Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 269646 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #275 στις: 11/05/06, 14:40 »
Joeff..δεν φταιει ο Κοκκαλης που η ΑΕΚ σερνοταν πιστευω :-X
Και επιτελους, ας σταματησει αυτο το παραμυθι. Δεν κρυβεται παντα ενας Κοκκαλης απο πισω απ'ολα! Δεν κρυβεται ο Ολυμπιακος, επειδη ο Μαλεζανι ηταν αχρηστος, ή επειδη ο ΠΑΟ εκανε λαθος μεταγραφες που δεν απεδωσαν! Δεν φταιαι ο Κοκκαλης που καποιοι θερμοαιμοι οπαδοι της ΑΕΚ, τα εκαναν ολα λαμπογυαλο στο πλοιο. Δεν φταιει που το επιπεδο της Β.Ελλαδας απο αποψη ομαδων, ειναι χαλια! Δεν φταιει για τα χρεη της ΑΕΚ, ουτε για τον πολεμο του Νικολαϊδη με τους ανεγκεφαλους οργανωμενους οπαδους της ομαδας!
Και ας παψουμε παντα να μεταφραζουμε την αποτυχια της ομαδας μας να παρει το πρωταθλημα ή το κυπελλο, σε στημενα παιχνιδια! Ο ΠΑΟ εξαλλου δεν 'κοπηκε" απο τον ΟΣΦΠ στο Κυπελλο, αλλα απο μια πιο μικρη ομαδα! Δηλαδη, υποννοει καποιος οτι δωθηκαν λεφτα στους παικτες του Λεβαδειακου για να παιξουν καλυτερα απο τον ΠΑΟ!!! Με τιποτα, εκτος αν τους εδωσε βενζινη και νεφτι...
Ποια ομαδα ηταν αυτη που εχει βγαλει ειδικο DVD πριν απο derby, με αποτελεσμα να φανατισει αρκετους οπαδους, με τις φασεις που κατα τη γνωμη τους, οι διαιτητες προωθουν τον ΟΣΦΠ? Ποιος προεδρος ομαδας, εχει βγει πριν απο derby και να λεει θα τους ξεσκισουμε γιατι εμεις ειμαστε ο ΠΑΟ? Και τελικα οχι μονο να μην γινεται κατι τετοιο, αλλα να χανουν, και μετα οι οπαδοι να κατηγορουν τον προπονητη, επειδη ο ερμαιος δεν υποστηριξε τις ιδεες του Προεδρου!
Ας μη γελιομαστε..Οση ευθυνη εχει ο Κοκκαλης, εχει και ο Τζιγγερ...Ο μονος που μιλαει σωστα ειναι ο Νικολαϊδης, αλλα και αυτος προερχεται απο τις ταξεις της ομαδας, γι'αυτο...
« Τελευταία τροποποίηση: 11/05/06, 14:48 από freemind »
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #276 στις: 11/05/06, 14:43 »
Aς είμαστε ειλικρινείς...χτες αν ο Ολυμπιακός έπαιζε με σοβαρή ομάδα θα έχανε χαλαρά.Η ομάδα χρειάζεται μια καινούργια εντεκάδα για να τσουλήσει που σημαίνει χρήματα.

