Αποστολέας Θέμα: Ακουστε μερικα δικα μου Τραγουδια Αγαπης.. Σε MP3  (Αναγνώστηκε 10010 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Αγαπητοι μου φιλοι γεια σας.. Ειμαι νεος στο Φορουμ μενω στην Γερμανια και θα ηθελα να σας παρουσιασω μερικα δικα ,μου τραγουδια.. Η μουσικη και οι στιχοι ειναι δικοι μου..Θα με ενδιεφερε πολυ η Γνωμη σας.. Για αυτο σας παρακαλω απαντηστε οσον το δυνατον περισσοτεροι.. Θα μου δωσετε μεγαλη Χαρα!!! Τα τραγουδια μου ειναι σε μορφη MP3 και μπορειτε να τα κατεβασετε δωρεαν απο τα παρακατω Links
http://www.filipidis.de/pote.mp3
http://www.filipidis.de/DU.mp3
http://www.filipidis.de/Giati1.MP3
Φυσικα εχω γραψει και αρκετα αλλα Τραγουδια και πολλους Στιχους.. Εαν υπαρχει ενδαιφερον θα τα Δημοσιευσω εδω αργοτερα.. Σας ευχαριστω εκ των προταιρων.. Με αγαπη.. ΧΡΗΣΤΟΣ..
Η Ιστιοσελιδα μου  http://www.filipidis.de
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος kiseichukan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • Vanitas Vanitatum Et Omnias Vanitas
    • Προφίλ
Καταρχήν καλή σου χρονιά και καλώς ήλθες. :)

Κατέβασα τα κομμάτια και τα άκουσα διεξοδικά. Δε σου κρύβω πως έχω μια ιδιαίτερη ευαισθησία απέναντι σε όσους κυνηγούν το ελληνικό όνειρο στο εξωτερικό, αλλά επιβάλλεται να είμαι απόλυτα ειλικρινής μαζί σου, μια και φαντάζομαι πως αυτό επιθυμείς κι ο ίδιος.

Στιχουργικά τα κομμάτια βρίθουν από κοινοτοπίες και συνήθεις χιλιοακουσμένες ρίμες, ενώ και θεματικά δεν παρουσιάζουν κάποια πρωτοτυπία. Μουσικά πάλι δεν ξεχώρισα κάτι ιδιαίτερο και μάλιστα κάποιοι επιλεχθέντες ήχοι παρέπεμπαν σε κιτς αισθητικές τύπου Φλωρινιώτη και καλλιτέχνες δευτεροκλασάτων τηλεοπτικών εκπομπών. Η φωνή σου πάλι νομίζω πως είναι ανεπαρκής και θέλει πολύ δουλειά σε τεχνικό επίπεδο. Ακόμα κι ως χροιά πάντως δε με άγγιξε.

Δε σου κρύβω πως το όλο σύνολο μου θύμισε την αισθητική που απορρέει κι από την ιστοσελίδα σου. Ήχοι και στίχοι ατάκτως ερριμένοι. Προσωπικά κατανοώ απόλυτα την ανάγκη σου να εκφραστείς, απλώς αμφιβάλλω αν αφορά και κάποιον άλλο το συγκεκριμένο εγχείρημα.

