Αποστολέας Θέμα: Practice amp..  (Αναγνώστηκε 37553 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giorgos1990

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #125 στις: 19/04/14, 13:46 »
Δεν σε αποπερνω με τα αποπανω, απλα αν δεν εχεις ενας συγκεκριμενο ηχο τον οποιο να κυνηγας, οι επιλογες ειναι πραγματικα απειρες!  :)
Αν δεν θελεις εναν ηχο αλλα πολλους, ευελιξια για πολλα ειδη, τοτε πας σε αλλη κατηγορια μηχανηματων ή τιμης. Εσυ ξερεις τι θελεις λοιπον, θελεις ηχο Boogie (οταν λες Boogie εννοεις Mark-V να φανταστω;). Θα στιψω λιγο το κεφαλι μου για το πως μπορεις να τον πετυχεις οικονομικα σε χαμηλες εντασεις και θα επανελθω. Π.χ. θα μπορουσες να παρεις ενα Triaxis μεταχειρισμενο και να το συνδιασεις με ενα Power Engine, και να εχεις αυτο που θελεις, αλλα μιλαμε για αλλες κατηγοριες τιμης... (1200+).


Mesa dc 3??35watt
Στα 500 πεζει ειναι και combo γλιτωνεις καμπινα
Τον ακουω πολυ ευελικτο κανεις τα παντα λιγο πολυ ειναι και boogie :D
« Τελευταία τροποποίηση: 19/04/14, 13:48 από giorgos1990 »

Αποσυνδεδεμένος Kosthrash

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1589
  • Φύλο: Άντρας
  • Guitarholic
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #126 στις: 07/05/14, 13:14 »
Γιώργο, τελικά τι αποφάσισες?

Αν δεν έχεις καταλήξει σε κάποιον ακόμα, ψάξε και τον Randall RG-80 (solid state)... φοβερό gain και στα χαμηλα, 12' ηχειο, ελαφρύς (σχετικά), θα σε βγάλει παντού και για πολλά είδη  ;)

http://www.thomann.de/gr/randall_rg80.htm

NAMM '11 - Randall Amps RG8040 Combo & RD50H Diavlo Demos
« Τελευταία τροποποίηση: 08/05/14, 15:43 από Kosthrash »
Life is too short for bad tone

Αποσυνδεδεμένος giorgos1990

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #127 στις: 07/05/14, 15:51 »
Επειδη προεκυψε δουλεια μεχρι τελος καλοκαιριου θα γυρισω με καλο πορτοφολι και θα μπορω να διαθεσω μεχρι και 450-500
οποτε οι επιλογες που μεχρι στιγμης θα πεξουν ειναι mesa dc3/dc5 combo ,Blackstar Ht-5,jc 22,peavey 6505+ combo
Δεν ειναι πολυ κοντα μεταξυ τους σε χροια το ξερω αλλα ειναι μεσα στα favourites kai oi 4,με τους boogie σε σειρα προτιμησης που τα κανουν ολα (δυστυχως η πιο ακριβη λυση) και τον καλυτερο πρακτικα για σπιτι και αναγκες εντασης Ht-5
Δυσκολη επιλογη γιατι και οι 4 ενισχυτες εχουν πολυ δυνατα σημεια που μου αρεσουν και πρεπεθ να τα βαλω κατω και να αποφασισω αν και αυτο 8α περιμενει λιγο αναγκαστικα..
Wah,delay,chorus θα χηριμοποιησω μαζι με μια απο την ανω επιλογη οποτε αν καποιος θελει να πει μια γνωμη πανω στο μεγαλο διλημα ευπροσδεκτη και ευχαριστω μεχρι τωρα για τη οποια βοηθεια  ;)


Αποσυνδεδεμένος tech21man

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #128 στις: 08/05/14, 19:13 »
Ειναι ολοι διαφορετικοι μεταξυ τους ακομη και αν παιξεις το ιδιο. Και αυτο ειναι το ωραιο! Καλη δουλεια παρεμπιπτοντως.