Οσο για τα επεισόδια στο πλοίο που έκαναν οι οπαδοί ελπίζω να υπήρχαν κάμερες και να μπορέσει η αστυνομία να κάνει συλλήψεις.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #277 στις: 11/05/06, 14:47 »
Πλακα εχει που στεναχωριουνται και οι βαζελοι για την ηττα της ΑΕΚ.. ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #278 στις: 11/05/06, 15:46 »
Aς είμαστε ειλικρινείς...χτες αν ο Ολυμπιακός έπαιζε με σοβαρή ομάδα θα έχανε χαλαρά.Η ομάδα χρειάζεται μια καινούργια εντεκάδα για να τσουλήσει που σημαίνει χρήματα.
Με ποια σοβαρη ομαδα? Επισης αν χτες επαιζε ο ριβαλτνο και δν σερνοταν στην αρχη και ο Ολυμπιακος θα ηταν ποοοολυ μεγαλητερη διαφορα στο σκορ κατα τη γωμη μου. Δεν βγαινει τιποτα με το αν. Εγω ξερω οτι ο Ολυμπιακος πηρε κι αλλο νταμπλ δυστυχως χωρις αντιπαλο. Ενας θειος ειχε ενα διαρκειας και βαριομουν να παω στα ματσ να δω μπαλα. Γιατι δεν εχει πια νοημα. Δεν λεω πως εμεις ειμαστε καμια τεραστια ομαδα αλλωστε στο τσαμπιονσ λιγκ δεν πιανουμε μπαζα αλλα μπροστα στα χωματα ομαδες που εχουμε εδω περα ειμαστε παραπανω απο καλυτεροι νομιζω. Εχει κατατνησει βαρετο το πρωταθλημα και σε λιγο δεν θα πηγαινει κοσμος στα γηπεδα. ΠΡεπει ολοι οι προεδροι να φροντισουν να μην κοιταζουν τα γρηγορα λεφτα αλλα να δουνε και λιγο μακροπροθεσμα αλλωστε οταν ανεβει το αθλημα σε επιπεδο θα αναιβουν και τα φραγκα τους. Γιατι να μην το αναιβασουν?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος konstadina

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τρα λα λα λα λα....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #279 στις: 11/05/06, 16:40 »
Αχ ρε γ**ώτο αυτή η κολωομάδα!!!!!!!Μια φορά να μας κάνει να χαρούμε!!!!Μίαααααααααα!!!!!!!!
Δεν πειράζει....όσο μας πληγώνεις τόσο μας πορώνεις (σκέψου θετικά!).... :'(

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #280 στις: 11/05/06, 17:00 »
@Joef the-rock

Θα τα πω μία φορά κι ελπίζω να τα καταλάβεις, γιατί στο τέλος, έτσι που το πάτε, αντί για καραμέλα θα προμηθεύουμε τσίχλα.

Αν με αυτόν τον μετριότατο μέχρι κακό σε επίπεδο εμφάνισης Ολυμπιακό, με τις λιγοστές αξιολογότατες ή/και σπουδαίες εμφανίσεις συνολικά στις διοργανώσεις, δεν μπορείς να πάρεις ένα πρωτάθλημα ή ένα κύπελο, τότε είσαι άξιος της μοίρας σου. Στη θέση των διοικήσεών σου πιθανότατα θα κατέληγα σε πλήρη παραίτηση και να επέλεγα να ακολουθήσω το σεβαστό επάγγελμα του καφετζή.

Αντί λοιπόν για πολλοστή φορά να σου φταίει ο κατάσκοπος που γύρισε απ' το κρύο, στείλε μια επιστολή στο ραλίστα και πες του πως με τη νοοτροπία που τον διακρίνει, θα επαληθευτεί η καταραμένη ρήση του κουμπουροβαρδινογιάννη (βλέπε "ποτέ ξανά πρωτάθλημα στον Πειραιά"), αλλά από την ανάποδη.

Όλα μας φταίνε, εκτός από την πάρτη μας. Μιζέρια, τραγικότητα, κλαψοδούνιασμα κοκ. Κάνε και λίγη αυτοκριτικούλα που και που...βοηθάει στο να βλέπεις τα πράγματα με κατεβασμένες τις παρωπίδες και τη φανατίλα.