Καλή σου τύχη πάντως.
Woman was God's second mistake

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Δυστυχώς θα συμφωνήσω και εγώ με την "σκληρή" κριτική του Kiseichukan...
Δεν ξέρω εαν πραγματικά αυτό θα ήθελες να αντιπροσωπεύσεις ως καλλιτέχνης...και πολύ περισσότερο τι είδους κενό προσπαθείς να γεμίσεις με αυτό που παρουσιάζεις και στιχουργικά αλλά και μουσικά..
Ωστόσο επειδή  διαπιστώνω ότι τα τραγούδια είναι ενορχηστρωμένα , δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για αυτό...
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Αγαπητοι μου φιλοι σας ευχαριστω για την Κριτικη σας.. Συμπληρωματικα θα ηθελα να σας αναφερω οτι δεν γραφω και δημιουργω τραγουδια με τον σκοπο να γινω διασημος η να ... πιασω την καλη στο Εξωτερικο.. Απλα προσπαθω με τα λιγα μεσα που διαθετω να εξωτερικευτω και να εκφρασω αυτα που σκεφτομαι και αισθανομαι.. Εκτως αυτων ειμαι σε μια Ηλικια που κατι τετοιο ειναι σχεδον αδυνατον.. Επισης μου ειναι γνωστες οι δυνατοτητες μου και δεν πεταω στα συνεφα.. Απλα κανω κατι που με εκφραζει και ολα τα Τραγουδια μου εχουν γραφτει σε στιγμες που δεν ειχα αλλο αδιεξοδο απο το να γραψω στιχους και να εκφρασω τα συναισθηματα μου μεσω αυτων..Οσο αφορα την ενωρχηστρωση θελω να σας πω οτι εχω ενα μικρο Στουντιο και εκει παιρνω αρκετες Ωρες μονος μου και σπανια με καλους φιλους μου δημιουργοντας αυτο το λιγο που μπορω να κανω.. Ετσι ακουγοντας αυτα που εφτειαξα, μου δημιουργειται ενα πολυ θερμο συναισθημα αυτοπεπειθεσης και μπορω να ξεπερασω τα πολλα προβληματα και τους πονους που μου δημιουργησε η σχεδον εικοσαχρονη Παραμονη μου στην Γερμανια.. Οσοι απο εσας ζουν στο Εξωτερικο ξερουν τι σημαινει μοναξια και ισως ενας στιχος η μια μουσικη Νοτα να ειναι ενας συνδετικος συναισθηματικος κρικος με αυτο το υπεροχο πραγμα που λεγεται Ελλαδα..Και λιγα λογια για τα Ατομα που κατα καιρους με βοηθουν.. Στο Μπουζουκι ειναι ο Χρηστος Γκολιας απο την Αθηνα.. Ενας καλος φιλος που μαγαλωσαμε μαζι.. Στα Πληκτρα ειναι ο Andreas Schmidt και Antonio Bruno ερασιτεχνες μουσικοι ,φιλοι μου και συναδελφοι απο την Δουλεια μου ολοι κατοικοι Γερμανιας..Το Τραγουδι Ποτε (με το Μπουζουκι) ειναι γραμμενο σε ενα μικρο Στουντιο στην Αθηνα και τα αλλα εινα γραμμενα στο σπιτι μου στο Ravensburg της Γερμανιας.. Εχω γραψει επισης αρκετους Στιχους τους οποιους συντομα θα τους δημοσιευσω στο Φορουμ..Σας ευχομαι Χρονια Πολλα και καλην Ημερα .. Φιλικα.. Χρηστος..
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Δυστυχώς τα 32kbit/11Khz στο pote και DU, δεν μπορούν να δείξουν κατά πόσο είναι καλή η ποιότητα της εκτελεσης και παραγωγής.
Το Giati1 μου φαινεται λιγο αδειο απο αποψη ενορχηστρωσης, θα'ταν ωραια να εμπαινε και μια κιθαρα.

Γενικα τα τραγουδια δε με συγκινουν σαν συνθεση ουτε σαν στιχοι, δεν ειναι το στυλ μου αλλωστε.
Οπως και να'χει, η ερμηνεια σου στο τραγουδι ειναι χαλια. Συγνωμη αν σε στεναχωρω... Ή μελετα οσο μπορεις πιο πολυ ή ασχολησου με κατι αλλο.

Αποσυνδεδεμένος Stefania

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει!!
    • Προφίλ
Δεν ξερω τι να πώ για τα τραγούδια. Αλλά μου φάνηκαν τραγούδια απο μια άλλη εποχή!
Καθόλου σύγχρονα και λίγο γλυκανάλατα.