Τα mesa σιγουρα παιζουν και χαμηλα. Αλλα αλλο πραγμα απο ο,τι ψηλα. Ο f-30 που ειχα μου εχει μεινει σαν ενας απο τους καλυτερους ενισχυτες γενικα...

Αποσυνδεδεμένος giorgos1990

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #129 στις: 08/05/14, 19:29 »
Αυτο ειναι το θεμα οτι σε videakia πεζει απιστευτα στο 1-1,5 volume οταν σε πληρη αντιθεση ο jch 22 θελει πολυ κρανκαρισμα για να νοιωσεις βρωμα καλη και ειναι χαρακτηριστικο απο το λιγο διαβασμα σε soldano amps κατι που τον καθιστα ακαταλληλο για σπιτι ακομα και συγκριτικα με τον 6505+ που απ οτι ειδα πεζει και χαμηλα..

Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #130 στις: 09/05/14, 01:24 »
Αν και δεν κατάλαβα ακριβώς τι θες να πεις giorgos 1990, να ξεκαθαρίσω το εξής. O jca22h παίζει τέλεια και χαμηλά. Ιδανικός για σπίτι!

Αποσυνδεδεμένος tech21man

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #131 στις: 09/05/14, 02:11 »
Ισως εννοει οτι τα περισσοτερα video που του αρεσουν ειναι με το volume ψηλοτερα απο το ιδανικο.

Αν δεις το κυκλωμα soldano θα δεις οτι εχει μπολικο προενισχυτικο περιεχομενο για να εχει αρκετα καλη αποδοση και compressαρισμα και χαμηλα αλλα ο JCA 20 εχει μονο το crunch καναλι, μαλλον ισχυει για τον 22. Γενικα για soldano θα διαβασεις αρκετες φορες οτι θελει πολυ ενταση για να λαμψει αλλα τα jet city δεν ειναι soldano.

O soldano περιεργως θελει την PI καθαρη γενικα.

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #132 στις: 09/05/14, 10:52 »
O soldano περιεργως θελει την PI καθαρη γενικα.
Είναι όλα συνάρτηση του που στοχεύεις λειτουργικά και που απευθύνεσαι χρηματικά.
Όταν έχεις 5 προενισχύτριες για 1 κανάλι έχεις την πολυτέλεια να κρατάς την PI καθαρή, όμως στην κλίμακα χρημάτων των ενισχυτών με 3 προενισχύτριες για 2-3 κανάλια, αναγκάζεσαι να βάλεις και την PI να συμμετέχει στην παραγωγή παραμόφωσης.
That's life ή that's physics όπως θέλεις το λες..
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος tech21man

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #133 στις: 10/05/14, 13:35 »
O soldano περιεργως θελει την PI καθαρη γενικα.
Είναι όλα συνάρτηση του που στοχεύεις λειτουργικά και που απευθύνεσαι χρηματικά.
Όταν έχεις 5 προενισχύτριες για 1 κανάλι έχεις την πολυτέλεια να κρατάς την PI καθαρή, όμως στην κλίμακα χρημάτων των ενισχυτών με 3 προενισχύτριες για 2-3 κανάλια, αναγκάζεσαι να βάλεις και την PI να συμμετέχει στην παραγωγή παραμόφωσης.
That's life ή that's physics όπως θέλεις το λες..


Η ως γνωστων, everything in a plexi distorts! Ακομη ψαχνουν τι γινεται με το tiny terror και που βγηκε το crunch. Cathodyne PI εχει ομως εκεινο απο ο,τι θυμαμαι?

To πιο περιεργο που διαβασα στο sloclone forum ειναι το θαψιμο που ριχνουν μερικοι στον 5153 και οτι ειναι αχρειαστα πολυπλοκος, μπλα μπλα, εγω θα εκανα ενα πιο ποιοτικο ενισχυτη πιο καθαρα σχεδιασμενο με το ιδιο gain απο λιγοτερα σταδια κτλ.

