Αποστολέας Θέμα: Krank στην Αθήνα?  (Αναγνώστηκε 9303 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Krank στην Αθήνα?
« στις: 29/08/08, 18:38 »
Ξέρει κανείς κανά κατάστημα που φέρνει krank?

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #1 στις: 29/08/08, 18:57 »
Κάπου άκουσες (σε βίντεο) το Krankestein και έμεινες μ*****ς, έτσι; :D ;D

(Από το site της Krank)
"Audio & Video Systems

Σολωμού 20
Αθήνα

210 33 02 095"

Αποσυνδεδεμένος dunkan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #2 στις: 29/08/08, 20:22 »
το ειχα ψαξει και εγω για krank και ειχα παει στη σολωμου.εκει ηταν η omicroncontrol που φερνει και τους peavey.τωρα εχουν φυγει απο εκει και εχουν παει στην μεταμορφωση.οποτε δεν ισχυει η διευθυνση που δινει η krank.πηγα και στην μεταμορφωση αλλα με παρεπεμψαν στο guitar store στη σουλτανη.με αυτον συνεργαζονται και φερνουν οτι τους παραγγειλει.τελικα δεν καταφερα να ακουσω krank απο κοντα γιατι το guitarstore δεν τους φερνει stock γιατι δεν ειναι λεει πολυ εμπορικοι.μονο με παραγγελια.αλλα θα παραγγειλεις κατι χωρις να το ακουσεις?γενικα αυτο το μαγαζι δεν το εχω πολυ σε εκτιμηση.τεσπα...δυσκολα τα πραγματα για krank.κριμα γιατι τους γουσταρω :(
« Τελευταία τροποποίηση: 29/08/08, 20:25 από dunkan »
κιθαρα χωρις μεσσαιες ειναι 'καλημερα ζωη' χωρις θεοχαρη

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #3 στις: 29/08/08, 21:49 »
Κάπου άκουσες (σε βίντεο) το Krankestein και έμεινες μ*****ς, έτσι; :D ;D
Όχι, για τον Revolution Jr Pro ενδιαφέρομαι.. αμέσως να το παίξεις έξυπνος!! ::)



:yeah: ;D :yeah:
Thx για τις πληροφορίες!! :)


dunkan, κι εγώ για guitar store ήξερα, πήρα τηλέφωνο αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν.. :-\
« Τελευταία τροποποίηση: 29/08/08, 21:53 από gers »

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #4 στις: 30/08/08, 02:29 »
Κάπου άκουσες (σε βίντεο) το Krankestein και έμεινες μ*****ς, έτσι; :D ;D
Όχι, για τον Revolution Jr Pro ενδιαφέρομαι.. αμέσως να το παίξεις έξυπνος!! ::)



:yeah: ;D :yeah:
Thx για τις πληροφορίες!! :)


dunkan, κι εγώ για guitar store ήξερα, πήρα τηλέφωνο αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν.. :-\
Παιδιά συγγνώμη για την παραπληροφόρηση.. Και εμένα από αρκετά videos που έχω ακούσει μου άρεσαν πάρα πολύ οι συγκεκριμένοι ενισχυτές.. Αγνός 6L6 ήχος.. Απλά ίσως λόγω της δυσεύρετης κατάστασης στην οποία βρίσκονται (τουλάχιστον στην Ελλάδα) δεν μπόρεσα ποτέ να τους ακούσω, γι' αυτό πόσταρα (με επιφύλαξη) τον Έλληνα dealer..

