Αποστολέας Θέμα: Δασκαλε  (Αναγνώστηκε 7560 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: Δασκαλε
« Απάντηση #25 στις: 07/02/10, 14:54 »
Αφαιρέθηκαν και απο εμένα κάποια άσχετα η ειρωνικά σχόλια .Αν δεν μπορείτε να καταλάβεται την ένοια σοβαρότητα ...λυπάμαι .

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Δασκαλε
« Απάντηση #26 στις: 07/02/10, 18:45 »
H oποια Θοδωρη υπαρχει γενικα στο φορουμ?Μονο τα υβριστικα και ειρωνικα σχολια που σβηστηκαν ηταν μη σοβαρα?Εγω βλεπω ενα θεμα που καποιος ποσταρει κατι(εστω μια χαζομαρα) του την πεφτουν 5 αλλοι λες και εκανε κανα εγκλημα ξερω γω(ναι ΠΟΙΗΤΙΚΟ στεκι το εχουμε καταλαβει),μπαινουν αλλοι και λενε για το ρολο του σχολειου και της εκπαιδευσης,μπαινει και ο αλλος και κρινει τα usernames και οτι για  να πεις κατι πρεπει να εχει τα στοιχεια σου για να μπορει να σε κρινει..Λαλαλαλαλα...Και το πιο αστειο ειναι οτι τελικα σβηνονται τα σκουπιδια και μενουν τα σοβαρα σκουπιδια απο τα οποια θα πρεπει να καταλαβουμε τι εστι σοβαροτητα.

Κριμα αληθεια.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δασκαλε
« Απάντηση #27 στις: 07/02/10, 19:17 »
Ποιος έσβησε το σχόλιό μου και των άλλων και γιατί??? >:(

Αφήσατε:
-  το σχόλιο ενός συντονιστή που μπήκε μόνο για να πει ότι καλώς δεν παρουσίαζε τόσον καιρό ποιήματα ο άνθρωπος (και γ**ώ τις κριτικές, μπράβο)..
-  το σχόλιο άλλου συντονιστή που μπήκε για να μας διδάξει τι είναι τέχνη (κατέβα λίγο ρε μεγάλε) και τι δεν είναι..
-  το σχόλιο μιας συντονίστριας θίχτηκε από την κριτική του εκπαιδευτικού συστήματος (κουκουρούκου)...

Σιγά το υβριστικό περιεχόμενο στην τελική που σας πείραξε...


Υ.Γ Συνεχίζω να πιστεύω οτι οι συντονιστές έχουν καταντήσει μπ*****λο (χμμμμ... μπιμπελό?) το forum, όταν γράφτηκα πάντως δεν ήταν έτσι.. Τώρα έχει υιοθετηθεί η λογική "σβήνω ό,τι μου κα***σει" και "λέω ότι πίπα μου κατέβει, συντονιστής είμαι, μπορώ"...

Υ.Γ.2 Σβήστε κι αυτό το ποστ, στα @@ (παπάκια) μου... Σβήστε και το λογαριασμό, μπορείτε!

Αποσυνδεδεμένος δενξερωκιθαρα

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δασκαλε
« Απάντηση #28 στις: 07/02/10, 22:03 »
Νομιζω οτι εχει εκτροχιαστει τελειως το θεμα. Απο εδω και περα οποιος εχει να γραψει μια κριτικη για το ποιημα ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα.
Ανταγωνιζομαι μονο τον εαυτο μου