Ευχομαι να εχεις μια καλή χρονιά και μην δινεις σημασία σε ότι σου λένε.
Αλλωστε ο καθενας εχει την γνωμη του.
Εσυ κάνε αυτό που σε εκφράζει και σε ολοκληρώνει.




Στο βυθο της μουσικης συνταξιδευουμε. Στο βυθο της μουσικης τα ιδια πραγματα σ'ακολουθουν μετουσιωμενα. Η ζωη παντου μιμειται τον εαυτο της. Κι εσυ κρατωντας το φωσφορο στην παλαμη σου κυκλοφορεις ασαλευτη μεσα στις ινες της πελωριας τυχης.
- Ελύτης -

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Γεια σου Στεφανια.. Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.. Επιτελους κατι θετικο.. Οσο για αυτο που εγραψες οτι τα Τραγουδια εινα μιας παλιας εποχης, εχεις δικιο.. Το βλεπω και εγω ετσι.. Αλλα δυστυχως οταν λειπεις απο την Ελλαδα γυρω στα εικοσι Χρονια εαν το θελεις η οχι μενεις σε παλιες εποχες.. Εγω προσωπικα εχω μεινει στα Χρονια της Αρλετας και στις αρχες του Παπακωνσταντινου.. Δυστυχως λογο της Αποστασης και των Χρονων εχω χασει καθε επαφη με την μοντερνα Μουσικη Σκηνη της Ελλαδας!! Ελπιζω να με καταλαβαινεις...Σου ευχομαι και εγω Χρονια Πολλα.. Πολλους Χαιρετισμους..Χρηστος..
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio

και μην δινεις σημασία σε ότι σου λένε.

Με αυτό το σκεπτικό , ποιός ο λόγος τότε να παραθέσεις την δημιουργία σου εφόσον δεν θα πρέπει να δίνεις σημασία σε ότι σου λένε...
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Αλλα δυστυχως οταν λειπεις απο την Ελλαδα γυρω στα εικοσι Χρονια εαν το θελεις η οχι μενεις σε παλιες εποχες.. Εγω προσωπικα εχω μεινει στα Χρονια της Αρλετας και στις αρχες του Παπακωνσταντινου.. Δυστυχως λογο της Αποστασης και των Χρονων εχω χασει καθε επαφη με την μοντερνα Μουσικη Σκηνη της Ελλαδας!!



Me auto tha diafonisw..an kai zw polla xronia "exw" , den exw xasei thn epafh me ta mousika genomena ths ellados, antithetos, endiaferomai, kai asxoloumai...kai to internet parexei exairetika kales eukaireies na asxolhthei kaneis pou einai "exw" me thn sugxronh ellhnikh mousikh (Internet radio p.x.). Auto san epixeirhma kata thn apopsh mou panta den stekei, uparxoun POLLOI ellhnes mousikoi sthn germania pou den einai apomonomenoi an theleis apo thn ellhnikh mousikh skhnh.
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς. Το "Γιατί" είναι κομματάρα!!! Και δεν το λέω ειρωνικά!
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Εγώ πάντως ως fan των 80'ς και των soundtracks ταινιών Στάθη Ψάλτη κλπ γούσταρα τα τραγούδια και ειδικά το Γιατί (φοβερή μουσική και σφυρίχτρα ;D )
Τα φωνητικά μου θυμίζουν το Θεϊκό συγκρότημα "ΒΑΒΟΥΡΕΣ" οπότε τα φάλτσα δεν με ενοχλούν καθόλου.
Θέλω και άλλο !!!!!!
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Πω,πω! Καλα με πηγε πισω στα 80's και τις βιντεοταινιες που εβλεπα σαν πιτσιρικας!

Δεν ειναι του γουστου μου καθολου, αλλα σαν homage σε μια περασμενη δεκατετια το βρισκω αρκετα πιστο και νοσταλγικο...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος manolios19

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 31
  • Η υπομονη ειναι το κλειδι για ολες τις κλειδαριες
    • Προφίλ
Να σου πω κατι!!!
Το γεγονος οτι εκφραζεσαι με τον τροπο που θες ειναι πολυ μεγαλο οπλο!!!
ΣΟυ αξιζουν και μονο γι αυτο πολλα συγχαρητηρια!!!!!! :) :) :) :)
Τα τραγουδια που γραφεις ειναι πολυ ΄΄εξω απο τα δοντια΄΄
Καλυτερα να περιοριστεις λιγο στους υβρισμους!!!
Απο οτι διαβασα παιζεις και αλλα οργανα!!!
Μπραβο και συνεχισε ετσι...!!!
Παντως δεν θα ταν κακο να προσπαθησεις να καλλιεργησεις,να γνωρισεις δηλαδη την φωνη σου,τις δυνατοτητες της και να την χρησιμοποιεις σωστα!!!!!!
Καλη συνεχεια!!!! :)


Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
akousa, katophn sumboulhs tou karxaria, to giati...exei kati apo albano kai romina power...h sfurixtra mou arese, h enorxhstrwsh oxi kai toso, polu hlektronikh mou fanhke..tespa...mou arese san sunolo, an kai den einai tou goustou mou...
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Αγαπητοί μου φίλοι.. Σας ευχαριστώ όλους για την μέχρι τώρα Κριτική σας.. Όλα τα μηνύματα είναι πολύτιμα για εμενα ..γιατι θετικά η αρνητικά με βοηθούν πολύ να κάνω καλύτερα το Τελικό αποτέλεσμα.. Θέλω επίσης να σας αναφέρω σε ότι αφορά την Ενορχήστρωση ότι στο μικρό μου Στούντιο δεν διαθέτω καλά μηχανήματα αλλά μόνο έναν μικρό υπολογιστή , έναν άγνωστο τετρακαναλο μικρό μικτη και για πλήκτρα χρησιμοποιώ ένα Yamaha Psr 225 ( 100 Euro από τον Ebay )..Όσο για τα φωνητικά μετά  από τις κριτικές σας κατάλαβα ότι πρέπει να δουλέψω πολύ περισσότερο.. Επίσης θέλω να σας αναφέρω ότι στο ΓΙΑΤΙ δεν έχω χρησιμοποιήσει καθόλου Εφφε Φωνής παρά μονάχα το μοναδικό Εφφε που έχει ο μικτής μου ECO..Τελος θα ήθελα να σας πω ότι τα αποκλειστικά δικαιώματα του ΓΙΑΤΙ τα δώρισα   στον Φιλανθρωπικό Οργανισμό  ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ και εκείνοι ανέλαβαν  να Εμποροποιησουν το Τραγούδι φυσικά με άλλον ερμηνευτή και σε νέα Έκδοση.. Όλα τα έσοδα θα χρησιμοποιηθούν για φιλανθρωπικούς Σκοπούς.. Όπως σας είπα και πιο πάνω οι κριτικές σας μου είναι πολύτιμες γιατί έχω γράψει ακόμα γύρω στα είκοσι Τραγούδια όλα με την μουσική τους αλλά λόγω ελλιπούς χρόνου , καλών μηχανημάτων και εμπειρίας δεν  είναι ακόμα  έτοιμα.. Σας εύχομαι καλή Εβδομάδα.. Χρήστος..
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
...θα διαφωνησω λιγο με ολους.Δεν κανω πλακα ουτε σε εσενα ουτε σε οσους κανουν κριτικη.Αλλωστε αφου το στυλ σου ειναι αυτο οπως αυτο το υφος εχουν και τα τραγουδια σου ειναι μαγκια σου να συνεχισεις ετσι και να αλλαξεις κατι μοναχα οταν αυτο παψει να σε εκφραζει.Εγω δε θα σου πω ουτε μπραβο ουτε εισαι χαλια.Συνεχισε και μονος σου θα ανακαλυψεις αυτα τα μονοπατια που σε οδηγουν εκει που θελεις.Οσο για τις προσωπικες δουλειες σου αποψη μου ειναι να δωσεις παραπανω προσοχη στην ενορχηστρωση.Καλη χρονια με υγεια και καλες εμπνευσεις
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος Manwe

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΓΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩΩΩΩΩΩΩ!!!
    • Προφίλ
KOITA EMENA DEN EINAI TOU STIL MOY AYTI I MOUSIKH!ALLA SE THAYMAZV KAI MONO POY EKANES TIS ENORXISTROSEIS,ENO EGO PALEYO(BEBAIA XORIS KATHOLOY MIXANIMATA)NA ENORXISTROSO ENA TRAGOUDI 1,5 MINA!ARA BRAVO SOU...TORA TA TRAGOUDIA OPOS PROEIPA DEN EINAI TOU STIL MOY,ALLA PRAGMATIKA I FONI SOU THELEI DOYLEMA.A!EPISIS KALO THA ITAN NA DIORTHOSIS LIGO TIN PARAGOGI DIOTI EINAI SE XAMILI ENTASI!KAI ANEBASE KAI TIN POIOTITA TON MP3!VALTA STA 128 I 196!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΓΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩΩΩΩΩ!!!

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Αγαπητέ μου φίλε  Manwe σε ευχαριστώ για τις συμβουλές και την Κριτική σου.. Όσον αφορά την ποιότητα των MP3 δυστυχώς δεν έχω τόσο πολύ χώρο στην Ιστοσελίδα μου και για αυτό δεν μπορώ να ανεβάσω την ποιότητα.. Ίσως στο μέλλον να αλλάξει κάτι.. Στην Σελίδα μου επίσης δεν έχω καμιά διαφήμιση ( Εκτός του Αριθμητή επισκεπτών γιατί είναι δωρεάν και αντί αντιτίμου βάζουν διαφήμιση)και έτσι δεν έχω ούτε ένα Ευρω εσοδα!! Αντιθετως εχω αρκετα εξοδα.. Ελπιζω σύντομα να αλλάξει κάτι προς το καλύτερο.. Χαιρετισμούς Χρήστος... ::) ::)
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Αν και η μουσικη αυτη δεν ειναι της αρεσκειας μου την βρηκα σχετικα ενδιαφερουσα σαν δουλεια... με την φωνη εχω αντιρησεις γιατι παρα ειναι ''γλυκια'' για μενα... και τα οργανα μοιαζουν ψευτικα...επισης η καλη ηχογραφηση της φωνης σε αντιθεση με τα οργανα δινουν κακο αποτελεσμα... παντως συνεχισε την δουλεια...υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης...το ολο εγχειρημα παντως με γυρισε σε αλλες εποχες...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Dio4Ever♕

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Dio4EveR \m/ \m/
    • Προφίλ
γενικός είσαι πολύ καλός. 8)πάνω από όλα τα συναίσθημα στην μουσική είναι αυτό που μετράει 0:)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2520 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/05, 10:57
από Maestros
33 Απαντήσεις
11609 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/05/07, 15:41
από fenderiarhs
2 Απαντήσεις
2913 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/07/07, 00:38
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
1 Απαντήσεις
1704 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/05/08, 11:55
από papous
13 Απαντήσεις
4925 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 22:20
από vartanis
2 Απαντήσεις
3198 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/06/10, 17:07
από sofitia
0 Απαντήσεις
1598 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/12, 15:05
από DeniaHD
0 Απαντήσεις
2136 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/11/15, 11:25
από thanoulis.metaxoulis
0 Απαντήσεις
1585 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/20, 15:32
από Ioannis Anastassakis
0 Απαντήσεις
1015 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/22, 19:55
από Ioannis Anastassakis