Αποστολέας Θέμα: L O S T  (Αναγνώστηκε 126514 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: L O S T
« Απάντηση #300 στις: 05/02/08, 10:22 »
Για μένα? Γίνεται να το στείλει κάποιος full? Επισόδιο + υπότιτλοι?


Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #301 στις: 05/02/08, 17:40 »
Για μένα? Γίνεται να το στείλει κάποιος full? Επισόδιο + υπότιτλοι?

θες να σου στήλω σε πμ το τορρεντ ή κάποιο λινκ για να το κατεβάσεις από το rapidshare?
Aλλιώς με τι τρόπο να στο στήλουμε?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος ZeeM (ex-user#123)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #302 στις: 06/02/08, 01:06 »
Σκέτη μάπα το τελευταίο επεισόδιο, απογοητεύτηκα και ξενέρωσα απίστευτα. Περίμενα κάτι πολύ καλύτερο...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #303 στις: 07/02/08, 14:07 »


Εμένα πάλι με έχει φάει η περιέργια για το ποιος ήταν στο φέρετρο που είχε πάει να δει ο Τζακ στο φινάλε της περσυνης σεζον...
den se pianw....poio feretro?
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #304 στις: 07/02/08, 15:28 »


Εμένα πάλι με έχει φάει η περιέργια για το ποιος ήταν στο φέρετρο που είχε πάει να δει ο Τζακ στο φινάλε της περσυνης σεζον...
den se pianw....poio feretro?

Τρίτη σεζόν, επισόδιο 22. O Jack μπαίνει σε ένα άδειο γραφείο κηδειών όπου βρίσκεται ένα κλειστό φέρετρο. Ρωτάει τον νεκροθάφτη αν έχει γίνει η κηδεία και ο νεκροθαφτης απαντά οτι δεν παρουσιάστηκε κανένας.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #305 στις: 07/02/08, 16:50 »
Εμένα πάλι με έχει φάει η περιέργια για το ποιος ήταν στο φέρετρο που είχε πάει να δει ο Τζακ στο φινάλε της περσυνης σεζον...
den se pianw....poio feretro?
Τρίτη σεζόν, επισόδιο 22. O Jack μπαίνει σε ένα άδειο γραφείο κηδειών όπου βρίσκεται ένα κλειστό φέρετρο. Ρωτάει τον νεκροθάφτη αν έχει γίνει η κηδεία και ο νεκροθαφτης απαντά οτι δεν παρουσιάστηκε κανένας.

Για την ακρίβεια επεισόδιο 23 ( μπερδεύτηκες γιατί 22 κ 23 τα έδειξαν την ίδια μέρα σαν σειζον φιναλε )
Βάζω και μια φοτο μπας και θυμηθεί ο brain...
Άντε να δούμε τι θα δούμε στο σημερινό...

SPOILER: Eγώ πάντος είμαι ανάμεσα σε Τσαρλι, Λοκ και Μπεν....

BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #306 στις: 07/02/08, 17:06 »
SPOILER: Eγώ πάντος είμαι ανάμεσα σε Τσαρλι, Λοκ και Μπεν....

To σκεφτόμουν σήμερα που είδα το post... Δεν είμαι σίγουρος αλλα το φέρετρο μου φαίνεται λίγο μικρό για ενήλικα... Εγώ θα ψήφιζα Walt...

Από την άλλη σκέφτομαι ότι μετά την κηδεία ο Jack ρώτησε την Kate γιατί δεν πήγε στην κηδεία εκείνη το βρήκε πολύ προσβλητικό να πάει, λές και τις είχε κάνει κάτι ο εκλειπών. Ίσως για αυτό να είναι Locke ή Ben...


If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: L O S T
« Απάντηση #307 στις: 07/02/08, 17:16 »
Είναι σίγουρα Μαυρος!!! Βλέπε συνοικία, νεκροθαυτη...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #308 στις: 07/02/08, 17:32 »
To σκεφτόμουν σήμερα που είδα το post... Δεν είμαι σίγουρος αλλα το φέρετρο μου φαίνεται λίγο μικρό για ενήλικα... Εγώ θα ψήφιζα Walt...
Το μέγεθος δεν το πρόσεξα να σου πω την αλήθεια αλλά πάλι θα έλεγε ο νεκροθάφτης αν είναι φίλος του παιδιού?
Τώρα βέβαια με αυτό που είπε ο qrusticks το ξανασκέφτομαι... ίσως ο πατέρας του γουολτ, αλλά πάλι γιατί να αντιδρα έτσι η Κειτ?

Από την άλλη σκέφτομαι ότι μετά την κηδεία ο Jack ρώτησε την Kate γιατί δεν πήγε στην κηδεία εκείνη το βρήκε πολύ προσβλητικό να πάει, λές και τις είχε κάνει κάτι ο εκλειπών. Ίσως για αυτό να είναι Locke ή Ben...

Σωστό αυτό, επιπλέον αυτοί οι δυο δεν είχαν συγγενοις ή φίλους στην κανονική ζωή ( ο Μπεν μεγάλωσε στο νησί )...
Επίσης ο Τζακ φαίνεται ότι λυπάται για αυτόν που είναι στο φέρετρο και σε συνδιασμό με το ότι κατάλαβε ότι δεν έπρεπε να φύγουν από το νησί, τους δίνει ένα ακόμα +.

Επίσης έχω μπερδευτεί και λίγο με το χρόνο που εξελίσονται τα γεγονότα...
Όταν μας έδειχνε τον Τζακ με τα μούσια στο φινάλε της 3ης σαιζόν ήταν πριν ή μετά από αυτό που είδαμε στην πρεμιέρα όταν πήγε να δει τον Χάρλι??
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #309 στις: 07/02/08, 18:17 »
Το μέγεθος δεν το πρόσεξα να σου πω την αλήθεια αλλά πάλι θα έλεγε ο νεκροθάφτης αν είναι φίλος του παιδιού?

Τον ρώτησε αν είναι φίλος ή συγγενής. Αυτό ακόμα περιπλέκει τα πράγματα...

Τώρα βέβαια με αυτό που είπε ο qrusticks το ξανασκέφτομαι... ίσως ο πατέρας του γουολτ, αλλά πάλι γιατί να αντιδρα έτσι η Κειτ?

Αν είναι ο Michael τότε λογικό να μην πήγε η Kate αφού αυτός τους πρόδωσε στους Άλλους για να φύγει από το νησί με τον γιο του. Μην ξεχνάμε οτι σκότωσε και δύο ανθρώπους (Libby και Αna Lucia).

Σωστό αυτό, επιπλέον αυτοί οι δυο δεν είχαν συγγενοις ή φίλους στην κανονική ζωή ( ο Μπεν μεγάλωσε στο νησί )...

Αυτό είναι σωστό... Από την άλλη τότε γιατί να γίνει κηδεία και μάλιστα από γραφείο κηδειών σε μαύρη περιοχή?  :-\

Επίσης έχω μπερδευτεί και λίγο με το χρόνο που εξελίσονται τα γεγονότα...
Όταν μας έδειχνε τον Τζακ με τα μούσια στο φινάλε της 3ης σαιζόν ήταν πριν ή μετά από αυτό που είδαμε στην πρεμιέρα όταν πήγε να δει τον Χάρλι??

Υποψιάζομαι οτι τα flashforwards της 3ης σεζόν δεν προηγούνται χρονολογικά από αυτά της 4ης...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #310 στις: 07/02/08, 19:28 »
argo sakman ok το πιασα

στο φερετρο οντως ειναι μαυρος(δεν βαζει τυχαια την γειτονια),μπορει γνωστος μας μπορει και οχι,μπορει να εμφανιστει πιο μετα αλλιως ειναι ο μαικλ.

τωρα η κειτ δεν μπορω να καταλαβω γιατι συμπεριφερεται ετσι τοσο ανετα.τοσο ο τζακ οσο και ο χερλι στα φλας φοργουορντ παραδεχονται οτι εχουν κανει λαθος,πιθανοτατα εχουν αφησει ατομα στο νησι,αλλωστε και οι δυο παραδεχονται οτι εχουν πει ψεματα(ο τζακ στην κειτ και ο χερλι στον τζακ),μονο η κειτ ειναι ησυχη με τη συνειδηση της.λες και αυτο που ειπε ο μπεν οτι δλδ ειναι η αρχη του τελους,να μην πιανει την κειτ(??)

η κειτ δεν θελει να παει στην κηδεια του μαικλ γιατι θελει να ξεχασει το παρελθον της,πιθανοτατα να εχει οικογενεια...οχι επειδη της εκανε κατι.
αρα αν οντως ειναι ο μαικλ τοτε οι 6 που σωθηκαν ειναι τζακ,κειτ,μαικλ,γουολτ(η τζον),σογιερ,χερλι
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #311 στις: 07/02/08, 20:09 »
...αρα αν οντως ειναι ο μαικλ τοτε οι 6 που σωθηκαν ειναι τζακ,κειτ,μαικλ,γουολτ(η τζον),σογιερ,χερλι

Δε νομίζω οτι πρέπει να μετράμε τους Michael και Walt μέσα στους Oceanic 6.

Ξέρουμε σίγουρα οτι είναι o Jack, η Kate και ο Hurly... Τώρα ποιοί είναι οι άλλοι 3, εγώ θα 'λεγα Sawyer, Sayid και είτε η Sun και ο Jin ή η Rose και ο Bernard... 
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: L O S T
« Απάντηση #312 στις: 08/02/08, 00:45 »
Το γεγονός με το φέρετρο είναι μετά από αυτά που έδειξε στο τελευταίο επεισόδιο. Αν προσέξετε στο τελευταίο εκεί που ο Jack πάει στο ψυχιατρείο και βρίσκει το Hurly του λέει "Σκέφτομαι να αφήσω μούσι" ;)

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #313 στις: 08/02/08, 14:36 »
RE ΠΑΙΔΙΑ αυτο που δεν εχουν αναφερει ειναι οι ''εχθροι''.ολο το μυστικο εκει βρισκεται...

οι εχθροι ειναι ντοπιοι στο νησι,αφανισαν την νταρμα και ουσιαστικα ελεγχουν την κατασταση(ο τυπος που δεν γερναει ποτε ξερει τα παντα για τους λοστ,εχει αναφορες για αυτους,εφερε την τζουλιετ στο νησι,ειναι ικανος δλδ να επικοινωνει με τον εξωτερικο κοσμο και να φερνει ατομα στο νησι οπως τον σογιερ),γιατι ομως μενει στο νησι?δεν μοιαζει να τους εχει βαλει ολους σε ενα παιχνιδι ο τυπος?να ελεγχει ενα παιχνιδι στο νησι?

αν μας δειξουν περισσοτερα για τους hostiles τοτε θα καταλαβουμε και τι γινεται στο νησι αλλιως...

επισης και ο μπεν ξερει πολλα αλλα ειναι καλος στο να παιζει θεατρο και να λεει ψεματα(ο ιδιος το χει πει στο man behind the curtain),αλλωστε ειναι ενας προδοτης στους hostiles και αυτος.
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Fretwork

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Άντρας
  • Chuck Norris has two speeds:Walk and Kill.
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #314 στις: 08/02/08, 15:28 »
Καλο και το δευτερο επεισοδιο!
Τσεκαρε τε το...Θα δειτε ποιοι ηρθαν στο νησι...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #315 στις: 08/02/08, 22:25 »
Καλο και το δευτερο επεισοδιο!
Τσεκαρε τε το...Θα δειτε ποιοι ηρθαν στο νησι...

Καλά μόλις το είδα και αντί να μου λυθεί καμια απορία μου δημιουργήθηκαν και άλλες!!!
Μου φαίνεται έχουν σκοπο να το τραβήξουν σε καμια 10 σαιζόν.....

οι εχθροι ειναι ντοπιοι στο νησι,αφανισαν την νταρμα και ουσιαστικα ελεγχουν την κατασταση(ο τυπος που δεν γερναει ποτε ξερει τα παντα για τους λοστ,εχει αναφορες για αυτους,εφερε την τζουλιετ στο νησι,ειναι ικανος δλδ να επικοινωνει με τον εξωτερικο κοσμο και να φερνει ατομα στο νησι οπως τον σογιερ),γιατι ομως μενει στο νησι?δεν μοιαζει να τους εχει βαλει ολους σε ενα παιχνιδι ο τυπος?να ελεγχει ενα παιχνιδι στο νησι?

Για ποιον μιλάς ακριβώς?? Δώσε καμια λεπτομέρεια μπας και θυμηθώ...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #316 στις: 09/02/08, 00:37 »
sakman μιλαω για τον τυπο που πηρε τον μικρο μπεν μαζι του στην ζουγκλα και συνωμοτησανε για την καθαρση
επισης ο ιδιος που επεισε την τζουλιετ να ερθει στο νησι και ειναι και δεξι χερι του μπεν

για οσους ειδανε το δευτερο εχω να πω οτι για να κυνηγανε αυτοι τον μπεν λογικα ο λογος που το κανουν ειναι για την συμμετοχη του μπεν στην καθαρση της νταρμα.
ο μπεν αυτο το κακο εχει κανει στην ζωη του και ισως ο λογος που φοβαται τους ''εισβολεις'' να ειναι οτι φοβαται την εκδικηση απο μερος τους.προδωσε και σκοτωσε τοσο κοσμο οποτε η νταρμα τον εκδικειται μαλλον.μαλλον η αρχη του τελους για αυτον.

τωρα για το γεγονος οτι ξερει τοσα πραγματα για την κοπελια δεν ειναι τυχαιο.ξερει ποιοι τον κηνυγανε ποιοι ειναι οι εχθροι του και προσπαθει να τους εξοντωσει.στο λοκ λεει οτι ''ημουν ενας απο τους εξυπνους που απεφυγαν την καθαρση'',αρα υπαρχουν και αλλοι,(οπως πχ ο κελβιν,που παταγε το κουμπι)
το σιγουρο ειναι οτι ο μπεν κρυβει τις απαντησεις που ψαχνουμε ;D ;D ;D ;D ;D

otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #317 στις: 09/02/08, 00:53 »
Το γεγονός ότι βρέθηκε ολόκληρο το αεροπλάνο μέσα στη θάλασσα δεν παραξένεψε κανένα? Ειδικά το cockpit είχε πέσει στο δάσος κ το έδειξε μέσα στο νερό. Είναι too much να έχουν κάνει μια σκηνοθετημένη πτώση 815 κατά τη γνώμη μου, όπως και το γεγονός να έχουν πεθάνει κ να υπάρχουν οι ψυχές στο νησί ή κάτι τέτοιο...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #318 στις: 09/02/08, 01:01 »
Το γεγονός ότι βρέθηκε ολόκληρο το αεροπλάνο μέσα στη θάλασσα δεν παραξένεψε κανένα? Ειδικά το cockpit είχε πέσει στο δάσος κ το έδειξε μέσα στο νερό. Είναι too much να έχουν κάνει μια σκηνοθετημένη πτώση 815 κατά τη γνώμη μου, όπως και το γεγονός να έχουν πεθάνει κ να υπάρχουν οι ψυχές στο νησί ή κάτι τέτοιο...
πολλα μας παραξενευουν στο λοστ...πρωτα απολα πως ειναι δυνατον να επεσε αεροπλανο σε νησι και να ζησανε σχεδον ολοι????
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #319 στις: 09/02/08, 01:06 »
sakman μιλαω για τον τυπο που πηρε τον μικρο μπεν μαζι του στην ζουγκλα και συνωμοτησανε για την καθαρση
επισης ο ιδιος που επεισε την τζουλιετ να ερθει στο νησι και ειναι και δεξι χερι του μπεν

Κατάλαβα ποιον λες αλλά δεν είχα προσέξει ότι δεν γερνάει!!!

Το γεγονός ότι βρέθηκε ολόκληρο το αεροπλάνο μέσα στη θάλασσα δεν παραξένεψε κανένα? Ειδικά το cockpit είχε πέσει στο δάσος κ το έδειξε μέσα στο νερό. Είναι too much να έχουν κάνει μια σκηνοθετημένη πτώση 815 κατά τη γνώμη μου, όπως και το γεγονός να έχουν πεθάνει κ να υπάρχουν οι ψυχές στο νησί ή κάτι τέτοιο...