Edit:

Επίσης σε όλο σου το μήνυμα όλο ένα "ναι, δε λέω, τα κάνουμε κι εμείς αυτά..." είσαι, απλά "όχι στον ίδιο βαθμό". Δεν είναι Γιάννης δηλαδή είναι Γιαννάκης. Κι αφού μας προτρέπεις να μην ξανασχοληθούμε καταλήγεις με τη φράση "ελπιζω τα καλητερα σε καθε ομαδα του χρονου". Καληνύχτα κι έφεξε! :P
« Τελευταία τροποποίηση: 11/05/06, 17:02 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #281 στις: 14/05/06, 07:14 »
Θα πω τη γνώμη μου πολύ απλά...
Για να κερδίσεις θέλει λεφτά.
Όλες οι μεγάλες ευρωπαικές ομάδες έχουν μπόλικα...
Γι αυτό ο Ολυμπιακός μονοπολεί τρόπαια στην Ελλάδα.Εκτός ελλάδος πάλι δεν έχει τόσα πολλά.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #282 στις: 11/06/06, 21:09 »
Ζήτω η αεκάρα μας μια ομάδα με ιστορία. Μην το ψάχνουμε παιδιά όσο και το παλεύουμε σοβαρή κουβέντα με γάβρο δεν μπορεί να κάνει κάποιος για το ποδόσφαιρο. πάντως πιστεύω στον Ντέμη και είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρει. και μην ξεχνάτε έχουμε ένα μικρό μέσο όρο ηλικίας στην ΑΕΚ και γι'αυτό πιστεύω οτί ο ελληνικός αθλητισμός θα πάρει διακρίσεις απο αυτήν την ομάδα στην ευρώπη. θα δείτε.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #283 στις: 22/07/06, 14:34 »
Ωε φανατική ΑΕΚτσού ένα έχω να σας τραγουδήσω ..

Αναστενάζουν τα γκολποστ και τα δοκάρια σπάζουν ...της Ένωσης οι αετοί τα δίχτυα κομματιάζουν...Εμπρός της ΑΕΚ παλλικάρια ,σουτάρετε και σπάστε τα δοκάρια ...τα δίχτυα σκίστε ,την δόξα κατακτήστε ..νικήστε ,νικήστε, νικήστε ...  ;D
Στίχοι του Λευτέρη Παπαδόπουλου
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #284 στις: 10/08/06, 16:51 »
Χτες εμφανιστήκαμε σαφώς πιο βελτιωμένοι σε σχέση με πέρσι τουλάχιστον.
Είχαμε το σπάνιο πέρσι φαινόμενο που λέγεται ΕΠΙΘΕΣΗ.
Νομίζω πως θα μπορούσαμε να έχουμε καθαρίσει το παιχνίδι πολύ νωρίτερα αλλά ας όψεται ο Λύμπε.
Προσωπικά χάρηκα το παιχνίδι χτες και ελπίζω και σε καλύτερα.
Στη ρεβάνς εννοείται πως θα γεμίσουμε το ΟΑΚΑ.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #285 στις: 12/08/06, 17:39 »
η αεκάρα απέναντη στην χαρτσ έδειξε τη αξίζει κανείσ δεν μπορεί να πει τίποτα. παιδιά ετοιμαστείτε για champions league είναι γεγονός
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #286 στις: 15/08/06, 15:36 »
Κάπου πήρε τ αυτί μου ότι πήραμε το Ζήκο?
Αληθεύει?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #287 στις: 15/08/06, 15:51 »
Κάπου πήρε τ αυτί μου ότι πήραμε το Ζήκο?
Αληθεύει?

Επισημα αυτό ακούγεται...Τουλάχιστο αυτό λέει στο sportime.gr και ότι έγινε χθες το βράδυ και ότι έχει ανακοινωθεί και στην επίσημη σελίδα της Monaco.
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #288 στις: 15/08/06, 15:51 »
Nαι, ο Ζηκος επεστρεψε στην ομαδα της καρδιας του για τα επομενα 2 χρονια και θα κλεισει την καριερα του στην ΑΕΚαρα!
Αντε, ενας καλος επιθετικος μας εμεινε!  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 15/08/06, 18:09 από Dwight Fry (πρωην Great Cornholio) »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #289 στις: 15/08/06, 18:02 »
Αν κάτι χρειάζεται πλέον η ΑΕΚ, είναι πίστωση χρόνου κι εμπιστοσύνη από την πλευρά των οπαδών, που τα τελευταία χρόνια έχουν μάθει να επιδίδονται μονάχα σε γκρίνια, εμφυλίους και πόλεμο, είτε απέναντι στο Ντέμη, είτε απέναντι σε διαφωνούντες γενικώς κι αορίστως. Η ομάδα έχει μπει σε μια τροχιά και φαίνεται πως απέκτησε το στοιχειώδες διοικητικό υπόβαθρο και το έμψυχο υλικό, για να κάνει την πολυπόθητη από τους οπαδούς της υπέρβαση. Μην τα γκρεμίσετε πάλι με υστερίες κι οπαδικές απαιτήσεις που δεν είναι της παρούσης (τουτέστιν, ντε και καλά πρωτάθλημα "αλλιώς ξεκουμπιστείτε αποτυχημένοι"). Οι ανταγωνιστές επίσης ενισχύθηκαν με τη σειρά τους...
« Τελευταία τροποποίηση: 15/08/06, 18:15 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #290 στις: 15/08/06, 18:12 »
H ΑΕΚ πηρε οτι καλυτερο για τον παγκο και την "ταυτοτητα" της...
Στην Ισπανια ο Φερερ εχει το προσονυμιο ο "Θαυματοποιος"...

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #291 στις: 15/08/06, 18:39 »
Πιστεύω με διαφορά ο καλύτερος προπονητής που έχει περάσει από Ελλάδα τα τελευταία 10 χρόνια!
Α επίσης φαίνεται η απίστευτα καλή δουλειά που κάνουν στο scouting αν μπορείς να το πεις έτσι o Ivic με το Νικολαίδη.
Θυμάστε πριν κανά 4-5 χρόνια τί παίκτες έπαιρνε η ΑΕΚ;;;
Εγώ αν κ ΠΑΟ είμαι φανατικά ΑΕΚΑΡΑ κ πού θα πάει θα κατέβω σε κανένα νοκ άουτ μετά τους ομίλους όμως ;D
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #292 στις: 16/08/06, 02:02 »
Πιστεύω με διαφορά ο καλύτερος προπονητής που έχει περάσει από Ελλάδα τα τελευταία 10 χρόνια!

Να το δούμε το γαμπρό σε βάθος χρόνου κι υπό τις συνθήκες της Ελλάδας, πριν καταλήξουμε σε βαρύγδουπους τίτλους. Οι περγ**ηνές έχουν εκθέσει πολλούς και διάφορους, όταν δεν κατάφεραν να προσαρμοστούν στις ιδιαιτερότητες ενός πρωταθλήματος ή δεν ταίριαξαν τα χνώτα τους με μια ομάδα.

Λίγη υπομονή πριν τον βγάλουμε και καλύτερο προπονητή του 21ου αιιώνα...  8)

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #293 στις: 16/08/06, 02:12 »
Αυτό είναι το λάθος.Ότι στην Ελλάδα κρίνουμε μόνο από τα αποτελέσματα.Συνεχίζω κ επιμένω: ο τρόπος που δουλεύει αυτός ο άνθρωπος είναι καινοτόμος για την Ελλάδα κ τον θεωρώ τον πιο αξιόλογο προπονητή της τελευταίας δεκαετίας.Ακόμα κ τελευταία να βγει η ΑΕΚ...
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #294 στις: 16/08/06, 02:26 »
Να με συμπαθάς, αλλά από όσο γνωρίζω ο καθένας και σε κάθε χώρα κρίνεται από τα αποτελέσματα...αυτά στην τελική εξετάζουν κι οι εργοδότες, για να αποφανθούν αν αξίζουν να τον κρατήσουν ή όχι. Χάρη σε αυτήν την τακτική (που είναι και επιλογή του Ντέμη άλλωστε), έχεις το συγκεκριμένο πλέον στις τάξεις σου, αντί να απολαμβάνεις ακόμα την παρουσία του Σάντος.

