Αποστολέας Θέμα: HXHTIKA  (Αναγνώστηκε 1543 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος arme72

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
HXHTIKA
« στις: 25/01/12, 13:22 »
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.....!!!!!Θελω να μοιραστω κατι μαζι σας και να μου πειτε τη γνωμη σας...Εγω δουλευω σε πανηγυρια και μεχρι τωρα δουλευω με τον ηχητικο εξοπλισμο που εχει ως εξης..Στο παταρι 4 12αρια ηχεια zeck που τα εχουμε μονιτορ και ειμαστε πολυ πολυ ευχαριστημενοι απο την αποδοση τους και τον ηχο τους..Στη πιστα 4 montarbo 315 μοντελο με 15αρι γουφερ ,τριδρομα ,τα οποια εκτος το οτι ειναι πολυ παλια και εχουν δουλεψει αρκετα δε μου αρεσει και ο ηχος που βγαζουν σκληρος και μουντος σαν να  λειπουν τα πριμα,πιστευω οτι τα μεσσαια  που εχουν δεν μπορουν να καθαρισουν ωστε να  τα ακουμε τοσο λαμπρα οσο τα μονιτορ τα οποια βεβαια εχουν 12 αρι γουφερ και ειναι δυο δρομων..Ειμαστε ετοιμοι για ανανεωση και  εχουμε καταληξη σε ηχεια electrovoice zx5 4 τεμαχια με τελικο electrovoice Q1212  η τελικο grown xti 4002...Eχετε καμια γνωμη αποψη για την αγορα που προκειτε να κανω? Τα ζχ5 εχουν 2 ιντσες κορνα,η αληθεια ειναι πως δεν τα εχω ακουσει ακομα γιαυτο και ρωταω συνεχεια ...Ευχαριστω πολυ παιδια

Αποσυνδεδεμένος zeoy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1344
    • Προφίλ
Απ: HXHTIKA
« Απάντηση #1 στις: 25/01/12, 13:47 »
ο ηχος που βγαζουν σκληρος και μουντος σαν να  λειπουν τα πριμα


έχεις τσεκάρει μήπως έχουν κάψει tweeter; είναι τα πρώτα που καίγονται συνήθως.

Αποσυνδεδεμένος arme72

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: HXHTIKA
« Απάντηση #2 στις: 25/01/12, 14:58 »
ευχαριστω που απαντησες,ειναι τσεκαρισμενα τα παντα ειναι το ηχειο τοσο σκληρο και μουντο και πολυ παλιο ετσι?Τα αλλα που εχω ειναι απιστευτα και ισως αγνωστα σε πολλους,ισως το 12αρι γουφερ που εχουν και ειναι πιο γλυκα