Και του λεει αλλος builder απο κατω, λεγε ο,τι θες, αλλα οταν το παιξεις το μηχανημα τα σπαει και δεν λειπει τιποτα. Το αποτελεσμα που λεμε.

Τα ιδια και με τον JCM 900 dual reverb. Ενα απο τα πιο μισητα μηχανηματα στους λαμποφιλους, που κατα βαση, αρκετοι το θεωρουν οτι δεν ειναι και...ιδιαιτερα λαμπατο με την τεχνικη εννοια (ισως εχουν και δικιο, εχεις δει πως λειτουργει?) αλλα αναθεμα, αν εναν απο τους καλυτερους ηχους δεν τον εβγαλα live με JCM 900. Σε τρελλη ενταση. Και ποσα αλμπουμ δεν κανανε με dual reverb ακομη και καλα ονοματα...

Αποσυνδεδεμένος giorgos1990

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #134 στις: 03/07/14, 11:43 »
Τελικα μετα απο πολυ σκεψη και απο μια αγγελια που εσκασε μαλλον για μενα αφου αποφασισα τι θελω κατεληξα σε σετ μικρο stack blackstar ht5-408 επισης blackstar καμπινα.
Πιστευω ειναι οτι καλυτερο για σπιτι αναμεσα σε αυτα που ελεγα και εχεει και τη χροια που ζηταω  ;D
Ευχαριστω ολους για τις γνωμες και το χρονο που αφιερωθηκε για να καταληξω εδω




Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #135 στις: 03/07/14, 11:58 »
καλορίζικα και καλά παιξίματα :)
Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος giorgos1990

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #136 στις: 03/07/14, 12:13 »
Ευχαριστω πολυ!Με περιμενουν στο σπιτι μου μολις γυρισω απο το ταξιδι μου στο εξωτερικο  :P
Ενα wah θελω για να δεσει καλα το πακετο  ;D

Αποσυνδεδεμένος Guitar Fan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 945
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #137 στις: 03/07/14, 12:52 »
I play the guitar because I like it not because I am good at it

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #138 στις: 04/07/14, 21:40 »
Για τι χρηση τους θελεις; Δεν ειναι αυτο που λεμε μικρος practice amp για το σπιτι παντως κανενας απο αυτους.
Τον spider jam τον ειχε φιλος και εχουμε τζαμαρει με αυτον παλια αρκετες φορες, μπορω απλα να πω ΟΧΙ, πολυ χαλια ενισχυτης.
Ο αλλος Line6 απ'οτι βλεπω θελει iPhone/iPad για να παιξεις και εχει ενα σωρο πραγματα πανω μου μπορει να πανε στραβα και που θα τον καταστησουν ισως αχρηστο στο μελλον, οποτε και παλι ΟΧΙ.
Ο VOX ειναι μια χαρα ενισχυτης, πολυ καλες προσομοιωσεις και ηχος, απλα ειναι μεγαλος σε μεγεθος, 150 βατ και με 1χ12 μεγαφωνα, οποτε για σπιτι ειναι λιγο τεραστιος για να παιζεις μονος σου, κοιτα τον σε πιο μικρη εκδοση.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Guitar Fan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 945
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #139 στις: 28/07/14, 09:17 »
Για τι χρηση τους θελεις; Δεν ειναι αυτο που λεμε μικρος practice amp για το σπιτι παντως κανενας απο αυτους.
Τον spider jam τον ειχε φιλος και εχουμε τζαμαρει με αυτον παλια αρκετες φορες, μπορω απλα να πω ΟΧΙ, πολυ χαλια ενισχυτης.
Ο αλλος Line6 απ'οτι βλεπω θελει iPhone/iPad για να παιξεις και εχει ενα σωρο πραγματα πανω μου μπορει να πανε στραβα και που θα τον καταστησουν ισως αχρηστο στο μελλον, οποτε και παλι ΟΧΙ.
Ο VOX ειναι μια χαρα ενισχυτης, πολυ καλες προσομοιωσεις και ηχος, απλα ειναι μεγαλος σε μεγεθος, 150 βατ και με 1χ12 μεγαφωνα, οποτε για σπιτι ειναι λιγο τεραστιος για να παιζεις μονος σου, κοιτα τον σε πιο μικρη εκδοση.


χίλια συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση.
Βασικά τον θέλω για να μάθω και αργότερα να εξασκούμε.
ίσως ο vox αλλά σε μικρότερο μοντέλο είναι ο πιο κατάλληλος για την χρήση που τον θέλω,
αλλά αν έχεις κάποιο σχόλιο σχετικά με κάποια άλλον ενισχυτή, άλλη μάρκα κλπ θα ήθελα να την ακούσω
ευχαριστώ
I play the guitar because I like it not because I am good at it

Αποσυνδεδεμένος bozosd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #140 στις: 01/08/14, 22:15 »
...Βασικά τον θέλω για να μάθω και αργότερα να εξασκούμε.
ίσως ο vox αλλά σε μικρότερο μοντέλο είναι ο πιο κατάλληλος για την χρήση που τον θέλω.......

Πιστεύω πως είναι σωστό το σκεπτικό σου.
Άλλωστε ένας μικρός ενισχυτής είναι απαραίτητος για εξάσκηση...ιδίως στο ξεκίνημα.
Όσο ζεις,μαθαίνεις...

Αποσυνδεδεμένος Kosthrash

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1589
  • Φύλο: Άντρας
  • Guitarholic
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #141 στις: 16/09/14, 11:59 »
Προς ενημέρωση μελλοντικών αναγνωστών: πλέον υπάρχει στην αγορά και ο Bugera G5 Infinium:

http://www.thomann.de/gr/bugera_g5_infinium.htm
Life is too short for bad tone

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #142 στις: 16/09/14, 12:44 »
Πολύ καλό μηχανάκι, πλήρες λειτουργειών και σε πολύ καλά λεφτά!..
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος metalman

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Άντρας
  • to be a rock and not to roll
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #143 στις: 16/09/14, 14:47 »
Πολύ καλά μηχανήματα..ειδικά Bugera και jetcity τους ζαχάρωνα πολύ καιρό αλλα τελικά δεν προχώρησα σε αγορά.Αλλα να ρωτήσω κατι? Γιατί ειδικά σε περιπτώσεις που κάποιος ενδιαφέρεται για practice amp και κατα βάση παίξιμο στο σπιτι/διαμέρισμα δεν προτείνεται η σειρά thr της Yamaha?
Θεωρώ πως ειδικά για το σπίτι και jamming είναι το απόλυτο μηχάνημα αφου λειτουργεί και σαν interface για ηχογραφήσεις και με πολύ καλη συμπεριφορά οσον αφορά δυναμικές, παιξιμο με το volume κλπ. Δεν το ρωτάω με κάποιο ήφος ούτε με ενδιαφέρει να κάνω καμια διαφήμηση στην Yamaha και καθε Yamaha, απλα ρωτάω ωστε να μάθω απο τους πιο γνώστες αν εχει κάτι τόσο αρνητικό και γι'αυτο δεν προτείνεται.

Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #144 στις: 16/09/14, 14:51 »
Γιατί ειδικά σε περιπτώσεις που κάποιος ενδιαφέρεται για practice amp και κατα βάση παίξιμο στο σπιτι/διαμέρισμα δεν προτείνεται η σειρά thr της Yamaha?
Θεωρώ πως ειδικά για το σπίτι και jamming είναι το απόλυτο μηχάνημα αφου λειτουργεί και σαν interface για ηχογραφήσεις και με πολύ καλη συμπεριφορά οσον αφορά δυναμικές, παιξιμο με το volume κλπ. Δεν το ρωτάω με κάποιο ήφος ούτε με ενδιαφέρει να κάνω καμια διαφήμηση στην Yamaha και καθε Yamaha, απλα ρωτάω ωστε να μάθω απο τους πιο γνώστες αν εχει κάτι τόσο αρνητικό και γι'αυτο δεν προτείνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σου

νομίζω πως φοβίζει το γεγονός οτι φοράνε πολύ μικρά ηχεία

εγώ πάντως αν αναζητούσα τώρα ενισχυτή θα ήταν σίγουρα υποψήφιος καποιος απο τους THR
Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος metalman

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Άντρας
  • to be a rock and not to roll
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #145 στις: 16/09/14, 15:07 »
Ναι, αλλα είναι full range stereo. Έχω αυτον τον ενισχυτή και μιλώντας με εναν φίλο επίσης κατοχου του συγκεκριμένου απορούσαμε γιατι ποτέ δεν τον αναφέρει κάποιος. Ας πουμε ο φίλος έψαχνε για amp, δεν τον ήξερε, πήρε εν τέλει εναν άλλον. Το αποτέλεσμα να έχει αγοράσει και τον thr, να παίζει μόνο με αυτον και τον άλλον να τον εχει διακοσμητικό και σε αναμονή αν ποτε κάνουμε κανένα live.

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #146 στις: 16/09/14, 16:15 »
.. Γιατί ειδικά σε περιπτώσεις που κάποιος ενδιαφέρεται για practice amp και κατα βάση παίξιμο στο σπιτι/διαμέρισμα δεν προτείνεται η σειρά thr της Yamaha?.. απλα ρωτάω ωστε να μάθω απο τους πιο γνώστες αν εχει κάτι τόσο αρνητικό και γι'αυτο δεν προτείνεται.
Προτείνεται και παρα-προτείνεται..
Απ: Ενισχυτής ηλεκτρικής (για Silent mode)
Απ: yamaha thr10
 :roll
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος metalman

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Άντρας
  • to be a rock and not to roll
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #147 στις: 16/09/14, 16:33 »
Όντως απο εσένα κυρίως (μιας και στο πρώτο link που παρέθεσες ήταν απάντηση σε δική μου ερώτηση  ;D ) Απλα μου φαίνεται πως γίνεται  με λίγο πιο νωχελικό τρόπο συγκριτικά με αλλα μηχανίματα. Το μόνο αρνητικό που βρίσκω είναι πως δεν υπάρχει έξοδος για να συνδεθεί με καμπίνα για ενα μικρο live και ίσως να είχε μια έκδοση η οποία να περιλάμβανε όλες τις προσομοιώσεις (ετσι θα μου πεις θα μείωνε την ποσότητα στις πωλήσεις).
Κατα τα αλλα έχει γίνει μια φοβερή δουλεια τόσο απο πλευράς ποιότητας ήχου αλλα και tube αισθησης.

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #148 στις: 16/09/14, 17:03 »
Είναι και αυτό που λες, αλλά γενικά νομίζω ότι τον πολύ κόσμο φοβίζει το ότι έχει μικρά μεγάφωνα, οπότε είναι a priori αποκλεισμένος για κάθε περίσταση παιξίματος σε περιβάλλον γκρουπ, πρόβας, κλπ. Οι περισσότεροι που ψάχνουν practice amps και έχουν λεφτα μόνο για έναν ενισχυτή, αυτό το θεωρούν μεγάλη δέσμευση.
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος metalman

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Άντρας
  • to be a rock and not to roll
    • Προφίλ
Απ: Practice amp..
« Απάντηση #149 στις: 16/09/14, 17:26 »
Εχεις απόλυτο δικιο σε αυτό και είναι κάτι που το σκέφτομαι και εγω....οπότε πάω πάσο!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
12 Απαντήσεις
13748 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/09, 19:46
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
2096 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/03/08, 13:52
από mehiko
13 Απαντήσεις
5193 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/09, 11:36
από if_it_is?
7 Απαντήσεις
13251 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/11/09, 13:40
από Garvin
24 Απαντήσεις
7679 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/03/11, 21:17
από tech21man
0 Απαντήσεις
7892 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/07/12, 12:49
από virusfovos
3 Απαντήσεις
3780 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/10/14, 00:23
από zeoy