Σελίδες:
  • #26 από Μαρμελακι στις 24 Feb 2006
  • (σχολιο διαγραφηκε)
  • #27 από Twix στις 24 Feb 2006
  • κι εγω το έλαβα.... οκ!

    φυσικά κι έχω πολλές απορίες επί του θέματος αλλά θα την βρούμε την άκρη......που θα πάει......

    στο χέρι μας είναι....

    Μαρμελακι κι εγώ την ίδια απορία έχω αλλά σίγουρα οι συντονιστές θα μας τα ξεκαθαρίσουν όλα σύντομα....
  • #28 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 24 Feb 2006
  • Τελικα εγω δεν καταλαβα κατι. Ολη αυτη η δουλεια θα βγει σε καποια σελιδα του Κιθαρα ή σε εντυπο?
    Μετα την ολοκληρωση του θα συνεχισει η ανανεωση του μεσα απο καποια back-office εφαρμογη ωστε να ειναι παντα ενημερωμενο? (αν βγει στο web)

    Δεν νομίζω να βγει σε έντυπο, τουλάχιστο προς το παρόν. Θα είναι διαθέσιμη για κατέβασμα από το Κιθάρα.

    Επίσης, δεν έχει νόημα η συνεχής ανανέωση, αφού ούτως ή άλλως τα νεότερα ποιήματα θα είναι διαθέσιμα σε αυτή την περιοχή με καθημερινή ανανέωση.

    Ο σκοπός της συλλογής είναι να μπορεί να διαβάσει κάποιος όσο το δυνατόν περισσότερα ποιήματα και στίχους με μιας, χωρίς να χρειαστεί να κάνει χιλιάδες κλικ και να επισκεφτεί εκατοντάδες σελίδες (κάπου χάνεται και η διάθεση και η "ατμόσφαιρα" με όλα αυτά... ::)). Και φυσικά να αποσυμφορήσει την περιοχή αυτή...
  • #29 από Gnome στις 02 Mar 2006
  • Μόλις το πήρα :) :) :) :) :) :) :) :) :) Αμα χρειαστώ κατι I'll shoot ;)
  • #30 από Gnome στις 05 Mar 2006
  • οσον αφορά την γραμματοσειρά να την αφήσουμε έτσι ή να την τροποποιήσουμε??
  • #31 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 05 Mar 2006
  • οσον αφορά την γραμματοσειρά να την αφήσουμε έτσι ή να την τροποποιήσουμε??

    Βάλε όποια γραμματοσειρά σου αρέσει...
  • #32 από VagelisT στις 10 Mar 2006
  • Καινουριος ειμαι, ευτυχως ενδιαφερθηκατε γιατι οι στιχοι που στελνουν τα παιδια αξιζει να προβαλλονται!Μαλιστα σκεφτομαι να στειλω και δικους μου οσονουπω! ;D
  • #33 από Πέτροc στις 20 Apr 2006
  • Εδώ τί γίνεται ?  :o  Υπάρχουν εθελοντές ή τεμπελιάζουμε ομαδικώς ?  ;D
     Υπάρχει κανένα νέο ?  8)  Σημειώθηκε καμμιά πρόοδος ή να βάλω τις φωνές ?  ;D ;D

    /nEwBiE  8)
  • #34 από Symeon στις 21 Apr 2006
  • γενικά, υπάρχει καποια πρόοδος...εγω αυτον τον καιρο δεν προλαβαίνω ετσι εχω κανει παυση..αλλα πρόοδος υπάρχει. Ο κιθ δεν εβαλε χρονικά πλαισια βέβαια..ετσι...δεν ξερω ποτε θα έιναι ετοιμα..
  • #35 από Gnome στις 21 Apr 2006
  • Και εγώ το έχω αφήσει αλλά λόγω πανελληνίων.Πάντως με το που τελειώσω το πολύ σε μια βδομάδα θα είναι έτοιμο!!!
  • #36 από Πέτροc στις 28 May 2006
  • Εδώ τί γίνεται ?  :o  Υπάρχουν εθελοντές ή τεμπελιάζουμε ομαδικώς ?  ;D
     Υπάρχει κανένα νέο ?  8)  Σημειώθηκε καμμιά πρόοδος ή να βάλω τις φωνές ?  ;D ;D

    /nEwBiE  8)

    .... να μην τα ξαναλέμε έ ...  ;D

    . . . τί γίνεται ? . . .

    /nEwBiE  8)
  • #37 από Gnome στις 05 Jun 2006
  • Λοιπόν τελείωσα με τις πανελλήνιες κ πρέπει να αρχίσω να ασχολούμαι με αυτό το θέμα.Ελπίζω ότι θα έχετε νέα μου σύντομα.
  • #38 από Twix στις 19 Jul 2006
  • Λοιπόν..... θα πρέπει κάποια στιγμή να συντονιστούμε και μεταξύ μας....

    Προσωπικά σε 2 μέρες το πολύ θα έχω τελειώσει και θα ήθελα να ξέρω και οι υπόλοιποι σε ποιο σημείο βρίσκονται....

    Περιμένω νεότερά σας........  :-*

  • #39 από Απόλλων στις 23 Jul 2006
  • Eγώ λόγω δουλειάς και άλλων προσωπικών καταστάσεων δεν είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ όσο θα ήθελα. Βέβαια έχω τελειώσει τη μορφοποίηση μεγάλου μέρους (περίπου τα 2/3) του κομματιού που μού αντιστοιχεί, αλλά αρχικά πίστευα ότι θα είχα καταφέρει να το τελειώσω νωρίτερα. Το πρόβλημα που είχα, και δεν το είχα υπολογίσει πριν ξεκινήσω, είναι η διόρθωση ορθογραφικών λαθών, η προσθήκη τόνων ή σημείων στίξης (σε πολλά ποιήματα δεν υπάρχουν καθόλου) και η μετατροπή από Greeklish σε Ελληνικά. Αυτά είναι που με καθυστερούν, καθώς η όλη διαδικασία διόρθωσής τους είναι χρονοβόρα και ανιαρή. Φυσικά είμαι σίγουρος ότι και οι υπόλοιποι είχαν αυτό το πρόβλημα.
  • #40 από Gnome στις 31 Aug 2006
  • Sorry που δεν μπόρεσα να επικοινωνήσω τόσο καιρό αλλά είχε χαλάσει ο Η/Υ και δεν μπορούσα να τον φτιάξω!Κ όχι τπτ άλλο αλλά είχα μέσα τα αρχεία ευτυχώς σε partition κ σώθηκαν αλλά δεν μπορούσα να δουλέψω!! :'( :'( Θα βάλω τα δυνατά μου κ θα το φτιάξω σε λίγο καιρό!!Ελπίζω να με συγχωρέσετε!!!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
  • #41 από argentina στις 12 Mar 2007
  • Και καπου εδω κολλησε η κατασταση ή η συνεχεια ειναι σε π.μ.?  ;D
    Προστιθεται ενας εθελοντης αν αυτο ειναι το προβλημα ::)  ;)
  • #42 από amfenster στις 12 Mar 2007
  • Ναι κι εγω καιρο αναρωτιεμαι τι απεγινε με αυτο το θεμα. Αν εκκρεμει ακομα και δεν "τακτοποιηθηκε" (που μαλλον δεν...), προσφερω τις υπηρεσιες μου κι εγω.
  • #43 από ina13 στις 14 Mar 2007
  • μπορώ να βοηθήσω κάπως? ειμαι νέο μέλλος και βρίσκω αρκετά ενδιαφέρων τη σελίδα σας. πραγματικά χαίρομαι πολύ που την βρήκα.αν μπορώ να βοηθήσω είμαι στην διαθεσή σας.με εκτίμηση Ειρήνη...
  • #44 από Neikos στις 28 Jan 2008
  • βασικα σκεφτομουν αν εχει παρθει μια τετοια πρωτοβουλια τοσο καιρο...και οχαζος δεν κοιταξα λιγο πιο πανω....τελικα τι εγινε με το θεμα???
    προσφερω οποιες υπηρεσιες χρειζεστε!!!
  • #45 από Neikos στις 24 Apr 2008
  • δεν σας βλεπω ζωντανους....κυριε διαχειριστα....δωστε παρον....
  • #46 από Neikos στις 05 May 2008
  • υπαρχει καθολου θεληση??
  • #47 από KIRA στις 05 May 2008
  • Δεν είναι δύσκολο αλλά ούτε και εύκολο.Επειδη έχω γράψει ένα βιβλίο ξέρω,έχει αρκετή δουλεια για να
    γίνει ταξινόμηση θεμάτων και διώρθωση.Δεν είναι τόσο απλό αν θέλεις να βγει κάτι καλό. :(
                                                   
                                                                                        KIRA
  • #48 από Neikos στις 05 May 2008
  • ωπ... το θεμα της εμπειριας λυθηκε....
    ελα πλακα κανω...κανενας απο τους "παλιους" ???
  • #49 από UNPLAGGED στις 23 Jul 2008
  • Καλημέρα !

    Θα ήθελα κι εγώ να βοηθήσω !
    Μ χχχ

  • #50 από Βρύζας στις 16 Jun 2011
  • τι απέγινε τελικά ? φκιάχτηκε αυτό το αρχείο ή όχι?
Σελίδες: