Αποστολέας Θέμα: Διαγωνισμός για νέους μουσικούς και συγκροτήματα  (Αναγνώστηκε 3750 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aggelos1979

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Σήμερα ξεκίνησε ένας διαγωνισμός για νέους μουσικούς και συγκροτήματα. Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν θα πρέπει να ανεβάσουν το τραγούδι τους στην ειδική σελίδα του διαγωνισμού. Εκεί θα βρείτε και περισσότερες λεπτομέρειες για τους όρους συμμετοχής.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Πρωτότυπη διαφήμιση καταστήματος η διοργάνωση συναυλίας και ο διαγωνισμός για την συμμετοχή σε αυτόν. Μόνο που δύσκολα ένας μουσικός ή συγκρότημα που αντιμετωπίζει έστω και λίγο σοβαρά τη δουλειά του θα δεχθεί τον όρο 14 των όρων συμμετοχής που αναφέρει:

14. Οι νικητές του διαγωνισμού και συμμετέχοντες στον διαγωνισμό εκχωρούν στην διοργανώτρια εταιρεία κάθε πνευματικό δικαίωμα τους  -αποκλειστικό, παγκόσμιο, διαρκές και αμετάκλητο και  συναινούν στη χρήση του περιεχομένου της συμμετοχής τους, του ονόματός τους- εκμετάλλευσης από τη διοργανώτρια εταιρεία, κατά την κρίση της  χωρίς την καταβολή οποιασδήποτε αμοιβής ή αποζημιώσεως.

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Πρωτότυπη διαφήμιση καταστήματος η διοργάνωση συναυλίας και ο διαγωνισμός για την συμμετοχή σε αυτόν. Μόνο που δύσκολα ένας μουσικός ή συγκρότημα που αντιμετωπίζει έστω και λίγο σοβαρά τη δουλειά του θα δεχθεί τον όρο 14 των όρων συμμετοχής που αναφέρει:

14. Οι νικητές του διαγωνισμού και συμμετέχοντες στον διαγωνισμό εκχωρούν στην διοργανώτρια εταιρεία κάθε πνευματικό δικαίωμα τους  -αποκλειστικό, παγκόσμιο, διαρκές και αμετάκλητο και  συναινούν στη χρήση του περιεχομένου της συμμετοχής τους, του ονόματός τους- εκμετάλλευσης από τη διοργανώτρια εταιρεία, κατά την κρίση της  χωρίς την καταβολή οποιασδήποτε αμοιβής ή αποζημιώσεως.



Δεν θέλω να θήξω των διαγωνισμό.....αλλά....

Argo θα συμφωνούσα απόλυτα μαζί σου ΑΝ μιλούσαμε για κανονικό κομμάτι....εδώ μιλάμε για ενα κομμάτι το οποίο θα πρέπει να έχει θεματολογία το ίδιο το κατάστημα...όπως λέει και στο site: "Γράψε το δικό σου τραγούδι με θέμα 'ταδε.gr' ".... θα μου πεις...πνευματική δημιουργία είναι κι αυτή...και θα χεις και δίκιο.....

τεσπα....απλά το σκέφτηκα και είπα να το γράψω...

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Οι άνθρωποι είναι ξεκάθαρο ότι ψάχνουν για θύματα, όποιος καλός βρεθεί και ότι κάτσει ;D
Το όλο θέμα όμως είναι και πιο πονηρό. Ποντάρει στην επιθυμία κάθε μουσικού να ακουστεί. Οπότε καταλαβαίνετε φαντάζομαι τα υπόλοιπα.
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
ξερεις ποσα χρονια περιμενα να παιξω με την καλομοιρα;  :P
καλυτερα να μην ασχολουμαστε με τετοιου ειδους αηδιες.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2845 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/08/03, 08:27
από Βραζίλης
4 Απαντήσεις
9077 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/05, 22:40
από Melodos21
47 Απαντήσεις
18052 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/12/06, 23:49
από parlats
22 Απαντήσεις
7440 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 16:07
από eddie13
0 Απαντήσεις
2064 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/08, 15:05
από Southernrock.gr
16 Απαντήσεις
6326 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/09, 21:23
από hot_sauce (φλουτσ)
5 Απαντήσεις
3165 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/11, 20:45
από GZS
3 Απαντήσεις
22270 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/13, 16:40
από mariaaaaa
2 Απαντήσεις
31143 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/05/14, 21:49
από peven87
6 Απαντήσεις
3192 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/14, 21:45
από ΠΟΙΟΣ