Αποστολέας Θέμα: Εθνική Μπάσκετ  (Αναγνώστηκε 13136 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lavigne

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Εθνική Μπάσκετ
« στις: 15/07/08, 13:21 »
Αυτή η Εθνική και τα παιδιά που θα την στελεχοσουν στο μελλόν θα την κρατήσουν στην 1 θεση παγκοσμίως.

Και ενα βιντεο για να θυμόμαστε γιατι ετσι μας αρέσει.


« Τελευταία τροποποίηση: 09/08/08, 13:26 από papalife »

Αποσυνδεδεμένος lavigne

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #1 στις: 19/08/08, 21:00 »


Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #2 στις: 19/08/08, 22:14 »
Η αλήθεια είναι ότι από το basket δεν πρέπει να έχουμε παράπονα...

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #3 στις: 19/08/08, 22:30 »
Οχι κανενα. Αν και οπως το βλεπω, στην καλυτερη περιπτωση χαλκινο. Αλλα στον αθλητισμο τιποτα δεν ειναι σιγουρο.....
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #4 στις: 19/08/08, 22:46 »
Εγώ με αυτή την ομάδα βλέπω από χρυσό μέχρι αποκλεισμό από Αργεντινή (που την έχουμε αλλά ποτέ δεν ξέρεις...)...

Όσο δύσκολο είναι να νικήσουμε τις ΗΠΑ, άλλο τόσο είναι και για αυτές να νικήσουν εμάς!! :) 8) Και επειδή κάποιοι θα πουν ότι στο τελευταίο παιχνίδι χάσαμε με μεγάλη διαφορά, η εθνική μας έδειξε ότι μπορεί να τους παίξει στα ίσα!! Άποψή μου ειναι ότι απλά δεν ήθελε αυτό το παιχνίδι, δεν το κυνήγησε καθόλου.. Έτσι κι αλλιώς δεν κρινόταν τπτ από αυτό οπότε δεν είχε σημασία να νικήσουμε, όμως οι Αμερικανοί το ήθελαν πολύ μετά από το 101-95...
Κι αν στην πορεία τους ξανασυναντήσουμε, μη νομίζετε ότι θα χάσουμε τόσο εύκολα (και αν...)...

Η ομάδα όμως που είναι πραγματικά πολύ δύσκολο -σε καμία περίπτωση ακατόρθωτο- να νικήσουμε, είναι η Ισπανία... Απέχει πολύ το στιλ παιχνιδιού της από αυτό των Αμερικανών και παρόλο που οι Ισπανοί ηττήθηκαν με μεγάλη διαφορά, η ομάδα τους φαίνεται να μας δυσκολεύει πολύ περισσότερο...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #5 στις: 19/08/08, 23:24 »
gers, ξεχνάς ότι η Εθνική ΗΠΑ του Ολυμπιακού τουρνουά ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση έχει με την ομάδα του Μουντομπάσκετ. Είναι απλά πολλές κλάσεις ανώτερη. Τότε δεν υπήρχε ούτε Λεμπρόν, ούτε Κόμπυ, ούτε Άντονυ.. Πολύ απλά θεωρώ ότι η ομάδα αυτή είναι ένα επίπεδο πιο πάνω από οποιαδήποτε άλλη ομάδα του τουρνουά, και δεν νομίζω να δυσκολευτεί να πάρει το χρυσό.
Κατά τη γνώμη μου, μπορούμε να νικήσουμε την Ισπανία, αν παίξουμε καλά και συγκεντρωμένα. Μην ξεχνάμε ότι στον ημιτελικό του Ευρωμπάσκετ μας νικήσανε για 4 πόντους και μερικά.... σφυρίγματα των διαιτητών.
Και την Αργεντινή μπορούμε να την νικήσουμε, και την Λιθουανία και όλες τις άλλες ομάδες. Ναι, είμαστε από τις καλύτερες ομάδες του τουρνουά.. Αλλά τους Αμερικανούς με αυτούς τους υπερπαίχτες δεν νομίζω να έχουμε ελπίδες (εκτός και αν ο Γιαννάκης κάνει κανένα θαύμα)
« Τελευταία τροποποίηση: 20/08/08, 00:29 από Raz »

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #6 στις: 20/08/08, 01:06 »
gers, ξεχνάς ότι η Εθνική ΗΠΑ του Ολυμπιακού τουρνουά ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση έχει με την ομάδα του Μουντομπάσκετ. Είναι απλά πολλές κλάσεις ανώτερη. Τότε δεν υπήρχε ούτε Λεμπρόν, ούτε Κόμπυ, ούτε Άντονυ.. Πολύ απλά θεωρώ ότι η ομάδα αυτή είναι ένα επίπεδο πιο πάνω από οποιαδήποτε άλλη ομάδα του τουρνουά, και δεν νομίζω να δυσκολευτεί να πάρει το χρυσό.
Κατά τη γνώμη μου, μπορούμε να νικήσουμε την Ισπανία, αν παίξουμε καλά και συγκεντρωμένα. Μην ξεχνάμε ότι στον ημιτελικό του Ευρωμπάσκετ μας νικήσανε για 4 πόντους και μερικά.... σφυρίγματα των διαιτητών.
Και την Αργεντινή μπορούμε να την νικήσουμε, και την Λιθουανία και όλες τις άλλες ομάδες. Ναι, είμαστε από τις καλύτερες ομάδες του τουρνουά.. Αλλά τους Αμερικανούς με αυτούς τους υπερπαίχτες δεν νομίζω να έχουμε ελπίδες (εκτός και αν ο Γιαννάκης κάνει κανένα θαύμα)
Δεν διαφωνώ ιδιαίτερα,απλά να θυμίσω ότι στο Μουντομπάσκετ από αυτούς που ανέφερες,μόνο ο Κόμπυ Μπράιαντ δεν έπαιζε...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #7 στις: 20/08/08, 03:22 »
Παντως εγω θεωρω οτι η καλυτερη ομαδα στον κοσμο αυτη την στιγμη ειναι η Ισπανια. Και δικαιολογημενα. Προσωπικα μου αρεσει που παιζουν ετσι ομαδικα. Και αυτο ειναι που μου αρεσει και στην Ελλαδα. Παντως νομιζω οτι μπορουμε να τους νικησουμε ολους, εκτος ισως της Ισπανιας. Και την Αμερικη ομως μπορουμε να την νικησουμε και το εχουμε ξανακανει.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #8 στις: 20/08/08, 08:21 »
Κ εγω πιστευω οτι αυτη η Αμερικη ειναι ενα επιπεδο πιο πανω κ θα κανει περιπατο για το χρυσο..Αν νικησουμε παντως την Ισπανια δν με χαλαει κ να μην παρουμε μεταλλιο..Ολος ο κοσμος τους εχει αχτι.. ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #9 στις: 20/08/08, 12:15 »
Καλά ρε παιδιά, οι ΗΠΑ δεν είναι και τόσο υπερομάδα πια... To θέμα είναι να προσέξουμε τα λάθη απέναντί της και κυρίως, να μην την αντιμετωπίζουμε με φόβο!!
Ξαναλέω, μη δίνετε σημασία στα παιχνίδια ΗΠΑ-Ελλάδα και ΗΠΑ-Ισπανία.. Στα νοκ-άουτ δώστε προσοχή!! ;)

Προσωπικά, πιστεύω πως το χρυσό θα το πάρει η Ισπανία.. Αν έρθουμε αντιμέτωποι νομίζω πως θα χάσουμε, είναι πολύ πιθανό όμως να αποκλειστεί από Κίνα/Λιθουανία!! Δεν έχει να κάνει με θέμα ανωτερότητας αλλά με διαφορετικό στυλ παιχνιδιού...
Στις ΗΠΑ δίνω πολύ λιγότερες πιθανότητες για χρυσό...
Αν η Ισπανία αποκλειστεί από Κίνα/Λιθουανία, τότε δίνω και στην εθνική μας αρκετές πιθανότητες για χρυσό!!


Παντως εγω θεωρω οτι η καλυτερη ομαδα στον κοσμο αυτη την στιγμη ειναι η Ισπανια. Και δικαιολογημενα. Προσωπικα μου αρεσει που παιζουν ετσι ομαδικα. Και αυτο ειναι που μου αρεσει και στην Ελλαδα. Παντως νομιζω οτι μπορουμε να τους νικησουμε ολους, εκτος ισως της Ισπανιας. Και την Αμερικη ομως μπορουμε να την νικησουμε και το εχουμε ξανακανει.
Ένα μεγάλο...+1!!!

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #10 στις: 20/08/08, 12:30 »
Ξαναλέω, μη δίνετε σημασία στα παιχνίδια ΗΠΑ-Ελλάδα και ΗΠΑ-Ισπανία.. Στα νοκ-άουτ δώστε προσοχή!! ;)
Μα, νοκ άουτ θα είναι και το Ελλάδα-ΗΠΑ (αν περάσουμε από Αργεντινή που δεν είναι κ καμιά ..ομαδούλα, άλλωστε αυτή μας απέκλεισε το 2004), και να δείς που πάλι θα φάμε 20++.. Όπως και να το κάνουμε, είναι υπερομάδα. Όταν βρίσκονται στον δύσκολο όμιλο, και κερδίζουν όλες τις αντιπάλους με μίνιμουμ διαφορά 25 πόντους, δεν πείθεσαι ακόμα? Μόνο με θαύμα, μετά από κανα ξενύχτι, αντε να χάσουν.. Η Ισπανία που λές οτι μπορεί να την κερδίσει, στο παιχνίδι μεταξύ τους, ούτε για... 5 λεπτά δεν μπόρεσε να κρατηθεί κοντά στο σκόρ. Εμείς αντέξαμε γύρω στο 10λεπτο αλλά μετά..
Όσο νά' ναι, 40 πόντοι (ΗΠΑ-Ισπανία) δεν είναι τυχαίοι, και κάτι σημαίνουν για τη διαφορά στην δυναμικότητα των δύο ομάδων.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #11 στις: 20/08/08, 12:58 »
Ξαναλέω, μη δίνετε σημασία στα παιχνίδια ΗΠΑ-Ελλάδα και ΗΠΑ-Ισπανία.. Στα νοκ-άουτ δώστε προσοχή!! ;)
Μα, νοκ άουτ θα είναι και το Ελλάδα-ΗΠΑ
Ακριβώς αυτό λέω.. Εκεί δώσε προσοχή!!

Πες μου έναν λόγο για τους Ισπανούς και τους Έλληνες να κυνηγήσουν το παιχνίδι στη φάση των ομίλων από τη στιγμή που η πρόκριση είναι σίγουρη... Κανένας λόγος... Από τη στιγμή που είδαν λοιπόν τους Αμερικανούς να φτιάχνουν μια διαφορά, το αφήσαν το παιχνίδι...

Όμως οι Αμερικανοί δεν μπορούσαν να χωνέψουν την ήττα του ημιτελικού και θέλαν τη νίκη για το γόητρο!! ;) Το ίδιο και με τους πρωταθλητές κόσμου, Ισπανούς!! 8)



Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #12 στις: 20/08/08, 13:08 »
Εγώ πιστεύω ότι θα το πάρουν οι αμερικάνοι χαλαρά κιόλας.Το κακό είναι ότι περνώντας την αργεντινή σήμερα αν όλα πάνε καλά θα τους βρούμε μπροστά μας για να πάμε στον τελικό.
Δε νομίζω πως μπορεί αυτή η ομάδα όπως την έχω δει ως τώρα να κοντραριστεί από κανέναν άλλο.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος MISTREATED

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #13 στις: 20/08/08, 13:10 »
Συμφωνώ με τον Raz, η ομάδα των ΗΠΑ δεν παίζεται εύκολα. Ας μην ξεχνάμε ότι πολλές φορές κρίνουμε μια Εθνική από τους παίκτες που κατά καιρούς πέρασαν απο το NBA. Τι να πο για την ομάδα που έχει όλα τα αστέρια του...
Οι δικοί μας αξίζουν συγχαρητήρια για ότι έχουν κάνει μέχρι τώρα. Είναι μιά 'ομάδα' με όλη την σημασία της λέξης που προσπαθεί πάντα για το καλύτερο και με αποτελέσματα τέτοια που μας κάνουν περήφανους. Είτε λοιπόν προχωρήσουν, που όλοι το ευχόμαστε, είτε αποκλείστούν θα πρέπει να τους αποδόσουμε τα εύσημα γιατί το αξίζουν.
Nobody is perfect, but who wants to be nobody...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #14 στις: 20/08/08, 13:22 »
Πες μου έναν λόγο για τους Ισπανούς και τους Έλληνες να κυνηγήσουν το παιχνίδι στη φάση των ομίλων από τη στιγμή που η πρόκριση είναι σίγουρη... Κανένας λόγος...
Μήπως για να παίξουν με την Αυστραλία και όχι με τη Λιθουανία ή Αργεντινή λεωεγωτώρα??  ??? ::) :P

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #15 στις: 20/08/08, 16:12 »
Παντως αυτα τα τακτικηστικα εμενα δεν μου πολυ αρεσουν. Πρωτος σημαινει οτι στην δεδομενη φαση μπορω να τους κερδισω ολους. Το να παρουμε χρυσο με την αμερικη και την ισπανια να εχουν αποκλειστει και να παιξουμε τελικο με την αυστραλια πχ δεν μου λεει κατι παντως. Τα παιχνιδια πρεπει να τα χτυπας ολα. Αν μη τι αλλο για να απαιτεις και σεβασμο.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #16 στις: 20/08/08, 18:52 »
Χασαμε για 1 ποντο. Εκτος τετραδας λοιπον!   :(
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #17 στις: 20/08/08, 19:00 »
Πολύ κρίμα.. Οι Αργεντίνιοι είχαν ένα παίχτη σε εκπληκτική μέρα (δεν νομίζω να έχει κάνει καλύτερο παιχνίδι στην καριέρα του -- μιλάω για τον Delfino) ο οποίος ολοκληρωτικά μας κατέστρεψε.. Μαζί με τον Ginobili έβαλαν όλα τα ανορθόδοξα σουτ που επιχείρησαν σε αντίθεση με εμάς που αν εξαιρεθεί το τελευταίο τρίποντο του Βασιλόπουλου, η τύχη δεν μας βοήθησε στα σουτ.. Οι Έλληνες δεν μπορώ να πω ότι έπαιξαν καλό μπάσκετ ενώ ο Γιαννάκης έκανε αρκετά λάθη τακτικής (έκανε λάθη στα μαρκαρίσματα, έβαλε τον Σχορτσιανίτη ενώ ο Μπουρούσης τράβαγε, δεν έδωσε εντολή για τρέξιμο)..

Γενικά δεν ήταν καλό τουρνουά για την Εθνική μας από πλευρά απόδοσης.. Δεν πειράζει όμως.. Αυτά τα παιδιά αξίζουν τα θερμότερα συγχαρητήρια μας για τις επιτυχίες που μας έχουν χαρίσει..

Αποσυνδεδεμένος MISTREATED

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #18 στις: 20/08/08, 19:24 »
Παιδιά ας είμαστε ρεαλιστές. Καλά παίξαμε, αλλά δεν μας πολυήθελε. Ο Σπανούλης στην αρχτου 2ου ημιχρόνου πούλησε μπάλα τουλάχιστον 4 φορές, ποιός ο άνθρωπος καλάθι. Οχι πώς δεν έπαιξε το παιδί αλλά δεν καθήσανε όσα ίσως έπρεπε. Η Αργεντινή αν και με 6 βασικούς παίκτες έκανε το παιχνίδι της. Δεν μπήκε και το τελευταίο τρίποντο και αυτο ήτανε. Η ομάδα όπως είπα και νωρίτερα αξίζει συγχαρητήρια για ότι έκανε μέχρι τώρα - και λόγω χαμηλού μέσου όρου ηλικίας (κάτω απο 25 χρόνια) έχει ψωμί μπροστά της.
Nobody is perfect, but who wants to be nobody...

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #19 στις: 20/08/08, 19:32 »
Δεν εχω κανενα παραπονο απο την ομαδα και τους παιχτες...Ακομα και απ το Σπανουλη που εκανε αρκετα λαθη σημερα (συμβαινει και στους καλυτερους).Εχω ομως μια απορια:Πως γινεται ενας ΑΝΕΤΟΙΜΟΣ παιχτης να παιζει σ αυτη την ομαδα?Ποιος ο λογος?

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #20 στις: 20/08/08, 19:40 »
ποιόν εννοείς ανέτοιμο???

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #21 στις: 20/08/08, 19:44 »
Σχορτσανίτης?

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #22 στις: 20/08/08, 19:46 »
αν εννοεί αυτόν συμφωνώ....κι πηγαίνω την ερώτηση ένα βήμα παραπέρα: πότε ήταν έτοιμος ο Σχορτσανίτης?

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #23 στις: 20/08/08, 19:54 »
Ναι αυτον εννοω!Οι υπολοιποι ψηλοι μας επαιξαν πολυ καλα και ο Γλυνιαδακης εχει δειξει μονο θετικα στοιχεια.Ποιος ο λογος να παιζει αυτος ο παιχτης...ειλικρινα δεν καταλαβαινω.Για να μην παρεξηγηθω, ουτε απ το Γιαννακη εχω παραπονα (παιξαμε με μια ισαξια ομαδα και χασαμε-καποιος θα κερδιζε στο τελος...) απλα δεν καταλαβαινω αυτην την επιλογη...Οχι μονο για το σημερινο παιχνιδι αλλα συνολικα για το τουρνουα

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Εθνική Μπάσκετ
« Απάντηση #24 στις: 20/08/08, 20:07 »
Ρε παιδια...νομιζω αρχιζουμε κατευθειαν την γκρινια. Το θεμα σημερα νομιζω κριθηκε στα τριποντα της Αργεντινης και κατι που γενικα εχουμε προβλημα εμεις, δηλαδη τα τριποντα και κυριως τις βολες. Λαθη παντα γινονται, απλα θεωρω οτι με καλυτερα στατιστικα στις βολες, τους ειχαμε. Εδω καναμε στο τελος τοσα λαθη και χασαμε με 2 ποντους μολις.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
91 Απαντήσεις
26945 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/07, 08:27
από Chris2004
5 Απαντήσεις
2952 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/08, 16:39
από Valantis
8 Απαντήσεις
4022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/12/08, 14:42
από sakman
0 Απαντήσεις
1236 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/03/10, 19:28
από ilianthos-Kanlis
7 Απαντήσεις
9208 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/11, 18:00
από zeromancer