Σελίδες:
  • #1 από armagedon στις 27 Oct 2009
  • Καλησπερα..Οποιος με ξερει,θα καταλαβει για ποιους εγραψα αυτο το κομματι..Και στα δυο σολο,πρωτας παιζω εγω..μετα,ακολουθει ο γιος μου..Ευχαριστω πολυ παιδια και εσας,αλλα και το στεκι που μας δινει την ευκαιρια να παρουσιασουμε τις ιδεες μας...
    http://www.box.net/shared/24lnmjjugt
  • #2 από Holyshock στις 27 Oct 2009
  • πολυ ωραιo κομματι και ωραιοι στιχοι απ οτι καταλαβα το εχει γραψει για τα παιδια σου. ενα πραγμα δε καταλαβα αυτο το φυσημα σαν ανασα που ακουγεται συνεχως τι ειναι? μονο αυτο με ξενησε απο το κομματι
  • #3 από Fteo στις 27 Oct 2009
  • Κι εμένα μου άρεσε το κομμάτι, απλά η ακουστική που έπαιζε το άρπισμα κατά τη διάρκεια του πρώτου σόλο μου φαίνεται ότι ήταν εκτός χρόνου. Και αυτή η ανάσα (εμένα μου φάνηκε σαν ροχαλητό ή κάποιον που κοιμάται) πιστεύω ότι χάλαγε το ρυθμό του κομματιού. Αν το χρησιμοποιούσες μόνο στην εισαγωγή σαν εφέ και όχι σε όλο το κομμάτι;
  • #4 από armagedon στις 28 Oct 2009
  •  ;D ;DΗ αναπνοη μου ειναι οταν παιζω με την ακουστικη κιθαρα :P..Εχω κρεατακια(διαφραγμα τωρα)και αναπνεω δυνατα...ευχαριστω πολυ,και ναστε καλα,παιδια...
  • #5 από let me know 796 στις 28 Oct 2009
  • καλημερα Θοδωρε.(JJ Cale ;) ).εγω την συνηθισα πια την ανασα  ;D ;D. μπραβο μονο και μονο που συμετεχει και ο γιος σου.
  • #6 από armagedon στις 28 Oct 2009
  •  ;D ;DΕυχαριστω Αντωνη,νασαι καλα!!! ;D ;D
  • #7 από Vasilis P. στις 29 Oct 2009
  • Πολύ καλό το κομμάτι όπως το έφτιαξες, από τα καλύτερά σου.. με την απαιτούμενη ευαισθησία αλλά και αφήνοντας χώρο δημιουργικό στα παιδιά.. το σόλο του μικρού απίθανο,στα χνάρια του μπαμπά... Το διάφραγμα είναι και δικό μου θέμα.. κι άμα είσαι και λίγο κρυωμένος δεν γίνεται να αποφύγεις τις έντονες ανάσες..
  • #8 από vangelis στις 06 Nov 2009
  • ακουγεσαι μπουκομενος, δεν θα σταθω σε τεχνικα σχολια και παραγωγη και τετοια, αλλα να πω ενα συγχαρητηρια για την προσπαθεια αυτη και ιδιαιτερα για την συμμετοχη του γιου σου, αυτα ειναι πραγματα που ειναι υπερανω καθε τεχνικης και συνθετικης κριτικης...μπραβο και στους δυο σας...

    μου αρεσε σαν συνθεση...
  • #9 από armagedon στις 19 Dec 2009
  • Bασιλη,ευχαριστω για τα καλα σου λογια!Τα παιδια μας,ειναι ενα μερος απο την ζωη μας.. :)
    Βαγγελη,μετα τις γιορτες θα το ξαναφιαξω..και εχω μια ιδεα,φανταστικη για την ενορχηστρωση του..ελπιζω οτι θα με βοηθησουν και τα αλλα παιδια του σχηματος που φιαχνουμε για την υλοποιηση του..θα το δεις,συντομα...καλες γιορτες.. ;)
Σελίδες: