Ειδικά θέματα > Φωνή και τραγούδι

μαθηματα φωνητικης

(1/3) > >>

kate19:
γεια σας,
ειμαι καινουργια στο φορουμ για αυτο συγχωρεστε με αν κανω κανενα λαθος. ηθελα να ενημερωθω εαν καποιος γνωριζει ωδεια που να παραθετουν μαθηματα φωνητικων αλλα να μην ξεπερνουν τα 50€ το μηνα. επιπλεον εαν ειναι ευκολο να βρεθει καθηγητης για ιδιαιτερα μεχρι 15€/ωρα γιατι οπως καταλαβαινετε οικονομικη κριση εχουμε...

kolombos:
de tha vreis kalo mou paidi.einai pio akriva.arketa pio akriva an thes kalh douleia.mia poly kalh lysh einai to dhmotiko wdeio tou amarousiou.

freemind:
Χμ....

parlats:
Γενικώς οι καλοί δάσκαλοι φωνητικής χρεώνουν περισσότερο. Οι τιμές κυμαίνονται από 90-150 (περίπου) το μήνα.

Επίσης καλό θα ήταν να γράψεις και σε ποια πόλη βρίσκεσαι ώστε να σου προταθούν διάφοροι δασκάλοι.

PS: kolombos, έλεος με την άθλια διαφήμιση, απλά έλεος!!! Καταντάτε γραφικοί κάποιοι.

pascal.:
Ακόμα και αν βρεις ιδιώτη δάσκαλο φωνητικής που να χρεώνει τόσο, θα είναι αμφιβόλου ποιότητος πιστεύω γιατί οι καλοί δεν προλαβαίνουν να ξυθούν. Οπότε δεν έχουν λόγο να ρίξουν τόσο την αμοιβή τους. Γιατί από όσα λες, ψάχνεις δάσκαλο σχεδόν με το 1/3 της συνήθους τιμής.

Δεν ξέρω τι συμβαίνει στα δημόσια ωδεία. Δεν έχω πάει ποτέ.

Από το να κάνεις όμως καμιά ζημιά στη φωνή σου, περίμενε να βγεις από την κρίση (αν είσαι σίγουρη ότι περνάς τέτοια) και αναζήτησε τότε έναν δάσκαλο.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View