Αποσυνδεδεμένος dunkan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #5 στις: 30/08/08, 09:26 »
και εγω για το revolution jr ηθελα να κοιταξω.παιζει πολυ καλα το γ***δι  ;D δυστυχως μετα απο ψαξιμο και χιλιομετρα που εκανα...δεν ερχονται στην ελλαδα.faser και να το παραγγειλεις απο κανα thomann αν χτυπα ξυλο παθει κατι αντε τρεχα μετα... :(
κιθαρα χωρις μεσσαιες ειναι 'καλημερα ζωη' χωρις θεοχαρη

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #6 στις: 30/08/08, 21:30 »
Οι Omicron Control τους φέρνει.Γενικά ότι θέλεται σε σχέση με Omicron και Bon Studio με ρωτάτε γιατί είχα δουλέψει μια εποχή μαζί τους

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #7 στις: 31/08/08, 17:10 »
Περιεργο, εγω ειχα δει εναν στο guitarstore  ???
Επισης, δεν εχω παιξει, αλλα εχω ακουσει ενω επαιζε ενας φιλος μου 2-3 μοντελα... πολυ τρανζιστορατος ηχος, σαν τρανζιστορατοι ρανταλ, καμια σχεση με λαμπατους  :-\
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #8 στις: 31/08/08, 19:48 »
Αγνός 6L6 ήχος..

πολυ τρανζιστορατος ηχος, σαν τρανζιστορατοι ρανταλ, καμια σχεση με λαμπατους  :-\

 ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #9 στις: 31/08/08, 20:21 »
Περιεργο, εγω ειχα δει εναν στο guitarstore  ???

Κι εγώ απ'ότι θυμάμαι στο guitar store υπάρχει σίγουρα ένας krank...
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #10 στις: 31/08/08, 20:47 »
Θα πάρω αύριο τηλέφωνο στην omicron control να δω τι γίνεται..(θα τους φτιάξω εγώ.. :P)...

Πάντως από κάποια clipάκια που άκουσα, μου φάνηκε πολύ trebly ο ήχος τους και.. οκ στα ρυθμικά αλλά στα σόλο? :-\

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #11 στις: 31/08/08, 21:28 »
Αγνός 6L6 ήχος..

πολυ τρανζιστορατος ηχος, σαν τρανζιστορατοι ρανταλ, καμια σχεση με λαμπατους  :-\

 ::) ::)
ζαλίστικα... ???
 ::)
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #12 στις: 31/08/08, 21:54 »
Θα πάρω αύριο τηλέφωνο στην omicron control να δω τι γίνεται..(θα τους φτιάξω εγώ.. :P)...

Πάντως από κάποια clipάκια που άκουσα, μου φάνηκε πολύ trebly ο ήχος τους και.. οκ στα ρυθμικά αλλά στα σόλο? :-\
Με καλό EQ δεν διορθώνεται αυτό?
Νομίζω ότι εαν σου αρέσει η χροιά του, στο καθαρό κανάλι και στο βαρύ κι ασήκωτο, να τον πάρεις και αν δεν του δώσεις τη μπασίλα που θές απο το EQ του (που άλλωστε για αυτό το λόγο είναι εκεί) παίρνεις ένα ξερχωριστό καλό EQ..

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #13 στις: 31/08/08, 22:20 »
Θα πάρω αύριο τηλέφωνο στην omicron control να δω τι γίνεται..(θα τους φτιάξω εγώ.. :P)...

Πάντως από κάποια clipάκια που άκουσα, μου φάνηκε πολύ trebly ο ήχος τους και.. οκ στα ρυθμικά αλλά στα σόλο? :-\
Με καλό EQ δεν διορθώνεται αυτό?
Νομίζω ότι εαν σου αρέσει η χροιά του, στο καθαρό κανάλι και στο βαρύ κι ασήκωτο, να τον πάρεις και αν δεν του δώσεις τη μπασίλα που θές απο το EQ του (που άλλωστε για αυτό το λόγο είναι εκεί) παίρνεις ένα ξερχωριστό καλό EQ..
Δεν ξέρω κατά πόσο θα διορθώσει την κατάσταση ένα eq.. Όμως κόβοντας συχνότητες, χάνεις και κάποιες από τις αρμονικές του ήχου σου.. Αν μπορέσω να βρω από κοντά krank, θα προσπαθήσω να τον δοκιμάσω με eq και βλέποντας...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #14 στις: 02/09/08, 15:15 »
Αγνός 6L6 ήχος..

πολυ τρανζιστορατος ηχος, σαν τρανζιστορατοι ρανταλ, καμια σχεση με λαμπατους  :-\

 ::) ::)

Γι'αυτο ακριβως πρεπει να τους ακουσει απο κοντα μονος του (αν βρει...) πριν αποφασισει, γιατι οτι γνωμες και να λεμε εμεις... θα ειναι απλα γνωμες μας!
Ισως βεβαια και ο Φειζερ να ενοει πως οι 6Λ6 ακουγοντε σαν τρανζιστορ, γιατι εχω ακουσει και αλλους με 6Λ6 που ακουγοντε καπως ετσι  :D
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #15 στις: 02/09/08, 15:34 »
Αγνός 6L6 ήχος..

πολυ τρανζιστορατος ηχος, σαν τρανζιστορατοι ρανταλ, καμια σχεση με λαμπατους  :-\

 ::) ::)

Γι'αυτο ακριβως πρεπει να τους ακουσει απο κοντα μονος του (αν βρει...) πριν αποφασισει, γιατι οτι γνωμες και να λεμε εμεις... θα ειναι απλα γνωμες μας!
Ισως βεβαια και ο Φειζερ να ενοει πως οι 6Λ6 ακουγοντε σαν τρανζιστορ, γιατι εχω ακουσει και αλλους με 6Λ6 που ακουγοντε καπως ετσι  :D
Εγώ απλά υποκλίνομαι στις γνώσεις του Jezus περί ενισχυτών και δη λαμπάτων (είναι ο μέντορας μου άλλωστε ;D) και εφόσον λέει ότι αυτό που άκουσε του φάνηκε σαν τρανζίστορ δεν έχω παρά να τον πιστέψω ;).. Έτσι και αλλιώς μεταξύ EL34 και 6L6, οι τελευταίες προσομοιάζουν περισσότερο τους τρανζιστοράτους σε σχέση με τις πρώτες και γνωρίζω και εγώ αρκετούς που μπερδεύουν 6L6 με τρανζίστορ (myself included sometimes) :)..

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #16 στις: 03/09/08, 14:55 »
Χεχε τα παραλες νομιζω  :) Ευχαριστω παντως!
Παντως ο καθε ενας απο εμας εχει διαφορετικο τροπο για να ακουει καποιους ηχους και, κυριως, διαφορετικο τροπο στο να μεταφραζει τον ηχο σε λεξεις!
Και αν βαλουμε στην εξισωση και τις διαφορετικες ακουστικες προτιμησεις και τον ψυχολογικο παραγωντα, τοτε για ενα μηχανημα μπορεις να ακουσεις απο τα καλυτερα μεχρι τα χειροτερα λογια, αναλογα με ποιον συζητας. Γι'αυτο καθε φορα λεμε την αποψη μας, αλλα το καλυτερο ειναι να ακουσει καποιος μονος του για να δει αν τον ικανοποιει ενα μηχανημα  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #17 στις: 03/09/08, 17:12 »
Χεχε τα παραλες νομιζω  :) Ευχαριστω παντως!
Παντως ο καθε ενας απο εμας εχει διαφορετικο τροπο για να ακουει καποιους ηχους και, κυριως, διαφορετικο τροπο στο να μεταφραζει τον ηχο σε λεξεις!
Και αν βαλουμε στην εξισωση και τις διαφορετικες ακουστικες προτιμησεις και τον ψυχολογικο παραγωντα, τοτε για ενα μηχανημα μπορεις να ακουσεις απο τα καλυτερα μεχρι τα χειροτερα λογια, αναλογα με ποιον συζητας. Γι'αυτο καθε φορα λεμε την αποψη μας, αλλα το καλυτερο ειναι να ακουσει καποιος μονος του για να δει αν τον ικανοποιει ενα μηχανημα  :)
Χαχά ;D.. Αν το έλεγα μόνο εγώ ίσως και να τα παραέλεγα..

