Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Δοκιμές και συγκρίσεις μουσικών οργάνων και εξοπλισμού

Blackstar ID60 Review

<< < (2/3) > >>

Sandman1_1:
Καλά παιξίματα Ανδριανέ...!!! Αν και δεν σε βλέπω να τον έχεις στην πρώτη σειρά για πολύ καιρό,έστω και για τους μικρούς χώρους που αναφέρεις... ;D
 
Και βέβαια σε ευχαριστούμε για το πληρέστατο αυτό review.
 
Αλήθεια τον dmoll για τη χρήση τον έχεις?
 

adr1anos:

--- Παράθεση από: Thomasp στις 10/05/14, 15:36 ---Χα, και μόλις σήμερα γύρισα με τον ID15 στο σπίτι!  ;D
Καλόπαιχτος!

--- Τέλος παράθεσης ---
Καλόπαιχτος και ο δικός σου, έκανες μία πολύ καλή αγορά και θα τον ευχαριστηθείς πολύ, είμαι σίγουρος.


--- Παράθεση από: Sandman1_1 στις 10/05/14, 16:20 ---..τον dmoll για τη χρήση τον έχεις?

--- Τέλος παράθεσης ---
Μόνιμα είναι στις πρόβες μου και σε όλα τα live που μπορούν να υποστηρίξουν το μέγεθος του. Δεν έχει νόημα να έχεις τέτοιο μηχάνημα και να κάθεται σπίτι!..

Ioannis Anastassakis:
Πολυ ωραια παρουσιαση! Ευχαριστουμε!

Μητσάκος:
Έχω εντυπωσιαστεί ακραία από το αποτέλεσμα που δίνει η ΚΤ88 προσομοίωση. Η τιμή είναι super... Το σκέφτομαι πολύ για το ID60 combo και για τον Orange Crush CR60C. Thnx for the review!

AnimaPura:
Η Blackstar με έχει εντυπωσιάσει τα τελευταίτα χρόνια. Το επίπεδό της έχει ανέβει πάρα πολύ και πλέον καλύπτει μεγάλο φάσμα επιλογών. Ακόμα δηλαδή και οι "μικροί" της είναι προσωπικά κορυφαία στην κατηγορία τους, πχ η σειρά ID Core.

Πολύ κατατοπιστικό το review, καλή επιλογή και των video reviews, αγαπάμε Rob Chapman!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View