Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Μπάσο

Pimp my bass (goodbye τάστα)

(1/2) > >>

GreekDudeCovers:
Λοιπόον, μπαίνω κατευθείαν στο ψητό. Έχω ένα cort artisan b4 (4άρι), και αποφάσισα να το κρατήσω για να το κάνω άταστο. Τη διαδικασία την ξέρω, οπότε δεν χρειάζομαι οδηγίες, μια κι εκτός του ότι δεν έχω την υπομονή, δεν έχω και χέρι χειρούργου, και το μπάσσο δεν είναι για πέταμα, οπότε θέλω να γίνει καλή δουλειά.

Οπότε θέτω το ερώτημα? Ξέρει κανείς ΣΙΓΟΥΡΑ κανένα μαγαζί/μάστορα στη ΘΕΣΣΑΛΛΛΛΟΝΙΚΗ που μπορεί να κάνει/έχει κάνει τη μετατροπή αυτή (αν ξέρετε και τιμή για την όλη διαδικασία ακόμα καλύτερα!)? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τυχόν απαντήσεις.  :)

Υπνοβάτης...:
Ο μπασίστας μας το έκναε κάπου, καλή δουλειά μπορώ να πω, το μπάσσο παιζει μια χαρά και δεν έχει κανένα πρόβλημα αλλά να ρωτήσω γιατί? Σε περιορίζει πάάάάάρα πολύ...

m@ster k@frer:

--- Παράθεση από: Υπνοβάτης... στις 19/05/08, 12:43 ---Ο μπασίστας μας το έκναε κάπου, καλή δουλειά μπορώ να πω, το μπάσσο παιζει μια χαρά και δεν έχει κανένα πρόβλημα αλλά να ρωτήσω γιατί? Σε περιορίζει πάάάάάρα πολύ...

--- Τέλος παράθεσης ---
Μαλλον για να πειραματιστει θα το κανει περισσοτερο, καθως πηρε καινουριο 5αρι και λογικα δεν θα παιζει με το 4αρι.........

Stergios Kourou:

--- Παράθεση από: G o t h i c στις 19/05/08, 05:15 ---Λοιπόον, μπαίνω κατευθείαν στο ψητό. Έχω ένα cort artisan b4 (4άρι), και αποφάσισα να το κρατήσω για να το κάνω άταστο. Τη διαδικασία την ξέρω, οπότε δεν χρειάζομαι οδηγίες, μια κι εκτός του ότι δεν έχω την υπομονή, δεν έχω και χέρι χειρούργου, και το μπάσσο δεν είναι για πέταμα, οπότε θέλω να γίνει καλή δουλειά.

Οπότε θέτω το ερώτημα? Ξέρει κανείς ΣΙΓΟΥΡΑ κανένα μαγαζί/μάστορα στη ΘΕΣΣΑΛΛΛΛΟΝΙΚΗ που μπορεί να κάνει/έχει κάνει τη μετατροπή αυτή (αν ξέρετε και τιμή για την όλη διαδικασία ακόμα καλύτερα!)? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τυχόν απαντήσεις.  :)

--- Τέλος παράθεσης ---

TSELIOS

Υπνοβάτης...:
Ωχ, ναι ρε συ έχεισ δίκιο! Νόμιζα το καινούριο έλεγε...!
Ηλίθιος.... Μολις ξύπνησα μη βαράτε!
Νομίζω κι ο Αλέκος στον "TSELIOS" το κανε...;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View