Σελίδες:
  • #1 από kostasd στις 26 Aug 2002
  • Εδώ κ άρκετο καιρό έχω παρατηρήσει ότι δεν μπορώ να αλλάξω το μέγεθος των γραμμάτων στα τραγούδια. Είτε επιλέγω "μέγιστο" είτε "ελάχιστο" δεν διαφοροποιούνται καθόλου κ μάλιστα πρέπει αν είναι στο "ελάχιστο" ρυθμισμένα Αυτό βέβαια δεν είναι ότι καλύτερο για όσους δεν έχουν....αετίσιο μάτι....Τι να σου κάνουν κ τα γυαλιά  ;D

    Όποιος από τους admins μπορεί να κάνει κάτι θα του ήμουν υπόχρεος!
  • #2 από Απόλλων στις 26 Aug 2002
  • Δεν νομίζω ότι είναι τόσο σοβαρό το πρόβλημα.  Τι να πούμε και όσοι είμαστε όχι μόνο μύωπες αλλά και σε κάποια ηλικία;
  • #3 από kostasd στις 26 Aug 2002
  • Ε δεν νομίζω να ...άσπρισες κιόλας   ;D

    Πάντως για μένα είναι......αν υπάρχει κάπιος λόγος που γίνεται αυτό δεν θα επιμέινω....αν όχι γιατί να μην επανέλθει όπως ήταν να μην ταλαιπωρούμαστε κ εμείς οι ....υπερμετρωπικοί!!!
  • #4 από Απόλλων στις 26 Aug 2002
  • Πάντως, ανεξαρτήτως ηλικίας και οπτικών προβλημάτων 8), ίσως να είναι μια καλή ιδέα να μπορεί κανείς να αλλάξει το μέγεθος της γραμματοσειράς στα τραγούδια.  Οι admin έχουν το λόγο...
  • #5 από kostasd στις 26 Aug 2002
  • Μα το θέμα είναι ότι αυτό γινόταν...κ στο σελίδα του forum π.χ γίνεται ακόμη.....(προβολή-μέγεθος κειμένου) αλλά στα τραγούδια έπαψε να γίνεται κάποια στιγμή.....αυτό είναι όλο!
  • #6 από Βραζίλης στις 26 Aug 2002
  • Εμένα πάντως στο Mozilla μου δουλευει μια χαρα η αυξηση-μειωση μεγεθους γραμματων. Ρε, αντε πεταχτε τον Ι.Ε.!

    Κοιταξα τα style sheet οπου οριζονται τα font αλλα δε βρηκα κατι υποπτο. Ισως ο Κιθαρωδος που τα'φτιαξε να ξερει τη λυση... αλλα τωρα διακοπεύει  8)
  • #7 από Σπύρος στις 26 Aug 2002
  • Έκανα μια προσωρινή διόρθωση μέχρι να έλθει ο Κιθ.
    Πείτε μου αν είναι οκ
  • #8 από kostasd στις 26 Aug 2002
  • Μια χαρά είναι Σπύρο....αυτό ακριβώς εννούσα! Ευχαριστώ!
  • #9 από Βραζίλης στις 27 Aug 2002
  • Εμενα το ιδιο μου φαινεται, και στο Mozilla (οπου δουλευει και παλι η αυξομειωση μεγεθους) και στον Internet Exploder (οπου ειναι τα ιδια χαλια).
  • #10 από Σωτήρης στις 28 Aug 2002
  • Σπυρο στο site τα τραγουδια ειναι πολυ ωραια ετσι οπως τα εκανες...αλλα εκεινο το προβλημα που σου ειχα πει για το "Σημειωματαριο" συνεχειζετε.............Τι γινετε μ'αυτο??
Σελίδες: