Αποστολέας Θέμα: Ποια ειναι η πιο πετυχημενη ατακα που ακουσατε ποτε ή ειπατε  (Αναγνώστηκε 42965 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
.....σε ενα club πριν δυο χρονια...αντροπαρεα και απεναντι γυναικοπαρεα...ο ομορφος της παρεας πλησιαζει την κουκλα απ τις γυναικες...και της λεει...Καλησπερα,το ονομα μου ειναι Χρηστος,τι ωραια που ειναι τα ματια σου,τι χρωματακι φοβερο ειναι αυτο....(Ειχε καταπρασινα ματια)....ευχαριστω πολυ του απανταει εκεινη...ελα ομως που δεν κρατηθηκε και απο καμακι τον επιασε η βλακεια και της απανταει...Θελεις να στα πεταξω απ εξω!!!!
Κ-Α-Φ-Ρ-Ι-Λ-Α....φυσικα οι κοπελες ξενέρωσαν,η παθουσα αλλο πραγμα κοκκινησε η κακομοιρα....τι τα θες.επεσε σε παιδι περιπτωση. ;D ;D ;D
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος sweet_V

  • Μονίμως στον κόσμο της
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Γεδ!!! :o ;D :D :P :P :P :P :P :P :P :P
Αμάν κ αυτός....αυτοσυγκράτηση.... 8) ;D ;) :P
Say it now because you never know...

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
      Η πρώτη που μου ήρθε στο μυαλό με αφορμή το γεγονός που εξιστόρησε ο Mithradir είναι η εξής:............................................
      Πριν από λίγα χρόνια & ενώ είχα βγει έξω με φίλους έτυχε να βρίσκεται δίπλα μας μια παρέα ένας εκ των οποίων μου την ψιλο-έπεφτε με τα μάτια.Σε κάποια φάση σηκώνομαι με 1 από τους φίλους μου να παραγγείλουμε ποτάκια.Περνάμε λοιπόν δίπλα από τη συγκεκριμένη παρέα,όταν ο ενδιαφερόμενος νεαρός μου "πετάει" το εξής: "Αχ βρε κοπελιά,περπατάς & τρέμει η γη".Προσπάθησα να συγκρατηθώ,αλλά δεν τα κατάφερα.Όπως καταλαβαίνετε,με το που επιστρέψαμε στην παρέα μας έσκασα στα γέλια...να ήμουν & καμιά που τα είχε τα κιλάκια της να έλεγα... ::) :P Οι φίλοι μου μου πετούσαν αυτή τη φράση για αρκετό καιρό & γελούσα... Ο καημένος πήγε να κάνει το καλό & έχασε τα λόγια του.
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος DragonFun

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
  • Θα μας καραφλιασετε με αυτα που λετε!!!
    • Προφίλ
Blepame mia tainia me brykolakes prosfath kai kanoun kapioi se mia fash "o TADE ksypnhse kai oso milame aytos dynamwnei"etsi pws ta legame kai sxoliazame me ta paidia enas arxhze na leei poles mlks gia thn tainia kai genika Blakies oti tou katebane sto myalo mas eixe priksei
opote mou kanei o filos mou o Giorgws pou ta legame ligo gia thn tainia "SSSSHHHH oso milame DYNAMWNEI giauto mhn milas" ;D ;D ;D ;D ;D :o
Gi wo mite wa yu nakinaru!
To see what is right and not do it proves the desire of courage

llowt

  • Επισκέπτης
Θα γράψω το τελαιυταίο που θυμάμαι. Το έχω πει εγώ ( λες να είμαι ψώνιο?) Μετά από ένα live και ενώ είχα τραγουδίσει το "μ'αρέσει να μην λέω πολλά" μίλαγα με τον κιθαρίστα. Του λέω λοιπόν : ρε σύ τελικά το τραγούδι αυτό πάντα θα αρέσει στο κοινό. Μου απαντάει ναι ρε είδες το τραγούδαγαν όλοι. Οπότε του λέω με απόλυτη σοβαρότητα : ωραία αν είναι έτσι καλό είναι να μάθω και εγώ τους στοίχους τότε.
Για όσους δεν κατάλαβαν κατά την δειάρκεια του live είχα ξεχάσει τους στοίχους. ??? ??? :( :( :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος Kική

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Βαλε φωτιά !
    • Προφίλ
Λοιπόν, τα έχουμε πιεί ενα βράδυ, καλοκαίρι και καθόμαστε στο μπαλκόνι και λέμε διάφορες χαζομάρες. Περνάει λοιπόν απο μπροστά ο τρελός του χωριού, πιωμένος κι αυτός αλλα τύφλα, και φωνάζει τον γείτονα απο απέναντι.
Βγαίνει ο γείτονας έξω , και το σκυλί του γαυγίζει τόσο πολύ που δεν ακούμε τι λένε. οπότε κάποια στιγμή ο τρελός του φωνάζει: "φιλαράκι το σκυλί σου γαυγίζει σε λα ματζόρε το ξέρεις? "

  :o  :o  :o

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Ως..γνωστό..συνήθως δεν συγκρατώ εύκολα...
Άρα θα αναφέρω την τελευταία καλή που μου άρεσε...

Κυριακή-Fame Story...
Ο Μουρατίδης κάνει κριτική στην "Μπάρμπι". Η "Μπάρμπι" ανταπαντάει και η Στεφανίδου λέει..."Είδατε που και οι Μπάρμπι μιλάνε?" και ο Μουρατίδης ...."Είναι μέχρι να πέσει η μπαταρία!!!"

 ;D ;D ;D ;D ;D..ακόμη γελάω όταν το θυμάμαι!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Λοιπόν, τα έχουμε πιεί ενα βράδυ, καλοκαίρι και καθόμαστε στο μπαλκόνι και λέμε διάφορες χαζομάρες. Περνάει λοιπόν απο μπροστά ο τρελός του χωριού, πιωμένος κι αυτός αλλα τύφλα, και φωνάζει τον γείτονα απο απέναντι.
Βγαίνει ο γείτονας έξω , και το σκυλί του γαυγίζει τόσο πολύ που δεν ακούμε τι λένε. οπότε κάποια στιγμή ο τρελός του φωνάζει: "φιλαράκι το σκυλί σου γαυγίζει σε λα ματζόρε το ξέρεις? "

  :o  :o  :o

  γ@μ@το!!!ορε να ημουν εκει να το ακουγα...
 
  Τωρα τελευτια θυμαμαι μια κορυφαια ατακα..Dave, τι εισαι???
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
...αλλη μια ατακα,απο το ιδιο φιλαρακι μου...κρυφακουγε,μια παρεα απο κοπελες στο διπλανο τραπεζι ενα απογευμα για καφεδακι...Οποτε γυρναει να ζητησει φωτια για το τσιγαρο και λεει....Θα μαναψεις?Του λεει η κοπελα,εσυ θα κερασεις ποτο αυτη τη φορα?...κολλαει λιγο ο δικος μου και την κοιταει και καλα με υφακι στραβωμενο...γιατι της λεει..εχουμε ξανασυνατηθει καπου και δε το θυμαμαι?..ναι λεει εκεινη(και καλα οτι εχουν ξανασυναντηθει)....του απανταει αυτη....Στο<< ταδε >>μαγαζι λεει εκεινη...και ο ΚΑΦΡΟΣ εκτελει την κοπελα εν ψυχρω...ααα γιαυτο σταματησα να πηγαινω εκει.....(Ριξαμε πολυ γέλιο) 8) 8) 8)
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος Kική

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Βαλε φωτιά !
    • Προφίλ
...αλλη μια ατακα,απο το ιδιο φιλαρακι μου...κρυφακουγε,μια παρεα απο κοπελες στο διπλανο τραπεζι ενα απογευμα για καφεδακι...Οποτε γυρναει να ζητησει φωτια για το τσιγαρο και λεει....Θα μαναψεις?Του λεει η κοπελα,εσυ θα κερασεις ποτο αυτη τη φορα?...κολλαει λιγο ο δικος μου και την κοιταει και καλα με υφακι στραβωμενο...γιατι της λεει..εχουμε ξανασυνατηθει καπου και δε το θυμαμαι?..ναι λεει εκεινη(και καλα οτι εχουν ξανασυναντηθει)....του απανταει αυτη....Στο<< ταδε >>μαγαζι λεει εκεινη...και ο ΚΑΦΡΟΣ εκτελει την κοπελα εν ψυχρω...ααα γιαυτο σταματησα να πηγαινω εκει.....(Ριξαμε πολυ γέλιο) 8) 8) 8)

Λες να είναι αυτός που με έχει τάξει ο μπαμπάς μου?

ξέρεις εσύ...     ;D   ;D  ;D

αν είναι έτσι να μου λείπει ο Καστοριανός!

Αποσυνδεδεμένος jon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποιος θα στρίψει ??
    • Προφίλ
(Γιαγιά που τις σπάσαμε τις τριανταφυλλιές με την μπάλα, πριν καμια δεκαριά χρονάκια)

ΝΑΑΑΑΑ, ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΓΡΑΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΕΙΣ ΧΡΥΣΟΣΚΟΝΗ...

Δεν σταμάτησα να γελάω για κανα τριήμερο... Η γριές στο χωριό μου είναι πολύ καλά ατάκα factories.
Stay Hungry. Stay Foolish.


Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
(Η γιαγια ενος φιλου μου νολις μπαινει στο σπιτι του αφου εχει φαει τουμπα με το μηχανακι)
-Νικο θα φας το φαι σου?
-Ασε με ρε γιαγια και εφαγα μια σαβουρα...
-Ολο αυτες τις μ@λ@κιες τρωτε και μας περισσευει το φαγητο μετα...

Αποσυνδεδεμένος pimami

  • Ανεμοσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 781
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Φωταγωγός
Η πιο ωραία χυλόπιτα που έχω φάει...
Σε στάση του λεωφορείου στην Αθήνα καθόμαστε στο παγκάκι εγώ κι αυτή και κουβεντιάζουμε...Φυσικά δεν έχουμε σκοπό να πάρουμε το λεωφορείο απλά ξεκουραζόμαστε από το περπάτημα...
αυτή: άντε πάμε σιγά-σιγά, θα περάσει και κανένα λεωφορείο και θα κάνει τσάμπα στάση...
εγώ:  το πολύ πολύ να μπούμε μέσα... δεν θα μας πάει μακριά....
αυτή:θα μας πάει.....
εγώ:πού?
αυτή: Εσένα στην Καλαμάτα και μένα στον Γέρακα!!!

 ??? ??? ??? ???
 :-X :-X :-X :-X
"τα ελατήρια του στρώματος βουίζουν όνειρα"

Αποσυνδεδεμένος Carpe_Diem

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
  • -Πελάτης:Θέλω ADSL. -Ο.Τ.Ε.:Aχαχαχαχα!
    • Προφίλ
Πηγαινω μια φορα να παρω δωρο για μια κοπελα, μπαινω στο μαγαζι, διαλεγω ενα μπλουζακι και πηγαινω στο ταμειο και οπως παντα με πιανει η χαζομαρα!

Πωλητρια: να σας το τυλιξω?
Εγω: οχι θα το φαω τωρα!

Δεν το πολυκαταλαβε, αλλα εγω ελιωσα στο γελιο  ;D ;D
Οταν ο Ο.Τ.Ε μας φερει DSL δεν θα τη χρειαζομαστε γιατι θα εχει ανακαλυφθει το το μηχανημα της τηλεμεταφορας!!

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Πηγαινω μια φορα να παρω δωρο για μια κοπελα, μπαινω στο μαγαζι, διαλεγω ενα μπλουζακι και πηγαινω στο ταμειο και οπως παντα με πιανει η χαζομαρα!

Πωλητρια: να σας το τυλιξω?
Εγω: οχι θα το φαω τωρα!

Δεν το πολυκαταλαβε, αλλα εγω ελιωσα στο γελιο  ;D ;D

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Candlemass

  • Τα ξέρω ΟΛΑ
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 459
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχουμε κάνει πλούσιο τον Γκαρούτσο...
    • Προφίλ
    • Kapsoura Club
eixame mia apsimaxia me mia filh mou mia fora (oxi tpt sobaro) kai mou leei me yfos kapws paraponemeno
"Gia ela ligo kai sth 8esh mou re sy..."
"Den xwrame kai oi dyo" ths apantaw kai liwsame sto gelio kai oi dyo  ;D ;D

pws fainontai oi epirroes tou arka ee??  ;D

epishs thn kalyterh ataka thn exw balei san ypografh mou!

Αποσυνδεδεμένος atzolina

  • Η εκδίκηση της ξανθιάς !!!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 532
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ζωντανή,επειδή σε αγάπησα......
    • Προφίλ
'' Το ξανθό μαλλί μπορεί να σου πηγαίνει στην εμφάνιση...όχι όμως και στον χαρακτήρα  !!!''

Η τέλεια ατάκα...μου την είπε ένας φίλος πριν 2-3 μήνες !!! ;)

Κοιτάζω την ταυτότητα,
ετών τριάντα...θα μείνω πάντα.

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
σε ένα μπαράκι..
(εχει γινει και ανεκδοτο αυτο.. οχι δεν ειμουν εγώ)

ενα whiskey on the rocks εεε με παγο σας παρακαλω
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος pinelopi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1075
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κι όμως δεν είναι μακριά...
    • Προφίλ
Πριν απο λίγο καιρό παντρεύτηκε ένας γνωστός μου ο οποίος δεν φημίζεται ούτε για την ομορφιά του αλλά ούτε και για τον χαρακτήρα του. Όταν είπα σε μια φίλη μου ''Ξέρεις το Σάββατο είμαστε καλεσμένοι σε γάμο παντρεύεται ο Κ....'' γυρνάει κατάπληκτη και μου λέει ''Αλήθεια; Εναντίον ποιάς;''
Πόνεσε το στομάχι μου απο τα γέλια.... :D :D
όνειρο είναι να ουρλιάζουν χιλιάδες ναι απ' το λαρύγγι του όχι  (Κ.Δ.)

Αποσυνδεδεμένος maria

  • Η μάνα του παίδαρου
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καμάρι μου...
    • Προφίλ
Πριν αρκετά χρόνια -και όταν ακόμη πήγαινα κινηματογράφο -αποφασίσαμε να πάμε να δούμε την ταινία "Φλάμπερ"(ω,τί έμπνευση!)με ένα φιλικό ζευγάρι .Οπότε αφού τελείωσε το έργο γυρίζει η άλλη κοπέλα και μου λέει :" Μαρία ,τί έχεις στο κεφάλι σου ?"Αφελέστατα κι εγώ πιάνω το κεφάλι μου και της απαντάω :"Τί έχω ?".Και γυρίζει και μου λέει :"Το φέσι που μας φορέσανε "....
Έλιωσα όταν μου το είπε ... ;D ;D :D

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
τωρα μου ηρθε μια κορυφαια της μανας μου!

το ρολοι τοιχου εχει μεινει απο μπαταριες οποτε πιανω να τις αλλαξω...αφου ξεκιναει να δουλευει παω να βαλω την ωρα στη σωστη και επειδη ηταν πιο κοντα αρχιζω να γυριζω τους δεικτες στην αντιθετη απο αυτη "των δεικτων του ρολογιου" φορα. Οποτε η μανα μου βαζει υστερικες φωνες και μου αρπαζει το ρολοι απ τα χερια λεγοντας " εισαι τρελος παιδακι μου;;;;; τι κανεις;;;;; γυρναει ο χρονος πισω;;;;;;;" και ξεκιναει να γυρναει τουσ δεικτες κανονικα ωσπου να βρει την ωρα αφηνοντας με κοκαλο
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1767
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
τωρα μου ηρθε μια κορυφαια της μανας μου!

το ρολοι τοιχου εχει μεινει απο μπαταριες οποτε πιανω να τις αλλαξω...αφου ξεκιναει να δουλευει παω να βαλω την ωρα στη σωστη και επειδη ηταν πιο κοντα αρχιζω να γυριζω τους δεικτες στην αντιθετη απο αυτη "των δεικτων του ρολογιου" φορα. Οποτε η μανα μου βαζει υστερικες φωνες και μου αρπαζει το ρολοι απ τα χερια λεγοντας " εισαι τρελος παιδακι μου;;;;; τι κανεις;;;;; γυρναει ο χρονος πισω;;;;;;;" και ξεκιναει να γυρναει τουσ δεικτες κανονικα ωσπου να βρει την ωρα αφηνοντας με κοκαλο

 :o :o :o :o :o :o παγωσα
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
την ακουσα σημερα απο τον κολλητο μου και λιωσαμε στα γελια!!
ο κολλητος μου παιζει μπασκετ στην τοπικη ομαδα και πριν 2-3 μερες καθως τους μιλουσε ο προπονητης ειχαν ολοι μπαλες στα χερια εκτος απο εναν,τον υπερτατο χαβαλετζη, ψαχνει λοιπον αυτος βρισκει μια και διαβαζει ''Molten official sponsor 2004-2006'' που εγραφε πανω η μπαλα..τοτε γυρναει στον κολλητο μου και τον ρωταει ''Η δικια σου ποτε ληγει??'' ;D ;D ;D ;D
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
εχω ακουσει διαφορα...μια που μου ηρθε στο μυαλο....Λοιπον τα ειχα εγω με ενα τυπο και η κολλητη μου με τον κολλητο του.....Και αφου τα ειχαμε χαλασει και οι...τεσσερις, κι ειμασταν για καφε εφω με την κοπελα, ερχεται μηνυμα απο το δικο μου... "μπλα μπλα...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ..."...το παιδι δεν ειχε καταλαβει, και ηθελε να με ρωτησει >"γιατι ειναι δυσκολο να ξαναβγουμε για καφε οι δυο μας? "...και πανω που το διαβαζε η φιλη μου, ειχε ξεχασει κι αυτος να βαλει ερωτηματικο,και κανει μια διαπιστωση με στομφο...:

Γιατι, ειναι δυσκολο να ξαναβγουμε για καφε οι δυο μας....

 :o :o :o :P :P
και μετα συνεχισαμε βαζοντας ολα τα πιθανα σημεια στιξης.. ;D....το γελιο... 8)
ακομη γελαμε οταν το θυμομαστε...<ηταν η ολη φαση εκεινη τη στιγμη... >
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
      Θα σας αφηγηθώ δύο περιστατικά.......................
      -Το πρώτο συνέβη πριν από λίγες βδομάδες.Ένας φίλος μου είχε παρευρεθεί την προηγούμενη βραδιά σε 1 γάμο.Την επόμενη μέρα που βρισκόμαστε τον ρωτάω πώς τα πέρασε,αλλά & τη συνήθη ερώτηση που κάνουν οι γυναίκες:"Πώς ήταν η νύφη;" & εκείνος μου απαντάει:"Νύφη ήτανε,βαμμένη ήτανε,νύχτα ήτανε,γάμος γινότανε,καταλαβαίνεις...",μου λέει."Φυσικά,πρέπει να ήταν πολύ ωραία η νύφη",του απαντάω...  ::)
      -Το δεύτερο περιστατικό συνέβη σήμερα το απόγευμα.Προχωρούσα προς την Τσιμισκή (ετοιμαζόμουν να πάω να δώσω συνέντευξη για μία δουλειά) & χάζευα τις βιτρίνες.Ξαφνικά,αντιλαμβάνομαι ότι ένας νεαρός ερχόταν πίσω από εμένα.Με σταματάει και τι μου λέει; "Συγγνώμη κοπελιά.Αυτό το βλέμμα έχεις πάντα;".Σάστισα γαι λίγο."Τι βλέμμα εννοείς; τις βιτρίνες κοίταζα",του κάνω."Σε είδα και λίγο πιο κάτω.Πάντα αυτό το βλέμμα οικειότητας έχεις;",μου λέει... Έχω ακούσει & έχω ακούσει,αλλά αυτό ήταν...  :P
Love on the weekend...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
90 Απαντήσεις
52311 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/11/09, 18:59
από Μητσάκος
5 Απαντήσεις
5500 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/04, 21:53
από Johnie Darko
18 Απαντήσεις
6834 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/07, 12:35
από Salinas
0 Απαντήσεις
2120 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/07, 09:18
από zappas
1 Απαντήσεις
3023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/08, 04:58
από ARGIRIS25
22 Απαντήσεις
9509 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/08, 16:58
από Αλκιβιάδης
33 Απαντήσεις
10812 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/06/08, 18:31
από thanasis93
7 Απαντήσεις
3487 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/12/08, 13:51
από Bekos®
46 Απαντήσεις
16639 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/09, 15:51
από Vicarious
17 Απαντήσεις
15355 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/11, 00:54
από odeon-mastering