Αν δουλεύεις σωστά, μεθοδικά και καινοτομείς (όπως αναφέρεις), τότε, αργά ή γρήγορα, θα φέρεις κι αποτελέσματα...είναι αυταπόδεικτο κι αναπόφευκτο. Αν δεν τα καταφέρεις, τότε ποιος ο λόγος να συνεχίζεις σε μια ομάδα που επιδιώκει τον πρωταθλητισμό; Για να δηλώνεις πως εγώ δουλεύω όπως πρέπει, αλλά η άδικη κοινωνία δε μου επιτρέπει να επιδείξω έργο;

Αν η ΑΕΚ βγει τελευταία, ενώ οι δυνατότητές της ήταν για κάτι καλύτερο, ελπίζω για το καλό της να του δώσει τα παπούτσια στο χέρι, μπας και αναλάβει κανένας λιγότερο ικανός και την οδηγήσει εκεί που της αρμόζει.

Αποσυνδεδεμένος Neobek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #295 στις: 16/08/06, 09:29 »
Αχ ρε ΑΕΚ!Το έκανες πάλι το θαύμα σου!Κατάφερες να τους ξαναπορώσεις!Μόνο ελπίζω αυτά που λέτε να τα ενοείτε και να μην αρχίσουν οι γκρίνιες στη μέση της χρονιάς!!!Άντρα θέλω τώρα τον θέλω.....Υπομονή και πίστωση χρόνου άσχετα με ότι λένε προπονητές, Νικολαϊδιδες και λοιποί...
Γιατί έτσι ξαποστείλατε και τον Σάντος!!!!
«Ο κόσμος που έχουμε δημιουργήσει είναι το προϊόν της δικής μας σκέψης. Δεν μπορεί να αλλάξει, χωρίς να αλλάξει ο τρόπος που σκεφτόμαστε».-Άλμπερτ Άϊνστάιν.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #296 στις: 24/08/06, 01:02 »
Μετριότατη η ΑΕΚ, απέναντι σε μια πιο μέτρια ομάδα, που ενώ έπαιζε με 9 παίχτες δε φαινόταν να απειλείται και σοβαρά. Ελπίζω να δείξει σοβαρότερο πρόσωπο στο CL, γιατί εκεί τα πράγματα είναι σαφώς πιο απαιτητικά. Τσουρουκάδες οι Σκωτσέζοι...ο Φύσσας έμοιαζε Μπεκενμπάουερ μπροστά στους περισσότερους. :)

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #297 στις: 24/08/06, 01:05 »
Συμφωνώ. Έπρεπε να "βοηθήσει" λίγο ο διαιτητής για να πάρει μπρος η ομάδα! Αρνητική εντύπωση μου έκανε η μετριότατη εμφάνιση του Λαγού, ο οποίος αντικαταστάθηκε στο β' ημίχρονο.
Στο CL με τέτοιες εμφανίσεις θα φάει αρκετά! Αλλά υπάρχει χρόνος να βελτιωθεί! Ας ελπίσουμε ότι θα έχει μια καλή κλήρωση!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #298 στις: 24/08/06, 04:18 »
Εγώ στο τελευταίο τέταρτο παραιτήθηκα και μάλλον κακώς αφού έχασα τα γκολ.
Δε μ άρεσε καθόλου η ομάδα χτες.Απέναντι σε μια κλειστή άμυνα έδειξε πως δεν έχει λύσεις για άλλη μια φορά στην επίθεση.
Ελπίζω να βελτιωθούμε σύντομα.

Όπως και να χει πάντως περάσαμε στους ομίλους οπότε περιμένουμε την κλήρωση σήμερα.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #299 στις: 24/08/06, 13:45 »
ε ναι!
Ήταν βλακεία με 9 παίχτες ανύπαρκτης ομάδας να μην μπορείς να σκοράρεις κ να θέλεις ένα όχι κ τόσο πέναλτυ για να πάρεις μπρος σαν ψυχολογία κ να βάλεις τα άλλα 2..!
Τι να πουμε....
Καλή κλήρωση....
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