Αυτό είναι το μεγάλο μυστήριο...
Το να έχουν πεθάνει το σκεφτόμουνα και εγώ και ότι και καλά αυτό το νησί είναι η κόλαση, στηριζόμενος και στα λόγια που είχε πει ο πατέρας? του Λοκ όταν τον είχαν δεμένο στο νησί, αλλά και εγώ το θεωρώ υπερβολικό....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #320 στις: 09/02/08, 01:07 »
Το γεγονός ότι βρέθηκε ολόκληρο το αεροπλάνο μέσα στη θάλασσα δεν παραξένεψε κανένα? Ειδικά το cockpit είχε πέσει στο δάσος κ το έδειξε μέσα στο νερό. Είναι too much να έχουν κάνει μια σκηνοθετημένη πτώση 815 κατά τη γνώμη μου, όπως και το γεγονός να έχουν πεθάνει κ να υπάρχουν οι ψυχές στο νησί ή κάτι τέτοιο...
πολλα μας παραξενευουν στο λοστ...πρωτα απολα πως ειναι δυνατον να επεσε αεροπλανο σε νησι και να ζησανε σχεδον ολοι????
242 άτομα ή κάτι τέτοιο ήταν στο αεροπλάνο κ επέζησαν γύρω στους 60 από την πτώση... Θα μου πεις κ πάλι πολλοί είναι αλλά δεν είναι αυτό το κουφό

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #321 στις: 09/02/08, 01:08 »
πολλα μας παραξενευουν στο λοστ...πρωτα απολα πως ειναι δυνατον να επεσε αεροπλανο σε νησι και να ζησανε σχεδον ολοι????

Ε δεν ζήσανε και όλοι!!! 48 από τους 200+ αλλά πάντως το νησί έχει κάποιες "δυνάμεις" γιατί και ο Λοκ που ήταν ανάπηρος περπατάει και κάποιοι άλλοι χτυπημένοι γιατρέφτηκαν πολύ γρήγορα...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #322 στις: 09/02/08, 01:10 »
sakman μιλαω για τον τυπο που πηρε τον μικρο μπεν μαζι του στην ζουγκλα και συνωμοτησανε για την καθαρση
επισης ο ιδιος που επεισε την τζουλιετ να ερθει στο νησι και ειναι και δεξι χερι του μπεν

Κατάλαβα ποιον λες αλλά δεν είχα προσέξει ότι δεν γερνάει!!!

αν προσεξες στο man behind...
του λεει ο μπεν οτι εχει γενεθλια και μετα:''θυμασαι ακομα τα γενεθλια?''υπαινιγμος στο οτι δεν γερναει

αυτο και αν ειναι απιθανο...
παντως αν καταφερουν και τα εξηγησουν ολα αυτα χωρις να πουμε στο τελος:''καλη μαλ***α βλεπαμε τοσα χρονια'' θα τους βγαλω το καπελο.


παιδια σωστο αυτο που λετε οκ δεν ζησανε ολοι,αλλωστε αμερικανικο ειναι,60 στους 200 καλα ειναι ;D ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/08, 01:11 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #323 στις: 09/02/08, 01:16 »
αν προσεξες στο man behind...
αυτο και αν ειναι απιθανο...
παντως αν καταφερουν και τα εξηγησουν ολα αυτα χωρις να πουμε στο τελος:''καλη μαλ***α βλεπαμε τοσα χρονια'' θα τους βγαλω το καπελο.

Πάντως εγώ πιστεύω ότι έχουν ένα γενικό κορμό στο μυαλό τους για το πως συνδέοντε τουλάχιστον τα βασικά και τρανταχτά θέματα... Δεν περίμενα στο χθεσινό να έβλεπα να ξεκινάνε επεξήγιση για τις πολικές αρκούδες που είχαμε να ακούσουμε γι αυτές από την 2η σαιζόν!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #324 στις: 09/02/08, 01:19 »
σημαντικη λεπτομερεια
Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο μαν ον δε μποουτ ειναι ο μαικλ ο οποιος επανερχεται σε αυτον τον κυκλο(το χουν πει οι σκηνοθετες)
γιαυτο αλλωστε ο μπεν λεει boat kai oxi ship  αν και ξερει οτι οι τυποι εχουνε πλοιο

ο μπεν εδωσε στον μαικλ και στον γουολτ μια βαρκα,ο γουολτ ειναι εκπαιδευμενος και απο τους αλλους...ο γουολτ με τον μαικ λογικα δωσανε τις πληροφοριες στον μπεν.
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan