Αποστολέας Θέμα: L O S T  (Αναγνώστηκε 126533 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #325 στις: 09/02/08, 01:22 »
Η πλάκα είναι εκεί που ρωτάει ο Λοκ για τον μαύρο καπνό λέω από μέσα μου: "άντε καιρός ήταν!" Και μετά έφαγα το άκυρο και ηρέμησα...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #326 στις: 09/02/08, 01:25 »
ο μαυρος καπνος αποτι εχουν πει οι σκηνοθετες σχετιζεται με τις μορφες που βλεπουν οι κατοικοι του νησιου,ο καπνος δλδ παιρνει μορφες
και οοοολο αυτο σχετιζεται ειτε με πειραματα της νταρμα ειτε με την ιστοριουλα περι τζεικομπ


αληθεια η νταρμα εκανε ενα ατυχημα ....το χουμε περασει στο ντουκου,ισως να εξηγει πολλα πραγματα το ατυχημα που εγινε...


« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/08, 01:27 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #327 στις: 09/02/08, 01:28 »
σημαντικη λεπτομερεια
Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο μαν ον δε μποουτ ειναι ο μαικλ ο οποιος επανερχεται σε αυτον τον κυκλο(το χουν πει οι σκηνοθετες)
γιαυτο αλλωστε ο μπεν λεει boat kai oxi ship  αν και ξερει οτι οι τυποι εχουνε πλοιο

ο μπεν εδωσε στον μαικλ και στον γουολτ μια βαρκα,ο γουολτ ειναι εκπαιδευμενος και απο τους αλλους...ο γουολτ με τον μαικ λογικα δωσανε τις πληροφοριες στον μπεν.

Δηλαδή λες ότι ο Μαικλ είναι ο άνθρωπος που δίνει πληροφορίες στον Μπεν μέσα από το πλοίο? Καλό!!!
Που κολλάει όμως ο Μαικλ με τους άλλους?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #328 στις: 09/02/08, 01:29 »
σημαντικη λεπτομερεια
Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο μαν ον δε μποουτ ειναι ο μαικλ ο οποιος επανερχεται σε αυτον τον κυκλο(το χουν πει οι σκηνοθετες)
γιαυτο αλλωστε ο μπεν λεει boat kai oxi ship  αν και ξερει οτι οι τυποι εχουνε πλοιο

ο μπεν εδωσε στον μαικλ και στον γουολτ μια βαρκα,ο γουολτ ειναι εκπαιδευμενος και απο τους αλλους...ο γουολτ με τον μαικ λογικα δωσανε τις πληροφοριες στον μπεν.
Εδώ κάπου το παρατράβηξες.... Αν γίνει αυτό κ το κάνουν να φανεί λογικό θα τους παραδεχτώ!

Αν και έχω καταλάβει που το πάνε! Σου πετάνε συνέχεια πληροφορίες επί πληροφοριών. Λογικό είναι ότι κάποια στιγμή θα χάσεις την μπάλα και θα ξεχάσεις τις περισσότερες τρύπες όποτε το βασικό concept θα σου φανεί λογικό...


αληθεια η νταρμα εκανε ενα ατυχημα ....το χουμε περασει στο ντουκου,ισως να εξηγει πολλα πραγματα το ατυχημα που εγινε...



Σε ποιο ατύχημα αναφέρεσαι???

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #329 στις: 09/02/08, 01:32 »
μπορει ο μαικλ να μην κολλαει,κολλαει ομως ο γιος του που τον εχουνε εκπαιδευσει οι αλλοι....
βεβαια το σημαντικο ειναι οτι ο μαικλ εμφανιζεται στην 4η σεζον και αν δεν ειναι στο πλοιο κατασκοπευοντας
τοτε καπου αλλου θα εμφανιστει...

μπορει και να ειναι ο μικαελ ο ρωσος ο ανθρωπος στο πλοιο


μπορει απλα να το πε ο μπεν ψεματα οτι εχει ανθρωπο στο πλοιο μονο και μονο για να δημιουργησει τριγμους....γνωστος ψευτης...

επισης η κοπελια απο την ομαδα θα εξηγησει πιθανοτατα το ποδι το αγαλμα που βρηκανε μιας και ειναι anthropologist


fteo αναφερομαι στο ''ατυχημα'',ετσι το λενε
εχουν κανει αναφορες σε αυτο ο κινεζος στο οριεντεισον φιλμ αλλα και στο σχολειο με τον μπεν μικρο,το λεει η δασκαλα και μαλιστα δειχνει κατι σαν εκρηξη ηφαιστειου που πιθανον να προκληθηκε...
οσο αναφορα τον γουολτ προσπαθω να δωσω μια ερμηνεια στο γεγονος οτι τον εκπαιδευαν.τι μπορει να τον εκπαιδευαν?
« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/08, 01:37 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #330 στις: 09/02/08, 01:42 »
Πιστεύω ότι ο Γουώλτ θα εμφανιστεί σίγουρα επειδή πολύς ντόρος γίνεται γύρω από το όνομα του στην 4η σαιζόν. Αυτό το σπίτι που επισκέφτηκε ο Μάιλς λέτε να έχει καμία σχέση με τον Γουώλτ? Έδειξε 2 φορές πλάνο με τις φωτογραφίες του εγγονού της γυναίκας στη σκάλα κ μάλιστα κάπως "επίμονα". Και πάνω από το γραφείο του παιδιού υπήρχε μία φωτό του ΧΧριστού που έγραφε resurrection από πάνω.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #331 στις: 09/02/08, 01:42 »
συμφωνα με τους σκηνοθετες αυτα θα απαντηθουν.

''It has been hinted that there is no boat coming to the island;[89] however, whoever is coming to the island is "a lot worse" than the Others.[90] What happened between Ben and the real Henry Gale and how Ben was caught in Rousseau's trap on the survivors' fifty-eighth day will be explained.[91] The four-toed statue will be addressed.[92] Whether or not Kate is pregnant with a baby from Sawyer will be revealed in the first four episodes.[74] What happened in the Hatch during its implosion will be explored.[93] The fate of Sun and her unborn child will be made clear. What happened to Dr. Marvin Candle's arm will be addressed. How Libby wound up in the mental institution will be shown. What happened to Ben's childhood friend Annie will be revealed.[94] More will be seen of the authoritative Other Jacob.''
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #332 στις: 09/02/08, 01:50 »
μπορει και να ειναι ο μικαελ ο ρωσος ο ανθρωπος στο πλοιο

μπορει απλα να το πε ο μπεν ψεματα οτι εχει ανθρωπο στο πλοιο μονο και μονο για να δημιουργησει τριγμους....γνωστος ψευτης...

Ο ρωσος δεν μπορεί να είναι γιατί σκοτώθηκε όταν έσκασε την χειροβομβίδα στον υπόγειο σταθμό της νταρμα όπου ο Τσαρλι έκλεισε τα παράσιτα και σκοτώθηκε και αυτός...

Πάλι δεν νομίζω να λέει ψέματα γιατί που θα ήξερε τα ονόματα αυτών που ήρθαν?

Πιστεύω ότι ο Γουώλτ θα εμφανιστεί σίγουρα επειδή πολύς ντόρος γίνεται γύρω από το όνομα του στην 4η σαιζόν. Αυτό το σπίτι που επισκέφτηκε ο Μάιλς λέτε να έχει καμία σχέση με τον Γουώλτ? Έδειξε 2 φορές πλάνο με τις φωτογραφίες του εγγονού της γυναίκας στη σκάλα κ μάλιστα κάπως "επίμονα". Και πάνω από το γραφείο του παιδιού υπήρχε μία φωτό του ΧΧριστού που έγραφε resurrection από πάνω.

Ναι. το πνεύμα που πήγε να διώξει ήταν του Γουωλτ. Εγώ αυτό κατάλαβα....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #333 στις: 09/02/08, 01:52 »
Αυτή η διαφήμιση προβλήθηκε μετά το πρώτο επεισόδιο της 4ης σαιζόν.


Α και κάτι που θα έπρεπε να είχαμε γράψει 2 σελίδες πριν:
SPOILERS


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #334 στις: 09/02/08, 02:02 »
http://www.youtube.com/watch?v=JUw9o2L4oAg Αυτή η διαφήμιση προβλήθηκε μετά το πρώτο επεισόδιο της 4ης σαιζόν.

 :P ;D :P

Α και κάτι που θα έπρεπε να είχαμε γράψει 2 σελίδες πριν:
SPOILERS


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Φαντάσου τώρα να μπει και να διαβάσει το θέμα κάποιος που το ξεκινάει τώρα στον ΑΝΤ1... θα φρικάρει ο ανθρωπος!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #335 στις: 09/02/08, 02:05 »
σακμαν για τον ρωσο εχεις δικιο πρεπει να πεθανε,αν και την προηγουμενη φορα παλι πεθαμενο τον νομιζαμε ;D ;D ;D ;D
 

δεν σε παραξενευει που στην φωτο δειχνει τον μπεν να βρισκεται στον εξω κοσμο???αρα ο μπεν εχει τροπο και πραγματοποιησε ταξιδι στην αμερικη...η φωτο τον δειχνει να εχει διπλα του την μαυρη που σκοτωθηκε την συνεργατιδα του(καντο pause) .λογικα θα την επιστρατευε για να την φερει στο νησι.
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #336 στις: 09/02/08, 02:20 »
δεν σε παραξενευει που στην φωτο δειχνει τον μπεν να βρισκεται στον εξω κοσμο???αρα ο μπεν εχει τροπο και πραγματοποιησε ταξιδι στην αμερικη...η φωτο τον δειχνει να εχει διπλα του την μαυρη που σκοτωθηκε την συνεργατιδα του(καντο pause) .λογικα θα την επιστρατευε για να την φερει στο νησι.

Αυτή το φοτό λες?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #337 στις: 09/02/08, 09:15 »
nai αυτην λεω και αποτι διαβασα σε σαιτ πρεπει να τραβηχτηκε σε αεροδρομιο γιατι αν δεις στο πρωτο μακρινο ζουμ,(οταν την κραταει στο χερι του ο τυπος χωρις να την δειχνει στους αλλους) μπορεις να διακρινεις εναν τυπο να κραταει εισιτηριο


κατι μας κρυβει ο μπεν ;D ;D ;D ;D ;D ;D
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: L O S T
« Απάντηση #338 στις: 09/02/08, 12:58 »
Πάντως παιδιά, το Lost ήταν πάρα πολύ καλογραμμένο στις 3 πρώτες σεζόν του και αυτό πιστεύω ότι ήταν και το ένα κλειδί της επιτυχίας του.. Το άλλο ήταν η πολύ γρήγορη και σε ορισμένες στιγμές φρενήρης σκηνοθεσία του..

Πλέον, δυστυχώς, με τα flashbacks και flashforwards που δείχνει μπορείς να μπερδευτείς πανεύκολα.. Στις προηγούμενες σεζόν, ένα επεισόδιο αναλίσκοταν σε μια "υπόθεση" με πολλά flashbacks που όμως δεν σε μπέρδευαν.. Τώρα πλέον, έχει βάλει αρκετούς νέους χαρακτήρες μέσα που ακόμα δεν τους υποστηρίζει ικανοποιητικά με flashbacks.. Και επίσης, δεν ξέρω για εσάς, αλλά δεδομένου ότι κάποιοι θα σωθούν (ο Jack, Kate, Hurley, η έγχρωμη γυναίκα, π.χ.) δεν με γεμίζουν με αγωνία οι σκηνές τους γιατί γνωρίζω εκ των πραγμάτων ότι απλά δεν θα πεθάνουν :)..

Επίσης η ταχύτητα της σκηνοθεσίας έχει πέσει αισθητά.. Σαν να έχουν ξεμείνει από ιδέες ένα πράγμα και προσπαθούν να γεμίσουν το χρόνο με ενδιάμεσες σκηνές???..

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: L O S T
« Απάντηση #339 στις: 10/02/08, 01:07 »
Faser δε ξέρεις όμως αν τα flashforwards που δείχνει θα είναι και το τέλος της σειράς... ίσως σκoτωθούν μετά με κάποιο τρόπο (πχ ο Jack έλεγε ότι πρέπει να πάνε πίσω στο νησί...) ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 10/02/08, 02:47 από #Γιάννης# [nOiz] »

Αποσυνδεδεμένος Fretwork

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Άντρας
  • Chuck Norris has two speeds:Walk and Kill.
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #340 στις: 10/02/08, 10:36 »
Εγω πιστευω οτι την τυχη των ηρωων θα τη δουμε στο τελος της 6ης σεζον.Δηλαδη στο τελος.
Ολα τα flashforwards κατα 99% δεν ειναι το τελος.Ειναι μια ματια στο μελλον.
Καποια στιγμη μαλιστα ισως επιστρεψουν στο νησι.
Ειναι ενα μωσαικο ολη η σειρα και καθε φορα συμπληρωνεται και μια ψηφιδα ειτε απο το μελλον,ειτε απο το παρελθον,ειτε απο το παρον.


Bairn of mosul
παντως αν καταφερουν και τα εξηγησουν ολα αυτα χωρις να πουμε στο τελος:''καλη μαλ***α βλεπαμε τοσα χρονια'' θα τους βγαλω το καπελο.







Αυτο ειναι το μεγαλυτερο στοιχημα των δημιουργων.Πολυ το φοβαμαι για την καλυτερη ξενη σειρα που εχω παρακολουθησει ποτε

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #341 στις: 10/02/08, 13:49 »
Εγω πιστευω οτι την τυχη των ηρωων θα τη δουμε στο τελος της 6ης σεζον.Δηλαδη στο τελος.
Ολα τα flashforwards κατα 99% δεν ειναι το τελος.Ειναι μια ματια στο μελλον.
Καποια στιγμη μαλιστα ισως επιστρεψουν στο νησι.
Ειναι ενα μωσαικο ολη η σειρα και καθε φορα συμπληρωνεται και μια ψηφιδα ειτε απο το μελλον,ειτε απο το παρελθον,ειτε απο το παρον.

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά είναι σίγουρο ότι θα κρατήσει 6 σαιζόν?

BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #342 στις: 10/02/08, 14:36 »
Εγω πιστευω οτι την τυχη των ηρωων θα τη δουμε στο τελος της 6ης σεζον.Δηλαδη στο τελος.
Ολα τα flashforwards κατα 99% δεν ειναι το τελος.Ειναι μια ματια στο μελλον.
Καποια στιγμη μαλιστα ισως επιστρεψουν στο νησι.
Ειναι ενα μωσαικο ολη η σειρα και καθε φορα συμπληρωνεται και μια ψηφιδα ειτε απο το μελλον,ειτε απο το παρελθον,ειτε απο το παρον.

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά είναι σίγουρο ότι θα κρατήσει 6 σαιζόν?


Ναι. Είχαν ανακοινώσει ότι η τελευταία σαιζόν θα είναι το 2009/2010.

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Απ: L O S T
« Απάντηση #343 στις: 13/02/08, 12:01 »
Είδα και το 2ο επεισόδιο, καλύτερο πολύ από το 1ο με πολλές εξελίξεις, όλα στο 2ο τα έβαλαν??

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: L O S T
« Απάντηση #344 στις: 14/02/08, 17:58 »
Αυτό το σπίτι που επισκέφτηκε ο Μάιλς λέτε να έχει καμία σχέση με τον Γουώλτ? Έδειξε 2 φορές πλάνο με τις φωτογραφίες του εγγονού της γυναίκας στη σκάλα κ μάλιστα κάπως "επίμονα". Και πάνω από το γραφείο του παιδιού υπήρχε μία φωτό του ΧΧριστού που έγραφε resurrection από πάνω.

Εμένα μου φάνηκε σαν τον Mr. Echo ή τον αδερφό του τον Yemi. Δε ξέρω κιόλας...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: L O S T
« Απάντηση #345 στις: 18/02/08, 15:29 »
Τριτο επεισοδιο ειδε κανεις???
Εμενα μου αρεσε....πηγαινε να χαλαρωσει καπου...αλλα ο Σαγιντ οπως παντα εκει!!

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #346 στις: 18/02/08, 17:49 »
Φυσικά κ το είδαμε... Περιμένω το επόμενο να βγάλω συμπεράσματα κ να δω που το πάει ο ποιητής.

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: L O S T
« Απάντηση #347 στις: 18/02/08, 17:56 »
απο το επομενο θα βγαλεις συμερασματα???
μα καλα 4 κυκλοι lost και δε ξερεις πως ποτε δεν βγαινουν συμπερασματα ;D ;D ;D
κατι μου λεει πως ο Ben θα ειναι ο καλος της υποθεσης....

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: L O S T
« Απάντηση #348 στις: 18/02/08, 18:23 »
Ρε ο Μπεν είναι λαμόγιο. Κάτι σαν τον Ζαχόπουλο αλλά σε αδύνατη έκδοση, τους  πουλάει κ τους αγοράζει όλους κ είχε κ όλα τα γκομενάκια από την κοινότητα για πάρτη του. Καλός δε θα βγει, πιστεύω ότι θα τον παρουσιάσουν σαν τον λιγότερο κακό. Βασικά δεν περιμένω να βγάλω άκρη, απλά να δω που το πάει... Ευτυχώς τώρα είναι λιγότερα τα επεισόδια κ τα πράγματα τσουλάνε πιο γρήγορα. Φαντάσου να είχαμε τους ρυθμούς εξέλιξης της δεύτερης σαιζόν. Ακόμα θα μας έδειχνε ποιος κρατούσε το τηλέφωνο από την πλευρά του Μπερνάρντ  :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Panos-Echidna

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Echidna Myspace
Απ: L O S T
« Απάντηση #349 στις: 18/02/08, 19:31 »
Ο Μπεν θα βγει κλασσικά ο "κακός" που είχε δίκιο όμως!  8)