Αποστολέας Θέμα: αποκλεισμος κλησεων που γινονται με αποκρυψη?  (Αναγνώστηκε 27054 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Φαντάζομαι, όλα τα smartphone έχουν ή μπορούν να έχουν (με το κατάλληλο πρόγραμμα) αυτήν την δυνατότητα. Εγώ έχω το Samsung SGH-i600 και την έχει προεγκατεστημένη.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Εγώ πάντως έχω what's up. Μόλις πριν λίγο τηλεφώνησα στην εταιρία μου, γιατί έχω ανάλογο πρόβλημα και μου είπανε οτι υπάρχει μια υπηρεσία που ενεργοποιείται αποκλειστηκα σε καποιο κατάστημα τους με χρέωση 5 ευρω και οταν παιρνει καποιος με απόκρυψη του απαντάει ο τηλεφωνητής οτι "ο συνδρομητής που καλέσατε δεν δέχεται κλήσεις με απόκρυψη με σκοπό την αποφυγή κακόβουλων κλήσεων" και αυτό ισχύει για 15 μέρες, κατά τη διάρκεια των οποίων αν ο οποιοσδηποτε που τηλεφωνει με αποκρυψη επιμένει, τοτε σου αποκαλύπτει η εταιρεια τον αριθμό του... ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος zakys

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
    • Ντετέκτιβ Ζακυνθινός Γραφεία Ιδιωτικών Ερευνών Αθήνα Θεσσαλονίκη Λάρισα Τρίκαλα Καρδίτσα
Ότι αφορά Εντοπισμό Κακόβουλων Κλήσεων με Απόκρυψη υπάρχει λύση χωρίς μηνύματα από τις κινητές τηλεφωνίες και παρέμβαση εισαγγελέων.

Αποσυνδεδεμένος Harpwood

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Εραστής της τέχνης και της τζαζ
    • Προφίλ
Όσοι έχουν smartphone με android, μπορούν να κατεβάσουν εφαρμογές που μπλοκάρουν κλήσεις με απόκρυψη ή όχι, σαν αυτήν εδώ δωρεάν...


Είμαι σίγουρος πως υπάρχουν λύσεις και για άλλα λειτουργικά τηλεφώνων. Με το ίντερνετ η λύση μπορεί να βρίσκεται μία αναζήτηση και λίγα κλικ μακριά... 

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
3369 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/08, 11:14
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
25 Απαντήσεις
19224 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/09, 22:02
από conny