Όσο για το τελευταίο συμφωνώ.. Έχω πετύχει πολλές κριτικές στο harmony central όπου ο ένας απογειώνει κάποιο equipment και κάποιος άλλος το θάβει σε θέματα ήχου.. Απλά στην Ελλάδα είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα από άποψη κατά ιδίαν δοκιμής στα μουσικά καταστήματα.. Είτε δεν σε αφήνουν να δοκιμάσεις κάτι, είτε κάτι δεν έρχεται στην Ελλάδα.. Όπως και να έχει δεν υπάρχει καλύτερος κριτής από τα αυτιά του καθενός..

Αποσυνδεδεμένος dunkan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #18 στις: 03/09/08, 17:17 »
οι 6l6 ακουγονται σαν τρανζιστορ?απο ποτε ρε παιδια?κατ'αρχας δεν ειναι τελικες λαμπες?δηλδη ο fireball πχ ακουγεται σαν τρανζιστορ?δεν νομιζω...
κιθαρα χωρις μεσσαιες ειναι 'καλημερα ζωη' χωρις θεοχαρη

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #19 στις: 03/09/08, 17:32 »
οι 6l6 ακουγονται σαν τρανζιστορ?απο ποτε ρε παιδια?κατ'αρχας δεν ειναι τελικες λαμπες?δηλδη ο fireball πχ ακουγεται σαν τρανζιστορ?δεν νομιζω...
Υπάρχουν αρκετοί ΚΑΛΟΙ τρανζιστοράτοι που προσομοιάζουν αρκετά τη "μπασίλα", τις δυναμικές, τις "κοφτερές" pinched harmonics, κ.ο.κ των 6L6.. Επίσης μην ξεχνάς ότι ένας καλός τρανζιστοράτος πολλές φορές είναι προτιμότερος από ένα ενισχυτή με κινέζικες 6L6 του κιλού, οι οποίες για να κρατήσουν και περισσότερο είναι ψυχρά biased..

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #20 στις: 04/09/08, 13:57 »
οι 6l6 ακουγονται σαν τρανζιστορ?απο ποτε ρε παιδια?κατ'αρχας δεν ειναι τελικες λαμπες?δηλδη ο fireball πχ ακουγεται σαν τρανζιστορ?δεν νομιζω...
Υπάρχουν αρκετοί ΚΑΛΟΙ τρανζιστοράτοι που προσομοιάζουν αρκετά τη "μπασίλα", τις δυναμικές, τις "κοφτερές" pinched harmonics, κ.ο.κ των 6L6.. Επίσης μην ξεχνάς ότι ένας καλός τρανζιστοράτος πολλές φορές είναι προτιμότερος από ένα ενισχυτή με κινέζικες 6L6 του κιλού, οι οποίες για να κρατήσουν και περισσότερο είναι ψυχρά biased..

+100.

Randall για παραδειγμα?

Αποσυνδεδεμένος myster maze

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • RetroLab
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #21 στις: 08/09/08, 01:59 »
Κατ'αρχας γεια σε ολους μιας και ειμαι καινουργιος εδω....  :)

Πανω στο θεμα 6L6 vs transistor εχω να προσθεσω οτι ενας pure λαμπατος με κατασκευη οπως τα παλια καλα χρονια δεν μπορει να συγκριθει με τιποτα με ενα τρανζιστορατο ενισχυτη. Βεβαια, αναλογα το τι θελει κανεις και τι μουσικες προτιμησεις εχει. Παντως το σιγουρο ειναι οτι μιλαμε για δυο διαφορετικους "ηχους".
Τωρα ενα θεμα που θελει πολυ προσοχη ειναι οτι αρκετοι καινουργιοι λαμπατοι ενισχυτες δεν ειναι ακριβως λαμπατοι!
Και, αυτο που εννοω ειναι οτι ενω σου λενε full tube amp, καπου στο σημα (κυριως στην προενισχυση) εχουν τρανζιστορ ή τελεστικο (και συνηθως οχι μονο ενα!). Με αποτελεσμα να μην εχεις ενα full tube amp...

Οι συγκρισεις βεβαια να γινονται με clean ηχο.....  ::)

« Τελευταία τροποποίηση: 08/09/08, 02:04 από myster-maze »

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #22 στις: 08/09/08, 02:12 »
οι 6l6 ακουγονται σαν τρανζιστορ?απο ποτε ρε παιδια?κατ'αρχας δεν ειναι τελικες λαμπες?δηλδη ο fireball πχ ακουγεται σαν τρανζιστορ?δεν νομιζω...
Υπάρχουν αρκετοί ΚΑΛΟΙ τρανζιστοράτοι που προσομοιάζουν αρκετά τη "μπασίλα", τις δυναμικές, τις "κοφτερές" pinched harmonics, κ.ο.κ των 6L6.. Επίσης μην ξεχνάς ότι ένας καλός τρανζιστοράτος πολλές φορές είναι προτιμότερος από ένα ενισχυτή με κινέζικες 6L6 του κιλού, οι οποίες για να κρατήσουν και περισσότερο είναι ψυχρά biased..

+100.

Randall για παραδειγμα?
+1
yeah randall!
 ;D
κάνω τόσο μπάμ πια οτί θέλω randall... :-\
 ;D
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος myster maze

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • RetroLab
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #23 στις: 08/09/08, 03:14 »

κάνω τόσο μπάμ πια οτί θέλω randall... :-\
 ;D
;D χαχα μαλλον! Μολις διαβασα και λιγο το θεμα σου σχετικα με το τι ενισχυτη να παρεις....


Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: Krank στην Αθήνα?
« Απάντηση #24 στις: 05/10/08, 01:13 »
Δοκιμασα εναν Krank.. αλλα δεν θυμαμαι πιο μαγαζι ηταν (δεν μενω αθηνα). Εξαρχεια και ηταν στο υπογειο και διπλα ειχε εναν 6505. Οποτε μπορεσα ανετα να τους δοκιμασω και να τους συγκρινω. Ο κρανκ ειναι ο καλυτερος ενισχυτης για τερμα γκαζια. Μπροστα του ο 6505 φαινοταν μουντος. Γι αυτο αλλωστε αυτοι που παιρνουν τους Peavey ολο και βαζουν κατιτις οπως ενα Sonic Maximizer για να φερει τα equalizer στα ισια του. Ο κρανκ ηταν ετοιμος ηχος.

Οντως ναι ειναι πιο "τρανζιστορε" απο τους υπολοιπους αλλα συγνωμη κιολας αυτο δεν προσπαθουμε να καταφερουμε σε αυτο το ειδος??(full γκαζια). Λαμπατος ογκος με τρανζιστορ χροια. Για μενα ειναι ΟΤΙ καλυτερο κυκλοφορει και δεν χρειαζεται να του προσθεσεις compressor και screamer Και equalizer. Και εννοω καλυτερος σε αυτες τις τιμες γιατι ακομα δεν εχω δοκιμασει ενισχυτες και κεφαλες που κοστιζουν 3 και 4 χιλιαρικα.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
99 Απαντήσεις
31176 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/12/05, 23:53
από FSL
6 Απαντήσεις
10739 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/08, 12:02
από Ibanezακιας
2 Απαντήσεις
6363 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/10/12, 18:19
από hot_sauce (φλουτσ)
4 Απαντήσεις
5498 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/09, 02:25
από Takamine
47 Απαντήσεις
15747 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/09, 12:52
από Snowy
2 Απαντήσεις
3146 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/09, 14:36
από Κ.Dee
3 Απαντήσεις
2928 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/09, 00:52
από rockguide
19 Απαντήσεις
6599 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/10, 09:44
από Neikos
1 Απαντήσεις
2462 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/10, 20:08
από let me know 796
12 Απαντήσεις
4472 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/04/10, 01:01
από Κ.Dee