλη ? τι θες να κάνεις cover up?έκταση? χρώματα?
    Αθηνα ειμαι φιλε μου ειχα ξεκινησει να κανω ενα πριν κανα τριμηνο αλλα δεν μου αρεσε οπως πηγαινε και το εχω αφησει στη μεση εχει μονο ζεστα χρωματα και σκεφτομουνα να το βγαλω αλλα διαβασα για τη λυση του cover up και ελεγα να παρω καμια γνωμη απο κανενα εμπειρο studio στο συγκεκριμενο τομεα μη μπας και γλυτωσω το laser.Ελεγα για το legend tattoo στο πειραια φενονται πολυ εμπειροι οι καλιτεχνες γιατι η περιπτωση μου ειναι λιγο δυσκολη.
  • #156 από Uriah στις 08 Feb 2017
  • Εγω εχω κανει 2 στο dermagrafics στον Κορυδαλλο. Και τα 2 απο διαφορετικους καλλιτεχνες. Δεν μπορω να πω "πηγαινε με τα ματια κλειστα" και εξηγουμαι. Εκει δουλευουν με την ωρα και οχι το σχεδιο. Και τις 2 φορες για τατου που σε αλλο στουντιο θα ηταν τελειωμένο σε 3-4 ωρες, εκει σε τραβανε και σε 2ο ραντεβου για να δικαιολογησουν την τιμη. Σαν ποιοτητα δουλειάς τωρα, αυτο στην πλατη ειναι ασπρομαυρο και ρεαλιστικο, δεν πλησιασε ουτε στο 50% απο αυτο που περιμενα. Το 2ο ειναι μισο μανικι με ιαπωνικό θεμα, πολυ ποιο ικανοποιημενος με το αποτελεσμα ΑΛΛΑ εκανα 3 ραντεβου για δουλεια 5 ωρων, και σε φαση να ειμαι εκει και ο τυπος να καθεται να τρωει σουβλακια και τετοιες βλακειες. Αν εκανα ξανα τατου στην Ελλαδα θα πηγαινα σιγουρα στο nico tattoo ή στον Κωστα τον Μπαρωνη aka Proki.
  • #157 από Anastasia92 στις 25 Oct 2017
  • Ειμαι στην φαση που προσπαθω να σχεδιασω το σχεδιο οπως το εχω στο μυαλο μου....Ακομα δν κατεληξα...Θεσσαλονικη που προτεινετε/
  • #158 από Uriah στις 26 Oct 2017
  • Ειμαι στην φαση που προσπαθω να σχεδιασω το σχεδιο οπως το εχω στο μυαλο μου....Ακομα δν κατεληξα...Θεσσαλονικη που προτεινετε/
    Το nico tattoo παντως ειναι απο τα κορυφαια. Εχει και στη Θεσσαλονικη καταστημα.
  • #159 από saved στις 26 Oct 2017
  • Και κανεις ολη την.πλατη το εξωφυλο απο το orgasmatron,και στο motorhead ξεχναει να βαλει το "r"..μετα..ολη η πλατη σκετο μαυρο 0:)
Σελίδες: